(VET-2808) ფარგლებში, ISO 9001 შიდა აუდიტის რეკომენდაციების დეტალური განხილვის, სწავლების (ტრენინგების) და ინსტრუქტაჟების ჩატარების საჭიროებისათვის სასტუმროს მომსახურება
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 10% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.7 bidders, 40% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 55100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 31,000.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 25.11.2025 |
| 12,490.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 05.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250019088 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 55100000-სასტუმროს მომსახურება |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 43`490.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 28.10.2025 15:06 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 07.11.2025 00:01 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 10.11.2025 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 450.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 435 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (4)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 28.10.2025 15:06 Announced
- 07.11.2025 00:01 Bidding opens
- 10.11.2025 11:22 First bid placed (2 bidders in total)
- 10.11.2025 11:54 Last bid activity
- 10.11.2025 12:00 Bidding closes
- 10.11.2025 17:48 Buyer published: NAT250019088_ოქმი N2.pdf
- 11.11.2025 15:07 Buyer published: NAT250019088_გამოცდილება_კავკასიური სახლი-signed.pdf
- 14.11.2025 13:36 Buyer published: NAT250019088_ოქმი N3.pdf
- 14.11.2025 15:18 Buyer published: NAT250019088_ოქმი N4.pdf
- 20.11.2025 00:00 Contract signed: N3 — 43,490 ₾
- 27.08.2026 06:11 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
(GCF - №2964) პროექტის ფარგლებში, მედია ტრენინგის ჩატარების საჭიროებისათვის სასტუმროს მ…
(GCF - №2964) პროექტის ფარგლებში, ბანაკის ტრენინგის ჩატარების საჭიროებისათვის სასტუმროს…
(VET-2808) პროექტის ფარგლებში, სტუდენტების გასვლითი ღონისძიების საჭიროებისათვის სასტუმრ…
(GCF - №3278) პროექტის ფარგლებში, მრავალმხრივი საფრთხეების რისკის მართვისა და ადრეული გ…
(VET-2808) პროექტის ფარგლებში, აგროსკოლის გასვლითი ღონისძიების საჭიროებისათვის სასტუმრო…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ტრენერთა გადამზადების საჭიროებისათვის სასტუმროს მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა
გარემოსდაცვითი მართლმსაჯულებისა და სამართალწარმოების სამუშაო შეხვედრის საჭიროებისათვის …
ტრენერთა გადამზადების საჭიროებისათვის სასტუმროს მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა
ტყის ინვენტარიზაციისა და ტაქსაციის პროფესიული გადამზადების საჭიროებისათვის სასტუმროს მო…
(GCF - №3278) პროექტის ფარგლებში მწვანე ბანაკის ჩატარების საჭიროებისათვის სასტუმროს მომ…
This buyer usually awards to
across all categories
| ფავორიტი სტილი | 14× |
| შპს ა & დ პარტნიორები | 8× |
| შპს პრიმა ჯორჯია | 6× |
| ქეთევან ბრაგვაძე | 5× |
| შპს მარლეი | 3× |