ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250021091
NAT250021091 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სხვადასხვა სახის სარეგისტრაციო ბეჭდები და შტამპები

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 9% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 47% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Category fit 30100000: 0 wins from 2 bids.
  • Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N2025-181 fulfilled 1 amendment Contract PDF ↗
1,131 ₾ contract amount 1,131 ₾ (100%) actually paid 11.12.2025 – 31.01.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
1,131.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2025 Q4 17.12.2025

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250021091
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისახელმწიფო აუდიტის სამსახური
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია30100000-საოფისე მანქანა-დანადგარები, აღჭურვილობა და საკანცელარიო ნივთები, კომპიუტერების, პრინტერებისა და ავეჯის გარდა
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება1`365.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობამოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი24.11.2025 15:09
წინადადებების მიღება იწყება30.11.2025 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება02.12.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი27.00 GEL
გარანტიის ოდენობა14 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (1)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს დომინო 1,131 1,131 won
NAT250021091_ფასების ცხრილი - დანართი N1-2 (1).xlsx.xlsx
ინდივიდუალური მეწარმე ნინო ვარძელაშვილი 1,161 1,161
NAT250021091_250021091-აუდიტი.xls.xls · NAT250021091_250021091-აუდიტი-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 24.11.2025 15:09 Announced
  • 30.11.2025 00:01 Bidding opens
  • 01.12.2025 14:58 First bid placed (2 bidders in total)
  • 02.12.2025 08:47 Last bid activity
  • 02.12.2025 12:00 Bidding closes
  • 05.12.2025 17:29 Buyer published: NAT250021091_ოქმი N2 - გამარჯვებული- ბეჭდები და შტამპები.pdf
  • 11.12.2025 00:00 Contract signed: N2025-181 — 1,131 ₾
  • 27.08.2026 06:26 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სხვადასხვა სახის სარეგისტრაციო ბეჭდები და შტამპები
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1) ბეჭედი (1 ცალი) - მაღალი ხარისხის ხელსაწყო პლასტმასის კორპუსით, მექანიკური, გრავირებული ლაზერით რეზინის კლიშეთი ზომა: 45 მმ, ორ ფერში (ლურჯი/წითელი), მაღალი გარჩევის ანაბეჭდით. მრგვალი ფორმის. სახელმწიფო გერბის გამოსახულებით, საიდენტიფიკაციო კოდით და წარწერით „სახელმწიფო აუდიტის სამსახური“ ქართულად და ინგლისურად. 2) ბეჭედი (1 ცალი) - მაღალი ხარისხის ხელსაწყო პლასტმასის კორპუსით, მექანიკური, გრავირებული ლაზერით რეზინის კლიშეთი ზომა: 45 მმ, ორ ფერში (ლურჯი/წითელი), მაღალი გარჩევის ანაბეჭდით. მრგვალი ფორმის. სახელმწიფო გერბით, საიდენტიფიკაციო კოდის გარეშე და წარწერით „სახელმწიფო აუდიტის სამსახური“ ქართულად და ინგლისურად. 3) ბეჭედი (1 ცალი) - მაღალი ხარისხის ხელსაწყო პლასტმასის კორპუსით, მექანიკური, გრავირებული ლაზერით რეზინის კლიშეთი ზომა: 45 მმ, ორ ფერში (ლურჯი/წითელი), მაღალი გარჩევის ანაბეჭდით. მრგვალი ფორმის, სახელმწიფო გერბით წარწერით „სახელმწიფო აუდიტის სამსახური“ „გენერალური აუდიტორი“ ქართულად და ინგლისურად. 4) ბეჭედი (5 ცალი, ნუმერაციით) - მაღალი ხარისხის ხელსაწყო პლასტმასის კორპუსით, მექანიკური, გრავირებული ლაზერით რეზინის კლიშეთი ზომა: 45 მმ, ფერი: ლურჯი, მაღალი გარჩევის ანაბეჭდით. მრგვალი ფორმის, სახელმწიფო გერბით წარწერით „სახელმწიფო აუდიტის სამსახური“ და „ადმინისტრაცია“ ქართულად და ინგლისურად. 5) ბეჭედი (1 ცალი) - მაღალი ხარისხის ხელსაწყო პლასტმასის კორპუსით, მექანიკური, გრავირებული ლაზერით რეზინის კლიშეთი ზომა: 45 მმ, ფერი: ლურჯი, მაღალი გარჩევის ანაბეჭდით. მრგვალი ფორმის, სახელმწიფო გერბით წარწერით „სახელმწიფო აუდიტის სამსახური“ და „ადამიანური რესურსების მართვის სამსახური“ ქართულად და ინგლისურად. 6) ბეჭედი (1 ცალი) -მაღალი ხარისხის ხელსაწყო პლასტმასის კორპუსით, მექანიკური, გრავირებული ლაზერით რეზინის კლიშეთი ზომა: 45 მმ, ფერი: ლურჯი, მაღალი გარჩევის ანაბეჭდით. მრგვალი ფორმის, სახელმწიფო გერბით წარწერით „სახელმწიფო აუდიტის სამსახური“ და „აუდიტის დეპარტამენტი აფხაზეთის ავტონომიურ რესპუბლიკაში“ ქართულად და ინგლისურად. 7) ბეჭედი (1 ცალი) - მაღალი ხარისხის ხელსაწყო პლასტმასის კორპუსით, მექანიკური, გრავირებული ლაზერით რეზინის კლიშეთი ზომა: 45 მმ, ფერი: ლურჯი, მაღალი გარჩევის ანაბეჭდით. მრგვალი ფორმის, სახელმწიფო გერბით წარწერით „სახელმწიფო აუდიტის სამსახური“ და „აუდიტის დეპარტამენტი აჭარის ავტონომიურ რესპუბლიკაში“ ქართულად და ინგლისურად. 8) ბეჭედი (1 ცალი) - მაღალი ხარისხის ხელსაწყო პლასტმასის კორპუსით, მექანიკური, გრავირებული ლაზერით რეზინის კლიშეთი ზომა: 45 მმ, ფერი: ლურჯი, მაღალი გარჩევის ანაბეჭდით. მრგვალი ფორმის, სახელმწიფო გერბით წარწერით „სახელმწიფო აუდიტის სამსახური“ ქართულად და ინგლისურად და „საიდუმლო“ (ქართულად). 9) შტამპი (5 ცალი, ნუმერაციით) - მაღალი ხარისხის ხელსაწყო პლასტმასის კორპუსით, მექანიკური, გრავირებული რეზინის კლიშეთი ზომა: 75x38 მმ, ფერი: ლურჯი, მაღალი გარჩევის ანაბეჭდით. დოკუმენტების სარეგისტრაციო შტამპი მართკუთხედი ფორმით წარწერით „სახელმწიფო აუდიტის სამსახური, რეგისტრაციის ნომერი, რეგისტრაციის თარიღი, ფურცლების რაოდენობა“. 10) შტამპი (1 ცალი) - მაღალი ხარისხის ხელსაწყო პლასტმასის კორპუსით, მექანიკური, გრავირებული რეზინის კლიშეთი ზომა: 75x38 მმ, ფერი: ლურჯი, მაღალი გარჩევის ანაბეჭდით. დოკუმენტების სარეგისტრაციო შტამპი მართკუთხედის ფორმით და წარწერით „სახელმწიფო აუდიტის სამსახური, საიდუმლო , რეგისტრაციის ნომერი, რეგისტრაციის თარიღი, ფურცლების რაოდენობა“ 11) ბეჭედი (6 ცალი, ნუმერაციით) - მაღალი ხარისხის ხელსაწყო პლასტმასის კორპუსით, მექანიკური, გრავირებული ლაზერით რეზინის კლიშეთი ზომა: 35მმ, ფერი: ლურჯი, მაღალი გარჩევის ანაბეჭდით. მრგვალი ფორმის, წარწერით „სახელმწიფო აუდიტის სამსახური“ ქართულად და ინგლისურად, და ,,ასლი დედანთან სწორია“ ქართულად. 12) შტამპი (1 ცალი) – მაღალი ხარისხის ხელსაწყო პლასტმასის კორპუსით, მექანიკური, გრავირებული რეზინის კლიშეთი ზომა: 52x20 მმ, ფერი: ლურჯი, მაღალი გარჩევის ანაბეჭდით, შტამპი წარწერით „სახელმწიფო აუდიტის სამსახური საიდუმლო“ ქართულად. 13) შტამპი (1 ცალი) - მაღალი ხარისხის ხელსაწყო პლასტმასის კორპუსით, მექანიკური, გრავირებული რეზინის კლიშეთი ზომა: 52x20 მმ, ფერი: ლურჯი, მაღალი გარჩევის ანაბეჭდით, შტამპი წარწერით „სახელმწიფო აუდიტის სამსახური სრულიად საიდუმლო“ ქართულად. 14) შტამპი (1 ცალი) - მაღალი ხარისხის ხელსაწყო პლასტმასის კორპუსით, მექანიკური, გრავირებული რეზინის კლიშეთი ზომა: 52x20 მმ, ფერი: ლურჯი, მაღალი გარჩევის ანაბეჭდით, შტამპი წარწერით „სახელმწიფო აუდიტის სამსახური განსაიდუმლოებულია“ ქართულად და თარიღი (რიცხვი, თვე, წელი).
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
შესყიდვის ობიექტის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ხელშეკრულების გაფორმების დღიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს შემდეგ მისამართზე: ქ. თბილისი, წმინდა ქეთევან დედოფლის გამზ. N96.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა ფასების ცხრილში უნდა დააფიქსიროს მოსაწოდებელი საქონლის მწარმოებელი და წარმოშობის ქვეყანა.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი და/ან ინფორმაცია უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, გარდა Excel-ის ცხრილის სახით წარსადგენი დოკუმენტისა, კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: პრეტენდენტი, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 პუნქტის საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა; 2. ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილი უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული თარგმანი ქართულ ენაზე. დავის შემთხვევაში, უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია; 3. პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული წინადადება; 4. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდერო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო; 5. სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მოთხოვნის საშუალება და პროცედურა განისაზღვრება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ მე-8 მუხლით დადგენილი წესის შესაბამისად; 6. სატენდერო წინადადების ფასი გამოსახული უნდა იყოს ეროვნულ ვალუტაში - ლარში, სატენდერო წინადადების ფასი მოიცავს შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებით მიმწოდებლის ყველა ხარჯს და საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებულ გადასახადებს; 7. პრეტენდენტი დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას, თუ მის მიერ, არ იქნება წარმოდგენილი ფასების ცხრილი (ხარჯთაღრიცხვა) ან წარდგენილ ხარჯთაღრიცხვაში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 5%-ს. 8. პრეტენდენტი წინადადების ფასში არ ითვალისწინებს დღგ-ს, მიუხედავად იმისა, არის თუ არა იგი დღგ-ს გადამხდელი საქართველოს კანონმდებლობის შესაბამისად. შერჩევა-შეფასება განხორციელდება წარმოდგენილი წინადადების ფასების მიხედვით. შემსყიდველი ორგანიზაცია ხელშეკრულების ღირებულებაში გაითვალისწინებს სატენდერო წინადადების ფასის შესაბამის დღგ-ს ოდენობას, თუ ხელშეკრულების დადების მომენტისთვის პრეტენდენტი არის დღგ-ს გადამხდელი საქართველოს კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს საექსპერტო, აუდიტორული ან/და საშემფასებლო დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების უპირობოდ შესრულების შესაძლებლობას. (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტი). ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ით ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ხარჯთაღრიცხვის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ხარჯთაღრიცხვის ერთეულებთან მიმართებით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.1.1 წინასწარ გადასახდელი თანხის ოდენობა და პირობები
1. ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან განხორციელდება საავანსო ანგარიშსწორების წესით, ხელშეკრულების ღირებულების 100%-ის ოდენობით, მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი საავანსო თანხის შესაბამისი საბანკო გარანტიის საფუძველზე, რომლის მოქმედების ვადა სულ მცირე 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს მოწოდების ვადას. 2. მიმწოდებელმა უნდა წარმოადგინოს საბანკო ან სადაზღვევო დაწესებულების მიერ გაცემული საბანკო გარანტია, გარანტია წარმოდგენილი უნდა იყოს საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულებიდან (ან უცხო ქვეყნის საბანკო დაწესებულებიდან, რომელიც გადაზღვეული იქნება საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულების მიერ) ან სსიპ „საქართველოს დაზღვევის სახელმწიფო ზედამხედველობის სამსახური“-ს მიერ ლიცენზირებული სადაზღვევო კომპანიიდან, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან განხორციელდება საავანსო ანგარიშსწორების წესით, მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი საავანსო ოდენობის თანხის საბანკო ან სადაზღვევო გარანტიის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მიმწოდებელთან განხორციელდება საავანსო ანგარიშსწორების წესით, მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი საავანსო თანხის ოდენობის საბანკო ან სადაზღვევო გარანტიის წარდგენიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ნანა ყალამაშვილი, 555115959, nkalamashvili@sao.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს: 1. ფასების ცხრილი დანართი N1–ის მიხედვით. (Excel-ის ფორმატით)
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260007034 06.04.2026 contract signed same category · 47% title match · similar size

სხვადასხვა სახის შტამპების/ბეჭდების სახელმწიფო შესყიდვა

NAT250017757 01.10.2025 contract signed same category · 43% title match · similar size

სხვადასხვა შტამპების/ბეჭდების სახელმწიფო შესყიდვა

საქ. ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო… 30100000საოფისე მანქანა-დანადგარები, აღჭურვილობა და საკანცელარიო ნივთები, კომპიუტერების, პრინტერებისა და ავეჯის გარდა → ინდივიდუალური მეწარმე ნინ… 1 bidder 1,570 ₾
NAT260008304 23.04.2026 contract signed same category · 41% title match · similar size

ბეჭდები და შტამპები

NAT260012614 19.06.2026 contract signed same category · 37% title match · similar size

ბეჭდების და შტამპების შესყიდვა

NAT260009353 06.05.2026 contract signed same category · 37% title match · similar size

შტამპების და ბეჭდების შესყიდვა

NAT260010541 20.05.2026 contract signed same category · 39% title match

საკანცელარიო ბეჭდები და შტამპები

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ტრეიმაქს ჯორჯია
შპს ჯი-თი ჯგუფი
ფრანი
შპსიტერა ჯგუფი
შპს ჯი ემ ბილდინგი