ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT250016078
NAT250016078 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

კულტურული ღონისძიებების ორგანიზებასთან დაკავშირებული მომსახურების შესყიდვა

ქედის მუნიციპალიტეტი 181 tenders 1.5 avg bidders 36 failed 93 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 79900000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N131 fulfilled Contract PDF ↗
18,359 ₾ contract amount 18,359 ₾ (100%) actually paid 19.09.2025 – 31.12.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
11,955.33 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 09.10.2025
6,403.67 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 07.11.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250016078
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიქედის მუნიციპალიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია79900000-სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება19`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი02.09.2025 17:02
წინადადებების მიღება იწყება12.09.2025 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება15.09.2025 13:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი200.00 GEL
გარანტიის ოდენობა190 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 01 დეკემბრამდე.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT250016078_ინტ. კონფლიქტი.pdf.pdf გივი დევაძე 15.09.2025 16:57
NAT250016078_ოქმი #93-2.pdf.pdf გივი დევაძე 15.09.2025 16:58

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
მზია შანთაძე 18,359 18,359 won
NAT250016078_Copy of ხარჯთაღრიცხვაქედა.xlsx.xlsx
ინდივიდუალური მეწარმე ფატმან გვარიშვილი 18,367 18,367
NAT250016078_ხარჯთაღრიცხვა.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 02.09.2025 17:02 Announced
  • 12.09.2025 00:08 Bidding opens
  • 14.09.2025 21:07 First bid placed (2 bidders in total)
  • 15.09.2025 11:01 Last bid activity
  • 15.09.2025 13:00 Bidding closes
  • 15.09.2025 16:57 Buyer published: NAT250016078_ინტ. კონფლიქტი.pdf
  • 15.09.2025 16:58 Buyer published: NAT250016078_ოქმი #93-2.pdf
  • 17.09.2025 23:20 Buyer published: NAT250016078_Copy of ხარჯთაღრიცხვაქედა.xlsx
  • 17.09.2025 23:21 Buyer published: NAT250016078_Copy of ხარჯთაღრიცხვაქედა-signed.pdf
  • 19.09.2025 00:00 Contract signed: N131 — 18,359 ₾
  • 27.08.2026 06:08 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 14 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
კულტურული ღონისძიებების ორგანიზებასთან დაკავშირებული მომსახურების შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
იხილეთ მიმაგრებული ფაილი.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 01 დეკემბრამდე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მომსახურების გაწევა განხორციელდება შემსყიდველთან შეთანხმებით, ღონისძიების ჩატარების კონკრეტულ დღეს შემსყიდველი წინასწარ აცნობებს მიმწოდებელს.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტი წინადადების ფასში არ ითვალისწინებს დღგ-ს, მიუხედავად იმისა, არის თუ არა იგი დღგ-ის გადამხდელი, შერჩევა-შეფასება ხორციელდება წარმოდგენილი წინადადების ფასების მიხედვით. თუ ხელშეკრულების დადების მომენტისთვის პრეტენდენტი არის დღგ-ის გადამხდელი საქართველოს კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად ხელშეკრულების ღირებულებაში გათვალისწინებული იქნება და დაემატება სატენდერო წინადადების ფასის შესაბამისი დღგ-ის ოდენობა. შენიშვნა: ერთეულის ფასები დ.ღ.გ-ს გარეშე არ უნდა აღემატებოდეს დანართი #1-ში მითითებულ ცალკეული ღონისძიებების ღირებულებას.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში მონაწილე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტი ვალდებულია დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის დასკვნით, ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/ აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული, ან/და საშემფასებლო დასკვნით (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი), რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან განხორციელდება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებისა და საგადასახადო დოკუმენტაციის წარმოდგენის შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
10 სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გივი დევაძე, 599851300, kedatenderi@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250002453 06.02.2025 not held same category · 100% title match · same buyer · similar size

კულტურული ღონისძიებების ორგანიზებასთან დაკავშირებული მომსახურების შესყიდვა

NAT250003163 14.02.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

კულტურული ღონისძიებების ორგანიზებასთან დაკავშირებული მომსახურების შესყიდვა

ქედის მუნიციპალიტეტი 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ინდივიდუალური მეწარმე მარ… 1 bidder 19,774 ₾
NAT250008371 02.05.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

კულტურული ღონისძიებების ორგანიზებასთან დაკავშირებული მომსახურების შესყიდვა

NAT260001025 26.01.2026 terminated same category · 100% title match · same buyer · similar size

კულტურული ღონისძიებების ორგანიზებასთან დაკავშირებული მომსახურების შესყიდვა

NAT260001785 04.02.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

კულტურული ღონისძიებების ორგანიზებასთან დაკავშირებული მომსახურების შესყიდვა

NAT260003140 19.02.2026 not held same category · 100% title match · same buyer · similar size

კულტურული ღონისძიებების ორგანიზებასთან დაკავშირებული მომსახურების შესყიდვა

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპსნიუ არქ დიზაინ ჯგუფი 11×
ელიზბარ დიასამიძე
შპს რს 1989
შპს ჯმ.ჯგუფი
შპს მარაგი