საწოლის მატრასების ქიმიური წმენდის მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 15% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.3 bidders, 56% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 98300000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250023438 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 98300000-სხვადასხვა მომსახურება |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 9`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 15.12.2025 18:54 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 23.12.2025 00:02 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 26.12.2025 13:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 100.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 90 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (6)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს ქლინ ლაინ N1 | 7,200 | 7,200 | won |
| NAT250023438_ფასთა ცხრილი 1.pdf.pdf · NAT250023438_ფასების ცხრილი (დანართი N1) (1).xlsx.xlsx | |||
| მარიკა ანდღულაძე | 9,000 | 9,000 | — |
| NAT250023438_files (2).xlsx.xlsx | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 15.12.2025 18:54 Announced
- 23.12.2025 00:02 Bidding opens
- 26.12.2025 11:12 First bid placed (2 bidders in total)
- 26.12.2025 12:48 Last bid activity
- 26.12.2025 13:00 Bidding closes
- 31.12.2025 14:48 Buyer published: NAT250023438_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“_ოქმი №2 - ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილით.pdf
- 05.01.2026 16:26 Buyer published: NAT250023438_ფასების ცხრილი (დანართი N1) (1) (2)-signed.pdf
- 05.01.2026 16:26 Buyer published: NAT250023438_sertifikati.pdf
- 05.01.2026 16:26 Buyer published: NAT250023438_საექსპერტო დასკვნა_NAT250023438-signed.pdf
- 05.01.2026 20:05 Buyer published: NAT250023438_მისამართი-signed.pdf
- 09.01.2026 19:32 Buyer published: NAT250023438_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“_ოქმი №3 - ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილით.pdf
- 16.01.2026 00:00 Contract signed: N117 — 7,200 ₾
- 27.08.2026 06:49 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
სარიტუალო პიჯაკების ქიმიური რეცხვა/წმენდის მომსახურების შესყიდვა
სარიტუალო პიჯაკების ქიმიური რეცხვა/წმენდის მომსახურების შესყიდვა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს ადმინისტრაციულ შენობაში განთავსებული აკვარიუმების (400 ლიტრ…
დასავლეთ საქართველოში თეთრეულის რეცხვა-დეზინფექციის მომსახურების შესყიდვა
ბიო-ტუალეტების ასინიზაციის მომსახურების შესყიდვა
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
შსს ლოჯისტიკის დეპარტამენტის მოთხოვნის უზრუნველსაყოფად, ბიო-ტუალეტების ასინიზაციის მომს…
შსს ლოჯისტიკის დეპარტამენტის მოთხოვნის უზრუნველსაყოფად, ბიო-ტუალეტების ასინიზაციის მომს…
ბიო-ტუალეტების ასინიზაციის მომსახურების შესყიდვა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს ადმინისტრაციულ შენობაში განთავსებული აკვარიუმების (400 ლიტრ…
შსს სტრატეგიული კომუნიკაციების დეპარტამენტის მოთხოვნის უზრუნველსაყოფად, სხვადასხვა ღონი…
This buyer usually awards to
across all categories
| ჯი ეს სი | 13× |
| შპს ემ კა ეს | 13× |
| შპს გლობალ თრეიდ გრუპ | 11× |
| შპს გამა-გ | 11× |
| შპს ჩინი | 10× |