ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250021731
NAT250021731 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტში, მარცხენა სანაპიროს დამშრობი მასივის, მთისძირა არხის პკ 75+50-ზე ახალი ხიდის მოწყობის სამუშაოებზე ზედამხედველობის მომსახურება

შპს საქართველოს მელიორაცია 472 tenders 1.4 avg bidders 165 failed 287 CMR deals
10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 9% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 71200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N1-474 running 64 days remaining Contract PDF ↗
18,041 ₾ contract amount 3,734 ₾ (21%) actually paid 23.12.2025 – 31.10.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
368.20 ₾ პროგრამები სახელმწიფო ბიუჯეტიდან 2026 Q3 17.07.2026
3,365.79 ₾ პროგრამები სახელმწიფო ბიუჯეტიდან 2026 Q3 29.07.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250021731
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშპს საქართველოს მელიორაცია
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია71200000-არქიტექტურული და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება29`489.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი28.11.2025 17:45
წინადადებების მიღება იწყება06.12.2025 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება09.12.2025 15:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი118.00 GEL
გარანტიის ოდენობა295 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაშემსყიდველის წერილობითი დავალებიდან 210 კალენდარული დღე.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (4)

NAT250021731_NAT250021731-ოქმი N2.pdf.pdf ნოდარ სადუნიშვილი 16.12.2025 17:18
NAT250021731_21731 დანართი N1.xlsx (17/12/2025 11:12) ზაირა ფრუიძე 17.12.2025 11:31
NAT250021731_21731 დანართი N1.xlsx.xlsx ზაირა ფრუიძე 17.12.2025 11:32
NAT250021731_ოქმი N3 NAT250021731.pdf.pdf ნოდარ სადუნიშვილი 22.12.2025 17:14

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ზაისი და კომპანია 29,000 18,041 won
NAT250021731_დანართი N1 - ფასების ცხრილი.xlsx.xlsx · NAT250021731_აკრედიტაცია და სფერო.pdf.pdf
შპს ჯეოექსპერტი 29,489 29,489
NAT250021731_დანართი N1 - ფასების ცხრილი -.pdf.pdf · NAT250021731_დანართი N1 - ფასების ცხრილი -.xlsx.xlsx

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 28.11.2025 17:45 Announced
  • 06.12.2025 00:05 Bidding opens
  • 07.12.2025 12:51 First bid placed (2 bidders in total)
  • 09.12.2025 14:44 Last bid activity
  • 09.12.2025 15:00 Bidding closes
  • 16.12.2025 17:18 Buyer published: NAT250021731_NAT250021731-ოქმი N2.pdf
  • 17.12.2025 11:31 Buyer published: NAT250021731_21731 დანართი N1.xlsx (17/12/2025 11:12)
  • 17.12.2025 11:32 Buyer published: NAT250021731_21731 დანართი N1.xlsx
  • 22.12.2025 17:14 Buyer published: NAT250021731_ოქმი N3 NAT250021731.pdf
  • 23.12.2025 00:00 Contract signed: N1-474 — 18,041 ₾
  • 27.08.2026 06:21 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 14 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტში, მარცხენა სანაპიროს დამშრობი მასივის, მთისძირა არხის პკ 75+50-ზე ახალი ხიდის მოწყობის სამუშაოებზე ზედამხედველობის მომსახურება.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. მშენებლობის ზედამხედველობა მოიცავს: 1.1. სამშენებლო ტექნოლოგიების, შესრულებული სამუშაოთა მოცულობების პროექტთან და მოქმედ ნორმატიულ-ტექნიკურ დოკუმენტებთან შესაბამისობის კონტროლს; 1.2. შუალედური და საბოლოო შესრულებული სამუშაოების აქტებში (ფორმა N2) მოყვანილი სამუშაოთა მოცულობებისა და ფასების შედარებას ხარჯთაღრიცხვასთან და ფაქტიურად შესრულებულ სამუშაოებთან, შესაბამისობის შემთხვევაში მათ დადასტურებას, შესაბამისი ინსპექტირების ანგარიშის მომზადებას; 1.3. სამუშაოთა შესრულების პროცესში შეუსაბამობებისა და დეფექტების გამოვლენას, ფოტოფიქსაციასა და შემსყიდველის დაუყოვნებლივ ინფორმირებას; 1.4. ისეთი სამუშაოებისა და კონსტრუქციული ელემენტების დამოწმებასა და შეფასებას, რომლებიც დაიფარებიან შემდგომი სამუშაოების შესრულების შედეგად. შესაბამისი აქტების შედგენაში (ფარული სამუშაოების აქტები) მონაწილეობის მიღებას; 1.5. სამუშაოების მწარმოებელი კომპანიის მიერ ლაბორატორიული კვლევების ჩატარების (ასეთის საჭიროების არსებობის შემთხვევაში) კონტროლს ნორმატიულ-ტექნიკური დოკუმენტების შესაბამისად; 1.6. შესრულებული სამუშაოების აღრიცხვასა და ზედამხედველობის ყოველდღიური ჟურნალის წარმოებას; 1.7. წარმოებული სამშენებლო სამუშაოების პროგრესის, ტემპის და შეთანხმებული გეგმა-გრაფიკის შესრულების კონტროლს, რაც გულისხმობს სამუშაოს დაწყების თარიღის, სამუშაოს (როგორც მთლიანი სამუშაოს, ასევე, გეგმა-გრაფიკით გათვალისწინებული რომელიმე ნაწილის) შესრულების ვადების, სამუშაოს დასრულების ვადის მონიტორინგს და შემსყიდველის ინფორმირებას, შემსყიდველისათვის შესაბამისი რეკომენდაციებისა და წინადადებების წარდგენას; 1.8. საჭიროების შემთხვევაში, სხვადასხვა სახის სამშენებლო მასალის ან/და ექსპლუატაციაში გასაშვები სისტემების გამოცდის პროცესზე დაკვირვებას, მათი არსებულ ნომრებთან შესაბამისად ჩატარების კუთხით და შესაბამისი აქტების შედგენაში მონაწილეობას; 1.9. მშენებლობის პროცესში მშენებლობის მიმდინარეობის შესახებ დამკვეთისთვის ყოველთვიური ანგარიშის მიწოდებას წერილობითი ფორმით, სადაც მითითებული იქნება სამუშაოების მიმდინარეობა და მათი ყველა ძირითადი კომპონენტის რეალური პროგრესის ანალიზი დაგეგმილთან მიმართებაში; 1.10. შემსყიდველის დაუყოვნებელ ინფორმირებას სამუშაოთა შეჩერების, შეფერხების ან/და სხვა ნებისმიერი დამაბრკოლებელი გარემოების წარმოშობისთანავე; 1.11. საჭიროების შემთხვევაში, საკუთარი ან/და სამუშაოების მწარმოებელი კომპანიის ინიციატივით პროექტსა და შესასრულებელი სამუშაოების ხარჯთაღრიცხვაში ცვლილებების შეტანის მიზანშეწონილობისა და აუცილებლობის შესახებ შემსყიდველისათვის არგუმენტირებული წინადადებების წარდგენას; 1.12. გამოსაყენებელი ძირითადი სამშენებლო მასალების საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციით და მსგავსი სამუშაოებისათვის დადგენილ ნორმებთან შესაბამისობის კონტროლს; 1.13. სამუშაოების მწარმოებელი კომპანიის მიმართ მითითებებისა და მიწერილობების შესრულებაზე კონტროლს, რომლებიც მიეკუთვნება სამუშაოების ხარისხის, გამოყენებული მასალების, ცალკეული სამუშაოების დეფექტებისა და ნაკლოვანებების აღმოფხვრის საკითხებს; 1.14. სამუშაოების წარმოების პროცესში სამშენებლო კანონმდებლობისა და მშენებლობის ნებართვის დადგენილი პირობების შესრულების კონტროლს. 1.15. საჭიროების შემთხვევაში სამშენებლო კომპანიისაგან საშემსრულებლო ნახაზების წარმოდგენის მოთხოვნას.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
შემსყიდველის წერილობითი დავალებიდან 210 კალენდარული დღე. თუ ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტში, მარცხენა სანაპიროს დამშრობი მასივის, მთისძირა არხის პკ 75+50-ზე ახალი ხიდის მოწყობის სამუშაოების შესყიდვის მიზნით გამოცხადებული NAT250017810 ელექტრონული ტენდერის ფარგლებში, შემსყიდველსა და სამშენებლო სამუშაოების მწარმოებელ მიმწოდებელს შორის გაფორმებული შეთანხმებით გაიზრდება სამშენებლო სამუშაოების შესრულების ვადა, იგივე ვადით გაიზრდება ამ ხელშეკრულებით განსაზღვრული მომსახურების გაწევის ვადა, რის თაობაზეც გაფორმდება შეთანხმება. აღნიშნულ შემთხვევაში, მიმწოდებელი არ არის უფლებამოსილი უარი თქვას შეთანხმების გაფორმებაზე ან მოითხოვოს ხელშეკრულების ღირებულების გაზრდა.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მომსახურების გაწევის ადგილი: ლანჩხუთის მუნიციპალიტეტი, სოფ. შუხუთი. ანგარიშები წარმოდგენილი უნდა იყოს შპს „საქართველოს მელიორაცია"-ში მისამართზე: ქ.თბილისი, ვლადიმერ წითლანაძის I შესახვევი N1.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
2.7.1.1. პრეტენდენტი უნდა წარმოადგენდეს ინსპექტირების ორგანოს სსტ ისო/იეკ 17020:2012/2013 შესაბამისად და აკრედიტებული უნდა იყოს სსიპ „აკრედიტაციის ერთიანი ეროვნული ორგანო - აკრედიტაციის ცენტრის“ მიერ შემდეგ სფეროებში: • ობიექტის სამშენებლო სამუშაოებზე ტექნიკური ზედამხედველობის - ინსპექტირების სფეროში (ამასთან, ინსპექტირების ტიპი და ზღვარი უნდა მოიცავდეს ობიექტის სამრეწველო და სამოქალაქო შენობა-ნაგებობების; ხიდების; ჰიდროტექნიკური ნაგებობების სამშენებლო სამუშაოების პროცესის ინსპექტირებას); • ობიექტზე შესრულებული სამუშაოების ინსპექტირების (მათ შორის ფორმა N2-ის მიხედვით) სფეროში. აღნიშნულის დამადასტურებლად პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს სსიპ „აკრედიტაციის ერთიანი ეროვნული ორგანო - აკრედიტაციის ცენტრის“ მიერ გაცემული აკრედიტაციის მოწმობა შესაბამის დანართებთან ერთად. 2.7.1.2. პრეტენდენტი შესაძლებელია იყოს OECD და ევროკავშირის წევრ ქვეყნებში აკრედიტირებული პირი. ასეთ შემთხვევაში იგი რეგისტრირებული უნდა იყოს სსიპ „აკრედიტაციის ერთიანი ეროვნული ორგანო - აკრედიტაციის ცენტრის“ მიერ ინსპექტირების ორგანოდ, რის დამადასტურებლად პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს სსიპ „აკრედიტაციის ერთიანი ეროვნული ორგანო - აკრედიტაციის ცენტრის“ მიერ გაცემული აკრედიტაციის მოწმობა შესაბამის დანართებთან ერთად. იმ შემთხვევაში თუ აკრედიტაციის ცენტრის მიერ რეგისტრირებულ აკრედიტაციის სფეროში ნათლად არ იკვეთება 2.7.1.1. ქვეპუნქტით მოთხოვნილი ინფორმაცია, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს OECD ან ევროკავშირის შესაბამისი ქვეყნის მარეგისტრირებელი ორგანოდან ცნობა, სადაც მკაფიოდ იქნება ასახული, რომ პრეტენდენტის აკრედიტაცია მოიცავს 2.7.1.1. ქვეპუნქტით განსაზღვრულ სფეროებს (უცხოენოვანი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის შემთხვევაში პრეტენდენტმა სისტემაში დამატებით უნდა ატვირთოს დოკუმენტის ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი). 2.7.1.3 თუ მომსახურების გაწევის პერიოდში ამოიწურება სატენდერო პირობებით მოთხოვნილი სსიპ „აკრედიტაციის ერთიანი ეროვნული ორგანო - აკრედიტაციის ცენტრის“ აკრედიტაციის მოქმედების ვადა ან შეწყდება აკრედიტაციის მოქმედება მთლიანად ან ნაწილობრივ შემდეგ რომელიმე სფეროში - ობიექტის (მათ შორის ობიექტის სამრეწველო და სამოქალაქო შენობა-ნაგებობების; ხიდების; ჰიდროტექნიკური ნაგებობების სამშენებლო სამუშაოების პროცესის ინსპექტირების) სამშენებლო სამუშაოებზე ტექნიკური ზედამხედველობა - ინსპექტირება და ობიექტზე შესრულებული სამუშაოების ინსპექტირება (მათ შორის ფორმა#2-ის მიხედვით), შემსყიდველი უფლებამოსილია შეწყვიტოს ხელშეკრულება და მიმწოდებლის წინააღმდეგ გამოიყენოს, ხელშეკრულებითა და კანონმდებლობით გათვალისწინებული სანქციები.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტმა წინამდებარე ელექტრონული ტენდერის ფარგლებში, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში უნდა ატვირთოს შემდეგი დოკუმენტები: 1. შევსებული დანართი N1 (Excel) ფორმატში (წინამდებარე სატენდერო პირობების 1.3 პუნქტი); 2. სსიპ „აკრედიტაციის ერთიანი ეროვნული ორგანო - აკრედიტაციის ცენტრის“ მიერ გაცემული აკრედიტაციის მოწმობა შესაბამის დანართებთან ერთად. (წინამდებარე სატენდერო პირობების 2.7.1 პუნქტში მოცემული პირობების/მოთხოვნების შესაბამისად).
4.1.3 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის გაუთვალისწინებლობის დასაბუთება
შესყიდვის ობიექტი არის მომსახურება, რომელიც ძირითადად გაიწევა ადამიანური რესურსის გამოყენებით. იგი დამოკიდებულია ბევრ ისეთ ფაქტორებზე (მაგალითად, პერსონალის კვალიფიკაცია, მუშაობის ხანგრძლივობა, ანაზღაურების ოდენობა, შრომის ორგანიზაციის წესი და სხვა), რომლის შეფასება ერთობლიობაში ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის მხრივ რთულია. აღსანიშნავია, რომ შესყიდვაში მონაწილეობა შეუძლიათ მიიღონ მხოლოდ იმ კომპანიებმა, რომლებიც აკრედიტებული არიან სსიპ „აკრედიტაციის ერთიანი ეროვნული ორგანო - აკრედიტაციის ცენტრის“ მიერ, ამასთან, მომსახურების ფარგლებში მათ მიერ შექმნილი ყველა სახის დოკუმენტი უნდა დადასტურდეს სსიპ „აკრედიტაციის ერთიანი ეროვნული ორგანოს - აკრედიტაციის ცენტრის“ მიერ დამტკიცებული პროცედურების შესაბამისად. აღნიშნულის გათვალისწინებით, უნდა ვივარაუდოთ რომ მათი შემოთავაზება იქნება გონივრული (სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაშიც).
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1. ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, მიმწოდებლის საბანკო ანგარიშზე. 2. ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად (NAT250017810 ელ.ტენდერით გათვალისწინებული სამუშაოების ანაზღაურების პირობების გათვალისწინებით), ფაქტიურად შესრულებული მომსახურების შესაბამისად, კერძოდ, ზედამხედველის მიერ დადასტურებული, ფაქტობრივად შესრულებული სამუშაოების ღირებულების იმ პროცენტული ოდენობით, რომელიც მხარეების მიერ არის დაფიქსირებული ხელშეკრულებაში. 3. წინასწარი საავანსო ანგარიშსწორება არ გამოიყენება. 4. იმ შემთხვევაში, თუ განსაზღვრული გარემოებების გამო ზედამხედველის მიერ გაწეული მომსახურების ღირებულებამ არ შეადგინა ხელშეკრულებით გათვალისწინებული თანხა, შემსყიდველი აუნაზღაურებს ზედამხედველს მის მიერ ფაქტობრივად გაწეული მომსახურების ღირებულებას ხელშეკრულებით განსაზღვრული ფასების (პროცენტების) შესაბამისად. აღნიშნულიდან გამომდინარე ზედამხედველს პრეტენზია არ უნდა გააჩნდეს აუთვისებელ მომსახურების მოცულობათა შესრულებაზე და მის გადახდაზე. 5. შემსყიდველი უფლებამოსილია, ხოლო მიმწოდებელი თანახმაა ხელშეკრულების 9.3, 9.4 და 9.7 პუნქტ(ებ)ით დაკისრებული პირგასამტეხლოს თანხა (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) გამოქვითოს ყოველი მიღება-ჩაბარების აქტის შესაბამისი, მიმწოდებელზე გადასარიცხი თანხიდან. 6. საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული ყველა გადასახადის გადახდაზე პასუხისმგებელია მიმწოდებელი.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მხარეთა შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტისა და საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი საგადასახადო დოკუმენტაციის წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნოდარ სადუნიშვილი, 595800908, Nodar.Sadunishvili@ag.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
- ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. დავის შემთხვევაში უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. - დაუშვებელია წინამდებარე ტენდერით გათვალისწინებული მომსახურების გაწევა ქვეკონტრაქტორის მეშვეობით. - სატენდერო კომისია ახდენს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას, თუ მის მიერ სისტემაში ატვირთულ ტექნიკურ დოკუმენტაციაში, სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნის შესაბამისად, არ არის წარდგენილი ხარჯთაღრიცხვა ან წარდგენილ ხარჯთაღრიცხვაში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 5%-ს. - 2019 წლის 1 იანვრიდან, შემსყიდველი ორგანიზაციები და შესყიდვებში მონაწილეობის მსურველები/პრეტენდენტები/მიმწოდებლები „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულები არიან, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ, მის მიერ შექმნილ, ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულონ უფლებამოსილი პირის კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმონ კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, გარდა საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შემთხვევებისა (იხილეთ სახელმძღვანელო ინსტრუქცია).
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260016875 12.08.2026 contract prep same category · 43% title match · same buyer · similar size

ოზურგეთის მუნიციპალიტეტში „მერეკძელა-კაპროვანის (შეკვეთილის) მასივის დამშრობი სისტემის …

შპს საქართველოს მელიორაცია 71200000არქიტექტურული და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს ჯეოექსპერტი 1 bidder 24,294 ₾
NAT260017292 17.08.2026 announced same category · 40% title match · same buyer · similar size

ახალქალაქის მუნიციპალიტეტში, მურჯახეთის მაგისტრალური არხის, პკ 2+10-დან პკ 3+10-მდე, სა…

NAT260011398 01.06.2026 not held same category · 37% title match · same buyer · similar size

ახმეტის მუნიციპალიტეტში „ილტოს სათავე ნაგებობის გადასასვლელი ხიდის რეაბილიტაციის“ სამუშ…

SPA260000547 09.06.2026 contract signed same category · 37% title match · same buyer · similar size

ახმეტის მუნიციპალიტეტში „ილტოს სათავე ნაგებობის გადასასვლელი ხიდის რეაბილიტაციის“ სამუშ…

შპს საქართველოს მელიორაცია 71200000არქიტექტურული და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს ექსპერტ ჰაუსი 1 bidder 45,604 ₾
NAT250001243 23.01.2025 contract signed same category · 35% title match · same buyer · similar size

კასპის მუნიციპალიტეტში „იდლეთის მაგისტრალური არხის რეაბილიტაცია- მოდერნიზაცია-აღჭურვის“…

შპს საქართველოს მელიორაცია 71200000არქიტექტურული და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები → შპს ჯეოექსპერტი 2 bidders 43,202 ₾
NAT260017707 21.08.2026 announced same category · 37% title match · same buyer · similar size

თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტში „ჯანდარის არხის სათავე ნაგებობის რეაბილიტაციის“ სამუშაოებზე…

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ჯეოექსპერტი 10×
შპს ნიუ თაიმი
შპს გიორგი 77
შპს ოპტიმალ გრუპ
შპს ინსპექტ-ა