ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250020664
NAT250020664 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტისთვის სანიაღვრე არხებისა და ა/ბეტონის საფარის მოწყობის საპროექტო სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის (დაექსპერტებით) მოწოდება

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტი 191 tenders 2.1 avg bidders 30 failed 95 CMR deals
7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.8 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 71300000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N170 fulfilled 1 amendment Contract PDF ↗
11,200 ₾ contract amount 11,200 ₾ (100%) actually paid 09.12.2025 – 31.03.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
571.20 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 11.03.2026
761.60 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 11.03.2026
5,608.40 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 11.03.2026
4,258.80 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 11.03.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250020664
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველილაგოდეხის მუნიციპალიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია71300000-საინჟინრო მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება67`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. ტექნიკური დოკუმენტაცია.
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი19.11.2025 16:59
წინადადებების მიღება იწყება28.11.2025 00:00
წინადადებების მიღება მთავრდება01.12.2025 13:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი800.00 GEL
გარანტიის ოდენობა670 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების დადებიდან 70 (სამოცდაათი) კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (3)

NAT250020664_ოქმი N2.pdf.pdf ნინო მერმანიშვილი 01.12.2025 17:12
NAT250020664_დანართი #3 - გამოცდილება-signed.pdf.pdf გვანცა ფარჯიანი 02.12.2025 14:11
NAT250020664_ოქმი N3.pdf.pdf ნინო მერმანიშვილი 03.12.2025 17:39

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ნიუ როუდ ლეინ 11,200 11,200 won
NAT250020664_დანართი #1 ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი #2 გეგმა გრაფოკი-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი #4 სპეციალისტები-signed.pdf.pdf · NAT250020664_გუნდის ხელმძღვანელი ხელშეკრულება ვალერი-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დიპლომი და პირადობა ვალერი-signed.pdf.pdf · NAT250020664_საინფორმაციო ანკეტა ვალერი-signed.PDF.pdf · NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7.xlsx.xlsx · NAT250020664_საინფორმაციო ანკეტა სოლომონ-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დიპლომი და პირადობა სოლომონ-signed.pdf.pdf · NAT250020664_ხელშეკრულება სოლომონ-signed.pdf.pdf
შპს ნოვა როუთ პროჯექტ 17,000 17,000
NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7-signed.pdf.pdf
შპს საპროექტო ჯგუფი 18,560 18,560
NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7.xlsx.xlsx · NAT250020664_1. ანალოგიური მომსახურება გზები-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი N4-სპეციალისტები-signed.pdf.pdf · NAT250020664_ნოდარ ხორბალაძე შრ,ხელშეკრულება 2025 წელი-signed.pdf.pdf
შპს თბილგზაპროექტი 19,000 19,000
NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7.xlsx.xlsx · NAT250020664_დანართი N2 - გეგმა-გრაფიკი 7.xlsx.xlsx · NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7-signed.pdf.pdf · NAT250020664_გამოცდილება დანართი N3 -pdf-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი N5 - სპეციალისტები-signed.pdf.pdf · NAT250020664_ოთარ ხატიაშვილი საინფორმაციო + შრომითი 1 -signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი N2 - გეგმა-გრაფიკი 7-signed.pdf.pdf · NAT250020664_ხელშეკრულება-მიღება ჩაბარებები 2 --signed.pdf.pdf · NAT250020664_ხელშეკრულება-მიღება ჩაბარებები 3 --signed.pdf.pdf · NAT250020664_ხელშეკრულება-მიღება ჩაბარებები 4 --signed.pdf.pdf · NAT250020664_ხელშეკრულება-მიღება ჩაბარებები 5 --signed.pdf.pdf · NAT250020664_ხელშეკრულება-მიღება ჩაბარებები 6 --signed.pdf.pdf · NAT250020664_ხელშეკრულება-მიღება ჩაბარებები 1 --signed.pdf.pdf
შპს ბიზნეს-ინჟინერთა კავშირი 41,000 22,000
NAT250020664_გამოცდილება 01.09.2025 - შენობა-signed.pdf.pdf · NAT250020664__დანართი N4 - პერსონალის ინფორმაცია-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7.xlsx.xlsx · NAT250020664_დანართი N2 - გეგმა-გრაფიკი 7-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი N2 - გეგმა-გრაფიკი 7.xlsx.xlsx · NAT250020664___სრული დოკ. - სოსო ნერსეზაშვილი.pdf.pdf
შპს კავკას როუდი 24,000 24,000
NAT250020664_დანართი N2 - გეგმა-გრაფიკი 7.xlsx.xlsx · NAT250020664_დანართი-N3 -გამოცდილება-signed (2).pdf.pdf · NAT250020664_დანართი N2 - გეგმა-გრაფიკი 7-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7.xlsx.xlsx · NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7-signed.pdf.pdf
შპს პროექტი 39,000 28,900
NAT250020664_დანართი N1 -NAT250020664-signed.pdf.pdf · NAT250020664_0.1. გამოც_2020-2025-signed.pdf.pdf
შპს ლ დიზაინ გრუპი 34,000 32,000
NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7.xlsx.xlsx
შპს არტ იდეა 48,000 48,000
NAT250020664_გამოცდილება-არტ იდეა-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7-signed.pdf.pdf
შპს გზაპროექტი 54,400 54,400
NAT250020664_დეფექტური აქტი-7-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი N2 - გეგმა-გრაფიკი 7-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი N2 - გეგმა-გრაფიკი 7.xlsx.xlsx · NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7-signed.pdf.pdf · NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7.xlsx.xlsx
შპს კოორდინატი 56,000 56,000
NAT250020664_დანართი N1 -ფასების ცხრილი-7.pdf.pdf
შპს არტემარე 64,000 64,000
NAT250020664_დანართი N1 -არტემარე-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 19.11.2025 16:59 Announced
  • 28.11.2025 00:00 Bidding opens
  • 28.11.2025 15:28 First bid placed (12 bidders in total)
  • 01.12.2025 12:52 Last bid activity
  • 01.12.2025 13:00 Bidding closes
  • 01.12.2025 17:12 Buyer published: NAT250020664_ოქმი N2.pdf
  • 02.12.2025 14:11 Buyer published: NAT250020664_დანართი #3 - გამოცდილება-signed.pdf
  • 03.12.2025 17:39 Buyer published: NAT250020664_ოქმი N3.pdf
  • 09.12.2025 00:00 Contract signed: N170 — 11,200 ₾
  • 27.08.2026 06:29 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტისთვის სანიაღვრე არხებისა და ა/ბეტონის საფარის მოწყობის საპროექტო სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის (დაექსპერტებით) მოწოდება.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1 მომსახურების მიწოდება მიზნად ისახავს ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტში სანიაღვრე არხებისა და ა/ბეტონის საფარის მოწყობის სამუშაოების საპროექტო - სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენას. 1.2.2 მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს პროექტების წარმოდგენა, მუნიციპალიტეტის მიერ წარმოდგენილი დასაპროექტებელი სამშენებლო ობიექტის შინაარსიდან გამომდინარე, დეფექტური აქტისა და საქართველოში მოქმედი ნორმატიული დოკუმენტების შესაბამისად. 1.2.3 დეფექტური აქტი მოიცავს, დასაპროექტებელი ობიექტის დასახელებას, მის ადგილ-მდებარეობას, საპროექტო მომსახურების ძირითად სახეობებს, პროექტით განსახორციელებელი სამშენებლო სამუშაოების ჩამონათვალს და მათ საორიენტაციო ღირებულებას. 1.2.4 სამშენებლო სამუშაოების განხორციელებისას, საპროექტო დოკუმენტაციაში გამოვლენილი უზუსტობების ან/და შეუსაბამობების შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია, მუნიციპალიტეტის მიერ წერილობითი მიმართვიდან 5(ხუთი) სამუშაო დღის ვადაში, საკუთარი ხარჯებით უზრუნველყოს საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის კორექტირება და კორექტირებული დოკუმენტაციის მუნიციპალიტეტისთვის მიწოდება.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1.4.1 პროექტირებას დაქვემდებარებულ ობიექტზე, საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურების მიწოდების ზუსტი ვადები, მომსახურების მიწოდების ცალკეული ეტაპები და ეტაპების შესრულების ვადები განისაზღვრება კალენდარული და თანხობრივი გეგმა-გრაფიკის - დანართი N2 ის შესაბამისად. 1.4.2. მომწოდებელმა პირველ ეტაპზე უნდა წარმოადგინოს სიტუაციური გეგმა არაუგვიანეს კალენდარულ გეგმა-გრაფიკში დანართი N2-ში მოცემული ვადების შესაბამისად. 1.4.3 დანართი N2-ში გაწერილი ვადების ცვლილება დასაშვებია მხოლოდ ორმხრივი შეთანხმების საფუძველზე. 1.4.4 სრული საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის მუნიციპალიტეტისთვის წარდგენის ვადები (საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციაზე სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან სხვა აკრედიტებული პირის მიერ გაცემული დადებითი ექსპერტიზის დასკვნის ჩათვლით) განისაზღვრება ხელშეკრულების გაფორმებიდან 70 კალენდარული დღით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1. მიმწოდებელი ვალდებულია გადასცეს შემსყიდველ ორგანიზაციას სრული საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია. 1.5.2. საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია წარმოდგენილი უნდა იქნეს მხოლოდ ქართულ ენაზე. 1.5.3. საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის ეგზემპლიარების რაოდენობა: ა) საპროექტო დოკუმენტაცია _ 3 ეგზემპლიარი ბეჭდური (A-3 და A-4 ფორმატები); ბ) სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია _ 3 ეგზემპლიარი ბეჭდური (A-4 ფორმატი); გ) საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის სრული ელექტრო (PDF და Excel ფაილები) ვერსია _ 1 CD/DWD დისკი; დ) საჭიროების შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია გადასცეს შემსყიდველ ორგანიზაციას საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის სამუშაო ელექტრონული ფაილები (MS Word, Excel, AutoCAD, ArchiCAD და სხვა). 1.5.4. საბოლოო (სრული) საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაცია წარდგენილი უნდა იყოს შემდეგ მისამართზე: ქ. ლაგოდეხი, 26 მაისის ქ. N25. ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის მერია.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
1. პრეტენდენტს 2022 წლის 1 იანვრიდან ტენდერის გამოცხადების დღემდე უნდა ქონდეს განხორციელებული არანაკლებ 50000 (ორმოცდაათიათასი) ლარის ჯამური (საპროექტო) ღირებულების გზებისა და სანიაღვრე არხების მშენებლობის ან/და რეაბილიტაციისათვის საჭირო საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურება. 2. გზების მშენებლობის ან/და რეაბილიტაციისათვის საჭირო საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციის შედგენის მომსახურების გამოცდილების დადასტურების მიზნით, პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს, საანგარიშო პერიოდში მხარეთა მიერ ხელმოწერილი ხელშეკრულებები, საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტები და ანგარიშ-ფაქტურები, თუ მოცემული დოკუმენტები ატვირთულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში საკმარისია შესაბამისი განცხადების ნომრ(ებ)ის (SPA, NAT, DAP, CMR) წარმოდგენა. 3. ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ წარმოდგენილი უნდა იყოს დანართი N3–ის შესაბამისად.
2.4.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის პერსონალის გამოცდილების შესახებ
1. მომსახურების მიწოდებისას მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ქვემოთ მოთხოვნილი კვალიფიკაციისა და საპროექტო სამუშაოების ჩატარების კუთხით გამოცდილების მქონე, შესაბამისი რაოდენობის ძირითადი სპეციალისტების ჩართვა. ხელშეკრულების მოქმედების პერიოდში მიმწოდებელს მუდმივად უნდა ჰყავდეს აყვანილი სპეციალისტების შემდეგი მინიმალური რაოდენობა: • ინჟინერი, სპეციალობით მუშაობის არანაკლებ 10 წლის გამოცდილებით - 1 სპეციალისტი; 2. ძირითად სპეციალისტებზე პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს: ა) უმაღლესი განათლების დამადასტურებელი დოკუმენტი; ბ) სპეციალისტის მონაცემები სატენდერო დოკუმენტაციის დანართით N4 გათვალისწინებული მოთხოვნების შესაბამისად, რომელიც ხელმოწერილი უნდა იყოს ძირითადი სპეციალისტი მიერ. გ) მიმწოდებელსა და სპეციალისტს შორის გაფორმებული შრომითი ხელშეკრულება რომლის მოქმედების ვადაც არ უნდა იყოს ნაკლები 2026 წლის 31 დეკემბერისა. 3. საჭიროების შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია მომსახურების დროს უზრუნველყოს იმ სპეციალისტების წარმოდგენა რომელებიც ჩამონათვალში არ არის გათვალისწინებული. დამატებითი სპეციალისტების შესახებ ინფორმაცია, მიმწოდებელმა შესათანხმებლად უნდა წარუდგინოს მუნიციპალიტეტს. 4. საჭიროების შემთხვევაში მომსახურების დროულად დასრულების მიზნით მიმწოდებელი ვალდებულია უზრუნველყოს ძირითადი სპეციალისტების რაოდენობის გაზრდა. ასევე, აუცილებლობის შემთხვევაში შემსყიდველი ორგანიზაციის დასაბუთებული არგუმენტაციის საფუძველზე უზრუნველყოს სპეციალისტ(ებ)ის ჩანაცვლება სხვა უფრო მაღალი კვალიფიკაციის სპეციალისტებით. 5. ინფორმაცია სპეციალისტების შესახებ წარმოდგენილი უნდა იქნას დანართი N4-ის შესაბამისად
2.5.1 მოთხოვნა საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადებთან დაკავშირებით (გეგმა-გრაფიკი)
მიმწოდებელმა სამუშაოს შესრულების ვადები უნდა წარმოადგინოს კალენდარული და თანხობრივი გეგმა-გრაფიკის დანართი N2-ის შესაბამისად, რომელშიც გაწერილი უნდა იყოს შემოთავაზებული თანხები თითოეულ ობიექტზე კალენდარული გრაფიკის შესაბამისად.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1. პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი დოკუმენტაციის ჩამონათვალი: ა) ფასების ცხრილი დანართი N1- იმ შემთხვევაში თუ ფასების ცხრილი არ იქნება წარმოდგენილი, ან წარმოდგენილი იქნება განფასების გარეშე, მისი დაზუსტების მოთხოვნა არ გამოიყენება, შესაბამისად განხორციელდება პრეტენდენტის დისკვალიფიკაცია შესყიდვის პროცედურებიდან დაზუსტების გარეშე. ბ) კალენდარული და თანხობრივი გეგმა გრაფიკი დანართი N2. გ) ანალოგიური ტიპის, ხასიათისა და სირთულის მომსაურების გამოცდილების დანართი N3. დ) შემსყიდველის მოთხოვნის შემთხვევაში პრეტენდენტის გამოცდილების დამადასტურებელი დოკუმენტები - ხელშეკრულებები და შესაბამისი მიღება-ჩაბარების აქტები. ე) ინფორმაცია იმ ძირითადი სპეციალისტების შესახებ დანართი N4, რომლებიც ჩართული იქნებიან მომსახურების მიწოდების დროს. ძირითადი სპეციალისტების მიმართ დადგენილი მოთხოვნები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციის 2.4.1. პუნქტში; 2. მომსახურების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ლარში, რაც უნდა მოიცავდეს ტენდერით განსაზღვრული მომსახურების მიწოდებისთვის გათვალისწინებულ ყველა ხარჯსა და მოსაკრებელს და მიმწოდებლისთვის გათვალისწინებულ ყველა გადასახადს, ექსპერტიზისა და დღგ-ს ჩათვლით. 3. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იყოს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის სხვა ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე. დოკუმენტაციასთან დაკავშირებული სადავო საკითხების გადაწყვეტისას სხვაენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; 4. პრედენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება.
4.1.3 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის გაუთვალისწინებლობის დასაბუთება
წინამდებარე ტენდერში არ იქნება მოთხოვნილი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება, რადგან მომსახურების ღირებულების ძირითად კომპონენტს წარმოადგენს ინტელექტუალური ტიპის შრომის ანაზღაურება, რაც პოტენციურად შესაძლებელს ხდის აღნიშნული მომსახურების მიწოდება განხორციელდეს სავარაუდო ღირებულებაზე 20%-ით ნაკლებ ფასად.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1. შემსყიდველი აუნაზღაურებს მიმწოდებელს მის მიერ ფაქტობრივად გაწეული მომსახურების ღირებულებას ამ ხელშეკრულებით განსაზღვრული დანართი N1-ის შესაბამისად. 2. საბოლოო ანგარიშსწორება განხორციელდება საპროექტო-სახარჯთაღრიცხვო დოკუმენტაციაზე სსიპ - ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ან/და სხვა აკრედიტებული პირის მიერ გაცემული ექსპერტიზის და ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის მერიის შესაბამისი სამსახურის მიერ გაცემული დადებითი დასკვნის საფუძველზე გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის თანახმად. საექსპერტო მომსახურების ღირებულება ანაზღაურდება მიმწოდებლის მიერ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
1. შემსყიდველი ორგანიზაცია აუნაზღაურებს მიმწოდებელს გაწეული მომსახურების ღირებულებას, მიღება-ჩაბარების აქტის წარდგენიდან 10 სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ხატია ხელაშვილი, 598416711, k.khelashvil@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. მომსახურების გაწევის პროცესში, მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს ზედამხედველობისა და კონტროლის განმახორციელებელ პირთა მიერ გაცემული, როგორც ზეპირი ასევე წერილობითი რეკომენდაციების და მითითებების შესრულება; 2. საკვლევაძიებო და საველე სამუშაოების განხორციელებამდე მიმწოდებელმა მინიმუმ ერთი დღით ადრე უნდა აცნობოს მუნიციპალიტეტს ან მის წარმომადგენელს (ზედამხედველს) რომლებიც დაესწრებიან აღნიშნულ პროცესებს. 3. სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით. 4. სატენდერო კომისიის მიერ პრეტენდენტი დისკვალიფიცირებული იქნება ტენდერიდან (დაზუსტების გარეშე), თუ არ იქნება ან/და განუფასებლად იქნება წარმოდგენილი ტექნიკური დოკუმენტაციის 1.3 პუნქტით გათვალისწინებული ფასების ცხრილი დანართი N1 ან წარდგენილ ხარჯთაღრიცხვაში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 5%-ს. 5. პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგ., ფასების ცხრილი და ა.შ.). დაამოწმოს PDF ფაილის სახით, რომელიც უნდა დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. აღნიშნულისთვის პრეტენდენტს აქვს ორი შესაძლო გზა: • ყველა PDF დოკუმენტი სათითაოდ დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით; • გააერთიანოს წარსადგენი დოკუმენტები ერთ PDF ფაილად, ხოლო თუ ერთი ფაილის ზომა აღემატება 20 მეგაბაიტს – რამდენიმე PDF ფაილად და ის/ისინი დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250020668 19.11.2025 contract signed same category · 67% title match · same buyer · similar size

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტისთვის გაბიონების, არხების და ხიდების საპროექტო-სახარჯტაღრიცხვო …

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს კავკას როუდი 5 bidders 67,850 ₾
NAT250020665 19.11.2025 contract signed same category · 67% title match · same buyer · similar size

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტისთვის გაბიონების, არხების და ხიდების საპროექტო-სახარჯტაღრიცხვო …

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → ხვიჩა აშორდია 6 bidders 69,700 ₾
NAT250005994 24.03.2025 contract signed same category · 56% title match · same buyer · similar size

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტში განსახორციელებელი გზებისა და სანიაღვრე არხების მოწყობა/რეაბილ…

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს ერკო 5 bidders 78,900 ₾
NAT260006909 03.04.2026 contract signed same category · 61% title match · same buyer · similar size

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტში გზების და გაბიონების მოწყობის სამუშაოების საპროექტო-სახარჯთაღ…

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს მარგალი-თი ჯგუფი 2 bidders 40,650 ₾
NAT250001270 23.01.2025 contract signed same category · 56% title match · same buyer · similar size

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტში განსახორციელებელი გზებისა და სანიაღვრე არხების მოწყობა/რეაბილ…

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს ბიზნეს-ინჟინერთა კავშ… 8 bidders 94,650 ₾
NAT250004973 11.03.2025 contract signed same category · 51% title match · same buyer · similar size

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის სოფ.კართუბანში გზისა და სანიაღვრე არხების მოწყობის სამუშაოები…

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტი 71300000საინჟინრო მომსახურებები → შპს ბიზნეს-ინჟინერთა კავშ… 5 bidders 75,800 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს მომ გრუპი 14×
შ.პ.ს. ,,ლაგოდეხავტოგზა" 11×
შპს ელიტ ბილდერს გრუპი
შპს ხუროთმოძღვარი
შპს სასწორი2023