ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250014805
NAT250014805 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვარხანის ცენტრალური მაგისტრალის სასმელი წყლის მიწისქვეშა კომუნიკაციებისთვის საჭირო სხვადასხვა დიამერტრის პოლიეთილენის მილების და ელფუზიური ქუროების შესყიდვა ტრანსპორტირების გათვალისწინებით

ადიგენის წყალმომარაგება 5 tenders 3.0 avg bidders 0 failed 73 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Incumbent შპს ერა ჯორჯია 2023 has won 3 of the last 3 awards from this buyer here.
  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 44100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N47 fulfilled Contract PDF ↗
21,500 ₾ contract amount 21,500 ₾ (100%) actually paid 03.09.2025 – 30.12.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
17,500.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 10.10.2025
4,000.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 10.10.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250014805
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიადიგენის წყალმომარაგება
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია44100000-სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება26`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი14.08.2025 16:05
წინადადებების მიღება იწყება24.08.2025 00:07
წინადადებების მიღება მთავრდება26.08.2025 14:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი208.00 GEL
გარანტიის ოდენობა260 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადა. საქონლის მიწოდების ბოლო ვადაა ხელშეკრულების გაფორმებიდან 20 კალენდარული დღის ვადაში.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (2)

NAT250014805_ოქმიN-2.27.08.2025წ..pdf.pdf მამუკა დემეტრაძე 27.08.2025 00:00
NAT250014805_ხელწერილი 27.08.2025წ..pdf.pdf მამუკა დემეტრაძე 27.08.2025 00:00

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შ.პ.ს. "ჯავა" 21,500 21,500 won
NAT250014805_ფასების ცხრილი დანართი N1.წყალმომარაგება.TRNDERIნ-2.xlsx.xlsx · NAT250014805_ფასების ცხრილი დანართი N1.წყალმომარაგება.TRNDERIნ-2 - signed.pdf.pdf
შპს ერა ჯორჯია 2023 23,000 23,000
NAT250014805_ფასების ცხრილი დანართი N1.წყალმომარაგება.TRNDERIნ-2-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 14.08.2025 16:05 Announced
  • 24.08.2025 00:07 Bidding opens
  • 26.08.2025 11:18 First bid placed (2 bidders in total)
  • 26.08.2025 13:01 Last bid activity
  • 26.08.2025 14:00 Bidding closes
  • 27.08.2025 00:00 Buyer published: NAT250014805_ოქმიN-2.27.08.2025წ..pdf
  • 27.08.2025 00:00 Buyer published: NAT250014805_ხელწერილი 27.08.2025წ..pdf
  • 03.09.2025 00:00 Contract signed: N47 — 21,500 ₾
  • 27.08.2026 05:48 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვარხანის ცენტრალური მაგისტრალის სასმელი წყლის მიწისქვეშა კომუნიკაციებისთვის საჭირო სხვადასხვა დიამერტრის პოლიეთილენის მილების და ელფუზიური ქუროების შესყიდვა ტრანსპორტირების გათვალისწინებით
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა იხ. ფასების ცხრილში საქონლის ადგილზე მიწოდებას და შემდგომში მის ჩამოცლას პრეტენდენტი უზრუნველყოფს საკუთარი ხარჯებით.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან 20 კალენდარული დღის ვადაში
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ადიგენის მუნიციპალიტეტი სოფელი ვარხანი
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა უნდა მიუთითოს შესყიდვის ობიექტის წარმოების ქვეყანა და მწარმოებელი დანართი N1- ის შესაბამისად იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტი არ მიუთითებს მწარმოებელ ქვეყანასა და მწარმოებლის დასახელებას, პრეტენდენტი დაზუსტების გარეშე დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას. (მოდელის არარსებობის შემთხვევაში პრეტენდენტმა უნდა მიუთითოს ტექსტი: ,,მოდელი არ გააჩნია").
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
პოლიეთილენის სასმელი წყლის მილები უნდა იყოს PE-100, შემომტანმა მილის შემოტანის დროს უნდა წარმოადგინოს შესაბამისი სერთიფიკატი მარკისა და ატმოსფერული წნევის მითითებით. (უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე, დამოწმებული ნოტარიუსის მიერ) მიმწოდებელი ვალდებულია შესყიდვის ობიექტის მიწოდებისას წარმოადგინოს მიწოდებული საქონლის (პოლიეთილენის მილების ) ლაბორატორიული გამოცდის შედეგები:
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს: - ფასების ცხრილი (დანართი №1) მისი წარმოუდგენლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას; - შენიშვნა: პრეტენდენტის მიერ, „წინადადების მიღება დასრულებულია“ ეტაპზე, ფასების ცხრილით გათვალისწინებული ინფორმაციის წარმოუდგენლობა ან/და შეუვსებლად წარმოდგენა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას დაზუსტების განხორციელების გარეშე.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, როდესაც ტენდერში ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად გამარჯვებული მიმწოდებლის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესყიდვის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა ან/და ამ ფასად ტენდერით გათვალისწინებული ვალდებულების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დაასაბუთოს საექსპერტო, აუდიტორული ან/და საშემფასებლო დადებითი დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა. პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტი. დასკვნის წარმოუდგენლობა გამოიწვევს ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. - დასკვნაში დასაბუთებული უნდა იყოს, რომ დასკვნის გაცემის მომენტისათვის მიმწოდებელს ან/და ერიცხება მის მიერ წარმოდგენილ ფასების ცხრილში დაფიქსირებული ფასების შესაბამისი საქონლის მარაგი, ან/და გააჩნია ხელშეკრულება/ინვოისი საქონლის მოწოდებაზე შესაბამისი მომწოდებლისაგან და საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული სავალდებულო გადასახადებისა და მოსაკრებლების და მიწოდების ადგილზე ტრანსპორტირების ხარჯების ჩათვლით შეუძლია მის მიერ დაფიქსირებულ საბოლო სატენდერო წინადადების ფასად შესაბამისი საქონლის მოწოდება შემსყიდველისათვის. დასკვნასთან ერთად უნდა წარმოადგინოს ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობის დამადასტურებელი დოკუმენტაცია (შესაბამისი საქონლის მარაგის დამადასტურებელი დოკუმენტი, ხელშეკრულებები, ინვოისი და სხვა)
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად ეროვნულ ვალუტაში (ლარში) უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით. ხელშეკრულებით გათვალისწინებული შესრულებული სამუშაოს მოცულობის მიხედვით, მიღება-ჩაბარების აქტის და შესაბამისი საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურისა (სასაქონლო ზედნადების) საფუძველზე 10 სამუშაო დღის განმავლობაში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორებისთვის განსაზღვრული დოკუმენტების საბოლოოდ გაფორმებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
მამუკა დემეტრაძე, 555444664, mamukademetradze123@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
იმ შემთხვევაში, როდესაც ტენდერში ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად გამარჯვებული მიმწოდებლის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესყიდვის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა ან/და ამ ფასად ტენდერით გათვალისწინებული ვალდებულების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დაასაბუთოს საექსპერტო, აუდიტორული ან/და საშემფასებლო დადებითი დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა. პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტი. დასკვნის წარმოუდგენლობა გამოიწვევს ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. დასკვნაში დასაბუთებული უნდა იყოს, რომ დასკვნის გაცემის მომენტისათვის მიმწოდებელს ან/და ერიცხება მის მიერ წარმოდგენილ ფასების ცხრილში დაფიქსირებული ფასების შესაბამისი საქონლის მარაგი, ან/და გააჩნია ხელშეკრულება/ინვოისი საქონლის მოწოდებაზე შესაბამისი მომწოდებლისაგან და საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული სავალდებულო გადასახადებისა და მოსაკრებლების და მიწოდების ადგილზე ტრანსპორტირების ხარჯების ჩათვლით შეუძლია მის მიერ დაფიქსირებულ საბოლო სატენდერო წინადადების ფასად შესაბამისი საქონლის მოწოდება შემსყიდველისათვის. დასკვნასთან ერთად უნდა წარმოადგინოს ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობის დამადასტურებელი დოკუმენტაცია (შესაბამისი საქონლის მარაგის დამადასტურებელი დოკუმენტი, ხელშეკრულებები, ინვოისი და სხვა)
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250011223 23.06.2025 contract signed same category · 80% title match · same buyer

ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვარხანის ცენტრალური მაგისტრალის სასმელი წყლის მიწისქვეშა…

ადიგენის წყალმომარაგება 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს ერა ჯორჯია 2023 4 bidders 56,034 ₾
NAT260004930 12.03.2026 contract signed same category · 54% title match · same buyer · similar size

ა(ა)ა.პ.,,ადიგენის წყალმომარაგების’’ დაქვემდებარებული სასმელი წყლის ცენტრალური მაგისტრა…

ადიგენის წყალმომარაგება 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს ერა ჯორჯია 2023 4 bidders 25,425 ₾
NAT260014464 13.07.2026 contract signed same category · 52% title match · same buyer · similar size

ა(ა)ა.პ.,,ადიგენის წყალმომარაგების’’ დაქვემდებარებაში არსებული სასმელი წყლის ცენტრალური…

ადიგენის წყალმომარაგება 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს ერა ჯორჯია 2023 2 bidders 28,796 ₾
NAT250014846 14.08.2025 contract signed same category · 49% title match · similar size

ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფელ უდეში, ციხისუბანში, ფარეხაში, ლელოვანში, ჭეჭლაში და ბოლა…

ადიგენის მუნიციპალიტეტის მერია 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს ერა ჯორჯია 2023 2 bidders 25,892 ₾
NAT250010119 04.06.2025 contract signed same category · 54% title match · similar size

ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფელ საირმეში, კახარეთსა და შოლავერში სასმელი წყლის სარეაბილი…

ადიგენის მუნიციპალიტეტის მერია 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს საქპლასტი 2022 2 bidders 17,966 ₾
SPA260000622 03.07.2026 contract signed same category · similar size

პოლიეთილენის სასმელი წყლის მილებისა და აქსესუარების თანმდევი მომსახურებით სახელმწიფო შე…

მარტვილის მუნიციპალიტეტის მერია 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს საქპლასტი 2022 1 bidder 22,300 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ერა ჯორჯია 2023
ზურაბ ბეჭვაია
შ.პ.ს. "ჯავა"