კულტურული ღონისძიებათა მხარდაჭერის ქვეპროგრამის ფარგლებში საახალწლო ღონისძიების ორგანიზების მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.1 bidders, 35% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 79900000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 18,027.76 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 25.12.2025 |
| 14.44 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2025 | Q4 | 25.12.2025 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250021553 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ხულოს მუნიციპალიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 79900000-სხვადასხვა კომერციული მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 15`290.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 27.11.2025 17:31 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 03.12.2025 00:04 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 05.12.2025 13:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 250.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 153 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 2025 წლის 19 დეკემბრის ჩათვლით პერიოდი |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს პაზლი | 15,290 | 15,290 | won |
| NAT250021553_სატენდერო დოკუმენტაციები_ფასების ცხრილი (14).xlsx.xlsx · NAT250021553_სატენდერო დოკუმენტაციები_ტექნიკური დავალება დანართი N1-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 27.11.2025 17:31 Announced
- 03.12.2025 00:04 Bidding opens
- 04.12.2025 19:21 First bid placed (1 bidders in total)
- 04.12.2025 19:21 Last bid activity
- 05.12.2025 13:30 Bidding closes
- 05.12.2025 17:49 Buyer published: NAT250021553_ხელწერილი.pdf
- 05.12.2025 17:50 Buyer published: NAT250021553_ოქმი.pdf
- 11.12.2025 00:00 Contract signed: N285 — 18,042 ₾
- 27.08.2026 06:23 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 14 sections
The same thing, bought before
კულტურულ ღონისძიებათა მხარდაჭერის ქვეპროგრამის ფარგლებში ფესტივალ ,,შემოდგომა ღორჯომში“…
კულტურულ ღონისძიებათა მხარდაჭერის ქვეპროგრამის ფარგლებში სახალხო ზეიმ ,,ტბელობის“ და სა…
კულტურულ ღონისძიებათა მხარდაჭერის ქვეპროგრამის ფარგლებში ფესტივალ ,,შემოდგომა ღორჯომში“…
კულტურულ ღონისძიებათა მხარდაჭერის ქვეპროგრამის ფარგლებში ფესტივალ ,,შემოდგომა ღორჯომში“…
კულტურულ ღონისძიებათა მხარდაჭერის ქვეპროგრამის ფარგლებში სახალხო ზეიმ ტბელობის ღონისძიე…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
კულტურულ ღონისძიებათა მხარდაჭერის ქვეპროგრამის ფარგლებში ფესტივალ ,,შემოდგომა ღორჯომში“…
კულტურულ და სპორტულ ღონისძიებათა ქვეპროგრამის ფარგლებში სახალხო ზეიმ ,,შუამთობა“-ის ღონ…
კულტურულ ღონისძიებათა მხარდაჭერის ქვეპროგრამის ფარგლებში სახალხო ზეიმ ,,ტბელობის“ და სა…
კულტურულ ღონისძიებათა მხარდაჭერის ქვეპროგრამის ფარგლებში 26 მაისს საქართველოს დამოუკიდე…
„ქალთა უფლებების დაცვისა და საზოგადოებრივი ცნობიერების ამაღლების ხელშეწყობა“-ს ქვეპროგრ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ედემი პალასი | 18× |
| შპს ელ-მი 2022 | 16× |
| შპს რეზი + 2012 | 14× |
| შპს ევრო 222 | 11× |
| ლევან საგინაძე | 10× |