ტსTenderscope

Filters

Apply to every page — dashboards, lists, buyers, categories

Period

or an exact range

Applies to the date a tender was announced; plans by their year, direct purchases by their date.

Categories

30125100 ტონერიანი კარტრიჯები, 30200000 კომპიუტერული მოწყობილ…, 31400000 აკუმულატორები, დენის …, 32200000 რადიოტელეფონიის, რადი… and 11 more — manage the list in the classifier →

Buyers

Suppliers

Tenders where any of these took part; wins where they won.

Status

Procedure

Estimated value ₾

Categories: 15 watched ×
HomeTenders › NAT250020229
NAT250020229 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

კაბელური ტელევიზიის მომსახურების შესყიდვა

შემოსავლების სამსახური 288 tenders 2.1 avg bidders 35 failed 498 CMR deals
9% outside our line

Can we win this? how the score works →

9% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 18% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.1 bidders, 81% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 12 of 21.
  • Incumbent შპს ჯორჯიანაირლინკი has won 10 of the last 11 awards from this buyer here.
  • Deal size under ₾10k: we have won 9 of 20 bids in this range.
  • Procedure NAT: 20 wins from 51 bids.
  • Buyer relationship we have bid 5× with this buyer and won 2.
  • Category fit 92200000: we have never bid in this category.

Derived from our own 56 decided bids (20 won, 36% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N1 running 156 days remaining Contract PDF ↗
2,277 ₾ contract amount 1,328 ₾ (58%) actually paid 03.12.2025 – 31.01.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
189.75 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q1 23.02.2026
189.75 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q1 25.03.2026
189.75 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 24.04.2026
189.75 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 27.05.2026
189.75 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 25.06.2026
189.75 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 22.07.2026
189.75 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 17.08.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250020229
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშემოსავლების სამსახური
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია92200000-სატელევიზიო და რადიომომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება2`760.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი13.11.2025 17:57
წინადადებების მიღება იწყება19.11.2025 00:06
წინადადებების მიღება მთავრდება21.11.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი27.00 GEL
გარანტიის ოდენობა28 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (1)

NAT250020229_ოქმი N2 (გულუა).pdf.pdf თამარ ჩიხლაძე 26.11.2025 19:01

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ჯორჯიანაირლინკი 2,277 2,277 won
NAT250020229_NAT250020229.pdf.pdf
შპს დი 2,484 2,484

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 13.11.2025 17:57 Announced
  • 19.11.2025 00:06 Bidding opens
  • 20.11.2025 11:41 First bid placed (2 bidders in total)
  • 21.11.2025 11:34 Last bid activity
  • 21.11.2025 12:00 Bidding closes
  • 26.11.2025 19:01 Buyer published: NAT250020229_ოქმი N2 (გულუა).pdf
  • 03.12.2025 00:00 Contract signed: N1 — 2,277 ₾
  • 27.08.2026 06:33 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 14 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
კაბელური ტელევიზიის მომსახურების შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს შემსყიდველისათვის 24 საათიანი, უწყვეტი და შეუფერხებელი, მაღალი ხარისხის კაბელური სატელევიზიო მაუწყებლობის მიწოდება 23 (ოცდასამი) აბონენტზე, რომელიც უნდა მოიცავდეს მინიმუმ 41 უცხოურ და 21 ქართულ არხს. ტენდერში გამარჯვებულმა მიმწოდებელმა საკუთარი სახსრებით უნდა უზრუნველყოს მომსახურების მიწოდებისათვის საჭირო მოწყობილობების მიწოდება და დამონტაჟება 1.5 პუნქტში მითითებულ მისამართზე; მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს, მომსახურების გასაწევად, ყველა საჭირო მოწყობილებების მიწოდება-მონტაჟი უსასყიდლოდ. მიმწოდებელმა წინამდებარე ხელშეკრულების მოქმედების პერიოდში შემსყიდველის მოთხოვნის შემთხვევაში უნდა უზრუნველყოს კაბელური ტელევიზიის წერტილების გადანაცვლება თანმდევი შესაბამისი სამუშაოებით (ქსელის გაყვანა და სხვა) არაუმეტეს 5-ჯერ.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს შემსყიდველისათვის საკაბელო ტელევიზიით მომსახურების გაწევა ხელშეკრულების გაფორმებიდან, მაგრამ არაუადრეს 2026 წლის 1 იანვრიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს შემდეგ მისამართზე: ქ. თბილისი, გულუას ქ.№4
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1.შემსყიდველის მიერ მოთხოვნილი ყველა დოკუმენტი და/ან ინფორმაცია პრეტენდენტის მიერ ატვირთული უნდა იქნას ერთიან ელექტრონულ სისტემაში, ამასთან შემსყიდველის მოთხოვნის შემთხვევაში, მოთხოვნის შესაბამისად პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს იმ მოთხოვნილი დოკუმენტების დედანი ან/და ნოტარიულად დამოწმებული ასლ(ებ)ი, რომელიც იყო ატვირთული ერთიან ელექტრონულ სისტემაში. 2. ტექნიკური დოკუმენტაციის შედგენისას პრეტენდენტის მიერ გათვალისწინებული უნდა იყოს (არ უნდა იყოს დარღვეული) სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრული დანართების ფორმები (მათ შორის ნუმერაცია) და არსებობის შემთხვევაში მათში მითითებული აუცილებელი პირობები. 3. თუ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად ერთიან ელექტრონულ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასიდან გამომდინარე ერთეულის ღირებულებები დაჯდება მრავალნიშნა ათწილადი, პრეტენდენტი ვალდებულია ერთეულის ღირებულებები შეამციროს და დაამრგვალოს მეასედებამდე, შესაბამისად შეამციროს საერთო ღირებულებაც. 4. სატენდერო წინადადება, აგრეთვე ამ წინადადებასთან დაკავშირებული შემსყიდველსა და პრეტენდენტს შორის გაცვლილი მთელი კორესპონდენცია და დოკუმენტაცია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქართულ ენაზე. 5. პრეტენდენტს უფლება აქვს წარმოადგინოს მხოლოდ ერთი სატენდერო წინადადება. 6.სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახულ უნდა იყოს ყველა ხარჯის გათვალისწინებით, როგორიცაა: ტრანსპორტირების ხარჯები და საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი გადასახადები, თუ მოსაკრებლები (მათ შორის - დღგ). 7.სატენდერო წინადადების საერთო და თითოეული ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ეროვნულ ვალუტაში - ლარი. 8.პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები,„ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების შესაბამისად უნდა იყოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით ან კვალიფიცური ელექტორნული ხელმოწერით დამოწმებული.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1 იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით, ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს, სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ წესის 28-ე მუხლის მე-5 პუნქტის შესაბამისად საშემფასებლო ან აუდიტის ან ექსპერტიზის დასკვნა. დასკვნასთან ერთად ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის (როგორც დასკვნის გამცემი კომპანია ასევე დასკვნაზე ხელმომწერი პირები) შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ი. სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს" მიერ გაცემული დასკვნის შემთხევაში, დასკვნის გამცემი პირის (როგორც დასკვნის გამცემი კომპანია ასევე დასკვნაზე ხელმომწერი პირები) შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტის წარმოდგენა არ მოითხოვება. 4.1.1.2 ექსპერტიზის დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის ადგილზე მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. - ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარისწორების ფორმით ლარში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით ლარში, სრულად მიწოდებული საქონლის შესაბამისად გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის და საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი საგადახდო დოკუმენტაციის ან შუალედური მიღება-ჩაბარების აქტის და საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესაბამისი საგადახდო დოკუმენტაციის წარდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის ვადაში. იმ შემთხვევაში, თუ მიმწოდებელი არ არის დღგ-ს გადამხდელი, მან უნდა წარმოადგინოს შესაბამისი ცნობა სსიპ შემოსავლების სამსახურიდან.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
თამარ ჩიხლაძე, 595036151, t.chikhladze@rs.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

AI review what to offer, and whether to bid

Reviews run for tenders scoring 60% or more; this one scores 9%. You can still run one.

The same thing, bought before

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ჯორჯიანაირლინკი 11×
შპს მეგატესტი
სსიპ სოფლის მეურნეობის სახელმწიფო ლაბ…
ფავორიტი სტილი
,,ლაბორატორიული კვლევითი ცენტრი"