ერთი ერთეული არანაკლებ 12მ-იანი სიმაღლეზე წვდომის მქონე ამწე-კალათას დაქირავება მძღოლოპერატორით
Can we win this?
7% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 11% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.1 bidders, 57% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 45500000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 2,380.68 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 06.02.2026 |
| 4,100.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 16.03.2026 |
| 4,100.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 27.04.2026 |
| 4,100.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 11.05.2026 |
| 4,100.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 16.06.2026 |
| 4,100.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 03.07.2026 |
| 4,100.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 04.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250022711 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ქალაქ ფოთის მუნიციპალიტეტის სერვისების ცენტრი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 45500000-სამშენებლო და სამოქალაქო მშენებლობის/ინჟინერიის მანქანა-დანადგარებისა და მათი ოპერატორების დაქირავება |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 50`400.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 08.12.2025 18:11 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 16.12.2025 00:00 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 19.12.2025 14:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 1`008.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 504 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | 2026 წლია 01 იანვრიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (11)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 08.12.2025 18:11 Announced
- 16.12.2025 00:00 Bidding opens
- 16.12.2025 18:40 First bid placed (2 bidders in total)
- 18.12.2025 17:51 Last bid activity
- 19.12.2025 14:00 Bidding closes
- 23.12.2025 17:36 Buyer published: NAT250022711_სხდომის ოქმი N2 - ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 24.12.2025 12:25 Buyer published: NAT250022711_თანხმობის წერილი-signed.pdf
- 24.12.2025 12:25 Buyer published: NAT250022711_ინვოისი-signed.pdf
- 24.12.2025 13:44 Buyer published: NAT250022711_ტექდათვალიერების საბუთი_1.pdf (24/12/2025 01:12)
- 24.12.2025 14:36 Buyer published: NAT250022711_6.pdf
- 25.12.2025 17:11 Buyer published: NAT250022711_სხდომის ოქმი N3.pdf
- 31.12.2025 15:05 Buyer published: NAT250022711_წერილი.pdf
- 31.12.2025 15:05 Buyer published: NAT250022711_სხდომის ოქმი N4.pdf
- 05.01.2026 15:52 Buyer published: NAT250022711_სხდომის ოქმი N5 - ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
- 06.01.2026 10:32 Buyer published: NAT250022711_ფასების ცხრილი (მერსედესი)-signed.pdf
- 08.01.2026 17:11 Buyer published: NAT250022711_სხდომის ოქმი N6.pdf
- 14.01.2026 00:00 Contract signed: N04 — 49,200 ₾
- 27.08.2026 06:54 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
ერთი ერთეული არანაკლებ 22მ-იანი სიმაღლეზე წვდომის მქონე ამწე-კალათას დაქირავება მძღოლ-ო…
ერთი ერთეული არანაკლებ 22მ-იანი სიმაღლეზე წვდომის მქონე ამწე-კალათას დაქირავება მძღოლ-ო…
ორი ერთეული არანაკლებ 12 მ-იანი სიმაღლეზე წვდომის მქონე ამწე-კალათას დაქირავება მძღოლ-ო…
ერთი ერთეული არანაკლებ 12 მ-იანი სიმაღლეზე წვდომის მქონე ამწე-კალათას დაქირავება მძღოლ-…
ერთი ერთეული არანაკლებ 12 მ-იანი სიმაღლეზე წვდომის მქონე ამწე-კალათას დაქირავება მძღოლ-…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ერთი ერთეული ექსკავატორ-დამტვირთველის (მრავალფუქნციური ტრაქტორი) მძღოლ-ოპერატორთან ერთა…
ერთი ერთეული ავტოგრეიდერის მძღოლ-ოპერატორით დაქირავება
ერთი ერთეული ექსკავატორ-დამტვირთველის (მრავალფუქნციური ტრაქტორი) მძღოლ-ოპერატორთან ერთა…
ერთი ერთეული ექსკავატორ-დამტვირთველის (მრავალფუქნციური ტრაქტორი) მძღოლ-ოპერატორთან ერთა…
ერთი ერთეული არანაკლებ 22მ-იანი სიმაღლეზე წვდომის მქონე ამწე-კალათას დაქირავება მძღოლ-ო…
This buyer usually awards to
across all categories
| მერაბ გვასალია | 5× |
| შპს ალფა ჯგუფი | 5× |
| შპს აფო | 3× |
| შპს ზ.ს | 2× |
| ლაშა კვარაცხელია | 2× |