ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250019228
NAT250019228 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სსიპ აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის დასაქმების სააგენტოს მიმდინარე წლის ქვეპროგრამის “დასაქმებისა და თვითდასაქმების ხელშეწყობის” ფარგლებში, ქვეპროგრამით მოსარგებლეთათვის საკერავი და საქარგავი მანქანების, საუთოო მაგიდების სახელმწიფო შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 21% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 62% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 42700000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N07-05 fulfilled Contract PDF ↗
21,900 ₾ contract amount 21,900 ₾ (100%) actually paid 18.11.2025 – 31.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
12,550.00 ₾ ავტონომიური რესპუბლიკის ბიუჯეტი 2025 Q4 25.11.2025
9,350.00 ₾ ავტონომიური რესპუბლიკის ბიუჯეტი 2025 Q4 26.11.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250019228
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიაჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის დასაქმების სააგენტო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია42700000-ქსოვილების, ტანსაცმლისა და ტყავის წარმოების მანქანა-დანადგარები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება27`150.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ ფასების ცხრილი
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი30.10.2025 14:11
წინადადებების მიღება იწყება08.11.2025 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება10.11.2025 16:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი109.00 GEL
გარანტიის ოდენობა272 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების ხელმოწერის დღიდან - 2025 წლის 10 დეკემბრის ჩათვლით.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (2)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
კუწურიე ი.მ.ს. 21,900 21,900 won
NAT250019228_jack.pdf.pdf · NAT250019228_janome.pdf.pdf · NAT250019228_silter.pdf.pdf · NAT250019228_ფასების ცხრილი (5)-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 30.10.2025 14:11 Announced
  • 08.11.2025 00:01 Bidding opens
  • 10.11.2025 13:41 First bid placed (1 bidders in total)
  • 10.11.2025 13:41 Last bid activity
  • 10.11.2025 16:30 Bidding closes
  • 12.11.2025 15:05 Buyer published: NAT250019228_ინტერესთა კონფლიქტი_12.11. ხელწერილი.pdf
  • 12.11.2025 15:06 Buyer published: NAT250019228_გამარჯვებულის გამოვლენა_12.11. ოქმი.pdf
  • 18.11.2025 00:00 Contract signed: N07-05 — 21,900 ₾
  • 21.08.2026 15:37 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის დასაქმების სააგენტოს მიმდინარე წლის ქვეპროგრამის “დასაქმებისა და თვითდასაქმების ხელშეწყობის” ფარგლებში, ქვეპროგრამით მოსარგებლეთათვის საკერავი და საქარგავი მანქანების, საუთოო მაგიდების სახელმწიფო შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
პრეტენდენტმა უნდა უზრუნველყოს შემდეგი პარამეტრების მქონე საქონლის მოწოდება. გთხოვთ იხილოთ მიბმული ფაილი. 1. საკერავი მანქანა ტიპი: საწარმოო საკერავი მანქანა მძიმე, მსუბუქი, ელასტიური მატერიებისთვის; • მდგომარეობა: ახალი, ექსპლუატაციაში არმყოფი; • ნემსის რაოდენობა: არანკლებ 1; • ძაფის რაოდენობა: არანაკლებ 2; • ნაკერის მაქსიმალური სიგრძე: არანაკლებ 5 მმ.; • თათის აწევის სიმაღლის დიაპაზონი: არანაკლებ 1 მმ-დან 13 მმ-მდე; • სიჩქარე: არანაკლებ 5000 ნაკერი/წთ; • საკერავ მანქანას უნდა ქონდეს : გადიდებული სამუშაო სივრცე არანაკლებ 305მმ X130 მმ; უნდა გააჩნდეს დახურული დაზეთვის სისტემა; USB შემაერთებელი პორტი; ლედ განათება; ფუნქციების გახმოვანება; მანქანაში ჩაწერილი უნდა იყოს არანაკლებ 9 სახეობის ე.წ. დეკორატიული ნაკერი; • ძაბვა: 220-240 ვოლტი; 2. საწარმო ამოხვევის (ოვერლოკის) მანქანა. სამი განსხვავებული ფუნქცია (მექანიკური, ნახევრად ავტომატური, ავტომატური) • სამი განსხვავებული ფუნქციის მინიმალური მოთხოვნები: • მექანიკური: მანქანის მართვა ხდება პედლის მეშვეობით, ფუნქციების მართვა ხდება პანელზე განთავსებული ღილაკებით. • ნახევრად ავტომატური: მანქანა კერავს პედლის გამოყენებით, აქვს ავტომატური ფუნქციები: ძაფის მოჭრა ავტომატური პედალზე დაჭერით, თათის აწევა ავტომატური პედალზე დაჭერით •ავტომატური: კერავს სენსორების მეშვეობით, პედლის გამოყენების გარეშე, სენსორების მეშვეობით ხდება ავტომატური ფუნქციების გამოყენება: ძაფის მოჭრა ავტომატური, თათის აწევა ავტომატური. • მდგომარეობა: ახალი, ექსპლუატაციაში არმყოფი; • ნემსის რაოდენობა : არანაკლებ 2; • ძაფების რაოდენობა: არანაკლებ 4; • მანძილი ნემსებს შორის: არანაკლებ 2მმ; • ნაკერის მაქსიმალური სიგრძე: არანაკლებ 4,6 მმ; • კერვის მაქსიმალური სიჩქარე: არანაკლებ 7000 ნაკერი/წუთში; • ნაკერის მაქსიმალური სიგანე: არანაკლებ 4 მმ; • თათის მაქსიმალური აწევა: 5,5 მმ; • დამატებითი ფუნქციები: ავტომატური შეზეთვის დახურული სისტემა და LED განათების ფუნქცია; • კვება: 220-240 ვოლტი; 3. საწარმოო ამოხვევის (ოვერლოკის) მანქანა ჩაშენებული ძრავით, თხელი და საშუალო მატერიისთვის • მდგომარეობა: ახალი, ექსპლუატაციაში არმყოფი; • ნემსის რაოდენობა : არანაკლებ 2; • ძაფების რაოდენობა: არანაკლებ 4; • მანძილი ნემსებს შორის: არანაკლებ 2მმ; • ნაკერის მაქსიმალური სიგრძე: არანაკლებ 4,6 მმ; • კერვის სიჩქარე: არანაკლებ 5500 ნაკერი/წუთში (მაღალი სისწრაფის); • თათის აწევა: არანაკლებ 5,5 მმ; • დამატებითი ფუნქციები: ავტომატური შეზეთვის დახურული სისტემა, LED განათების ფუნქცია, კბილანების სიმაღლის რეგულატორი 3 (სამი) რეჟიმით. • კვება: 220-240 ვოლტი. 4. ბრტყელი გვისრისტის ინდუსტრიული სამკერვალო მანქანა • მდგომარეობა: ახალი, ექსპლუატაციაში არმყოფი; • ნემსის რაოდენობა: არანაკლებ 3; • ძაფის რაოდენობა: არანაკლებ 5; • გვირისტის სიგრძე: რეგულირებადი; • მაქსიმალური თათის აწევა: -არანაკლებ 5 მმ; • ავტომატური დაზეთვა; • სიჩქარე: არანაკლებ 5500 ბრუნი/წთ; • მაგიდა და ფეხები, LED განათება; • ძაბვა: 220-240 ვოლტი; 5. ერთნემსიანი ზიგზაგის მანქანა • მდგომარეობა: ახალი, ექსპლუატაციაში არმყოფი; • ზიგზაგის მაქსიმალური სიგანე - არანაკლებ 9მმ; • კერვის მაქსიმალური სიჩქარე - არანაკლებ 2000გვ/წთ; • მანქანა აღჭურვილი უნდა იყოს კარტერით და თვითზეთვადი მექანიზმით. • ნემსის პოზიციონირების 3 (სამი) რეჟიმი: მარცხენა, შუაში და მარჯვენა პოზიცია. 6. საუთოო დანადგარი შევიწროეული ფორმის ტანსაცმლის დასაუთოვებლად. • მდგომარეობა: უნდა იყოს ახალი, ექსპლუატაციაში არმყოფი, დასაკეცი • უთო გენერატორს უნდა გააჩნდეს ჩაშენებული ბოილერი და ვენტილატორი; • ავზის მოცულობა: არანაკლებ 3,5ლ. • ორთქლის წნევა: არანაკლებ 2.5 ბარი • მაგიდის სიმძლავრე: არანაკლებ 1000ვტ; • უთოს სიმძლავრე - არანაკლებ 800 ვტ. • ძაბვა: არანაკლებ 220-240ვ. • სამუშაო ზედაპირის ზომა: არანაკლებ 120*40სმ • ძაბვა 220-240ვ. 7. საუთოო დანადგარი მართკუთხედი ფორმის ტანსაცმლის დასაუთოვებლად. • მდგომარეობა: უნდა იყოს ახალი, ექსპლუატაციაში არმყოფი, დასაკეცი • უთო გენერატორს უნდა გააჩნდეს ჩაშენებული ბოილერი და ვენტილატორი; • ავზის მოცულობა: არანაკლებ 3,5ლ. • ორთქლის წნევა: არანაკლებ 2.5 ბარი • მაგიდის სიმძლავრე: არანაკლებ 1000ვტ; • უთოს სიმძლავრე - არანაკლებ 800 ვტ. • ძაბვა: არანაკლებ 220-240ვ. • სამუშაო ზედაპირის ზომა: არანაკლებ 120*40სმ • ძაბვა 220-240ვ. 8. ნახევრად ავტომატური საქარგავი მანქანა 1 (ერთი) ნემსიანი • მანქანას უნდა გააჩნდეს გაფართოებული სამუშაო სივრცე - არანაკლებ 303,5*120 მმ; • მეხსიერება: არანაკლებ 180 ტიპის საქარგავი დიზაინი და 6 ტიპის ანბანი, მონოგრამები: 2-3 ასოზე, 8 ტიპის და 46 ტიპის "ჩარჩოს" დიზაინი; • მოქარგვის მაქსიმალური არეალი - არანაკლებ -20*36 სმ; • უნდა იყოს აღჭურვილი თხელვადკრისტალური ეკრანით; • მოქარგვის მაქსიმალური სიჩქარე - არანაკლებ 860 გვ/წთ; • მასრაზე გადახვევის მაქსიმალური სიჩქარე - არანაკლებ 1600 გვ/წთ; • საქარგავი ფორმატები: JEF, JPX, DST; • დიზაინის მიწოდება უნდა ხდებოდეს USB პორტის მეშვეობით; • კომპლეტში უნდა ეხლას 4 ზომის ქარგა: SQ14b 140*140 მმ, RE20b 140*200 მმ, SQ20b 200*200 მმ და RE36b 200*360მმ.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს საქონლის მოწოდება ხელშეკრულების ხელმოწერის დრიდან მიმდინარე წლის 10 დეკემბრის ჩათვლით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მოწოდების მისამართია: ქ. ბათუმი, ივ. ჯავახიშვილის ქ. #70/72.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
ა) საქონლის საგარანტიო ვადა უნდა შეადგენდეს არანაკლებ ერთ წელს. საგარანტიო ვადის ათვლა მოხდება საქონლის მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმების დღიდან. ბ) ამ ხელშეკრულებით განსაზღვრული საგარანტიო ვადის განმავლობაში, შემსყიდველის წარმომადგენლ(ებ)ის მიერ წუნის გამოვლენის შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია, შემსყიდველის მიერ განსაზღვრულ გონივრულ ვადაში მოახდინოს წუნდებული ნივთის შეცვლა ახლით. გ) საგარანტიო პირობებით განსაზღვრული მოთხოვნები, ძალაშია მთელი საგარანტიო ვადის განმავლობაში, მიუხედავად ხელშეკრულების მოქმედების ვადის ამოწურვისა. დ) საქონლის წუნში იგულისხმება უფლებრივი ან/და ნივთობრივი ნაკლი, ქარხნული წუნი, ნორმალური ექსპლუატაციის ან/და შენახვის პირობებში ხელშეკრულებით განსაზღვრული მახასიათებლების ან სხვა საექსპლუატაციო თვისებების დაკარგვა და ა.შ.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
2.1.1.1.პრეტენდენტმა ფასების ცხრილში (დანართი1) უნდა მიუთითოს შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის ქვეყანა, მწარმოებელი ან/და ბრენდი და მოდელი (მოდელის არ არსებობის შემთხვევაში უნდა მიეთითოს ტექსტი “მოდელი არ აქვს”). 2.1.1.2. შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის ძირითადი ტექნიკური მახასიათებლების, სატენდერო პირობების განსაზღვრული ტექნიკურ დავალებასთან შესაბამისობის დადგენის მიზნით, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შემოთავაზებული საქონლის ტექნიკური პასპორტი ან/და მწარმოებლის ოფიციალური წერილი (ხელმოწერილი და ბეჭედდასმული) ან/და მწარმოებლის ოფიციალურ ვებ გვერდზე შესაბამისი შესყიდვის ობიექტის შესახებ ინფორმაცია, სადაც მითითებული იქნება შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის ძირითადი ტექნიკური მახასიათებლები. ტექნიკური პასპორტის ან/და მწარმოებლის ოფიციალური წერილის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში, სისტემაში უნდა აიტვირთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმან(ებ)ი. შენიშვნა: იმ შემთხვევაში თუ პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებული საქონლის ტექნიკური პარამეტრების იდენტიფიცირებისათვის წარმოდგენილი იქნება მწარმოებლის ოფიციალური ვებ გვერდი უცხოურ ენაზე, აღნიშნული არ საჭიროებს ნოტარიულად დამოწმებულ ქართულ თარგმანს. აღნიშნული ინფორმაციის მიუთითებლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს საექსპერტო, აუდიტორული ან/და საშემფასებლო დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების უპირობოდ შესრულების შესაძლებლობას. პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტი.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1. ანგარიშსწორება განხორციელდება ერთიანად, მოწოდებული საქონლის ღირებულების შესაბამისად. 2. მომწოდებელმა ხელშეკრულებით გათვალისწინებული საქონლის ღირებულების ასანაზღაურებლად შემსყიდველს უნდა წარუდგინოს შემდეგი დოკუმენტები: ა) შესაბამისი ფინანსური დოკუმენტი; ბ) მიღება-ჩაბარების აქტი. 3. ანგარიშსწორების განხორციელების ვადაა შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის გაფორმებიდან არაუგვიანეს 10 სამუშაო დღე.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ჯემალ ხიმშიაშვილი, 577278758, dasaqmebis.saagento@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სატენდერო წინადადების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული მიმწოდებლის ყველა ხარჯის (მ.შ. კანონმდებლობით გათვალისწინებული გადასახადები) გათვალისწინებით. 2. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტი და/ან ინფორმაცია უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით , კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულონ კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმონ კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. იმ შემთხვევაში თუ ხელის მომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა. 3. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 4. იმ შემთხვევაში თუ სატენდერო დოკუმენტაციაში შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური და ხარისხობრივი მაჩვენებლების აღწერისას გამოყენებული იქნება სასაქონლო ნიშანი, მოდელი, პატენტი ან მწარმოებელი კომპანია, ასეთ შემთხვევაში აღნიშნული ტერმინები გამოყენებული არის „მსგავსისა“ და „ექვივალენტურის“ მნიშვნელობით და პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს ტექნიკური დოკუმენტაციით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მსგავსი ან ექვივალენტური მახასიათებლების მქონე საქონელი/მომსახურება. ამასთან, ტექნიკურ დავალებაში მოცემული პარამეტრები არის შემსყიდველის მიერ დადგენილი მინიმალური მოთხოვნები, რომელსაც უნდა აკმაყოფილებდეს პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტი. 5. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად. 6. სატენდერო დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული განმარტებების მიღება პრეტენდენტს შეუძლია ერთიანი ელექტრონული სისტემის შესაბამისი მოდულის მეშვეობით. 7. პრედენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT240013377 08.07.2024 contract signed same category · 42% title match · similar size

სსიპ ეკონომიკური პროგრამების სააგენტოს ქვეპროგრამების "დევნილთა სამეწარმეო საქმიანობის …

სსიპ "ეკონომიკური პროგრამების სააგენტ… 42700000ქსოვილების, ტანსაცმლისა და ტყავის წარმოების მანქანა-დანადგარები → კუწურიე ი.მ.ს. 1 bidder 16,405 ₾
NAT250020563 18.11.2025 no result same category · 38% title match

სსიპ - დევნილთა, ეკომიგრანტთა და საარსებო წყაროებით უზრუნველყოფის სააგენტოს მიერ "დევნი…

დევნილთა, ეკომიგრანტთა და საარსებო წყ… 42700000ქსოვილების, ტანსაცმლისა და ტყავის წარმოების მანქანა-დანადგარები 1 bidder 13,000 ₾
NAT250022204 03.12.2025 no result same category · 38% title match

სსიპ - დევნილთა, ეკომიგრანტთა და საარსებო წყაროებით უზრუნველყოფის სააგენტოს მიერ "დევნი…

დევნილთა, ეკომიგრანტთა და საარსებო წყ… 42700000ქსოვილების, ტანსაცმლისა და ტყავის წარმოების მანქანა-დანადგარები 1 bidder 13,000 ₾
NAT250023168 11.12.2025 contract signed same category · 38% title match

სსიპ - დევნილთა, ეკომიგრანტთა და საარსებო წყაროებით უზრუნველყოფის სააგენტოს მიერ "დევნი…

დევნილთა, ეკომიგრანტთა და საარსებო წყ… 42700000ქსოვილების, ტანსაცმლისა და ტყავის წარმოების მანქანა-დანადგარები → კუწურიე ი.მ.ს. 1 bidder 13,000 ₾
NAT250017978 07.10.2025 contract signed same category · 29% title match · similar size

სსიპ საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ პროექტ -,, Georgian Infusion’’-ის ფარგლებში თან…

საქართველოს ეროვნული მუზეუმი 42700000ქსოვილების, ტანსაცმლისა და ტყავის წარმოების მანქანა-დანადგარები → შპს სევტექს 2 bidders 17,450 ₾
SPA240000140 26.01.2024 contract signed same category · similar size

ა(ა)იპ-პროფესიული უნარების სააგენტო და შესაბამისი პროგრამის „კვლევის სტუდენტური სერვისე…

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

This buyer usually awards to

across all categories

სსიპ კოლეჯი ,,ბლექსი“
შპს შავი ზღვის საერთაშორისო სასწავლებ…
სსიპ კოლეჯი ,,ახალი ტალღა"
შპს პროფესიული უნარების ჰაბი
შპს კიბერ აკადემია