ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250017742
NAT250017742 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სსიპ "კულტურის, სპორტის და ახალგაზრდულ საქმეთა სააგენტოსთვის" ბეჭდური მომსახურება ტექნიკური დავალების პირობების გათვალისწინებით

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.9 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 79800000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N88 fulfilled Contract PDF ↗
9,801 ₾ contract amount 9,801 ₾ (100%) actually paid 23.10.2025 – 31.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
80.00 ₾ ავტონომიური რესპუბლიკის ბიუჯეტი 2025 Q4 13.11.2025
1,950.00 ₾ ავტონომიური რესპუბლიკის ბიუჯეტი 2025 Q4 05.12.2025
1,320.00 ₾ ავტონომიური რესპუბლიკის ბიუჯეტი 2025 Q4 09.12.2025
2,850.00 ₾ ავტონომიური რესპუბლიკის ბიუჯეტი 2025 Q4 24.12.2025
3,400.00 ₾ ავტონომიური რესპუბლიკის ბიუჯეტი 2025 Q4 24.12.2025
200.60 ₾ ავტონომიური რესპუბლიკის ბიუჯეტი 2025 Q4 24.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250017742
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისსიპ "კულტურის,სპორტის და ახალგაზრდულ საქმეთა სააგენტო"
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია79800000-ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება14`110.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციის 1.2 პუნქტი
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი01.10.2025 14:59
წინადადებების მიღება იწყება07.10.2025 00:06
წინადადებების მიღება მთავრდება09.10.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი109.00 GEL
გარანტიის ოდენობა141 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაშემსყიდველის მოთხოვნიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (6)

NAT250017742_ოქმი N2.pdf.pdf ნინო გოგოხია 10.10.2025 15:54
NAT250017742_წერილი.pdf.pdf ნინო გოგოხია 10.10.2025 15:57
NAT250017742_ფასების ცხრილი.pdf.pdf გივი ჯანყარაშვილი 13.10.2025 11:45
NAT250017742_ოქმი N3.pdf.pdf ნინო გოგოხია 17.10.2025 17:04
NAT250017742_წერილი ფავორიტი სტილს.pdf.pdf ნინო გოგოხია 17.10.2025 17:04

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ფავორიტი სტილი 9,758 9,758 won
NAT250017742_ფასების ცხრილი.xlsx.xlsx · NAT250017742_გამოცდილება.pdf.pdf
გამომცემლობა გრიფონი 13,960 13,960
NAT250017742_ფასების ცხრილი.pdf.pdf · NAT250017742_929419_Danarti_1_Rekvizitebi.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 01.10.2025 14:59 Announced
  • 07.10.2025 00:06 Bidding opens
  • 08.10.2025 16:36 First bid placed (2 bidders in total)
  • 08.10.2025 18:55 Last bid activity
  • 09.10.2025 12:00 Bidding closes
  • 10.10.2025 15:54 Buyer published: NAT250017742_ოქმი N2.pdf
  • 10.10.2025 15:57 Buyer published: NAT250017742_წერილი.pdf
  • 13.10.2025 11:45 Buyer published: NAT250017742_ფასების ცხრილი.pdf
  • 15.10.2025 12:17 Buyer published: NAT250017742_NAT250017742 შპს ფავორიტი სტილი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
  • 17.10.2025 17:04 Buyer published: NAT250017742_ოქმი N3.pdf
  • 17.10.2025 17:04 Buyer published: NAT250017742_წერილი ფავორიტი სტილს.pdf
  • 23.10.2025 00:00 Contract signed: N88 — 9,801 ₾
  • 27.08.2026 06:21 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ "კულტურის, სპორტის და ახალგაზრდულ საქმეთა სააგენტოსთვის" ბეჭდური მომსახურება ტექნიკური დავალების პირობების გათვალისწინებით. 1.2. პუნქტით მოცემული ჩამონათვალის ნიმუში (დაბეჭდვამდე) უნდა შეთანხმდეს შემსყიდველის წარმომადგენლებთან. წუნის/ხარვეზის გამოვლენის შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია წუნის/ხარვეზის გამოვლენიდან და შემსყიდველის შეტყობინებიდან არაუმეტეს 5 (ხუთი) სამუშაო დღის ვადაში აღმოფხვრას აღნიშნული წუნი/ხარვეზი ან შეცვალოს პროდუქცია ახლით. სატენდერო დოკუმენტაციის ჩამოთვლილ საქონელზე, სადაც მითითებულია კონკრეტული სასაქონლო ნიშანი, ან მარკა იგულისხმება "მსგავსი" ან " ეკვივალენტური".
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. გურამ ოდიშარიას წიგნი "პრეზიდენტის კატა" ზომა 11,5 *16,5; შიგთავსი - 70გრ. თეთრი ოფსეტი; ბეჭდვა - შავ-თეთრი; გვერდების რაოდენობა - 244 გვ. გარეკანი - რბილი, ფერადი, 300 გრამიანი ცარცი, გლუვი. კინძვა - თერმო +კერვა. 300 ცალი (შემსყიდველის მოთხოვნიდან 10 სამუშაო დღეში. 2.ვახტანგ გასვიანის წიგნი - "ქართველებისა და აფხაზების თანაცხოვრების ქრონიკები" ფორმატი A5 (21,5/15,5), ყდა მაგარი, 2მმ მუყაოზე გადაკრული 130 გრ. ლამინ.ცარცი, ბეჭდვა 4+0. შიგთავსი, 320 გვერდი. ტექსტის 70 გრ თეთრი ოფსეტი ქაღალდი 1+1, აკინძვა, თერმული +ძაფი. 300 ცალი (შემსყიდველის მოთხოვნიდან 10 სამუშაო დღეში). 3. ნანა ხეცურიანის ნამუშევართა წიგნი-ალბომი ფორმატი - 23*21,5 სმ; ყდა - 300 გრამიანი მატი ცარცის ქაღალდი (ლამინირებული). ბეჭდვა - ფერადი; შიგთავსი - 60 გვერდი 130 გრ.ცარცი, ბეჭდვა 4+4, აკინძვა თერმული. 300 ცალი (შემსყიდველის მოთხოვნიდან 10 სამუშაო დღეში). 4. ეთერ ჯღამაძე-სამხარაძის წიგნი-ალბომი "უვიწყარა" ფორმატი 24/34; შიგთავსის ქაღალდი: 100 გრ ოფსეტი. ბეჭდვა: შავ-თეთრი. გვერდების რაოდენობა 168, მათ შორის ფერადი 8 გვერდი. ფერადი გვერდების ქაღალდი: 130 გრ. ცარცი. გარეკანი: თერმო-ტყავი+კლიშით. ზედ წარწერა +ზონარი. 200 ცალი (შემსყიდველის მოთხოვნიდან 10 სამუშაო დღეში. 5.სარეკლამო ბანერი (ღონისძიებებისთვის) ბეჭდვა და სარეკლამო უზრუნველყოფა, სარეკლამო პლაკატი-ბანერი (მუშამბა) ბანერი ფერადი, 1 გვერდიანი. 100X206სმ. მომსახურება მოიცავს დიზაინის მომსახურებასაც,რომელიც შეთანხმდება სააგენტოს წარმომადგენელთან. 1 ცალი (შემსყიდველის მოთხოვნიდან 10 სამუშაო დღეში. 6. სავიზიტო ბარათები ზომა 9*5სმ, 300გრამიანი მაღალი ხარისხის ტილოს ქაღალდი. ბეჭდვა ორმხრივი. მომსახურება მოიცავს დიზაინის მომსახურებასაც, რომელიც შეთანხმდება სააგენტოს წარმომადგენელთან. 400 ცალი (შემსყიდველის მოთხოვნიდან 10 სამუშაო დღეში).
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულებით გათვალისწინებული ბეჭდური საქონლის მიწოდება განხორციელდება 2025 წლის 20 დეკემბრის ჩათვლით პერიოდში შემსყიდველის მოთხოვნიდან 10(ათი) სამუშაო დღის ვადაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ხელშეკრულებით გათვალისწინებული საქონლის მიწოდება მისამართზე: ქ.თბილისი, უზნაძის ქუჩა N68.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
პრეტენდენტს, 2025 წლის 01 იანვრიდან წინამდებარე ელექტრონული ტენდერის გამოცხადების დღემდე უნდა გააჩნდეს არანაკლებ 10 000 ლარის ღირებულების წიგნებისა და ჟურნალების და ასევე სხვადასხვა ბეჭდვითი მომსახურების გამოცდილება. გამოცდილების დამადასტურებელ დოკუმენტად ატვირთულ უნდა იქნას ხელშეკრულება(ები) და შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტი(ები). იმ შემთხვევაში, თუ მოთხოვნილი დოკუმენტაცია ატვირთულია შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში, პრეტენდენტს შეუძლია გამოცდილების შესახებ დანართ N3-ში მიუთითოს შესაბამისი CMR ან/და SPA ან/და NAT ნომრები და ამ შემთხვევაში დამატებითი დოკუმენტაციის (ხელშეკრულება, მიღება ჩაბარების აქტის) წარმოდგენა სავალდებულო არ არის.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
ფასების ცხრილი წარმოსადგენია PDF დოკუმენტის სახით. იმ შემთვევაში, თუ პრეტენდენტი არის რეზიდენტი პირი, PDF დოკუმენტი სავალდებულოდ დამოწმებული უნდა იყოს პრეტენდენტის უფლებამოსილი წარმომადგენლის კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით, ან ორგანიზაციის კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. იმ შემთვევაში, თუ პრეტენდენტი არ არის რეზიდენტი პირი, PDF დოკუმენტი სავალდებულოდ დამოწმებული უნდა იყოს პრეტენდენტის უფლებამოსილი წარმომადგენლის ხელმოწერით და (ბეჭდის არსებობის შემთხვევაში) ორგანიზაციის ბეჭდით. იმ შემთხვევაში თუ ფასების ცხრილი არ იქნება წარმოდგენილი, ან განუფასებლად იქნება წარმოდგენილი, დაზუსტების მოთხოვნა არ გამოიყენება, შესაბამისად განხორციელდება პრეტენდენტის დისკვალიფიკაცია შესყიდვის პროცედურებიდან. წინამდებარე ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული, სავალდებულოდ გასათვალისწინებელი შენიშვნები: • სატენდერო წინადადების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, შესყიდვის ობიექტის სრულფასოვნად მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯის ჩათვლით. • ხარჯები, რომლებიც სატენდერო წინადადების ფასში არ იქნება გათვალისწინებული, არ ანაზღაურდება. • გამარჯვებულ პრეტენდენტთან ხელშეკრულება გაფორმდება ეროვნულ ვალუტაში - ლარში. • სატენდერო წინადადების ფასად განიხილება სისტემის მეშვეობით, ელექტრონული ტენდერის შესაბამის ველში დაფიქსირებული სატენდერო წინადადების საბოლოო ფასი. • ხელშეკრულებით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის ღირებულება არ შეიძლება აღემატებოდეს ელექტრონულ ტენდერში გამარჯვებული პრეტენდენტის მიერ, სისტემის მეშვეობით დაფიქსირებულ სატენდერო წინადადების საბოლოო ფასს. • პრეტენდენტის მიერ დაშვებული მექანიკური შეცდომა, როგორიცაა არასწორი ჯამის, ან ნამრავლის მითითება, სიტყვიერი და ციფრობრივი გამოსახულების შეუსაბამობა, შესაძლებელია შესწორდეს დაზუსტების გარეშე, ერთეულის ფასის უპირატესობის პრინციპის გათვალისწინებით, იმ შემთხვევაში, თუ აღნიშნული არ აღემატება სისტემის შესაბამის ველში დაფიქსირებულ სატენდერო წინადადების საბოლოო ფასს. • წინამდებარე ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი, ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იყოს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების, ან/და ინფორმაციის უცხო ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოთ საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული სადავო საკითხების გადაწყვეტისას, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. • პრედენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით ნაკლებია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ წესის 28-ე მუხლის მე-5 პუნქტის შესაბამისად, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან/და აუდიტის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი), რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული მომსახურების გაწევის შესაძლებლობა. ექსპერტიზის დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას .
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება ხორციელდება ეტაპობრივად, მხარეებს შორის ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტაციის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნინო გოგოხია, 599855470, tetrinateba29@gmail.com ანა გერანტია 595116442
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. სატენდერო წინადადების ღირებულება უნდა მოიცავდეს ამ ტენდერით გათვალისწინებული მომსახურების სრულყოფილად გაწევასთან დაკავშირებულ ყველა ხარჯს და კანონმდებლობით გათვალისწინებულ გადასახადებს დამატებული ღირებულების გადასახადის (დღგ) გარდა. 10.1.2. ხელშეკრულების ღირებულებას არ დაემატება წიგნების დღგ-ს ღირებულება, მიუხედავად იმისა, იქნება თუ არა დღგ-ს გადამხდელი გამარჯვებული პრეტენდენტი,რადგან მოქმედი კანონმდებლობით ზემოაღნიშნული მომსახურება დღგ-ს დაბეგვრისგან განთავისუფლებულია. 10.1.3. იმ შემთხვევაში თუ გამარჯვებული პრეტენდენტი ხელშეკრულების დადების მომენტისთვის იქნება დამატებული ღირებულების გადასახადის (დღგ) გადამხდელი, მასთან დადებულ ხელშეკრულებას სატენდერო დოკუმენტაციით გათვალისწინებული ბანერის, სავიზიტო ბარათების, სატენდერო ღირებულებას დაემატება დღგ–ს თანხა. 10.1.4. მიმწოდებლის მიერ ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთული უნდა იქნეს მინდობილობა ან რწმუნებულება). სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში – სისტემა) შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესი“-ს შესაბამისად. სახელმწიფო შესყიდვის შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება გამარჯვებული პრეტენდენტის სატენდერო წინადადების შესაბამისად.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

SPA250000390 04.04.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer

სსიპ "კულტურის, სპორტის და ახალგაზრდულ საქმეთა სააგენტოსთვის" ბეჭდური მომსახურება ტექნი…

სსიპ "კულტურის,სპორტის და ახალგაზრდულ… 79800000ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ფავორიტი სტილი 1 bidder 32,985 ₾
NAT260013113 25.06.2026 contract signed same category · similar size

საქართველოს კულტურული მემკვიდერეობის დაცვის ერონული სააგენტოს სტრუქტურული ერთეულების - …

საქართველოს კულტურული მემკვიდრეობის დ… 79800000ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ფაუნტეინ ჯორჯია 2 bidders 15,640 ₾
NAT260008959 01.05.2026 contract signed same category · similar size

სპეციალური საგანმანათლებლო საჭიროების მქონე მოსწავლეთათვის და ინკლუზიური განათლებაში ჩა…

განათლების, მეცნიერებისა და ახალგაზრდ… 79800000ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს იურისტების სამყარო 2 bidders 13,440 ₾
NAT260017426 19.08.2026 announced same category · similar size

ბეჭდვითი მომსახურების (ქვითრის უკანა გვერდის ბეჭდვა) სახელმწიფო შესყიდვა

შპს საქართველოს გაერთიანებული წყალმომ… 79800000ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები 0 bidders 14,500 ₾
NAT260002731 13.02.2026 contract signed same category · similar size

შპს „რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო“-ს საჭიროებისთვის ჟურნალების ბეჭდვის მომსახურება

შპს რუხის რესპუბლიკური საავადმყოფო 79800000ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ფავორიტი სტილი 4 bidders 8,722 ₾
NAT260013661 02.07.2026 terminated same category · similar size

გაზეთ „გურჯისტანი“-ს დაბეჭდვის და მიწოდების მომსახურების (სასტამბო მომსახურება) შესყიდვა

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ფავორიტი სტილი