სსიპ საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ ორტომეულის ,,ბაქოს კულტურული მემკვიდრეობა'' და ,,სომხური სიძველენი საქართველოს ეროვნულ მუზეუმში'' ბეჭდვა და ადგილზე მიწოდება
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.9 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Incumbent ფავორიტი სტილი has won 11 of the last 19 awards from this buyer here.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 79800000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 22,000.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 26.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250019626 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საქართველოს ეროვნული მუზეუმი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 79800000-ბეჭდვა და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 26`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. ტექნიკური დავალება |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 05.11.2025 17:24 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 16.11.2025 00:05 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 18.11.2025 12:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 260.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 260 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 30 კალენდარული დღე |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (3)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| გამომცემლობა „მერიდიანი“ | 22,000 | 22,000 | won |
| NAT250019626_ფასების ცხრილი დანართო1 _ფასების ცხრილი-დანართი # 1 NAT250019626-signed.pdf.pdf · NAT250019626_დანართი 2 გამოცდილების შესახებ_დანართი2 გამოცდილების შესახებ NAT250019626-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 05.11.2025 17:24 Announced
- 16.11.2025 00:05 Bidding opens
- 18.11.2025 11:59 First bid placed (1 bidders in total)
- 18.11.2025 11:59 Last bid activity
- 18.11.2025 12:30 Bidding closes
- 18.11.2025 18:46 Buyer published: NAT250019626_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N 3.pdf
- 19.11.2025 13:17 Buyer published: NAT250019626_წერილი თანმდევი საბუთებით_წერილი N 17-1_merged-signed.pdf
- 20.11.2025 16:04 Buyer published: NAT250019626_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი N 4.pdf
- 27.11.2025 00:00 Contract signed: N382 — 22,000 ₾
- 27.08.2026 06:37 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
სსიპ საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ საგრანტო პროექტების (FR-21-17354; FR-21-12653; …
სსიპ საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ პროექტის ,,ელენე ახვლედიანის სახლ-მუზეუმის კატა…
სსიპ საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ წიგნის ,,ნარკვევები'' II (X II) ნომერი ბეჭდვა დ…
სსიპ საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ 2024 წლის 25 დეკემბრის ურთიერთანამშრომლობის მემ…
სსიპ საქართელოს ეროვნული მუზეუმის მიერ პროექტ - ,,წიგნების ,,33 ექსპონატით მოყოლილი საქ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
სსიპ - საქართელოს ეროვნული მუზეუმის მიერ პროექტის - „კატალოგის საქართველოს ეროვნული მუზ…
სსიპ საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ პროექტ-,, ხელოვნური გამოქვბული სივრცეების კვლევ…
სსიპ საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ პროექტ -,,რადიშ თორდია 90-საიბულიეო გამოფენის კ…
სსიპ საქართელოს ეროვნული მუზეუმის მიერ პროექტ - ,,წიგნების ,,33 ექსპონატით მოყოლილი საქ…
სსიპ - საქართველოს ეროვნული მუზეუმის მიერ, შ.რუსთაველის სახელობის ეროვნული სამეცნიერო ფ…
This buyer usually awards to
across all categories
| ფავორიტი სტილი | 11× |
| მათი | 4× |
| შპს ბენი მოტორსი | 3× |
| სეზანი | 3× |
| შპს ფორმა | 3× |