NAT260014659
15.07.2026
contract prep
same category · 100% title match · same buyer · similar size
სსიპ შუახევის მუნიციპალიტეტის სოფელ პაპოშვილების საჯარო სკოლის პირველი კორპუსის მიმდინარე სარემონტო სამუშაოები
10%
outside our line
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.4 bidders, 29% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 45400000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250016001 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | არ შედგა |
| შემსყიდველი | ს. პაპოშვილების სკოლა |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 45400000-შენობის დასრულების სამუშაოები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 49`818.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 01.09.2025 17:59 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 12.09.2025 00:08 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 15.09.2025 16:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 200.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 498 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | სატენდერო დოკუმენტაციის 1.4 პუნქტის შესაბამისად |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (0)
No buyer documents recorded.
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| No bids recorded — nobody entered this tender. | |||
History
- 01.09.2025 17:59 Announced
- 12.09.2025 00:08 Bidding opens
- 15.09.2025 16:00 Bidding closes
- 27.08.2026 06:08 Current status: not held
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ შუახევის მუნიციპალიტეტის სოფელ პაპოშვილების საჯარო სკოლის პირველი კორპუსის მიმდინარე სარემონტო სამუშაოები
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
იხილეთ ტექნიკიური პირობა და ხარჯთაღრიცხვა
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მომწოდებელმა სამუშაოები უნდა დაიწყოს ხელშეკრულების გაფორმების თარიღის მომდევნო კალენდარული დღიდან და დაასრულოს 60 (ოსამოცი) კალენდარული დღის ვადაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
სამუშაოები სრულდება სსიპ შუახევის მუნიციპალიტეტის სოფელ პაპოშვილების საჯარო სკოლის პირველ კორპუსში
1.6 შესასრულებელი სამუშაოს საგარანტიო ვადა
შესრულებული და გადმოცემული სამუშაოების საგარანტიო პერიოდი შეადგენს 3 (სამი) წელს სამუშაოების დასრულებიდან.
2.5.1 მოთხოვნა საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადებთან დაკავშირებით (გეგმა-გრაფიკი)
ელექტრონულ ტენდერში გამარჯვებული მიმწოდებელი სამუშაოებს ასრულებს ეტაპობრივად, ხელშეკრულების გაფორმების თარიღის მომდევნო კალენდარული დღიდან 60 (სამოცი) კალენდარული დღის ვადაში. ● „ეტაპი“ - იგულისხმება წინასწარ დადგენილი კალენდარული დღე. ეტაპის სამუშაოების შესრულების წარმოდგენა განისაზღვრება შემდეგნაირად: I ეტაპი - 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღე სახელშეკრულებო ღირებულების 60 %-ის სამუშაოების შესრულების წარმოდგენა. II ეტაპი - 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღე სახელშეკრულებო ღირებულების 40 %-ის სამუშაოების შესრულების წარმოდგენა. მიმწოდებელი ვალდებულია ეტაპის განმავლობაში მინიმუმ ერთხელ წარმოადგინოს შესრულებული სამუშაოების დამადასტურებელი დოკუმენტაცია მიღება-ჩაბარების აქტი (ფორმა N2). ● ეტაპების მიხედვით შესრულებული სამუშაოების მიღება-ჩაბარებისათვის მიმწოდებელმა უნდა წარმოუდგინოს შემსყიდველს მიღება-ჩაბარების აქტი (ფორმა N2) და ფარული სამუშაოების აქტ(ებ)ი (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) დადასტურებული შემსყიდველის წარმომადგენლ(ებ)ის მიერ. ● საბოლოო მიღება-ჩაბარებისათვის (სამუშაოების საბოლოოდ დასრულებისთვის) მიმწოდებელმა უნდა წარმოუდგინოს შემსყიდველს მიღება-ჩაბარების აქტი (ფორმა N2), ფარული სამუშაოების აქტი (ასეთის არსებობის შემთხვევაში).
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
ა) თუ ელექტრონულ ტენდერში ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს“ ან სხვა აკრედიტებული პირის დასკვნა (აკრედიტებული პირის მიერ გაცემულ დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი). აღნიშნული დასაბუთების და/ან ექსპერტიზის დასკვნის წარმოუდგენლობა გამოიწვევს ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ბ) ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით. წარმოდგენილ ექსპერტიზის დასკვნას თან უნდა ერთვოდეს ხარჯთაღრიცხვა, რომლის საფუძველზეც მოხდა დასკვნის შედგენა. გ) ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტი შედგენილი და გაცემული უნდა იყოს საქართველოს მთავრობის 2017 წლის 26 სექტემბრის N439 დადგენილებით დამტკიცებული "სამშენებლო სამუშაოების ხარჯთაღრიცხვის ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დადგენის მეთოდის" მოთხოვნების შესაბამისად.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორების ფორმა - უნაღდო, ვალუტა - ლარი; ბ) შესრულებული სამუშოების ანაზღაურება (ანგარიშსწორება) მიმწოდებელთან განხორციელდება ეტაპობრივად შემდეგი წესით: ბ.ა. კონკრეტული ეტაპით სრულად გათვალისწინებულ სამუშაოებზე ხელშეკრულების შესაბამისად გაფორმებული შუალედური მიღება-ჩაბარების აქტის (ფორმა №2) და საგადასახადო დოკუმენტაციის (ანგარიშ-ფაქტურა/ინვოისი) წარმოდგენის შემდეგ. ზემოთაღნიშნული დოკუმენტაციის წარმოუდგენლობის ან/და ხარვეზით წარმოდგენის შემთხვევაში, შემსყიდველს უფლება აქვს უარი თქვას ანგარიშსწორებაზე. შენიშვნა: მიღება-ჩაბარების აქტი (ფორმა №2) გაფორმდება მხოლოდ კონკრეტული ეტაპით გათვალისწინებული პროცენტული ოდენობით შესრულებულ სამუშაოებზე. კონკრეტულ ეტაპზე წინსწრებით შესრულებული სამუშაოები ჩაითვლება მომდევნო ეტაპით გათვალისწინებულ სამუშაოებში და შეიყვანება მომდევნო ეტაპის მიღება-ჩაბარების აქტში (ფორმა №2). გ) თუ შემსყიდველის მიერ ხელშეკრულებით განსაზღვრული შესასრულებელი სამუშაოების ღირებულებამ არ შეადგინა გამარჯვებულ ორგანიზაციასთან დადებული ხელშეკრულებით გათვალისწინებული თანხა, ასეთ შემთხვევაში შემსყიდველი გადაუხდის მიმწოდებელს ფაქტიურად შესრულებული სამუშაოების მოცულობების ღირებულებას. აღნიშნულიდან გამომდინარე მიმწოდებელს პრეტენზია არ უნდა გააჩნდეს აუთვისებელ სამუშაოთა მოცულობების ღირებულების ანაზღაურებაზე. მიმწოდებელთან ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორება განხორციელდება საგადასახადო დოკუმენტაციის წარმოდგენიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
მიმწოდებელთან ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორება განხორციელდება საგადასახადო დოკუმენტაციის წარმოდგენიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ხასან ფუტკარაძე, 577175751, paposhvilebi@mes.gov.ge სატენდერო კომისიის აპარატის წევრი: ქეთევან ფუტკარაძე-577630026
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი
The same thing, bought before
NAT260012708
22.06.2026
contract signed
same category · 49% title match · similar size
სსიპ ხულოს მუნიციპალიტეტის სოფელ ფაჩხის საჯარო სკოლის შენობის მცირე სარემონტო სამუშაოები
NAT250014849
15.08.2025
contract signed
same category · 45% title match · similar size
ცაგერის მუნიციპალიტეტის სოფელ ღვირიშის საჯარო სკოლის სარემონტო სამუშაოები
NAT250016469
09.09.2025
contract signed
same category · 46% title match · similar size
სსიპ მესტიის მუნიციპალიტეტის სოფელ უშგულის საჯარო სკოლის სარემონტო სამუშაოების სახელმწი…
ს. უშგულის საჯარო სკოლა
45400000შენობის დასრულების სამუშაოები
→ თეიმურაზი გულედანი
1 bidder
41,222 ₾
NAT260015652
29.07.2026
contract signed
same category · 46% title match · similar size
შუახევის მუნიციპალიტეტის სოფელ უჩამბის საჯარო სკოლის სხვადასხვა სამშენებლო-სარემონტო სა…
ს. უჩამბის საჯარო სკოლა
45400000შენობის დასრულების სამუშაოები
→ შპს ირე ქონსთრაქშენ
1 bidder
37,888 ₾
NAT250008106
28.04.2025
contract signed
same category · 47% title match · similar size
სსიპ ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის სოფელ დიდი სამსარის საჯარო სკოლის სარემონტო სამუშაოები
ს. დიდი სამსარის საჯარო სკოლა
45400000შენობის დასრულების სამუშაოები
→ შპს დეკა ბილდინგი
1 bidder
72,786 ₾
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
NAT260014659
15.07.2026
contract prep
სსიპ შუახევის მუნიციპალიტეტის სოფელ პაპოშვილების საჯარო სკოლის პირველი კორპუსის მიმდინა…
→ შპს შოზ 100
1 bidder
66,666 ₾