ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250019043
NAT250019043 NAT · აუქციონის გარეშე terminated On procurement.gov.ge ↗

ავტომატური ამომრთველების, პლასტმასის ყუთების და დამაგრძელებელი კაბელების შესყიდვა

ა(ა)იპ,,რუსთავსერვის ცენტრი'' 120 tenders 1.9 avg bidders 16 failed 164 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.0 bidders, 32% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Incumbent შპს თომა has won 2 of the last 3 awards from this buyer here.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 31200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250019043
შესყიდვის სტატუსიშეწყვეტილია
შემსყიდველია(ა)იპ,,რუსთავსერვის ცენტრი''
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია31200000-ელექტროენერგიის გამანაწილებელი და საკონტროლო აპარატურა
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება4`492.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი27.10.2025 17:28
წინადადებების მიღება იწყება01.12.2025 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება03.12.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი18.00 GEL
გარანტიის ოდენობა45 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (1)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
No bids recorded — nobody entered this tender.

History

  • 27.10.2025 17:28 Announced
  • 27.10.2025 18:00 Buyer published: NAT250019043_შესყიდვის შეწყვეტის ოქმი_ოქმი N2.pdf
  • 01.12.2025 00:00 Bidding opens
  • 03.12.2025 12:00 Bidding closes
  • 27.08.2026 06:11 Current status: terminated

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ავტომატური ამომრთველების, პლასტმასის ყუთების და დამაგრძელებელი კაბელების შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
იხილეთ ტექნიკური დავალება
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდება განხორციელდება, ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღეში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ.რუსთავი ალ.ყაზბეგის ქ.№2-ში
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.მიწოდებული საქონელი წარმოდგენილი უნდა იყოს ახალი (ექსპლუატაციაში არ მყოფი). 2.ქარხნული დეფექტის აღმოჩენის შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია შეცვალოს საქონელი ახალი საქონლით არაუგვიანეს 3 სამუშაო დღის განმავლობაში. 3.მოწოდებულ საქონელზე უნდა ვრცელდებოდეს არანაკლებ 1 წლიანი გარანტია და მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს საგარანტიო პერიოდში საქონლის უპირობო შეცვალა (თუ დაზიანება არაა მიყენებული ფიზიკური ზემოქმედების შედეგად) შემსყიდველის მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 3 (სამი) სამუშაო დღეში. 4.საგარანტიო ვადის შესახებ ინფორმაცია ასახული უნდა იქნეს ფასების ცხრილში.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
ინფორმაცია შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის წყარო (მწარმოებელი ქვეყანა)/მწარმოებელთან დაკავშირებით მითითებული უნდა იყოს ფასების ცხრილში.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
დამატებითი ტექნიკური მოთხოვნები სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში სატენდერო წინადადების წარდგენით პრეტენდენტი ავტომატურად გამოხატავს თანხმობას სატენდერო დოკუმენტაციაში განსაზღვრულ მოთხოვნებზე • სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. (დღგ-ს გარეშე) • სატენდერო წინადადების ფასი სახელმწიფო შესყიდვების ერთიანი ელექტრონულ სისტემაში მითითებული უნდა იქნას დღგ-ს გარეშე (იმის მიუხედავად არის თუ არა პრეტენდენტი დღგ-ს გადამხდელად რეგისტრირებული). იმ შემთხვევაში თუ გამარჯვებული პრეტენდენტი იქნება დღგ-ს გადამხდელი, ხელშეკრულების დადებისას ხელშეკრულების ღირებულებაში იქნება გათვალისწინებული დღგ-ს ოდენობა.
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
პრეტენდენტმა, შემსყიდველ ორგანიზაციაში, უნდა წარმოადგინოს საქონლის ნიმუში ყველა პოზიციაზე.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ.რუსთავი ალ.ყაზბეგის №2
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტი ვალდებულია უზრუნველყოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება შემსყიდველის მიერ განსაზღვრულ ვადაში. დასაბუთება შესაძლებელია განხორციელდეს სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს მიერ გაცემული საექსპერტო დასკვნით ან/და შესაბამისი უფლებამოსილების მქონე აუდიტის მიერ გაცემული აუდიტორული დასკვნით ან/და აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო დასკვნით (იმ შემთხვევაში, თუ დასკვნის გამცემი ორგანო არ იქნება სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო, დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი) - იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტის მიერ არ იქნა წარმოდგენილი ან წარმოდგენილი დასაბუთება შემსყიდველის მიერ არ ჩაითვლება დამაკმაყოფილებლად, მოხდება პრეტენდენტის დისკვალიფიკაცია; - ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ფასების ცხრილის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ფასების ცხრილის ერთეულებთან მიმართებით; - პრეტენდენტის მიერ წარდგენილი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება დაზუსტებას არ ექვემდებარება.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1.ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარისწორებით ლარში. 2. ანგარიშსწორება განხორცილედება მოწოდებული საქონლის მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების და შესაბამისი საგადახდო დოკუმენტის მოწოდების შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნიკა მეტრეველი, 577901603, rustavservice@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში - სისტემა) შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების შესაბამისად. • ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. • დავის შემთხვევაში უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. • სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში - სისტემა) ატვირთული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია უფლებამოსილი პირის მიერ უნდა იყოს ელექტრონულად ხელმოწერილი • პრეტენდენტი ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში სატენდერო წინადადების სახით წარსადგენი, მის მიერ შექმნილი დოკუმენტები დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. • პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული წინადადება. • სატენდერო დოკუმენტაციაში, თუ კი სადმე ნახსენებია ბრენდი ან/და მოდელი იგულისხმება მისი მსგავსი ან იდენტური პარამეტრების მქონე საქონელი.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250019051 27.10.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

ავტომატური ამომრთველების, პლასტმასის ყუთების და დამაგრძელებელი კაბელების შესყიდვა

ა(ა)იპ,,რუსთავსერვის ცენტრი'' 31200000ელექტროენერგიის გამანაწილებელი და საკონტროლო აპარატურა → შპს გოვენტრა 2 bidders 4,492 ₾
SPA260000297 26.03.2026 contract signed same category · 50% title match · similar size

ავტომატური ამომრთველების შესყიდვა

საქართველოს სახელმწიფო უსაფრთხოების ს… 31200000ელექტროენერგიის გამანაწილებელი და საკონტროლო აპარატურა → შპს ელ-სს 1 bidder 3,995 ₾
NAT260015233 23.07.2026 not held same category · 47% title match · similar size

ავტომატური ამომრთველებისა და კონტაქტორების შესყიდვა

სს "საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსის… 31200000ელექტროენერგიის გამანაწილებელი და საკონტროლო აპარატურა 0 bidders 4,728 ₾
NAT260016362 05.08.2026 evaluation same category · 47% title match · similar size

ავტომატური ამომრთველებისა და კონტაქტორების შესყიდვა

სს "საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსის… 31200000ელექტროენერგიის გამანაწილებელი და საკონტროლო აპარატურა 1 bidder 4,728 ₾
SPA260000613 01.07.2026 not held same category · 43% title match · similar size

ავტომატური ამომრთველების, სამონტაჟო და სახარჯი მასალების შესყიდვა

სს "საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსის… 31200000ელექტროენერგიის გამანაწილებელი და საკონტროლო აპარატურა 0 bidders 7,491 ₾
NAT260016295 05.08.2026 not held same category · 40% title match · similar size

შუალედურ მომჭერთა ამკრეფებისა და ავტომატური ამომრთველების შესყიდვა

სს "საქართველოს სახელმწიფო ელექტროსის… 31200000ელექტროენერგიის გამანაწილებელი და საკონტროლო აპარატურა 0 bidders 7,603 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ბუგასი
შპს დილა
შპს Made To Make
შპს Light Time
შპს ეგო