ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250018624
NAT250018624 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

საინჟინრო ტექნოლოგიების კვირეული გურჯაანის ტექნოპარკში და პროექტი- „Techbuilders” თელავის ტექნოპარკში

5% outside our line

Can we win this?

5% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 15% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Buyer relationship we have bid 2× with this buyer and won 0.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 79900000: we have never bid in this category.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N281 fulfilled Contract PDF ↗
56,200 ₾ contract amount 56,200 ₾ (100%) actually paid 01.12.2025 – 31.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
56,200.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 24.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250018624
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია79900000-სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება68`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობატექნიკური დავალების შესაბამისად
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი20.10.2025 15:41
წინადადებების მიღება იწყება28.10.2025 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება31.10.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი1`360.00 GEL
გარანტიის ოდენობა680 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადანოემბერი-დეკემბერი, 2025 წელი
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (22)

NAT250018624_2 ოქმი+ინტერესთა კონფლიქტი-signed.pdf.pdf ანნა მამაგეიშვილი 07.11.2025 16:25
NAT250018624_Matching grants financing agreement.pdf.pdf თამარ მარკოზაშვილი 12.11.2025 16:24
NAT250018624_3 ოქმი (დისკვალიფიკაცია)-signed.pdf.pdf ანნა მამაგეიშვილი 17.11.2025 16:41
NAT250018624_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf ანნა მამაგეიშვილი 17.11.2025 16:41
NAT250018624_4 ოქმი-signed-signed-signed-signed.pdf.pdf ანნა მამაგეიშვილი 18.11.2025 15:29
NAT250018624_სალომე ონიანი _ გურჯაანი-signed.pdf.pdf იაკობ სამუკაშვილი 21.11.2025 13:23
NAT250018624_სალომე ონიანი _ თელავი-signed.pdf.pdf იაკობ სამუკაშვილი 21.11.2025 13:24
NAT250018624_5 ოქმი.pdf.pdf ანნა მამაგეიშვილი 25.11.2025 15:02

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს აკერ თბილისი 52,400 52,400
NAT250018624_მენტორი ელექტრო და მექანიკური ინჟინერიის მიმართულებით, გურჯაანი_რეზიუმე - ელექტრო და მექანიკური ინჟინერი^J ამირან ტაბიძე (გურჯაანი).pdf.pdf · NAT250018624_მენტორი ელექტრო და მექანიკური ინჟინერიის მიმართულებით, თელავი_რეზიუმე - ელექტრო და მექანიკური ინჟინერი^J ამირან ტაბიძე (თელავი).pdf.pdf · NAT250018624_ტრენერი/მენტორი ინოვაციური მეწარმეობის მიმართულებით, გურჯაანი_რეზიუმე - ინოვაციური მეწარმეობა^J თამარ მარკოზაშვილი^J გურჯაანი.pdf.pdf · NAT250018624_პროექტის კოორდინატორი/აქტივობების მმართველი, გურჯაანი_რეზიუმე - კოორდინატორი^J ნია პაპავა^J გურჯაანი.pdf.pdf · NAT250018624_პროექტის კოორდინატორი/აქტივობების მმართველი, თელავი_რეზიუმე - კოორდინატორი^J ნია პაპავა^J თელავი.pdf.pdf · NAT250018624_ტრენერი სამოქალაქო ინჟინერიის მიმართულებით, გურჯაანი _რეზიუმე - სამოქალაქო ინჟინერია, გურჯაანი.pdf.pdf · NAT250018624_ტრენერი მწვანე ტექნოლოგიების მიმართულებით, გურჯაანი_რეზიუმეს ფორმა - მწვანე ტექნოლოგიები^J მეგი შუბალიძე^J გურჯაან.pdf.pdf · NAT250018624_ფასების ცხრილი_ფასების ცხრილი (დანართი N3).pdf.pdf · NAT250018624_ტრენერი/სპიკერი იდეის ვალიდაციის მიმართულებით, თელავი_რეზიუმე - design thinking^J ნატა გრიგალაშვილი^J თელავი.pdf.pdf · NAT250018624_ტრენერი/სპიკერი ტექნოლოგიების მიმართულებით, თელავი_რეზიუმე - ტრენერი^J სპიკერი ტექნოლოგიების მიმართ.^J ნატა გრიგალაშვილი, თელავი.pdf.pdf
შპს სტარტლაბი ედუ 56,200 56,200 won
NAT250018624_ფასების ცხრილი (დანართი N3) (2)-signed.pdf.pdf
ინოვაციური განათლების ფონდი 61,200 61,200
NAT250018624_ფასების ცხრილი (დანართი N3)-9-signed.pdf.pdf
შპს თბილისის საკომუნიკაციო სკოლა 62,560 62,560
NAT250018624_ფასების ცხრილი (დანართი N3).pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 20.10.2025 15:41 Announced
  • 28.10.2025 00:08 Bidding opens
  • 30.10.2025 14:44 First bid placed (4 bidders in total)
  • 31.10.2025 11:42 Last bid activity
  • 31.10.2025 12:00 Bidding closes
  • 07.11.2025 16:25 Buyer published: NAT250018624_2 ოქმი+ინტერესთა კონფლიქტი-signed.pdf
  • 12.11.2025 16:24 Buyer published: NAT250018624_Matching grants financing agreement.pdf
  • 12.11.2025 16:24 Buyer published: NAT250018624_რეზიუმე - design thinking^J ნატა გრიგალაშვილი^J თელავი.pdf (12/11/2025 07:11)
  • 12.11.2025 19:50 Buyer published: NAT250018624_რეზიუმე - ტრენერი^LJ სპიკერი ტექნოლოგიების მიმართ. დიმიტრი პოპოვი-signed.pdf
  • 12.11.2025 19:51 Buyer published: NAT250018624_რეზიუმე - ელექტრო და მექანიკური ინჟინერი^LJ ამირან ტაბიძე (თელავი)-signed.pdf
  • 12.11.2025 19:51 Buyer published: NAT250018624_რეზიუმე - ელექტრო და მექანიკური ინჟინერი^LJ ამირან ტაბიძე (გურჯაანი).pdf
  • 12.11.2025 19:55 Buyer published: NAT250018624_რეზიუმე - design thinking^J ნატა გრიგალაშვილი^J თელავი-.pdf
  • 17.11.2025 16:41 Buyer published: NAT250018624_3 ოქმი (დისკვალიფიკაცია)-signed.pdf
  • 17.11.2025 16:41 Buyer published: NAT250018624_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 18.11.2025 15:29 Buyer published: NAT250018624_4 ოქმი-signed-signed-signed-signed.pdf
  • 21.11.2025 13:22 Buyer published: NAT250018624_გურჯაანი _ ირმა ინაშვილი სამოქალაქო ინჟინერიის მიმართულებით-signed.pdf
  • 21.11.2025 13:23 Buyer published: NAT250018624_თორნიკე დარჯანია _ მწვანე ტექი გურჯაანი-signed.pdf (21/11/2025 07:11)
  • 21.11.2025 13:23 Buyer published: NAT250018624_იაკობ სამუკაშვილი _ მენეჯერი_ გურჯაანი-signed.pdf
  • 21.11.2025 13:23 Buyer published: NAT250018624_ნიკოლოზ გოგოჭური _ მეწარმეობა_ გურჯაანი-signed.pdf
  • 21.11.2025 13:23 Buyer published: NAT250018624_სალომე ონიანი _ გურჯაანი-signed.pdf
  • 21.11.2025 13:24 Buyer published: NAT250018624_იაკობ სამუკაშვილი _ მენეჯერი_ თელავი-signed.pdf
  • 21.11.2025 13:24 Buyer published: NAT250018624_ნიკოლოზ გოგოჭური _ მეწარმეობა_ თელავი-signed.pdf
  • 21.11.2025 13:24 Buyer published: NAT250018624_სალომე ონიანი _ თელავი-signed.pdf
  • 21.11.2025 14:08 Buyer published: NAT250018624_ირაკლი სივსივაძე ტექნოლოგიების მიმართულებით _ საბოლოო-signed.pdf (21/11/2025 04:11)
  • 21.11.2025 16:31 Buyer published: NAT250018624_ირაკლი სივსივაძე ტექნოლოგიების მიმართულებით _ 2-signed.pdf
  • 21.11.2025 19:30 Buyer published: NAT250018624___თორნიკე დარჯანია _ მწვანე ტექი გურჯაანი-signed.pdf
  • 25.11.2025 15:02 Buyer published: NAT250018624_5 ოქმი.pdf
  • 01.12.2025 00:00 Contract signed: N281 — 56,200 ₾
  • 27.08.2026 06:14 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
საინჟინრო ტექნოლოგიების კვირეული გურჯაანის ტექნოპარკში და პროექტი- „Techbuilders” თელავის ტექნოპარკში
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
მიბმული ფაილების სახის იხილეთ „ტექნიკური დავალება“ და „კვება/ბრენდირების/სასწავლო ნაწილების“ შესახებ დანართები
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ნოემბერი-დეკემბერი, 2025 შ ე ნ ი შ ვ ნ ა: დამატებთი ინფორმაცია რეკომენდებული თარიღების შესახებ ღონისძიების განხორციელებამდე დაზუსტდება შემსყიდველთან (მომსახურების პერიოდი - არაუგვიანეს 2025 წლის 22 დეკემბრისა).
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მომსახურება გაწევა უნდა განხორციელდეს შემდეგ მისამართებზე: გურჯაანის ტექნოპარკში - ქ. გურჯაანი, კოსტავას 63 და თელავის ტექნოპარკი თელავი - რუსთაველის 11.
2.4.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის პერსონალის გამოცდილების შესახებ
მოთხოვნა პრეტენდენტის პერსონალის გამოცდილების შესახებ: გურჯაანის ტექნოპარკი 1. ტრენერი/მენტორი ინოვაციური მეწარმეობის მიმართულებით: 1.1 ინოვაციური მეწარმეობის ან/და სტარტაპ ბიზნესის/პროდუქტის განვითარების მიმართულებით არანაკლებ 5 პროექტში ტრენერობის/მენტორობის გამოცდილება. 1.2 მაღალი რგოლის მენეჯერულ პოზიციაზე მუშაობის მინიმუმ 2 წლიანი გამოცდილება ინოვაციურ/ტექნოლოგიურ სტარტაპში, რომელსაც აღებული აქვს მინიმუმ 70 000 ლარის ოდენობის გრანტი ან ინვესტიცია (რის დამადასტურებლად პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს გრანტის გამცემ ორგანოსთან გაფორმებული ხელშეკრულება ან/და შესაბამისი ცნობა/წერილი 2. პროექტის კოორდინატორი/აქტივობების მმართველი: 2.1 არანაკლებ 5 მსგავსი ტიპის ღონისძიებაში (Incubator, Pre-accelerator, ინოვაციურ მეწარმეობასთან დაკავშირებულ ახალგაზრდულ ბანაკში, ტექნოლოგიურ კვირეულში, ა.შ.) ანალოგიურ პოზიციაზე მუშაობის გამოცდილება. 3. ტრენერი სამოქალაქო ინჟინერიის მიმართულებით 3.1 ინჟინერიის ან/და სამოქალაქო ინჟინერიის მიმართულებით აკადემიური ხარისხი; 3.2 ინჟინერიის მიმართულებით მუშაობის არანაკლებ 3 წლიანი გამოცდილება 4. მენტორი ელექტრო და მექანიკის ინჟინერიის მიმართულებით 4.1 ინჟინერიის/ელექტო და მექანიკის ინჟინერიის ან მომიჯნავე სფეროების - საბუნებისმეტყველო მიმართულებით აკადემიური ხარისხი. 4.2 შესაბამის ასაკობრივ ჯგუფთან სასწავლო მასალის შემუშავებისა და სწავლების არანაკლებ 1 წლიანი გამოცდილება; 4.3 ინჟინერიის მიმართულებით მუშაობის არანაკლებ 3 წლიანი გამოცდილება; 5. ტრენერი მწვანე ტექნოლოგიების მიმართულებით: 5.1 მწვანე ტექნოლოგიების მიმართულების ინოვაციურ პროექტებზე ან სტარტაპებთან მუშაობის მინიმუმ 2 წლიანი გამოცდილება. 5.2 არანაკლებ 2 პროექტში სწავლების/ტრენინგის ჩატარების გამოცდილება მწვანე ტექნოლოგიების მიმართულებით თელავის ტექნოპარკი 1. პროექტის კოორდინატორი/აქტივობების მმართველი: 1.1 არანაკლებ 5 მსგავსი ტიპის ღონისძიებაში (Incubator, Pre-accelerator, ინოვაციურ მეწარმეობასთან დაკავშირებულ ახალგაზრდულ ბანაკში, ტექნოლოგიურ კვირეულში, ა.შ.) ანალოგიურ პოზიციაზე მუშაობის გამოცდილება. 2. მენტორი ელექტრო და მექანიკური ინჟინერიის მიმართულებით 2.1 ინჟინერიის/ელექტო და მექანიკის ინჟინერიის ან მომიჯნავე სფეროების - საბუნებისმეტყველო მიმართულებით აკადემიური ხარისხი. 2.2 შესაბამის ასაკობრივ ჯგუფთან სასწავლო მასალის შემუშავებისა და სწავლების არანაკლებ 1 წლიანი გამოცდილება; 2.3 ინჟინერიის მიმართულებით მუშაობის არანაკლებ 3 წლიანი გამოცდილება; 3. ტრენერი/სპიკერი ტექნოლოგიების მიმართულებით, რომელიც უზრუნველყოფს, აუდიტორიის დაინტერესებას ტექნოლოგიებით და გარკვეულ ჯგუფურ აქტივობებსაც განახორციელებს. 3.1 ბოლო 5 წლის განმავლობაში პორტფოლიოში მინიმუმ 1 დასრულებული და დანერგილი Hardware პროდუქტი/ტექნოლოგიური გადაწყვეტა (მაგალითად, ჭკვიანი სენსორული მოწყობილობა, ავტომატიზებული სისტემა, სამრეწველო პროტოტიპი, საყოფაცხოვრებო IoT მოწყობილობა), რომელიც გადავიდა იდეის ფაზიდან რეალურ გამოყენებაში. 3.2 STEAM დისციპლინებიდან მინიმუმ ერთი მიმართულებით არანაკლებ 2 პროექტში სწავლების გამოცდილება: რობოტიკა-ავტომატიზაცია, მიკროელექტრონიკა, ხელოვნური ინტელექტი, მანქანური სწავლება, IoT საგნების ინტერნეტი/ინჟინერია; 4. ტრენერი/სპიკერი design thinking და იდეის ვალიდაციის მიმართულებით 4.1 ინოვაციური მეწარმეობის ან/და პროდუქტის განვითარების მიმართულებით არანაკლებ 2 პროექტში ტრენერობის/მენტორობის გამოცდილება. 4.2 მაღალი რგოლის მენეჯერულ პოზიციაზე მუშაობის მინიმუმ 2 წლიანი გამოცდილება ინოვაციურ/ტექნოლოგიურ სტარტაპში, რომელსაც აღებული აქვს მინიმუმ 70 000 ლარის ოდენობის გრანტი ან ინვესტიცია (რის დამადასტურებლად პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს გრანტის გამცემ ორგანოსთან გაფორმებული ხელშეკრულება ან/და შესაბამისი ცნობა/წერილი შენიშვნა: აღნიშნულის დამადასტურებლად პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შემოთავაზებული ტრენერების/მენტორების რეზიუმე - ე. წ. СV, ტენდერზე თანდართული ფორმის შესაბამისად, სადაც სრულყოფილად იქნება მოცემული ინფორმაცია მათ გამოცდილებაზე. პრეტენდენტის მიერ არ არის სავალდებულო CV-ის ფორმაში მოცემული ყველა ველის შევსება, იმ შემთხვევაში თუ მის მიერ CV-ში მითითებული ინფორმაციით დასტურდება შესაბამისობა სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ საკვალიფიკაციო მოთხოვნებთან. შემსყიდველი იტოვებს უფლებას რეზიუმეში წარმოდგენილი ინფორმაციისა და გამოცდილების დადასტურების მიზნით მოითხოვოს დამატებითი დოკუმენტაცია.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტმა ერთიანი ელექტორნული სისტემის მეშვეობით უნდა წარმოადგინოს: ა) ფასების ცხრილი დანართის N3-ის შესაბამისად; ბ) 2.2 პუნქტით გათვალისწინებული ინფორმაცია პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ; ბ) რეზიუმეები ე.წ CV ფორმა 2.4.1 პუნქტთან დაკავშირებული მოთხოვნების შესაბამისად; - ტექნიკური დოკუმენტაციის წარდგენა შესაძლებელია როგორც ქართულ, ისე უცხოურ ენებზე; - დოკუმენტების უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული სადავო საკითხების გადაწყვეტისას უცხოურენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს შემსყიდველი ორგანიზაცია; - სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული ყველა გადასახადის ჩათვლით. - თუ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად ერთიან ელექტრონულ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასიდან გამომდინარე ერთეულის ღირებულებები დაჯდება მრავალნიშნა ათწილადი, პრეტენდენტი ვალდებულია ერთეულის ღირებულება შეამციროს და დაამრგვალოს მეასედებამდე, შესაბამისად შეამციროს საერთო ღირებულებაც. - გასაწევი მომსახურების საერთო და ერთეულის ფასების წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. შენიშვნა 1: „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთულ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შესრულებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. შენიშვნა 2: 1.ვერბალური კომუნიკაციის ნაწილში აუცილებელია წინასწარ შეთანხმებული ფორმულირების შესაბამისად სააგენტოს/ტექნოპარკის მოხსენიება; 2. ვიზუალურ კომუნიკაციაში აუცილებელია სააგენტოს/ტექნოპარკის ლოგოს დატანა, ვიზუალიზაცია კომუნიკაციაში, როგორც დიზაინში, ასევე მონიშვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
• იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან მოითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტი ვალდებული იქნება წარმოადგინოს სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს მიერ გაცემული ექსპერტის შესაბამისი დასკვნა, ან/და შესაბამის სფეროში საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/ აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული, ან/და საშემფასებლო დასკვნა (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი), არაუგვიანეს 3 სამუშაო დღისა, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას. • ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით. ამასთან, ფასწარმოქნის ადეკვატურობის დასაბუთების (ექსპერტიზის დასკვნის) წარმოუდგენლობა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული ,,ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ წესის შესაბამისად.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
- ანგარიშსწორების ვალუტა - ლარი. - გადახდის ფორმა იქნება უნაღდო, გადარიცხვა მოხდება მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე. - სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი უნდა შეიცავდეს როგორც მომსახურების ღირებულების, ისე აღნიშნული მომსახურების გაწევასთან დაკავშირებულ ყველა ხარჯსა და საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ გადასახადებს; - ანგარიშსწორება მოხდება ეტაპობრივად, ფაქტიურად გაწეული მომსახაურების შესახებ გაფორმებული მიღება–ჩაბარების აქტისა და კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი საანგარიშსწორებო დოკუმენტაციის (არსებობის შემთხვევაში) წარმოდგენის შემდეგ; - ხელშეკრულების მოქმედების ვადის ამოწურვის მომენტისათვის ხელშეკრულების საერთო ღირებულებიდან გამოუმუშავებელი თანხა რჩება"შემსყიდველთან" და იგი არ წარმოშობს მხარეებს შორის რაიმე დამატებით ვალდებულებებს.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
- ანგარიშსწორება განხორციელდება მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე, ეტაპობრივად, ფაქტიურად გაწეული მომსახურების შესაბამისად, მიმწოდებლის მირ საგადასახადო დოკუმენტის (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) და მიღება-ჩაბარების აქტზე ორმხრივი ხელმოწერიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) საბანკო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ანნა მამაგეიშვილი, 591101402, amamageishvili@gita.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. დავის შემთხვევაში უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; 2. სისტემაში ატვირთული პრეტენდენტის მიერ შექმნილი ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთული უნდა იქნეს მინდობილობა). 3. პრეტენდენტის მიერ შექმნილი ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იყოს „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონისა და მის საფუძველზე გამოცემული ნორმატიული აქტ(ებ)ის (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) შესაბამისად. 4. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 5. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდერო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. ამასთან, პრეტენდენტის მიერ ხელშეკრულების დადებისას რომელიმე პირობაზე უარის თქმის შემთხვევაში, მისი ქმედება განიხილება როგორც უარი ხელშეკრულების დადებაზე. 6. შესყიდვის ღირებულება უნდა შეიცავდეს მიმწოდებლის ყველა ხარჯს დაკავშირებულ მომსახურების გაწევასთან და საქართცელოს კანონდმებლობით ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. 7. ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ელექტრონულად შევსებული სატენდერო დოკუმენტაციის ველებში მოცემული პირობების შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნა შესაძლებელია სისტემის შესაბამისი მოდულის მეშვეობით ან/და სატენდერო კომისიის აპარატის იმ წევრისგან, რომლის საკონტაქტო ინფორმაციაც მითითებულია სატენდერო დოკუმენტაციის 9.1 პუნქტის ველში; 8. შემსყიდველ ორგანიზაციასა და პრეტენდენტს შორის ნებისმიერი მიმოწერა მიმდინარეობს სისტემის შესაბამისი მოდულის მეშვეობით და სისტემის გამოყენების გარეშე მიმოწერა სავალდებულო არ არის. შეტყობინება ოფიციალურად მიღებულად ჩაითვლება მისი სისტემაში ატვირთვის მომენტიდან; 9. ელექტრონულად შევსებული სატენდერო დოკუმენტაციის პირობების ველებსა და ატვირთულ დოკუმენტებს შორის წინააღმდეგობის არსებობის შემთხვევაში უპირატესობა ენიჭება სატენდერო დოკუმენტაციის ველებს; 10. პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვის განხორციელების ნებისმიერ ეტაპზე, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ან შემსყიდველისთვის გადაცემული პერსონალური ინფორმაცია, საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიების სააგენტო მიერ, „პერსონალურ მონაცემთა დაცვის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, შესაძლებელია დამუშავდეს სახელმწიფო შესყიდვის მიზნებისთვის.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260016469 06.08.2026 evaluation same category · 34% title match · same buyer

Tech Talks ტექნოლოგიური თოქების სერია გურჯაანის ტექნოპარკში

NAT260012985 24.06.2026 no result same category · 34% title match · same buyer

Tech Talks ტექნოლოგიური თოქების სერია გურჯაანის ტექნოპარკში

NAT260008277 23.04.2026 contract signed same category · 32% title match · same buyer

Smart City Builders -ტექნოლოგიური კვირეული კასპის ტექნოპარკში

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს ქლევერმაინდი 6 bidders 34,500 ₾
NAT260016906 12.08.2026 announced same category · same buyer

„ტექნოლოგიური კვირეული “ - ღონისძიების ორგანიზების მომსახურების შესყიდვა

NAT260012678 19.06.2026 contract signed same category · same buyer

ტექნოლოგიური კვირეული Mountain Engineering Lab ღონისძიების ორგანიზების მომსახურების შეს…

საქართველოს ინოვაციების და ტექნოლოგიე… 79900000სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → ახალგაზრდული ინოვაციების … 4 bidders 36,500 ₾
NAT260016345 05.08.2026 evaluation same category · same buyer · similar size

„ AI და ღია ბანკინგის ჰაკათონი ”- ღონისძიების ორგანიზების მომსახურების შესყიდვა

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ახალგაზრდული ინოვაციების ცენტრი 10×
შპს სინტაქსი
შპს კავკასიის მეწარმეობის ცენტრი
შპს ედისონ სთორი
შპს აკერ თბილისი