საავტომობილო დიზელის 60 (სამოცი) ერთეულ ნიმუშში ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებული ხარისხობრივი ნორმების განსაზღვრისთვის ლაბორატორიული კვლევის ჩატარება
Can we win this?
5% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 22% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.1 bidders, 50% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Incumbent "აი-თი-ეს ტესტინგ სერვისედ ლიმიტედ"ის საქართველოს ფილიალი "ინტერტექ ქალებ ბრეთ" has won 4 of the last 7 awards from this buyer here.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 73100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 59,640.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 11.03.2026 |
| 2,130.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 19.05.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250021287 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | გარემოსდაცვითი ზედამხედველობის დეპარტამენტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 73100000-მომსახურებები კვლევისა და ექსპერიმენტული განვითარების სფეროში |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 66`800.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ ტექნიკური დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 25.11.2025 17:58 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 01.12.2025 00:02 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 03.12.2025 13:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 268.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 668 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხილეთ ტექნიკური დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (26)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 25.11.2025 17:58 Announced
- 01.12.2025 00:02 Bidding opens
- 02.12.2025 18:12 First bid placed (2 bidders in total)
- 03.12.2025 00:11 Last bid activity
- 03.12.2025 13:00 Bidding closes
- 04.12.2025 17:16 Buyer published: NAT250021287_წერილი დაზუსტებაზე - საწვავის კვლევა.pdf
- 04.12.2025 17:16 Buyer published: NAT250021287_ინტ. კონფლიქტი საწვავის კვლევა.pdf
- 04.12.2025 17:16 Buyer published: NAT250021287_ოქმი N2 - საწვავის კვლევა.pdf
- 05.12.2025 05:50 Buyer published: NAT250021287_ASTM 86-23.pdf
- 05.12.2025 05:50 Buyer published: NAT250021287_ASTM 4057-22.pdf
- 05.12.2025 05:50 Buyer published: NAT250021287_ASTM 4052-22.pdf
- 05.12.2025 05:50 Buyer published: NAT250021287_სსტ ენ 59020222023.pdf
- 05.12.2025 05:50 Buyer published: NAT250021287_სსტ ენ 2282012 + A120172021.pdf (05/12/2025 11:12)
- 05.12.2025 05:56 Buyer published: NAT250021287_ASTM-D6304-20.pdf
- 05.12.2025 05:56 Buyer published: NAT250021287_D93-20 (2).pdf
- 05.12.2025 05:57 Buyer published: NAT250021287_OPTIFUEL RON MON.pdf
- 05.12.2025 05:57 Buyer published: NAT250021287_დაკალიბრების სერტიფიკატები.pdf
- 05.12.2025 05:58 Buyer published: NAT250021287_ოქტანური და ცეტანური რიცხვის გაზომვის პროცედურა Optifue PAC.pdf
- 05.12.2025 05:58 Buyer published: NAT250021287_დანართი 5-2025.pdf
- 05.12.2025 05:59 Buyer published: NAT250021287_დიდი ზომის ფაილების გამო ხელსაწყოს ინსტრუქციას და ასტმ დ 5453 სტანდარტს ვერ ვტვირთავ_სატენდერო კომისიის წევრებს.pdf (05/12/2025 11:12)
- 05.12.2025 06:02 Buyer published: NAT250021287_დიზელის ნორმები ]matsne-5225729-0.pdf
- 05.12.2025 06:03 Buyer published: NAT250021287_დიზელის ნორმები ]matsne-5225729-0.pdf (05/12/2025 11:12)
- 05.12.2025 11:05 Buyer published: NAT250021287_1 ლაბორატორიის ადგილმდებარეობა.pdf
- 05.12.2025 15:37 Buyer published: NAT250021287_1 სატენდერო კომისიის წევრებს.pdf
- 05.12.2025 16:39 Buyer published: NAT250021287_astm d 5453-24.pdf
- 05.12.2025 16:40 Buyer published: NAT250021287_ცეტანური რიცხვის და პოლიციკლური არომატული ნახშირწყალბადების განმსაზღვრელი ხელსაწყოს ინსტრუქცია_OptiFuel Operation Manual - Rev E_compressed.pdf
- 10.12.2025 12:53 Buyer published: NAT250021287_ოქმი N3 - დისკვალიფიკაცია სოკარ ჯორჯია პეტროლეუმი.pdf
- 10.12.2025 12:53 Buyer published: NAT250021287_წერილი - შპს სოკარ ჯორჯია პეტროლეუმი.pdf
- 16.12.2025 18:21 Buyer published: NAT250021287_ოქმი N4 დიზელი.pdf
- 16.12.2025 18:21 Buyer published: NAT250021287_ინტ. კონფლიქტი - დიზელი.pdf
- 16.12.2025 18:21 Buyer published: NAT250021287_წერილი - დიზელი.pdf
- 22.12.2025 00:00 Contract signed: N23 — 66,800 ₾
- 21.08.2026 16:08 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
საავტომობილო დიზელის 60 (სამოცი) ერთეულ ნიმუშში ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებული ხა…
საავტომობილო დიზელის 60 (სამოცი) ერთეულ ნიმუშში ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებული ხა…
საავტომობილო ბენზინის 60 (სამოცი) ერთეულ ნიმუშში ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებული ხ…
საავტომობილო ბენზინის 60 (სამოცი) ერთეულ ნიმუშში ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებული ხ…
საავტომობილო ბენზინის 30 (ოცდაათი) ერთეულ ნიმუშში ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებული …
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
საავტომობილო დიზელის 140 (ას ორმოცი) ერთეულ ნიმუშში ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებულ…
საავტომობილო ბენზინის 60 (სამოცი) ერთეულ ნიმუშში ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებული ხ…
საავტომობილო ბენზინის 60 (სამოცი) ერთეულ ნიმუშში ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებული ხ…
საავტომობილო დიზელის 140 (ას ორმოცი) ერთეულ ნიმუშში ტექნიკური დავალებით გათვალისწინებულ…
ცოცხალი გენმოდიფიცირებული ორგანიზმების იდენტიფიცირებისათვის ლაბორატორიული კვლევის ჩატარ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს VITA | 5× |
| "აი-თი-ეს ტესტინგ სერვისედ ლიმიტედ"ის… | 5× |
| შპს ლუმენი | 4× |
| შპს "საქართველოს ფოსტა" | 4× |
| შპს სითიტექ | 2× |