სპორტსმენისა მათ შორის მწვრთნელის 11 კალენდარული დღით (10 ღამე) ბაკურიანში სასტუმროს მომსახურების შესყიდვა კვებით და ღამისთევით , მომსახურების მიღების პერიოდი მოიცავს 2025 წლის 5 დეკემბრიდან 2025 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით შუალედში 24 სპორტსმენისა და მათ შორის მწვრთნელის დაბა ბაკურიანში სასტუმროს მომსახურების შესყიდვა (კონკრეტული პერიოდი შემსყიდველთან შეთანხმებით)
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.7 bidders, 40% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 55100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 15,830.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 26.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250021060 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ა(ა)იპ - ახალსოფლის კომპლექსური სასპორტო სკოლა |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 55100000-სასტუმროს მომსახურება |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 15`900.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 22.11.2025 14:08 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 29.11.2025 00:01 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 01.12.2025 14:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 70.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 159 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (4)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 22.11.2025 14:08 Announced
- 29.11.2025 00:01 Bidding opens
- 30.11.2025 20:20 First bid placed (2 bidders in total)
- 30.11.2025 22:22 Last bid activity
- 01.12.2025 14:30 Bidding closes
- 01.12.2025 18:42 Buyer published: NAT250021060_ოქმი 1.pdf (01/12/2025 06:12)
- 01.12.2025 18:43 Buyer published: NAT250021060_ოქმი 1.pdf (01/12/2025 06:12)
- 01.12.2025 18:43 Buyer published: NAT250021060_ოქმი 1.pdf
- 01.12.2025 19:11 Buyer published: NAT250021060_მოწვევის ოქმი1.pdf
- 06.12.2025 00:00 Contract signed: N7 — 15,830 ₾
- 27.08.2026 06:26 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 14 sections
The same thing, bought before
სპორტსმენისა და 1 მწვრთნელის 11 კალენდარული დღე (10 ღამე) დაბა ბაკურიანში სასტუმროს მომ…
20(ოცი) სპორტსმენისა და 1 (ერთი) მწვრთნელის 13 კალენდარული დღე 12 ღამე, დაბა ბაკურიანში…
სპორტსმენისა და 1 მწვრთნელის 8 კალენდარული დღით (7 ღამე) დაბა ბაკურიანში სასტუმროს მომს…
(თორმეტი) სპორტსმენისა და 1 (ერთი) მწვრთნელის 11 კალენდარული დღე 10 ღამე, დაბა ბაკურიან…
(ჩვიდმეტი) სპორტსმენისა და 1(ერთი) მწვრთნელის 10 (ათი) კალენდარული დღით (9 ღამე) შავიზღ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ბიეიჩსი | 1× |
| შპს ჯეოვოის ტრეიდინგი | 1× |
| პრიმა ჯგუფი 2010 | 1× |
| შპს ჯ.ფ. თრეველი | 1× |