ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250016431
NAT250016431 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სსიპ "იუსტიციის სახლის" საჭიროებისთვის სარწყავი მილების (4 ფენიანი) შესყიდვა

იუსტიციის სახლი 218 tenders 1.9 avg bidders 53 failed 999 CMR deals
87% strong

Can we win this?

87% — strong, helped by expected competition and helped by buyer relationship.

  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Buyer relationship we have bid 4× with this buyer and won 3.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Our line of business reads like our own bids — 38% match to our bidding history. Closest thing we have bid on: "სსიპ „იუსტიციის სახლის“ საჭიროებისათვის პლანშეტების შესყიდვა".
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 44100000: we have never bid in this category.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract NNAT 01-039 fulfilled Contract PDF ↗
12,744 ₾ contract amount 12,744 ₾ (100%) actually paid 10.10.2025 – 31.12.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
12,744.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 31.10.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250016431
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიიუსტიციის სახლი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია44100000-სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება10`985.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი08.09.2025 17:36
წინადადებების მიღება იწყება17.09.2025 00:03
წინადადებების მიღება მთავრდება19.09.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი170.00 GEL
გარანტიის ოდენობა110 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 5 სამუშაო დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (9)

NAT250016431_ოქმი №2.pdf.pdf ნინო ზურაშვილი 25.09.2025 17:44
NAT250016431_ფასების ცხრილი - დანართი N1 (2)-signed.pdf.pdf ბესარიონ ნადირაძე 26.09.2025 13:32
NAT250016431_ფასების ცხრილი - დანართი N1 (2).xlsx.xlsx ბესარიონ ნადირაძე 26.09.2025 13:32
NAT250016431_ოქმი №3.pdf.pdf ნინო ზურაშვილი 01.10.2025 14:11
NAT250016431_ნიმუშის წერილი signed.pdf.pdf ბესარიონ ნადირაძე 02.10.2025 16:27
NAT250016431_ოქმი №4.pdf.pdf ნინო ზურაშვილი 06.10.2025 17:40

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ბესარიონ ნადირაძე 10,800 10,800 won
NAT250016431_ფასების ცხრილი - დანართი N1-signed.pdf.pdf · NAT250016431_ფასების ცხრილი - დანართი N1.xlsx.xlsx
შპს ტერმინალ ვესტ თრეიდინგი 10,815 10,815
NAT250016431_ფასთა ცხრილი_19092025.3_19.09_ტერმინალ ვესტ თრეიდინგი_ ფასების ცხრილი - დანართი N1.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 08.09.2025 17:36 Announced
  • 17.09.2025 00:03 Bidding opens
  • 19.09.2025 10:34 First bid placed (2 bidders in total)
  • 19.09.2025 11:37 Last bid activity
  • 19.09.2025 12:00 Bidding closes
  • 25.09.2025 17:44 Buyer published: NAT250016431_ოქმი №2.pdf
  • 25.09.2025 17:44 Buyer published: NAT250016431_დასკვნა სარწყავი მილები-signed.pdf
  • 26.09.2025 13:32 Buyer published: NAT250016431_ფასების ცხრილი - დანართი N1 (2)-signed.pdf
  • 26.09.2025 13:32 Buyer published: NAT250016431_ფასების ცხრილი - დანართი N1 (2).xlsx
  • 01.10.2025 14:11 Buyer published: NAT250016431_ოქმი №3.pdf
  • 01.10.2025 14:12 Buyer published: NAT250016431_დასკვნა სარწყავი მილები 2-signed.pdf
  • 02.10.2025 16:27 Buyer published: NAT250016431_ნიმუშის წერილი signed.pdf
  • 06.10.2025 17:40 Buyer published: NAT250016431_ოქმი №4.pdf
  • 06.10.2025 17:41 Buyer published: NAT250016431_დასკვნა სარწყავი მილები 3-signed.pdf
  • 10.10.2025 00:00 Contract signed: NNAT 01-039 — 12,744 ₾
  • 27.08.2026 06:05 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ "იუსტიციის სახლის" საჭიროებისთვის სარწყავი მილების (4 ფენიანი) შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური მახასიათებლები: 1.სარწყავი მილი - 25 მეტრიანი - 58 ცალი ზედაპირი: არანაკლებ 4 ფენიანი დიამეტრი: 3/4 ინჩი სამუშაო მაქსიმალური წნევა: არანაკლებ 15 ბარი 2.სარწყავი მილი - 50 მეტრიანი - 16 ცალი ზედაპირი: არანაკლებ 4 ფენიანი დიამეტრი: 3/4 ინჩი სამუშაო მაქსიმალური წნევა: არანაკლებ 15 ბარი შენიშვნა: * პრეტენდენტმა სატენდერო დოკუმენტაციის 1.3. პუნქტის „ფასების ცხრილი - დანართი 1“-ს „ტექნიკური მახასიათებლები“-ს გრაფაში უნდა მიუთითოს შესყიდვის ობიექტის ზუსტი ტექნიკური მახასიათებლები („არანაკლებ“, „არაუმეტეს“ და სხვ. გარეშე)
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მიმწოდებელმა შესყიდვის ობიექტის სრულად მიწოდება უნდა განახორციელოს ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 5 (ხუთი) სამუშაო დღის ვადაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება განხორციელდეს შემდეგ მისამართზე: ქ. თბილისი, ზვიად გამსახურდიას სანაპირო №1 (თბილისის ცენტრალური იუსტიციის სახლი).
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.7.1.1. შესყიდვის ობიექტის ხარისხი უნდა შეესაბამებოდეს შემსყიდველის მოთხოვნებს, ხარისხობრივ მონაცემებს და პასუხობდეს ამ ტიპის საქონელზე არსებულ სტანდარტებს. მოწოდებული საქონელი უნდა იყოს ახალი, უფლებრივად და ნივთობრივად უნაკლო, შესაფერისი იმ მიზნებისათვის, რომლისთვისაც ის არის გათვალისწინებული. 1.7.1.2. მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს შესყიდვის ობიექტის დანიშნულების ადგილზე მიწოდება დაზიანებისა და გაფუჭების გარეშე. 1.7.1.3. შემსყიდველი უფლებამოსილია არ მიიღოს დაზიანებული და გაფუჭებული საქონელი და მოსთხოვოს მიმწოდებელს შესყიდვის ობიექტის დაუყოვნებლივ გამოცვლა. 1.7.1.4. იმ შემთხვევაში თუ საქონლის მიღებისას ინსპექტირების პროცესში მიწოდებულ საქონელზე გამოვლენილი იქნება წუნი (ხარვეზი), მიმწოდებელი ვალდებულია შემსყიდველის შეტყობინების მიღებიდან 5 (ხუთი) სამუშაო დღეში საკუთარი ხარჯებით (ტრანსპორტირების ჩათვლით) უზრუნველყოს აღნიშნული წუნის (ხარვეზი) აღმოფხვრა ან საქონლის გამოცვლა ახლით.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
2.1.1.1 პრეტენდენტმა ფასების ცხრილის (დანართი #1) საშუალებით უნდა წარმოადგინოს ინფორმაცია შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის ქვეყნის შესახებ. 2.1.1.2. წარმოშობის ქვეყნის შესახებ ინფორმაციის წარმოუდგენლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას ყოველგვარი დაზუსტების გარეშე.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1. პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის აღწერილობა სატენდერო დოკუმენტაციის ტექნიკური დავალებით განსაზღვრული მოთხოვნების მიხედვით ფასების ცხრილის შესაბამის გრაფაში მითითებით. 2.9.2. შემოთავაზებული საქონელი უნდა იყოს ტექნიკური დავალებით განსაზღვრული მინიმალური მახასიათებლების მატარებელი ან გაუმჯობესებული პარამეტრების მქონე.
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
პრეტენდენტი ვალდებულია, სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმით მიღებული გადაწყვეტილების შესაბამისად, წარმოადგინოს შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტების ნიმუშები.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ. თბილისი, ზვიად გამსახურდიას სანაპირო №1 (თბილისის ცენტრალური იუსტიციის სახლი)
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1. იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას; 4.1.1.2. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს სსიპ "ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს" ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნით, შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით (პრეტენდენტის მიერ დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი); 4.1.1.3.ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს, როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ წინადადების ფასთან (ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
7.2.1 ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორებით, ეროვნულ ვალუტაში – ლარში. მხარეთა შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის, მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი სასაქონლო ზედნადებისა და ანგარიშ-ფაქტურის (კანონმდებლობით გათვალისწინებულ შემთხვევაში) საფუძველზე. 7.2.2 მიღება-ჩაბარების აქტი მხარეთა შორის გაფორმდება შესყიდვის ობიექტის მოწოდების შემდეგ, შემსყიდველის მიერ განსაზღვრული ხელშეკრულების შესრულების კონტროლის განმახორციელებელი პირ(ებ)ის მიერ შედგენილი ინსპექტირების დასკვნის და მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი სასაქონლო ზედნადების საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ანგარიშსწორებისთვის აუცილებელი დოკუმენტების სრულყოფილად გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნინო ზურაშვილი, 558901133, nzurashvili@psh.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები და/ან ინფორმაცია უნდა იქნეს ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: პრეტენდენტი, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით (იხ. სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს რეკომენდაციები). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა; 10.1.2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დავის შემთხვევაში, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; 10.1.3. ალტერნატიული სატენდერო წინადადება არ განიხილება; 10.1.4. სატენდერო წინადადების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში 10.1.5. პრეტენდენტი დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას, თუ მის მიერ არ იქნება წარმოდგენილი ფასების ცხრილი ან ფასების ცხრილი წარმოდგენილი იქნება განფასების გარეშე ან წარდგენილ ფასების ცხრილში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 1%-ს. 10.1.6. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. 10.1.7. იმ შემთხვევაში, თუ სატენდერო დოკუმენტაციის რომელიმე პუნქტში იკითხება კონკრეტული სასაქონლო ნიშანი, პატენტი, მოდელი, წარმოშობის წყარო ან მწარმოებელი (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) იგულისხმება "მსგავსი“, "ანალოგიური“ ან "ექვივალენტური. 10.1.8. პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადების ფასში არ უნდა გაითვალისწინოს დღგ, მიუხედავად იმისა, არის თუ არა იგი დღგ-ის გადამხდელი საქართველოს კანონმდებლობის შესაბამისად. შემსყიდველი ორგანიზაცია ვალდებულია ხელშეკრულების ღირებულებაში გაითვალისწინოს სატენდერო წინადადების ფასის შესაბამისი დღგ-ის ოდენობა, თუ ხელშეკრულების დადების მომენტისთვის პრეტენდენტი არის დღგ-ის გადამხდელი საქართველოს კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250014494 08.08.2025 not held same category · 100% title match · same buyer · similar size

სსიპ "იუსტიციის სახლის" საჭიროებისთვის სარწყავი მილების (4 ფენიანი) შესყიდვა

NAT260016650 07.08.2026 contract prep same category · similar size

ორგანიზაციის საჭიროებისათვის სხვადასხვაგვარი ხის მასალის (ძელაკისათვის, ბიჯგებისთვის) შ…

ქობულეთის გამწვანება 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → ინდივიდუალური მეწარმე მირ… 1 bidder 10,000 ₾
NAT260012286 15.06.2026 contract signed same category · similar size

ბაღდათის მუნიციპალიტეტში სოფლის პროგრამის ფარგლებში სოფლებისათვის სასმელი წყლის მილების…

თვითმმართველი ერთეული ბაღდათის მუნიცი… 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს ერა ჯორჯია 2023 1 bidder 10,462 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ელ შოპი
შპს ანტარეს სერვისი
დიო
შპს SKY GROUP
ფავორიტი სტილი