ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250015636
NAT250015636 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სსიპ „საზოგადოებრივი მაუწყებლის“ გადაცემა „პირადი ექიმი მარი მალაზონიასთან ერთად“ და მე-2 სტუდიის (დამატებითი) დეკორაციების მოწყობის სამუშაოების სახელმწიფო შესყიდვა

საზოგადოებრივი მაუწყებელი 78 tenders 1.7 avg bidders 6 failed 680 CMR deals
5% outside our line

Can we win this?

5% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 10% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
  • Expected competition this category averages 2.4 bidders, 29% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 45400000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N154-3 fulfilled Contract PDF ↗
208,337 ₾ contract amount 204,507 ₾ (98%) actually paid 30.09.2025 – 30.11.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
204,506.77 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2025 Q4 19.11.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250015636
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაზოგადოებრივი მაუწყებელი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია45400000-შენობის დასრულების სამუშაოები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება219`783.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი26.08.2025 14:14
წინადადებების მიღება იწყება11.09.2025 00:07
წინადადებების მიღება მთავრდება16.09.2025 13:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი879.00 GEL
გარანტიის ოდენობა2`198 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან - 25 (ოცდახუთი) კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT250015636_ბრძანება.pdf.pdf ალექსანდრე კეკელაშვილი 18.09.2025 18:02
NAT250015636_ხარჯთაღრიცხვა -.xlsx.xlsx თაყა ჩხაიძე 22.09.2025 11:19

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს თი სი ეიჩ 214,000 214,000 won
NAT250015636_ხარჯთაღრიცხვა პირადი ექიმის და მე-2 სტუდიის დეკორაციები.xlsx.xlsx · NAT250015636_REKVIZITEBI-signed.pdf.pdf · NAT250015636_GAMOCDILEBA-signed.pdf.pdf · NAT250015636_migeba-chabareba.pdf.pdf
"პატიო არტ" 218,842 218,842
NAT250015636_ხარჯთაღრიცხვა_მარი მალაზონიას და მე-2 სტუდიის დეკორაციები (2).xlsx.xlsx · NAT250015636_გამოცდილება_gamocdileba.XLSX.xlsx · NAT250015636_რეკვიზიტები_რეკვიზიტები.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 26.08.2025 14:14 Announced
  • 11.09.2025 00:07 Bidding opens
  • 11.09.2025 15:32 First bid placed (2 bidders in total)
  • 16.09.2025 13:12 Last bid activity
  • 16.09.2025 13:30 Bidding closes
  • 18.09.2025 18:02 Buyer published: NAT250015636_ბრძანება.pdf
  • 18.09.2025 18:03 Buyer published: NAT250015636_ხელწერილი ინტერესთა კონფლიქტის არარსებობის შესახებ.pdf
  • 18.09.2025 18:03 Buyer published: NAT250015636_ოქმი N2- შეტყობინება პრეტენდენტისათვის ასახულია ოქმში.pdf
  • 22.09.2025 11:19 Buyer published: NAT250015636_ხარჯთაღრიცხვა -.xlsx
  • 30.09.2025 00:00 Contract signed: N154-3 — 208,337 ₾
  • 27.08.2026 05:42 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ „საზოგადოებრივი მაუწყებლის“ გადაცემა „პირადი ექიმი მარი მალაზონიასთან ერთად“ და მე-2 სტუდიის (დამატებითი) დეკორაციების მოწყობის სამუშაოების სახელმწიფო შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
იხილეთ მიმაგრებული ფაილები
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს შემსყიდველის დიზაინის მიხედვით სსიპ „საზოგადოებრივი მაუწყებლის“ გადაცემა „პირადი ექიმი მარი მალაზონიასთან ერთად“ და მე-2 სტუდიის (დამატებითი) დეკორაციების მოწყობის სამუშაოების შესრულება ხელშეკრულების გაფორმებიდან - 25 (ოცდახუთი) კალენდარულ დღეში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ. თბილისი ანა პოლიტკოვსკაიას ქ. #31
1.6 შესასრულებელი სამუშაოს საგარანტიო ვადა
შესრულებულ სამუშაოზე, დეკორაციაზე და სხვა რეკვიზიტებზე საგარანტიო ვადაა 1 (ერთი) წელი, იმ შემთხვევაში, თუ შესრულებულ სამუშაოებს, დეკორაციას ან/და სტუდიურ რეკვიზიტებს სწორი ექსპლუატაციის პირობებში აღმოაჩნდება გარკვეული ხარვეზები, მიმწოდებელი ვალდებულია შემსყიდველის შეტყობინების მიღებიდან აღნიშნული დეფექტი აღმოფხვრას 3 (სამი) დღის განმავლობაში.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
ბ) პრეტენდეტის გამოცდილებასთან დაკავშირებული მოთხოვნები 1. ზოგადი გამოცდილება პრეტენდენტს 2019 წლის 1 იანვრიდან - ტენდერის გამოცხადების თარიღამდე პერიოდში შესრულებული (დასრულებული)* უნდა ჰქონდეს დღგ-ს ჩათვლით არანაკლებ 300 000 (სამასი ათასი) ლარის ღირებულების სტუდიური (სატელევიზიო) გადაცემ(ებ)ის დეკორაცი(ებ)ის დამზადების სამუშაოები. 2. სპეციალური გამოცდილება: პრეტენდენტს 2019 წლის 1 იანვრიდან ტენდერის გამოცხადების თარიღამდე პერიოდში 1 (ერთი) ხელშეკრულების ფარგლებში შესრულებული (დასრულებული)* უნდა ჰქონდეს ფქონდეს სტუდიური (სატელევიზიო) გადაცემის დეკორაციის დამზადების სამუშაო, რომლის ღირებულება უნდა იყოს მინიმუმ 95 000 (ოთხმოცდათხუთმეტი ათასი) ლარი დღგ-ს ჩათვლით. შენიშვნა: * - მიმდინარე ან/და დაუსრულებელი პროექტ(ებ)ი გამოცდილებაში არ ჩაითვლება. პრეტენდენტის გამოცდილების დამადასტურებელი დოკუმენტაციის წარმოდგენის პირობები: პრეტენდენტმა, გამოცდილების დასადასტურებლად, უნდა წარმოადგინოს (სისტემაში ატვირთოს, გაფორებული ხელშეკრულებ(ებ)ის ასლ(ებ)ი, ასევე შესრულებული სამუშაოების დასრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლ(ებ)ი შესრულებული სამუშაოს მიღება-ჩაბარების აქტი, ან/და სხვა შესაბამისი დოკუმენტი, რომელიც დაადასტურებს სამუშაოს შესრულებას/ჩაბარებას) - იმ შემთხვევაში თუ პრეტენდენტის მიერ სამუშაოების დამადასტურებელი დოკუმენტაცია განთავსებულია შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (https://tenders.procurement.gov.ge/) მაშინ პრეტენდენტის მიერ შესაძლებელია წარმოდგენილი იქნას შესაბამისი SPA, NAT CMR ან სხვა (არსებობის შემთხვევაში) შესაბამისი ნომრები. - გამოცდილების არ ქონა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იყოს ხელმძღვანელის და საკონტაქტო პირის სახელი და გვარი და საბანკო რეკვიზიტები - აღნიშნული ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იყოს იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტის მიერ შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში პრეტენდენტის პროფილში არ არის და/ან არასრულად არის შევსებული შესაბამისი ინფორმაცია.
4.1.3 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის გაუთვალისწინებლობის დასაბუთება
• შესყიდვის ობიექტის სპეციფიკის გათვალისწინებით ვინაიდან შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს სსიპ „საზოგადოებრივი მაუწყებლის“ გადაცემა „პირადი ექიმი მარი მალაზონიასთან ერთად“ და მე-2 სტუდიის (დამატებითი) დეკორაციების მოწყობის სამუშაოებს, ხოლო დეკორაციის დამზადების პროცესში კი დიდი ნაწილი უკავია როგორც შრომით გასამრჯელოს, ასევე დეკორაციის დამზადებისთვის საჭირო სხვადასხვა სახის სპეციფიკური მასალების /საქონლის/ გამოყენებას) გამოცდილ კვალიფიციურ მიმწოდებელს შესაძლებლობა აქვს დეკორაციის დამზადება განახორციელოს საბაზრო ღირებულებასთან შედარებით დაბალ ფასად. აღნიშნულიდან გამომდინარე, პრეტენდენტის მიერ სისტემაში შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებასთან 20%-ით და/ან მეტით დაბალი საბოლოო ფასის დაფიქსირების შემთხვევაში არ წარმოეშვება ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთების ვალდებულება.
6.1 მოითხოვება ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის გარანტია
2 პროცენტი
6.2 სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში მოითხოვება გარანტია
2 პროცენტი
6.3 გარანტიის მოქმედების ვადა
- საბანკო გარანტიის მოქმედების ვადა ერთი თვით უნდა აღემატებოდეს შესყიდვის ობიექტის მიწოდების დასრულების საბოლოო ვადას.
6.4 გარანტიის პირობები
მიმწოდებლის მიერ ხელშეკრულებით გათვალისწინებული ვალდებულებების დარღვევის (ხელშეკრულებით გათვალისწინებული ვალდებულებების შესრულებაზე უარის თქმა, ვალდებულების უხარისხოდ, არაჯეროვნად, არასრულად შესრულების) შემთხვევაში, მიმწოდებელს საბანკო გარანტიით გათვალისწინებული თანხა არ დაუბრუნდება. მიმწოდებელს ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველსაყოფად გაცემული საბანკო გარანტია, ხელშეკრულებით გათვალისწინებული ვალდებულებების სრული და ჯეროვანი შესრულების შემთხვევაში, დაუბრუნდება მხარეთა შორის შესყიდვის ობიექტის მიღება - ჩაბარებიდან 5 კალენდარული დღის ვადაში.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მოხდება ლარებში გადახდის ფორმა - უნაღდო ანგარიშსწორება განხორციელდება მიმწოდებლის მიერ ფაქტიურად შესრულებული სამუშაოს მოცულობის მიხედვით. გაუთვალისწინებელი სამუშაოების თანხების ხარჯვა მოხდება აუცილებლობიდან გამომდინარე შემსყიდველთან შეთანხმებით. ანგარიშსწორება განხორციელდება სამუშაოების სრულად დასრულების შემდგომ, ფაქტიურად შესრულებული სამუშაოების მოცულობის და სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს“ ან/და სხვა აკრედიტირებული პირის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნის (ასეთ შემთხვევაში დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლიც) საფუძველზე (დასკვნის წარმოდგენის ვალდებულება და შესაბამისი მომსახურების ხარჯების ანაზღაურება ეკისრება მიმწოდებელს) შემსყიდველი უფლებამოსილია ექსპერტიზის შესაბამის დასკვნის წარმდგენამდე, შესრულებულ სამუშაოზე არ აწარმოოს ანგარიშსწორება.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ექსპერტიზის დასკვნის საფუძველზე დაყრდნობით, მხარეთა შორის მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 7 (შვიდი) დღეში
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნათია ზამთარაძე, 577107799, n.zamtaradze@1tv.ge სატენდერო დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული განმარტებებისა და დამატებითი ინფორმაციის გაცეაზე უფლებამოსილი პირია სატენდერო კომისიის აპარატის წევრი - გიორგი ფირცხალავა, ტელ: 2 40 91 45 - შესყიდვების სამსახურის შესყიდვების სპეციალისტი;
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
• ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მას უნდა დაერთოს სანოტარო წესით დამოწმებული ქართულენოვანი თარგმანი. • სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები და/ან ინფორმაცია, ასევე სახელმწიფო შესყიდვის შესახებ შემდგომში გასაფორმებელი ხელშეკრულება (რომელიც ითვალისწინებს ხელმოწერას) უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, მოქმედი კანონმდებლობის ფარგლებში. • პრეტენდენტმა (შემდგომში მიმწოდებელმა) უნდა გაითვალისწონოს, რომ ტენდერში გამრჯვებულთან გაფორმდება სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულება, რომელიც უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, მოქმედი კანონმდებლობის ფარგლებში. • სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები და/ან ინფორმაცია (რომელიც ითვალისწინებს ხელმოწერას) უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით (ელექტრონული ხელმოწერის ან/და კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით დოკუმენტების დამოწმების ვალდებულება არ ვრცელდება არარეზიდენტ პირებზე) მოქმედი კანონმდებლობის ფარგლებში. • პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250015921 29.08.2025 contract signed same category · 54% title match · same buyer · similar size

სსიპ „საზოგადოებრივი მაუწყებლის“ გადაცემების „აკუსტიკა“-ს და „42 პარალელი“-ს სტუდიური დ…

საზოგადოებრივი მაუწყებელი 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები → შპს ლოკოკინა 2 bidders 179,849 ₾
NAT250015920 29.08.2025 contract signed same category · 56% title match · same buyer · similar size

სსიპ „საზოგადოებრივი მაუწყებლის“ გადაცემის „მარტივი ლოგიკა“-ს სტუდიური დეკორაციის მოწყო…

საზოგადოებრივი მაუწყებელი 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები → შპს ლოკოკინა 2 bidders 167,101 ₾
NAT250015634 26.08.2025 terminated same category · 58% title match · same buyer · similar size

სსიპ „საზოგადოებრივი მაუწყებლის“ გადაცემა „კლინიკა“-ს სტუდიური დეკორაციის მოწყობის სამუ…

საზოგადოებრივი მაუწყებელი 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები 1 bidder 383,564 ₾
NAT250020714 19.11.2025 terminated same category · 58% title match · same buyer

სსიპ „საზოგადოებრივი მაუწყებლის“ გადაცემა „კლინიკა“-ს სტუდიური დეკორაციის მოწყობის სამუ…

საზოგადოებრივი მაუწყებელი 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები 2 bidders 478,658 ₾
NAT250016026 02.09.2025 contract signed same category · 47% title match · same buyer · similar size

სსიპ „საზოგადოებრივი მაუწყებლის“ გადაცემების „საქართველოს რადიო“-ს, „დიდი კინო“-ს, „დოს…

საზოგადოებრივი მაუწყებელი 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები → "პატიო არტ" 2 bidders 179,675 ₾
NAT250006975 07.04.2025 contract signed same category · 51% title match · same buyer · similar size

სსიპ „საზოგადოებრივი მაუწყებლის“ მუსიკალური გადაცემის "რანინა“-ს დეკორაციის მოწყობის სა…

საზოგადოებრივი მაუწყებელი 45400000შენობის დასრულების სამუშაოები → შპს ლოკოკინა 2 bidders 138,561 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს თი სი ეიჩ
შპს ჯეოვოისი
შპს ლოკოკინა
შპს ქუალიტრონი
შპს ჯითი ჰოლდინგი