აჭარის ავტონომიური რესპუბლის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფარგლებში გათვალისწინებულ მუნიციპალიტეტის შიდა სასოფლო გზების პრობლემატური მონაკვეთების მოსაწყობად მზა ბეტონის (ბეშუმი დიდი იაილა, ჩაკიდულა, შქერნალი) შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 20% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.7 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 44100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 34,097.68 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 24.10.2025 |
| 27.32 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 24.10.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250015155 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ხულოს მუნიციპალიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 44100000-სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 34`125.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 20.08.2025 16:44 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 30.08.2025 00:07 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 01.09.2025 18:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 341.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 341 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 15 (თხუთმეტი) კალენდარულ დღეში |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (11)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 20.08.2025 16:44 Announced
- 30.08.2025 00:07 Bidding opens
- 30.08.2025 12:44 First bid placed (1 bidders in total)
- 30.08.2025 12:44 Last bid activity
- 01.09.2025 18:00 Bidding closes
- 05.09.2025 16:35 Buyer published: NAT250015155_ხელწერილი.pdf
- 05.09.2025 16:36 Buyer published: NAT250015155_ოქმი.pdf
- 06.09.2025 18:04 Buyer published: NAT250015155_ijaris xelshekruleba.pdf
- 06.09.2025 18:04 Buyer published: NAT250015155_აუდიტის დასკვნა გზატკეცილი 2023 - signed.pdf
- 06.09.2025 18:04 Buyer published: NAT250015155_გარანტია.pdf
- 06.09.2025 18:05 Buyer published: NAT250015155_დანართ N 4 (5).pdf
- 06.09.2025 18:06 Buyer published: NAT250015155_საქონლის წარმოშობის ქვეყანა და მწარმოებელი კომპანია დანართი #3 (1) (1) (1).pdf
- 06.09.2025 18:07 Buyer published: NAT250015155_ტექნიკური დავალება დანართი #1 (1) (1).pdf
- 06.09.2025 18:07 Buyer published: NAT250015155_ფასების ცხრილი დანართი #2 (3).xlsx
- 11.09.2025 17:33 Buyer published: NAT250015155_ხელწერილი.pdf
- 11.09.2025 17:34 Buyer published: NAT250015155_ოქმი.pdf
- 18.09.2025 00:00 Contract signed: N214 — 34,125 ₾
- 27.08.2026 05:45 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
აჭარის ავტონომიური რესპუბლის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფარგ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფარგ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფა…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლის 2026 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფარგ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფარგ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
აჭარის ავტონომიური რესპუბლის 2026 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფარგ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის ფარგლ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის ფარგლ…
აჭარის ავტონომიური რესპუბლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით კაპიტალური ტრანსფერის ფარგლებში გათვ…
ჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის ტერიტორიაზე არსებულ მუნიციპალიტეტებში სოფლის მხარდაჭერის …
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ედემი პალასი | 18× |
| შპს ელ-მი 2022 | 16× |
| შპს რეზი + 2012 | 14× |
| შპს ევრო 222 | 11× |
| ლევან საგინაძე | 10× |