სსიპ საქართელოს ეროვნული მუზეუმის მიერ პროექტ ,,საქართველოს ხელოვნების მუზეუმის გამოფენები: შუა საუკუნეებიდან მოდერნიზამდე'' ფარგლებში კატალოგის ბეჭდვა ადგილზე მიწოდება
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.9 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Incumbent ფავორიტი სტილი has won 11 of the last 19 awards from this buyer here.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 79800000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 8,500.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 21.11.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250017764 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საქართველოს ეროვნული მუზეუმი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 79800000-ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 8`500.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. ტექნიკური დავალება |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 01.10.2025 17:19 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 07.10.2025 00:06 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 09.10.2025 13:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 85.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 85 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2025 წლის 15 ნოემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (3)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| სეზანი | 8,500 | 8,500 | won |
| NAT250017764_ფასების ცხრილი-დანართი # 1-signed.pdf.pdf · NAT250017764_დანართი N2 ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ-signed.pdf.pdf · NAT250017764_ISO_Certificate_Cezanne_Geo_2023.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 01.10.2025 17:19 Announced
- 07.10.2025 00:06 Bidding opens
- 08.10.2025 10:45 First bid placed (1 bidders in total)
- 08.10.2025 10:45 Last bid activity
- 09.10.2025 13:00 Bidding closes
- 09.10.2025 17:25 Buyer published: NAT250017764_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N 2.pdf
- 10.10.2025 12:36 Buyer published: NAT250017764_Untitled document-signed.pdf
- 13.10.2025 20:16 Buyer published: NAT250017764_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N 3 (1)-signed (1).pdf
- 21.10.2025 00:00 Contract signed: N317 — 8,500 ₾
- 27.08.2026 06:21 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 19 sections
The same thing, bought before
სსიპ - საქართელოს ეროვნული მუზეუმის მიერ პროექტის - „კატალოგის საქართველოს ეროვნული მუზ…
სსიპ საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ წიგნის ,,ნარკვევები'' II (X II) ნომერი ბეჭდვა დ…
სსიპ საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ გრანტის (FR-22-117) -,, ეგრესის სამეფო I-VIII ს…
სსიპ საქართელოს ეროვნული მუზეუმის მიერ პროექტ - ,,წიგნების ,,33 ექსპონატით მოყოლილი საქ…
სსიპ საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ გრანტის (FR-22-14626) ,,სიმონ ჯანაშიას სახ საქა…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
სსიპ - საქართელოს ეროვნული მუზეუმის მიერ პროექტის - „კატალოგის საქართველოს ეროვნული მუზ…
სსიპ საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ პროექტ-,, ხელოვნური გამოქვბული სივრცეების კვლევ…
სსიპ საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ პროექტ -,,რადიშ თორდია 90-საიბულიეო გამოფენის კ…
სსიპ საქართელოს ეროვნული მუზეუმის მიერ პროექტ - ,,წიგნების ,,33 ექსპონატით მოყოლილი საქ…
სსიპ - საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ, შ.რუსთაველის სახელობის ეროვნული სამეცნიერო ფ…
This buyer usually awards to
across all categories
| ფავორიტი სტილი | 11× |
| მათი | 4× |
| შპს ბენი მოტორსი | 3× |
| სეზანი | 3× |
| შპს ფორმა | 3× |