ქ. თბილისში, გლდანის რაიონში მცხოვრები სოციალურად დაუცველი, სოციალურად დაუცველი სტატუსის არმქონე შეჭირვებული და უზედამხედველო გარდაცვლილი მოქალაქეების დაკრძალვისა და სარიტუალო მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.3 bidders, 56% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 98300000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 2,500.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 20.10.2025 |
| 3,800.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 12.11.2025 |
| 3,100.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 12.11.2025 |
| 3,000.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 17.12.2025 |
| 2,400.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 17.12.2025 |
| 2,200.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 17.12.2025 |
| 2,700.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 17.12.2025 |
| 1,200.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 25.12.2025 |
| 1,100.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 25.12.2025 |
| 400.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 30.12.2025 |
| 400.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 30.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250015311 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ქ. თბილისის გლდანის რაიონის გამგეობა |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 98300000-სხვადასხვა მომსახურება |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 25`130.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 21.08.2025 18:50 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 27.08.2025 00:02 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 29.08.2025 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 125.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 251 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების ძალაში შესვლიდან 2025 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, ეტაპობრივად, შემსყიდველის მოთხოვნისთანავე. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| ჰერმესი | 25,130 | 25,130 | won |
| NAT250015311_მომსახურების ხარჯთაღრიცხვა.pdf.pdf · NAT250015311_განკარგულება 1 17.24.485 ძველი.pdf.pdf · NAT250015311_განკარგულება 23.1698.1872. 09.11.23წ.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 21.08.2025 18:50 Announced
- 27.08.2025 00:02 Bidding opens
- 27.08.2025 12:40 First bid placed (1 bidders in total)
- 27.08.2025 12:40 Last bid activity
- 29.08.2025 12:00 Bidding closes
- 02.09.2025 19:18 Buyer published: NAT250015311_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 02.09.2025 19:18 Buyer published: NAT250015311_შეტყობინება პრეტენდენტისთვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის "კომისიამ დაადგინა" ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი _ოქმი N2.pdf
- 09.09.2025 00:00 Contract signed: N06.02.18.07 — 22,800 ₾
- 27.08.2026 05:44 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
სოციალურად დაუცველი, შეჭირვებული და უზედამხედველო მოქალაქეებისათვის სარიტუალო (სასაფლაო…
სოციალურად დაუცველი, შეჭირვებული და უზედამხედველო მოქალაქეებისათვის სარიტუალო (სასაფლაო…
სოციალურად დაუცველი, შეჭირვებული და უზედამხედველო მოქალაქეებისათვის სარიტუალო (სასაფლაო…
სამგორის რაიონში მცხოვრები სოციალურად დაუცველი, სოციალურად დაუცველი სტატუსის არმქონე შე…
სოციალურად დაუცველი, შეჭირვებული და უზედამხედველო მოქალაქეებისათვის სარიტუალო (სასაფლაო…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ქ. თბილისში, გლდანის რაიონში მცხოვრები სოციალურად დაუცველი, სოციალურად დაუცველი სტატუსი…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს საპროექტო ჯგუფი | 6× |
| შპს ფინეზა | 4× |
| შპს ლუანა | 4× |
| შპს მწვანე გზა | 4× |
| შპს უნივერსალ | 3× |