ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250015426
NAT250015426 NAT · აუქციონის გარეშე not held On procurement.gov.ge ↗

თეატრის წინ ღია აივნის სარეაბილიტაციო სამუშაოების საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო მომსახურება ექსპერტიზით. არსებული მდგომარეობის შეფასება: აივნის სავარაუდო ფართია 200 კვ.მ. რომელზეც დაგებულია ფილები და ატარებს წყალს. ფილები შესაცვლელია. ჩასატარებელია საიზოლაციო სამუშაოები, მოასწყობია წყალსაწრეტები. ასევე შესაკეთებელია აივნის გვერდულები შიდა და გარე მხარეს

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 71300000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250015426
შესყიდვის სტატუსიარ შედგა
შემსყიდველივაჟა ფშაველას სახელობის თელავის სახელმწიფო დრამატული თეატრი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია71300000-საინჟინრო მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება4`237.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. ტექნიკური დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი22.08.2025 17:13
წინადადებების მიღება იწყება01.09.2025 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება03.09.2025 14:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი50.00 GEL
გარანტიის ოდენობა42 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადა40 კალენდარული დღე ექსპერტიზით
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (0)

No buyer documents recorded.

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
No bids recorded — nobody entered this tender.

History

  • 22.08.2025 17:13 Announced
  • 01.09.2025 00:00 Bidding opens
  • 03.09.2025 14:00 Bidding closes
  • 27.08.2026 05:43 Current status: not held

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 14 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
თეატრის წინ ღია აივნის სარეაბილიტაციო სამუშაოების საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო მომსახურება ექსპერტიზით. არსებული მდგომარეობის შეფასება: აივნის სავარაუდო ფართია 200 კვ.მ. რომელზეც დაგებულია ფილები და ატარებს წყალს. ფილები შესაცვლელია. ჩასატარებელია საიზოლაციო სამუშაოები, მოასწყობია წყალსაწრეტები. ასევე შესაკეთებელია აივნის გვერდულები შიდა და გარე მხარეს.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
თეატრის წინ ღია აივნის სარეაბილიტაციო სამუშაოების საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო მომსახურება. მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს პროექტირებას დაქვემდებარებულ კონკრეტულ ობიექტზე, შემსყიდველის მიერ მიმწოდებლისთვის გადაცემული დეტალური ტექნიკური დავალებითა დადასაპროექტებელი სამშენებლო ობიექტის შინაარსიდან გამომდინარე, ზოგადი ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებული პირობებისა და საქართველოში მოქმედი ნორმატიული დოკუმენტებისშესაბამისად. დეტალური ტექნიკური დავალება მოიცავს: საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია შედგენილი უნდა იქნეს კანონით გათვალისწინებული ნორმების შესაბამისად და უნდა მოიცავდეს: 1. განმარტებითი ბარათი; 2. სამუშაოების ორგანიზების პროექტი; 3. წყალარინების სისტემა; 4. სახარჯთაღრიცხვა (რესურსული და გამსხვილებული ფორმით); 5. სამუშაოს შესრულების და მისი ექსპლუატაციის ვადები; 6. შესაბამისი აკრედიტაციის მქონე ორგნიზაციის მიერ შესრულებული საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის ექსპერტიზა. 7. სხვა დამატებითი ინფორმაცია და დოკუმენტაცია საჭიროების შემთხვევაში; 8. სამშენებლო სამუშაოების განხორციელებისას, საპროექტო დოკუმენტაციაში გამოვლენილი უზუსტობების ან/და შეუსაბამობები შემთხვევაშიმიმწოდებელი ვალდებულია, შემსყიდველის მიერწერილობითი მიმართვიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში, საკუთარი ხარჯებით უზრუნველყოს საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის კორექტირება და კორექტირებული დოკუმენტაციისთეატრისთვის მიწოდება. საპროექტო დოკუმენტაცია დამზადდეს 3 (სამი) ბეჭდვით ეგზემპლარად და ელექტრონული სახით (1 CD დისკი)
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების დადებიდან არაუმეტეს 40 კალენდარული დღე ექსპერტიზით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის მიწოდება უნდა მოხდეს როგორც მატერიალური, ასევე ელექტრონული ფორმით შემსყიდველის მისამართზე.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
1. პრეტენდენტს გასული სამი წლის განმავლობაში უნდა ჰქონდეს შესრულებული არანაკლებ ერთი მსგავსი პროექტის საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია. მათ შორის ერთი შესრულებული პროექტის ჯამური ღირებულება არ უნდა იყოს 5000 ლარზე ნაკლები ღირებულების. 2. პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს გამოცდილების დამადასტურებელი, მხარეთა მიერ ხელმოწერილი დოკუმენტები: ხელშეკრულებ(ებ)ა, მიღება-ჩაბარების აქტ(ებ)ი და საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურები. ფაქტურები მოითხოვება იმ შემთხვევაში თუ პრეტენდენტი პროექტის განხორციელების მომენტისთვის რეგისტრირებული იყო დღგ-ს გადამხდელად. სახელმწიფო შესყიდვისშესახებ შესყიდვის არსებობის შემთხვევაში თუ მოცემული დოკუმენტები ატვირთულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში საკმარისია შესაბამისი განცხადების ნომრ(ებ)ის(SPA, NAT, DAP, CMR) წარმოდგენა.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1. პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი დოკუმენტაციის ჩამონათვალი: ა) ფასების ცხრილი - დანართი N1 ბ) სატენდერო დოკუმენტაციის 2.2.1. პუნქტით განსაზღვრული პრეტენდენტის გამოცდილების დამადასტურებელი დოკუმენტები. 2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იყოს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის სხვა ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე.
4.1.3 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის გაუთვალისწინებლობის დასაბუთება
წინამდებარე ტენდერში არ იქნება მოთხოვნილი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება, რადგან მომსახურების ღირებულების ძირითად კომპონენტს წარმოადგენს ინტელექტუალური ტიპისშრომის ანაზღაურება, რაც პოტენციურად შესაძლებელს ხდის აღნიშნული მომსახურების მიწოდება განხორციელდეს სავარაუდო ღირებულებაზე 20%-ით ნაკლებ ფასად.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციაზე სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან სხვა აკრედიტებულიპირის მიერ გაცემული ექსპერტიზის დასკვნის და შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე. ექსპერტიზის დასკვნის მომზადების ღირებულება ანაზღაურდება მიმწოდებლის მიერ (იმშემთხვევაში, თუ დასკვნის გამცემი ორგანო არ იქნება სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო”, მიმწოდებელმა დამატებით უნდა წარმოადგინოსდასკვნის გამცემი პირის აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი (აკრედიტაციის სფერო უნდა ფარავდეს მოთხოვნილ მომსახურებას).
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
შემსყიდველი ორგანიზაცია აუნაზღაურებს მიმწოდებელს გაწეული მომსახურების ღირებულებას მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ლევან ბასილაური, 551111160, levanbasilauri@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში – სისტემა) შესყიდვის პროცედურები ხორციელდებასაქართველოსკანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების შესაბამისად. 2. პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგ., ფასების ცხრილი, ინფორმაცია საკუთარი გამოცდილების შესახებ, საგარანტიო პირობები და ა.შ.). დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. აღნიშნულისთვის პრეტენდენტს აქვს ორი შესაძლო გზა: • ყველა PDF დოკუმენტი სათითაოდ დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით; • გააერთიანოს წარსადგენი დოკუმენტები ერთ PDF ფაილად, ხოლო თუ ერთი ფაილის ზომა აღემატება 20 მეგაბაიტს – რამდენიმე PDF ფაილადდაის/ისინი დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250016361 05.09.2025 not held same category · 100% title match · same buyer · similar size

თეატრის წინ ღია აივნის სარეაბილიტაციო სამუშაოების საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო მომსახურება…

ვაჟა ფშაველას სახელობის თელავის სახელ… 71300000საინჟინრო მომსახურებები 0 bidders 4,237 ₾
NAT260015752 30.07.2026 contract prep same category · similar size

შესყიდვის ობიექტია დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტის სოფ.არხილოსკალოს საჯარო სკოლის შენობა…

დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → ნანა ახვლედიანი 1 bidder 4,200 ₾
NAT260016114 04.08.2026 contract signed same category · similar size

საინჟინრო მომსახურებების (ქ. თბილისში, ლლადო გუდიაშვილის ქ. N5-ში მდებარე სსიპ - ილია ჭ…

სსიპ - ილია ჭავჭავაძის სახელობის საქა… 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს იუნიტორ 1 bidder 4,200 ₾
NAT260017548 20.08.2026 announced same category · similar size

1.მთისძირის ადმინისტრაციულ ერთეულში ადმინისტრაციული შენობის რეაბილიტაციის 2.ყუმურის ადმ…

თვითმმართველი ერთეული ვანის მუნიციპალ… 71300000საინჟინრო მომსახურებები 0 bidders 3,814 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს სმართ ჰაუს ენდ ოფის
შპს არქ-ჯიხა