კრიპტოგრაფიული უსაფრთხოების SSL სერტიფიკატების (*.cloud.gov.ge (Wildcard SSL Certificate), *.my.gov.ge (Wildcard SSL Certificate), *.dga.gov.ge (Wildcard SSL Certificate), submission.e-government.ge (SSL Certificate)) 1 (ერთი) წლის ვადით განახლების სახელმწიფო შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 10% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.1 bidders, 82% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Category fit 48700000: 1 wins from 1 bids.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 11,850.00 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2025 | Q4 | 07.11.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250018190 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ციფრული მმართველობის სააგენტო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 48700000-პროგრამული პაკეტების მომსახურე პროგრამები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 11`850.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 10.10.2025 15:54 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 18.10.2025 00:02 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 20.10.2025 13:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 150.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 119 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუმეტეს 10 (ათი) კალენდარული დღის განმავლობაში |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (4)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| საქართველოს სამეცნიერო-საგანმანათლებლო კომპიუტერული ქსელების ასოციაცია - გრენა | 11,850 | 11,850 | won |
| NAT250018190_გრენას სატენდერო წინადადება_DGA SSL Digicert25-signed.pdf.pdf · NAT250018190_მწარმოებლის ავტორიზაციის წერილი_DIGICERT_MAF.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 10.10.2025 15:54 Announced
- 18.10.2025 00:02 Bidding opens
- 19.10.2025 17:44 First bid placed (1 bidders in total)
- 19.10.2025 17:44 Last bid activity
- 20.10.2025 13:00 Bidding closes
- 22.10.2025 16:55 Buyer published: NAT250018190_ოქმი № 2.pdf
- 22.10.2025 16:55 Buyer published: NAT250018190_ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილი.pdf
- 23.10.2025 15:09 Buyer published: NAT250018190_მწარმოებლის ავტორიზაციის წერილი თარგმანით_MAF_SOPHOS.pdf
- 24.10.2025 16:07 Buyer published: NAT250018190_ოქმი №3.pdf
- 30.10.2025 00:00 Contract signed: N№2025 — 11,850 ₾
- 27.08.2026 06:18 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
კრიპტოგრაფიული უსაფრთხოების SSL სერტიფიკატების *.matsne.gov.ge (Wildcard SSL Certificat…
ანტივირუსის პროგრამული პაკეტის 1 (ერთი) წლის ვადით განახლების სახელმწიფო შესყიდვა
ანტივირუსის პროგრამული პაკეტის 1 (ერთი) წლის ვადით განახლების სახელმწიფო შესყიდვა
ანტივირუსის პროგრამული პაკეტის 1 (ერთი) წლის ვადით განახლების სახელმწიფო შესყიდვა
პროგრამული პაკეტის ტექსტური რედაქტორის (უვადო ლიცენზიით) - სახელმწიფო შესყიდვა, მწარმოე…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ანტივირუსის პროგრამული პაკეტის 1 (ერთი) წლის ვადით განახლების სახელმწიფო შესყიდვა
ანტივირუსის პროგრამული პაკეტის 1 (ერთი) წლის ვადით განახლების სახელმწიფო შესყიდვა
კრიპტოგრაფიული უსაფრთხოების SSL სერტიფიკატების *.matsne.gov.ge (Wildcard SSL Certificat…
პროგრამული პაკეტის ტექსტური რედაქტორის (უვადო ლიცენზიით) - სახელმწიფო შესყიდვა, მწარმოე…
არსებული ManageEngine ServiceDesk Plus პროგრამის მწარმოებლის მხარდაჭერის ლიცენზიის განა…
This buyer usually awards to
across all categories
| იუჯითი | 6× |
| საქართველოს სამეცნიერო-საგანმანათლებლ… | 3× |
| შპს ჯი-თი ჯგუფი | 2× |
| შპს სინტაქსი | 2× |
| შპს გრინტვ | 1× |