ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT250019185
NAT250019185 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის ფარგლებში გათვალისწინებულ სოფელ შურმულში სანიაღვრე არხის მოსაწყობად რკინა-ბეტონის ღია არხების შესყიდვა

ხულოს მუნიციპალიტეტი 546 tenders 1.2 avg bidders 209 failed 72 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 22% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 44100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N269 fulfilled 1 amendment Contract PDF ↗
8,279 ₾ contract amount 8,279 ₾ (100%) actually paid 17.11.2025 – 31.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
8,278.79 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2025 Q4 04.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250019185
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიხულოს მუნიციპალიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია44100000-სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება7`016.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი29.10.2025 17:35
წინადადებების მიღება იწყება05.11.2025 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება07.11.2025 14:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი100.00 GEL
გარანტიის ოდენობა70 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 20 (ოცი) კალენდარულ დღეში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (2)

NAT250019185_ხელწერილი.pdf.pdf ლელა აბულაძე 10.11.2025 16:56
NAT250019185_ოქმი.pdf.pdf ლელა აბულაძე 10.11.2025 16:56

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს გიგა 2015 7,016 7,016 won
NAT250019185_ფასების ცხრილი დანართი N1.xlsx.xlsx · NAT250019185_ფასების ცხრილი დანართი N1.pdf.pdf · NAT250019185_ინფორმაცია წარმოშობის ქვეყნის და მწარმოებლის შესახებ დანართი N2.xlsx.xlsx · NAT250019185_ინფორმაცია წარმოშობის ქვეყნის და მწარმოებლის შესახებ დანართი N2.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 29.10.2025 17:35 Announced
  • 05.11.2025 00:00 Bidding opens
  • 06.11.2025 19:03 First bid placed (1 bidders in total)
  • 06.11.2025 19:03 Last bid activity
  • 07.11.2025 14:30 Bidding closes
  • 10.11.2025 16:56 Buyer published: NAT250019185_ხელწერილი.pdf
  • 10.11.2025 16:56 Buyer published: NAT250019185_ოქმი.pdf
  • 17.11.2025 00:00 Contract signed: N269 — 8,279 ₾
  • 27.08.2026 06:10 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის ფარგლებში გათვალისწინებულ სოფელ შურმულში სანიაღვრე არხის მოსაწყობად რკინა-ბეტონის ღია არხების შესყიდვა
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. მონოლითური რკ/ბეტონის არხი (B-22,5 50სმX50სმXარანაკლებ100სმX არაუმეტეს 150 სმ) ცალი 92 ;
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 20 (ოცი) კალენდარულ დღეში
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდება და ჩამოტვირთვა უნდა განახორციელოს მომწოდებელმა ხულოს მუნიციპალიტეტის სოფ. შურმული.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
მიმწოდებელმა უნდა წარმოადგინოს ინფორმაცია მოსაწოდებელი საქონლის წარმოშობის ქვეყნისა და მწარმოებელის შესახებ დანართი N2 შესაბამისად
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
გარდა ფასების ცხრილისა პრეტენდენტის მხრიდან შედგენილი ყველა წარმოსადგენი დოკუმენტები დამოწმებული უნდა იქნეს „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონით დადგენილი წესით. -ფასების ცხრილი წარმოდგენილი უნდა იქნას „დანართი 1 “-ის შესაბამისად. პრეტენდენტი წინადადების ფასში არ ითვალისწინებს დღგ-ს, მიუხედავად იმისა, არის თუ არა იგი დღგ-ის გადამხდელი, შერჩევა-შეფასება ხორციელდება წარმოდგენილი წინადადების ფასების მიხედვით. თუ ხელშეკრულების დადების მომენტისთვის პრეტენდენტი არის დღგ-ის გადამხდელი საქართველოს კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად ხელშეკრულების ღირებულებაში გათვალისწინებული იქნება და დაემატება სატენდერო წინადადების ფასის შესაბამისი დღგ-ის ოდენობა.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა შემსყიდველი ორგანიზაციის წერილობითი მოთხოვნის შემდეგ, უნდა წარმოადგინოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს შესყიდვის ობიექტთან დაკავშირებით პრეტენდენტის მიერ გაფორმებული ხელშეკრულებებით ან ანგარიშ-ფაქტურით (ინვოისით) ან/და სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს“ ან სხვა აკრედიტებული პირის ( საჯარო სამართლის იურიდიული პირის – აკრედიტაციის ერთიანი ეროვნული ორგანოს – აკრედიტაციის ცენტრის მიერ აკრედიტირებული ორგანო/პირი) დადებით დასკვნით (აკრედიტებული პირის მიერ გაცემულ დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი). წარმოდგენილი დოკუმენტები უნდა ადასტურებდეს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორების ფორმა - უნაღდო, ვალუტა - ლარი; ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან განხორციელდება ერთჯერადად მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების, საგადახდო დოკუმენტაციისა და ხელშეკრულებით განსაზღვრულ შესასყიდ საქონელზე ხარისხის შესაბამისობის სერთიფიკატის წარმოდგენის შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან განხორციელდება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების, საქონლის შესაბამისობის სერთიფიკატის და საგადახდო დოკუმენტაციის წარმოდგენის შემდეგ 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ლელა აბულაძე, 599351251, lelaabuladze5@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
პრეტენდენტმა ტექნიკური დოკუმენტაციის სახით უნდა წარმოადგინოს შემდეგი დოკუმენტები: ა) ფასების ცხრილი დანართი N1-ის შესაბამისად; ბ) ინფორმაცია მოსაწოდებელი საქონლის წარმოშობის ქვეყნისა და მწარმოებლის შესახებ დანართი N2-ის შესაბამისად
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250018048 08.10.2025 not held same category · 90% title match · same buyer · similar size

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით სოფლის მხარდაჭერის პროგრ…

NAT250019182 29.10.2025 contract signed same category · 90% title match · same buyer · similar size

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით სოფლის მხარდაჭერის პროგრ…

ხულოს მუნიციპალიტეტი 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს ოლიმპი2012 1 bidder 8,466 ₾
NAT250016878 15.09.2025 contract signed same category · 65% title match · same buyer

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით სოფლის მხარდაჭერის პროგრ…

ხულოს მუნიციპალიტეტი 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს უნივერსალი 2020 1 bidder 88,302 ₾
NAT250019186 29.10.2025 contract signed same category · 65% title match · same buyer

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის 2025 წლის რესპუბლიკური ბიუჯეტით სოფლის მხარდაჭერის პროგრ…

ხულოს მუნიციპალიტეტი 44100000სამშენებლო მასალები და დამხმარე სამშენებლო მასალები → შპს უნივერსალი 2020 3 bidders 95,586 ₾
NAT260016099 04.08.2026 terminated same category · 50% title match · same buyer

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის ფარგლ…

NAT260017515 19.08.2026 announced same category · 50% title match · same buyer

აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის რესპუბლიკური ბიუჯეტით სოფლის მხარდაჭერის პროგრამის ფარგლ…

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ედემი პალასი 18×
შპს ელ-მი 2022 16×
შპს რეზი + 2012 14×
შპს ევრო 222 11×
ლევან საგინაძე 10×