ქალაქ თბილისის მასშტაბით ტვირთის გადაზიდვის მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა
Can we win this?
7% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 8% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.7 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 63100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 6,700.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 31.03.2026 |
| 2,901.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 03.04.2026 |
| 7,500.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 10.06.2026 |
| 4,202.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 18.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250021952 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ქ. თბილისის მერია |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 63100000-ტვირთის გადაზიდვისა და შენახვის მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 62`500.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია. |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 01.12.2025 20:13 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 09.12.2025 00:06 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 11.12.2025 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 250.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 625 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების ძალაში შესვლიდან ან 2026 წლის 01 თებერვლიდან (რომელიც უფრო გვიან დადგება) 2027 წლის 31 იანვრის ჩათვლით, ეტაპობრივად, შემსყიდველის დავალების შესაბამისად. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს იმერიონ სერვის გრუპ | 55,005 | 55,005 | won |
| NAT250021952_ფასების ცხრილი_თბილისის მერიის მომსახურების ხარჯთაღრიცხვა -signed.pdf.pdf · NAT250021952_თბილისის მერიის მომსახურების ხარჯთაღრიცხვა .xlsx.xlsx | |||
| შპს არტმ-კომპანი2025 | 56,000 | 56,000 | — |
| NAT250021952_მომსახურების ხარჯთაღრიცხვა დანართი N1 (6) (1).pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 01.12.2025 20:13 Announced
- 09.12.2025 00:06 Bidding opens
- 10.12.2025 22:07 First bid placed (2 bidders in total)
- 11.12.2025 11:04 Last bid activity
- 11.12.2025 12:00 Bidding closes
- 17.12.2025 22:10 Buyer published: NAT250021952_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 17.12.2025 22:10 Buyer published: NAT250021952_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის კომისიამ დაადგინა ნაწილში იხილეთ მიმაგრებული ოქმი N2.pdf
- 24.12.2025 00:00 Contract signed: N10.02.01 — 55,005 ₾
- 27.08.2026 07:01 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 14 sections
The same thing, bought before
ქ.თბილისში ტვირთის გადაზიდვის მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა
ქ.თბილისში ტვირთის გადაზიდვის მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა
ტვირთის გადაზიდვა-გადატანის მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა
ექსპლუატაციიდან გამოსული სატრანსპორტო საშუალებების ძარების, ჯიხურებისა (მათ შორის მოძრა…
აღმოსავლეთ საქართველოში ტვირთის გადაზიდვის მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ექსპლუატაციიდან გამოსული სატრანსპორტო საშუალებების ძარების, ჯიხურებისა (მათ შორის მოძრა…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ჯითი ჰოლდინგი | 16× |
| პარმა | 12× |
| შპს ჰაივეი | 10× |
| ფრანი | 6× |
| ინფოზავრი ჯგუფი | 6× |