ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250021763
NAT250021763 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე დაგეგმილი სხვადასხვა ღონისძიების უზრუნველსაყოფად, სასცენო-საკონცერტო განათებისა და მინათების აპარატურით „პატარა კონცერტი“ მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა

ქ. თბილისის მერია 482 tenders 1.9 avg bidders 89 failed 321 CMR deals
7% outside our line

Can we win this?

7% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.3 bidders, 56% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 98300000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N02.07 running 215 days remaining Contract PDF ↗
110,000 ₾ contract amount 64,600 ₾ (59%) actually paid 22.12.2025 – 31.03.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
36,400.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 21.01.2026
4,200.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 10.02.2026
2,200.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 25.05.2026
6,400.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 10.06.2026
4,400.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 26.06.2026
2,200.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 07.07.2026
4,400.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 13.07.2026
4,400.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 30.07.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250021763
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიქ. თბილისის მერია
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია98300000-სხვადასხვა მომსახურება
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება110`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია.
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი28.11.2025 22:44
წინადადებების მიღება იწყება07.12.2025 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება10.12.2025 14:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი440.00 GEL
გარანტიის ოდენობა1`100 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების ძალაში შესვლიდან ან 2026 წლის 1 იანვრიდან (რომელიც უფრო გვიან დადგება) 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, ეტაპობრივად, შემსყიდველის დავალების შესაბამისად.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (2)

NAT250021763_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf თეა რაზმაძე 16.12.2025 21:24

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
მ.ს.ლაითს 110,000 110,000 won
NAT250021763_პრეტენდენტის თანხმობა მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ დანართი N2-signed.pdf.pdf · NAT250021763_მომსახურების ხარჯთაღრიცხვა დანართი N1.xlsx.xlsx

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 28.11.2025 22:44 Announced
  • 07.12.2025 00:05 Bidding opens
  • 10.12.2025 13:59 First bid placed (1 bidders in total)
  • 10.12.2025 13:59 Last bid activity
  • 10.12.2025 14:00 Bidding closes
  • 16.12.2025 21:24 Buyer published: NAT250021763_ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 16.12.2025 21:24 Buyer published: NAT250021763_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის კომისიამ დაადგინა ნაწილში იხილეთ მიმაგრებული ოქმი N2.pdf
  • 22.12.2025 00:00 Contract signed: N02.07 — 110,000 ₾
  • 27.08.2026 06:21 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 16 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე დაგეგმილი სხვადასხვა ღონისძიების უზრუნველსაყოფად, სასცენო-საკონცერტო განათებისა და მინათების აპარატურით „პატარა კონცერტი“ მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1 სასცენო-საკონცერტო განათებისა და მინათების აპარატურით მომსახურება მოიცავს: 1.2.1.1 სასცენო-საკონცერტო განათებისა და მინათების აპარატურის ტრანსპორტირებას ღონისძიების ჩატარების ადგილას, ხოლო დემონტაჟის შემდგომ წაღებას; 1.2.1.2 სასცენო-საკონცერტო განათებისა და მინათების აპარატურის მონტაჟს ღონისძიების ჩატარების ადგილას და ღონისძიების დასრულებისას აპარატურის დემონტაჟს; 1.2.1.3 ღონისძიების ან/და რეპეტიციის მსვლელობისას სასცენო-საკონცერტო განათებისა და მინათების აპარატურის მართვას და მართვისათვის საჭირო ტექნიკური პერსონალით უზრუნველყოფას. 1.2.2 მიმწოდებელს უნდა შეეძლოს სასცენო-საკონცერტო განათებისა და მინათების აპარატურის სცენაზე და სცენის გადახურვაზე დასამონტაჟებლად საჭირო ყველა სახის კაბელით, სამაგრით, ამწე-ჯალამბარით, აგრეთვე ვერტიკალური ან/და ჰორიზონტალური, საყრდენიანი ან/და შესაკიდი ალუმინის კონსტრუქციებით (სპეციალური ქარხნული წარმოების მსუბუქი ალუმინის კონსტრუქცია (არა მილკვადრატის), „Truss“ ტიპის ე.წ. „ფერმა“) უზრუნველყოფა. 1.2.3 მიმწოდებელს უნდა შეეძლოს ღონისძიებების ერთდროულად 4 (ოთხი) „პატარა კონცერტით“ უზრუნველყოფა, რომლის შესახებაც ინფორმირებული იქნება ღონისძიებამდე არანაკლებ 4 (ოთხი) კალენდარული დღით ადრე. 1.2.4 გადაუხურავი სცენის შემთხვევაში, მიმწოდებელმა თვითონ უნდა უზრუნველყოს 4 (ოთხი) „პატარა კონცერტი“-ს სასცენო-საკონცერტო განათებისა და მინათების აპარატურის დასაკიდებლად საჭირო სპეციალური ქარხნული წარმოების მსუბუქი ალუმინის კონსტრუქციებით (არა მილკვადრატის) „Truss“ ტიპის ე.წ „ფერმებით“ მომსახურება (მათ შორის დანიშნულების ადგილამდე ტრანსპორტირება, მონტაჟი და დემონტაჟი). 1.2.5 ღონისძიების ან/და რეპეტიციის მსვლელობისას, მიმწოდებელი ვალდებულია სასცენო-საკონცერტო განათებისა და მინათების აპარატურის საკომუნიკაციო გაყვანილობები, უსაფრთხოების ზომების დაცვის მიზნით და მექანიკური დაზიანების ასარიდებლად, განათავსოს შესაბამისი (არაუმეტეს 50 მ.) სიგრძის „კაბელ-არხებში". 1.2.6 მასშტაბური სახელმწიფო და საზოგადოებრივი ღონისძიებების პერიოდში, საჭიროების შემთხვევაში, დამატებითი კონსტრუქციებით და „კაბელ-არხებით“ (50 მ-ზე მეტი „კაბელ-არხების“ საჭიროების შემთხვევაში) უზრუნველყოფას განახორციელებს შემსყიდველი. 1.2.7 მიმწოდებელია ვალდებულია სასცენო-საკონცერტო განათებისა და მინათების აპარატურით მომსახურების გაწევისას დაიცვას უსაფრთხოების ზომები. 1.2.8 მომსახურების გაწევის პერიოდში მიმწოდებლის ბრალეულობით მესამე პირისადმი მიყენებული ზიანის ანაზღაურება სრულად ეკისრება მიმწოდებელს. 1.2.9 გასაწევი მომსახურების სახეობა და მომსახურების გაწევისათვის საჭირო აპარატურის რაოდენობა მოცემულია შესყიდვის ობიექტის ტექნიკურ დავალებაში, რომელიც ატვირთულია სატენდერო დოკუმენტაციის 1.2 პუნქტში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
1.4.1 ხელშეკრულების ძალაში შესვლიდან ან 2026 წლის 1 იანვრიდან (რომელიც უფრო გვიან დადგება) 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით, ეტაპობრივად, შემსყიდველის დავალების შესაბამისად. 1.4.2 სატენდერო დოკუმენტაციის 1.4.1 პუნქტით გათვალისწინებული დავალება უნდა შესრულდეს, დღე-ღამის ნებისმიერ მონაკვეთში, დავალებით განსაზღვრულ ვადაში, ღონისძიებების სპეციფიკიდან გამომდინარე, ხოლო 2027 წლის საახალწლო ღონისძიებებისათვის გასაწევი მომსახურებების ვადები განისაზღვრება შემსყიდველის დავალების შესაბამისად, ღონისძიებების საჭიროებებიდან გამომდინარე. 1.4.3 სატენდერო დოკუმენტაციის 1.4.1 პუნქტით გათვალისწინებულ ყოველი კონკრეტული დავალებისათვის შემსყიდველი მიმწოდებელს წერილობით, ელექტრონული ფოსტის ან/და სატელეფონო (მოკლეტექსტური) შეტყობინების სახით უგზავნის დავალებას, რომელშიც მითითებული იქნება ინფორმაცია ღონისძიების ჩატარების ადგილის, თარიღის და ვადის შესახებ. 1.4.4 ღონისძიების საჭიროებიდან გამომდინარე, შესყიდვის ობიექტის მიწოდების ვადა შესაძლოა არ აღემატებოდეს დავალებიდან 24 საათს.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიის ფარგლებში, შემსყიდველის დავალებით განსაზღვრული ადგილ(ებ)ი.
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
2.3.1.1 მიმწოდებელს უნდა გააჩნდეს სატენდერო დოკუმენტაციის დანართ N2–ში მითითებული ჩამონათვალით გათვალისწინებული სახეობისა და რაოდენობის მატერიალურ–ტექნიკური ბაზა, რომელიც გამოყენებული იქნება მომსახურების გაწევის პროცესში, ყოველი კონკრეტული დავალების შესაბამისად, დავალების მოცულობიდან გამომდინარე. 2.3.1.2 სატენდერო დოკუმენტაციის დანართი N2 წარმოდგენილი უნდა იქნას ჩამონათვალში მოცემული ტექნიკის სახეობების უცვლელად და მინიმალური რაოდენობის გათვალისწინებით. 2.3.1.3 დანართ N2–ში მითითებული ტექნიკა მუდმივად უნდა იყოს გამართულ მდგომარეობაში, დაზიანების შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია დაუყოვნებლივ შეაკეთოს ან ჩაანაცვლოს ახლით. 2.3.1.4 მომსახურების სპეციფიკიდან გამომდინარე, პრეტენდენტმა უცვლელად, ზოგადი პარამეტრების დაკონკრეტების გარეშე, უნდა წარმოადგინოს ინფორმაცია მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ. 2.3.1.5 სატენდერო დოკუმენტაციის დანართი N2-ში მითითებული მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ ინფორმაცია (თანხმობა) პრეტენდენტის მიერ კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერით ან კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით დამოწმებული ატვირთული უნდა იქნას ერთიან ელექტრონულ სისტემაში, ტექნიკურ დოკუმენტაციასთან ერთად.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან/და აუდიტის (საშემფასებლო) დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას შესაბამისი უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტი), რომლებშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო მომსახურების ხარჯთაღრიცხვაში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე მომსახურების ხარჯთაღრიცხვით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მიწოდების შესაძლებლობა. დასკვნის წარმოუდგენლობა ან უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული წესის მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის 1-ელი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.1.1 წინასწარ გადასახდელი თანხის ოდენობა და პირობები
7.1.1.1 2027 წლის საახალწლო ღონისძიებისათვის გასაწევი მომსახურების ღირებულება (გასაწევი მომსახურების ღირებულების 100%-ის ოდენობით) ანაზღაურდება მიმწოდებლის მიერ წარმოდგენილი წინასწარი ანგარიშსწორების, საავანსო გარანტიის საფუძველზე, საავანსო თანხის იდენტური ოდენობის, უპირობო, გამოუთხოვადი გარანტიის წარმოდგენის შემდგომ. საავანსო გარანტიის მოქმედების ვადა უნდა შეადგენდეს მისი გაცემიდან არანაკლებ 2027 წლის 15 თებერვლის ჩათვლით პერიოდს. მიმწოდებელმა ავანსის თანხები უნდა გამოიყენოს მხოლოდ ამ შესყიდვებთან დაკავშირებული ვალდებულებების შესასრულებლად. 7.1.1.2 უპირობო, გამოუთხოვადი საავანსო გარანტია წარმოდგენილი უნდა იქნას საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულებიდან ან სსიპ „საქართველოს დაზღვევის სახელმწიფო ზედამხედველობის სამსახურის“ მიერ ლიცენზირებული სადაზღვევო კომპანიიდან, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ლარში, 2026 წლის ადგილობრივი ბიუჯეტის სახსრებით.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ეტაპობრივად, გაწეული მომსახურების შესაბამისად, მიღება–ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ლელა ჭინჭარაძე, 598131119, l.chincharadze@yahoo.com , ტექნიკურ საკითხებთან დაკავშირებით საკონტაქტო პირი - მარიამ ჭიჭივეიშვილი; მობ: 599253025; ელ-ფოსტა:m.tchitchiveishvili@tbilisi.gov.ge.
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1 ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ქართულ ენაზე. დოკუმენტების უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 10.1.2 ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.3 სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში – სისტემა) ატვირთული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთულ უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება). პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული სატენდერო დოკუმენტაციის დანართ N1-ის (ფასების ცხრილი/მომსახურების ხარჯთაღრიცხვა/პრეისკურანტი) შესაბამისი ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს MS Excel-ის ფორმატის ფაილის სახით, რომელიც არ საჭიროებს ხელმოწერას ან/და ბეჭედს (მათ შორის, ელექტრონულ ხელმოწერას ან/და ელექტრონულ შტამპს), ხოლო პრეტენდენტის მიერ ტენდერის ფარგლებში შედგენილ სხვა დოკუმენტაციაზე სავალდებულოა კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერის შესრულება ან კვალიფიციური ელექტრონული შტამპის დასმა. 10.1.4 იმ შემთხვევაში თუ სატენდერო დოკუმენტაციაში შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური და ხარისხობრივი მაჩვენებლების აღწერისას გამოყენებული იქნება სასაქონლო ნიშანი, მოდელი, პატენტი ან მწარმოებელი კომპანია, ასეთ შემთხვევაში აღნიშნული ტერმინები გამოყენებული არის „მსგავსისა“ და „ექვივალენტურის“ მნიშვნელობით და პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს ტექნიკური დოკუმენტაციით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მსგავსი ან ექვივალენტური მახასიათებლების მქონე საქონელი/მომსახურება. ამასთან, ტექნიკურ დავალებაში მოცემული პარამეტრები არის შემსყიდველის მიერ დადგენილი მინიმალური მოთხოვნები, რომელსაც უნდა აკმაყოფილებდეს პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტი. 10.1.5 სატენდერო წინადადებაში საერთო და ერთეულის ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის და შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ხარჯის გათვალისწინებით. სატენდერო წინადადების საერთო და ერთეულის ფასის წარმოდგენა დასაშვებია მხოლოდ ლარში. 10.1.6 პრეტენდენტს არ აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.7 პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი მონაცემები: 10.1.7.1 მომსახურების ხარჯთაღრიცხვა (დანართი N1) MS Excel-ის ფორმატის ფაილის სახით; 10.1.7.2 პრეტენდენტის თანხმობა მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ (დანართი N2), სატენდერო დოკუმენტაციის 2.3.1 პუნქტის შესაბამისად.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250005034 12.03.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე დაგეგმილი სხვადასხვა ღონისძიების უზრუნველსაყ…

ქ. თბილისის მერია 98300000სხვადასხვა მომსახურება → შპს ილუსტრო 3 bidders 150,000 ₾
NAT250013405 25.07.2025 contract signed same category · 94% title match · same buyer · similar size

ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე დაგეგმილი სხვადასხვა ღონისძიების უზრუნველსაყ…

ქ. თბილისის მერია 98300000სხვადასხვა მომსახურება → მ.ს.ლაითს 1 bidder 88,000 ₾
NAT250005018 11.03.2025 contract signed same category · 94% title match · same buyer · similar size

ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე დაგეგმილი სხვადასხვა ღონისძიების უზრუნველსაყ…

ქ. თბილისის მერია 98300000სხვადასხვა მომსახურება → მ.ს.ლაითს 2 bidders 144,000 ₾
NAT250021761 28.11.2025 contract signed same category · 94% title match · same buyer · similar size

ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე დაგეგმილი სხვადასხვა ღონისძიების უზრუნველსაყ…

ქ. თბილისის მერია 98300000სხვადასხვა მომსახურება → მ.ს.ლაითს 1 bidder 150,000 ₾
NAT250021765 28.11.2025 contract signed same category · 93% title match · same buyer · similar size

ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე დაგეგმილი სხვადასხვა ღონისძიების უზრუნველსაყ…

ქ. თბილისის მერია 98300000სხვადასხვა მომსახურება → მ.ს.ლაითს 2 bidders 150,000 ₾
NAT250005017 11.03.2025 contract signed same category · 93% title match · same buyer · similar size

ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე დაგეგმილი სხვადასხვა ღონისძიების უზრუნველსაყ…

ქ. თბილისის მერია 98300000სხვადასხვა მომსახურება → შპს ჯეოვოისი 3 bidders 187,500 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ჯითი ჰოლდინგი 16×
პარმა 12×
შპს ჰაივეი 10×
ფრანი
ინფოზავრი ჯგუფი