ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250019006
NAT250019006 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სპორტული ინვენტარის , საბრძოლო ტომარა, საბრძოლო მსხლის ფორმის ტომარა, კრივის ხელთათმანები, შტანგა ბლინებით, ფრემბურთის ბადე, ფრემბურთის ბურთი, კალათბურთის ბურთი, ბურთის ჩასადები ჩანთა, რეზინის ჟგუტი,სახტუნაო, ფეხის სიმძიმის ბურთი, ხელის სიმძიმის ვურთი, კალათბურთის ბადე მსხვუილი თოკით, ასაწონი ჰანტელები,მოედნის სანიშნე ბარიერი, მკლავის კუნთის სავარჯიოშო, სროლის სავარჯიშო წინაღობებე, კალათბურთის მწვრთნელის დაფა, კალათბურთის დგომის ნახტომის და ფეხის სავარჯიშო, სიჩქარის სავარჯიშო დასაფენი კიბე, კალათბურთის ბლოკირების დაფა, ჰანტელები, ფეხბურთის ბურთი , ჩაფხუტი, მოკრივის ხელთათმანი, მძიმე ბურთები, ბაგირი, ზამბარიანი ბურთი, კედლის სისწრაფის ბურთი დაფით, სისწრაფის მცხალი, მსხლის ფორმის გრუშა, ხელის თათები(ლაპა), კედლის მსხალი, ბრტყელი რეზინი, კედლის ორძელი, კრივის ბურთი სისწრაფის, დასადგმელი მსხალი, კრივის გულმკერდის დამცავი, კრივის მსხალთან სამუსაო ხელთათმანი, გრძელი მსხალი(მეშოკი), მრგვალი მსხალი მძიმე, შტანგა 16 კგ, ფეხის ლაპა, ნიჟარა, ფუტები, ჭადრაკის დაფა, ჭადრაკის საათი, მინი ფეხბურთის კარის ბადე, კბილის დამცავი კაპი, საბრძოლო ტომარა, რაგბის ბურთი, საკონტაქტო ბალიში, მორაგბის ჩაფხუტი, ნიშნულები

7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.9 bidders, 32% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 37400000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N30 running 2 amendments Contract PDF ↗
40,421 ₾ contract amount 40,421 ₾ (100%) actually paid 18.11.2025 – 18.12.2025
PaymentSourceYear QuarterPaid on
29,328.90 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 19.12.2025
11,092.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 19.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250019006
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისიღნაღის მუნიციპალიტეტის კომპლექსური სასპორტო სკოლა
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია37400000-სპორტული საქონელი და აღჭურვილობა - (ინვენტარი)
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება59`900.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა92
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი27.10.2025 15:22
წინადადებების მიღება იწყება02.11.2025 00:09
წინადადებების მიღება მთავრდება04.11.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი240.00 GEL
გარანტიის ოდენობა599 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადა1 თვე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT250019006_ინ.კომფლიქტი.PDF.pdf ანა დემეტრაშვილი 05.11.2025 12:56
NAT250019006_ოქმი#2.PDF.pdf ანა დემეტრაშვილი 05.11.2025 12:56
NAT250019006_ოქმი #3.PDF.pdf ანა დემეტრაშვილი 11.11.2025 13:57

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ინდივიდუალური მეწარმე ტარიელ არჩვაძე 34,255 34,255 won
NAT250019006_დანართი #2 სპორტული ინვენტარი -2025 ოქტომბერი-signed.pdf.pdf · NAT250019006_დანართი #1სპორტული ინვენტარი -ფასები-signed.pdf.pdf · NAT250019006_დანართი #2 სპორტული ინვენტარი -2025 ოქტომბერი.xlsx.xlsx
ინდივიდუალური მეწარმე გელა გურასპაშვილი 45,608 45,608
NAT250019006_დოკუმენტაცია_სიღნაღი.xlsx.xlsx
რობიზონი ონიაშვილი 47,760 47,760
NAT250019006_სიღნაღი (1) (1)-signed.pdf.pdf · NAT250019006_სიღნაღი (1).xlsx.xlsx

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 27.10.2025 15:22 Announced
  • 02.11.2025 00:09 Bidding opens
  • 04.11.2025 10:47 First bid placed (3 bidders in total)
  • 04.11.2025 11:55 Last bid activity
  • 04.11.2025 12:00 Bidding closes
  • 05.11.2025 12:56 Buyer published: NAT250019006_ინ.კომფლიქტი.PDF
  • 05.11.2025 12:56 Buyer published: NAT250019006_ოქმი#2.PDF
  • 07.11.2025 23:09 Buyer published: NAT250019006_19006 იმ ტარიელ არჩვაძე - დასკვნა.pdf
  • 11.11.2025 13:57 Buyer published: NAT250019006_ოქმი #3.PDF
  • 17.11.2025 00:00 Contract signed: N30 — 40,421 ₾
  • 27.08.2026 06:12 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სპორტული ინვენტარის , საბრძოლო ტომარა, საბრძოლო მსხლის ფორმის ტომარა, კრივის ხელთათმანები, შტანგა ბლინებით, ფრემბურთის ბადე, ფრემბურთის ბურთი, კალათბურთის ბურთი, ბურთის ჩასადები ჩანთა, რეზინის ჟგუტი,სახტუნაო, ფეხის სიმძიმის ბურთი, ხელის სიმძიმის ვურთი, კალათბურთის ბადე მსხვუილი თოკით, ასაწონი ჰანტელები,მოედნის სანიშნე ბარიერი, მკლავის კუნთის სავარჯიოშო, სროლის სავარჯიშო წინაღობებე, კალათბურთის მწვრთნელის დაფა, კალათბურთის დგომის ნახტომის და ფეხის სავარჯიშო, სიჩქარის სავარჯიშო დასაფენი კიბე, კალათბურთის ბლოკირების დაფა, ჰანტელები, ფეხბურთის ბურთი , ჩაფხუტი, მოკრივის ხელთათმანი, მძიმე ბურთები, ბაგირი, ზამბარიანი ბურთი, კედლის სისწრაფის ბურთი დაფით, სისწრაფის მცხალი, მსხლის ფორმის გრუშა, ხელის თათები(ლაპა), კედლის მსხალი, ბრტყელი რეზინი, კედლის ორძელი, კრივის ბურთი სისწრაფის, დასადგმელი მსხალი, კრივის გულმკერდის დამცავი, კრივის მსხალთან სამუსაო ხელთათმანი, გრძელი მსხალი(მეშოკი), მრგვალი მსხალი მძიმე, შტანგა 16 კგ, ფეხის ლაპა, ნიჟარა, ფუტები, ჭადრაკის დაფა, ჭადრაკის საათი, მინი ფეხბურთის კარის ბადე, კბილის დამცავი კაპი, საბრძოლო ტომარა, რაგბის ბურთი, საკონტაქტო ბალიში, მორაგბის ჩაფხუტი, ნიშნულები,
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
პორტული ინვენტარის , საბრძოლო ტომარა, საბრძოლო მსხლის ფორმის ტომარა, კრივის ხელთათმანები, შტანგა ბლინებით, ფრემბურთის ბადე, ფრემბურთის ბურთი, კალათბურთის ბურთი, ბურთის ჩასადები ჩანთა, რეძინის ჟგუტი,სახტუნაო, ფეხის სიმძიმის ბურთი, ხელის სიმძიმის ვურთი, კალათბურთის ბადე მსხვუილი თოკით, ასაწონი ჰანტელები,მოედნის სანიშნე ბარიერი, მკლავის კუნთის სავარჯიოშო, სროლის სავარჯიშო წინაღობებე, კალათბურთის დგომის ნახტომის და ფეხის სავარჯიშო, სიჩქარის სავარჯიშო დასაფენი კიბე, კალათბურთის ბლოკირების დაფა, ჰანტელები, ფეხბურთის ბურთი , ძალისმიერი სამჭიდის შტანგა, ჩაფხუტი, მოკრივის ხელთათმანი, მძიმე ბურთები, ბაგირი, ზამბარიანი ბურთი, კედლის სისწრაფის ბურთი დაფით, სისწრაფის მცხალი, მსხლის ფორმის გრუშა, ხელის თათები(ლაპა), კედლის მსხალი, ბრტყელი რეზინი, კედლის ორძელი, კრივის ბურთი სისწრაფის, დასადგმელი მსხალი, კრივის გულმკერდის დამცავი, კრივის მსხალთან სამუსაო ხელთათმანი, გრძელი მსხალი(მეშოკი), მრგვალი მსხალი მძიმე, შტანგა 16 კგ, ფეხის ლაპა, ნიჟარა, ფუტები, ჭადრაკის დაფა, ჭადრაკის საათი, მინი ფეხბურთის კარის ბადე, კბილის დამცავი კაპი, საბრძოლო ტომარა, საკონტაქტო ბალიში, მორაგბის ჩაფხუტი, ნიშნულები, სასტვენის შეძენა
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების დადებიდან 20 კალენდარული დღის განმავლობაში
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ქ.სიღნაღში დ.აღმაშენებლის მოედანი #2
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
მოითხოვება მწარმოებელი ქვეყანა და საფირმო ნიშანი
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2019 წლის 1 იანვრიდან შემსყიდველი ორგანიზაციები და შესყიდვებში მონაწილეობის მსურველები/პრეტენდენტები/მიმწოდებლები ვალდებულები არიან, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულონ კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმონ კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
აუდიტის შეფასება დასკვნა
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
მიღება- ჩაბარების აქტის ჩაბა რების შემდეგ მოხდება ანგარიშსწორება
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 20 სამუშაო დღე
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ანა დემეტრაშვილი, 593433040, kompleqsurisasportoskola@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
ა) ყველა დოკუმენტი ხელმოწერილი და ბეჭედდასმული უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ. დოკუმენტაციის უცხო ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში თან უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დოკუმენტთან დაკავშირებული სადავო საკითხ(ებ)ის გადაწყვეტისას უცხოურენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; ბ) ფასების ცხრილი - (პუნქტი 1.3) - სასურველია პრეტენდენტის მიერ განფასება წარმოდგენილ იქნას „MS Excel“ ფორმატით; გ) ტენდერში მონაწილეობის მიღებით, პრეტენდენტი ადასტურებს მის თანხმობას ამ სატენდერო დოკუმენტაციაში მოცემული პირობების შესრულებაზე, იმის მიუხედავად, შეიცავს თუ არა მისი სატენდერო წინადადება ასეთ თანხმობას/დადასტურებას. ამის საწინააღმდეგო ნებისმიერი დათქმა თუ ჩანაწერი პრეტენდენტის სატენდერო წინადადებაში ბათილია; 1) სატენდერო დოკუმენტაციით მოთხოვნილი,ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული პრეტენდენტის მიერ შექმნილი ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ,,ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, სავალდებულოა დამოწმებული/დადასტურებული იყოს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით. ამასთანავე, ხელმოწერა უნდა განხორციელდეს შესაბამისი უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთული უნდა იქნეს მინდობილობა). გარდა იმ შემთხვევისა, როდესაც სატენდერო დოკუმენტაციის 10,1 პუნქტის ბ) ქვეპუნქტით მოთხოვნილი ფასების ცხრილი, პრეტენდენტის მიერ სისტემაში წარმდგენილი იქნება „MS Excel“-ის ფორმატში
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250013435 28.07.2025 contract signed same category · similar size

ა(ა)იპ ბათუმის სპორტული ცენტრის მიერ 2025 წლის ადგილობრივი ბიუჯეტის დაფინანსებისა და მა…

ა(ა)იპ ბათუმის სპორტული ცენტრი 37400000სპორტული საქონელი და აღჭურვილობა - (ინვენტარი) → ქალაქ თბილისის ყინულის ჰო… 1 bidder 60,000 ₾
NAT260011912 08.06.2026 contract signed same category · similar size

სტრუქტურული ერთეულის - მუხიანის რაგბის გუნდისთვის „ხვამლი“ - რაგბის სათამაშო ბურთი N5, …

ქალაქ თბილისის გლდანი-ნაძალადევის კომ… 37400000სპორტული საქონელი და აღჭურვილობა - (ინვენტარი) → შპს ოვალი სპორტი 1 bidder 40,000 ₾
NAT250024187 24.12.2025 contract signed same category · similar size

ყვარლის კომპექსური სპორტ სკოლისათვის სპორტული ინვენტარის (ტრენაჟორების) შესყიდვა

ქ. ყვარლის კომპლექსური სასპორტო სკოლა 37400000სპორტული საქონელი და აღჭურვილობა - (ინვენტარი) → შპს მფჯ 1 bidder 56,770 ₾
NAT250023257 12.12.2025 no result same category · similar size

ყვარლის კომპექსური სპორტ სკოლისათვის სპორტული ინვენტარის (ტრენაჟორების) შესყიდვა

ქ. ყვარლის კომპლექსური სასპორტო სკოლა 37400000სპორტული საქონელი და აღჭურვილობა - (ინვენტარი) 2 bidders 56,770 ₾
NAT250018209 10.10.2025 contract signed same category · 30% title match

ა.(ა).ი.პ. "თეთრიწყაროს კულტურის და სპორტის ცენტრი"-თან არსებული სპორტული სექციებისთვის…

თეთრიწყაროს კულტურისა და სპორტის ცენტ… 37400000სპორტული საქონელი და აღჭურვილობა - (ინვენტარი) → ნათია ხუციშვილი 4 bidders 15,252 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

This buyer usually awards to

across all categories

ინდივიდუალური მეწარმე ტარიელ არჩვაძე
შპს ნანოტექ ჯორჯია