ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250021945
NAT250021945 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ადგილობრივი საფოსტო და საკურიერო მომსახურება

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 8% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.1 bidders, 73% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 64100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract Nე.ტ.N1-26 running 156 days remaining Contract PDF ↗
50,653 ₾ contract amount 18,610 ₾ (37%) actually paid 23.12.2025 – 31.01.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
966.55 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q1 11.02.2026
2,303.19 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q1 17.03.2026
3,375.29 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 08.04.2026
3,439.01 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 18.05.2026
2,401.72 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 12.06.2026
2,867.59 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 09.07.2026
3,256.28 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 13.08.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250021945
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს ინფრასტრუქტურის სამინისტროს გამგებლობაში არსებული სახელმწიფო საქვეუწყებო დაწესებულება - საქართველოს საავტომობილო გზების დეპარტამენტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია64100000-საფოსტო და საკურიერო მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება46`665.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი01.12.2025 19:51
წინადადებების მიღება იწყება08.12.2025 00:06
წინადადებების მიღება მთავრდება10.12.2025 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი467.00 GEL
გარანტიის ოდენობა467 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხ. სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (1)

NAT250021945_ოქმი N2 და ინტერესთა კონფლიქტი.pdf.pdf გვანცა ბაბულეიშვილი 16.12.2025 16:31

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს "საქართველოს ფოსტა" 42,956 42,956 won
NAT250021945_რწმუნებულება - მერი ბასილაშვილი.pdf.pdf · NAT250021945_დანართი N1 ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf · NAT250021945_გამოცდილება -signed.pdf.pdf · NAT250021945_ტექნიკური დავალება-signed.pdf.pdf
შპს საინფორმაციო კომუნიკაციების სისტემები 46,665 46,665
NAT250021945_დანართი N1 ფასების ცხრილი.pdf.pdf · NAT250021945_ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 01.12.2025 19:51 Announced
  • 08.12.2025 00:06 Bidding opens
  • 08.12.2025 10:14 First bid placed (2 bidders in total)
  • 08.12.2025 17:10 Last bid activity
  • 10.12.2025 12:00 Bidding closes
  • 16.12.2025 16:31 Buyer published: NAT250021945_ოქმი N2 და ინტერესთა კონფლიქტი.pdf
  • 23.12.2025 00:00 Contract signed: Nე.ტ.N1-26 — 50,653 ₾
  • 27.08.2026 07:01 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ადგილობრივი საფოსტო და საკურიერო მომსახურება.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური მახასიათებლები მოცემულია თანდართულ ტექნიკურ დავალებაში. გთხოვთ, იხილოთ თანდართული დოკუმენტი:
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ეტაპობრივად, ტექნიკური დავალებით განსაზღვრული ვადების შესაბამისად, ხელშეკრულების გაფორმებიდან (მაგრამ არაუადრეს 2026 წლის 1 იანვრიდან) 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით პერიოდში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქართველოს მთელი ტერიტორია, სადაც ვრცელდება საქართველოს იურისდიქცია.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
პრეტენდენტს 01.01.2023-დან წინამდებარე ტენდერში წინადადების მიღების დამთავრების თარიღის ჩათვლით პერიოდში ფაქტობრივად გაწეული უნდა ჰქონდეს ანალოგიური მომსახურება (ადგილობრივი საფოსტო და საკურიერო მომსახურება) ღირებულებით არანაკლებ 46 665.00 (ორმოცდაექვსი ათას ექვსას სამოცდახუთი) ლარისა, რისთვისაც, პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შესაბამისი ხელშეკრულებ(ებ)ი და მათი შესრულების დამადასტურებელი, დამკვეთის მიერ დადასტურებული დოკუმენტ(ებ)ის ასლები, ან/და მითითება სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში რეგისტრირებული შესყიდვის უნიკალურ ნომრ(ებ)ზე (NAT/CMR/SPA და ა.შ), სადაც განთავსებულია წინამდებარე პუნქტით მოთხოვნილი ინფორმაცია და დოკუმენტაცია.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტის მიერ ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად დაფიქსირებული წინადადების საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით ნაკლებია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, სატენდერო კომისია პრეტენდენტისგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარდგენას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს სსიპ "ლევან სამხარაულის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო"-ს ან/და საქართველოს კანონმდებლობით განსაზღვრული უფლებამოსილების/აკრედიტაციის მქონე პირის მიერ გაცემული საექსპერტო ან/და აუდიტორული ან/და საშემფასებლო დასკვნით, რომლითაც ცალსახად უნდა დასტურდებოდეს ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა, როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ფასების ცხრილის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ფასების ცხრილის ერთეულებთან მიმართებით. პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 5 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
შემსყიდველი ანგარიშსწორებას განახორციელებს მიმწოდებლის მიერ ფაქტობრივად გაწეულ მომსახურებაზე შემსყიდველისთვის წარდგენილი ინვოისისა და მხართა შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე, საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურის დადასტურებიდან (თუ მიმწოდებელი რეგისტრირებულია დღგ-ის გადამხდელად) არაუგვიანეს 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში. გადახდა ხორციელდება ყოველთვიურად, ფაქტობრივად გაწეული მომსახურების ღირებულების შესაბამისად.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორებისთვის აუცილებელი დოკუმენტაციის სრულყოფილად გაფორმებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
გვანცა ბაბულეიშვილი, 598633263, gvantsa.babuleishvili@georoad.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში (შემდგომში – „სისტემა“) შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ შესაბამისად; 2. ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნას ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე, რომელშიც, თარგმანის სისწორე ან/და მთარგმნელის ხელმოწერის ნამდვილობა დამოწმებული უნდა იყოს ნოტარიული წესით; 3. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტები და/ან ინფორმაცია უნდა იქნას ელექტრონულად ხელმოწერილი შესაბამისად უფლებამოსილი პირის მიერ ან დამოწმებული კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით, კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად, კერძოდ: პრეტენდენტი, „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულია, სახელმწიფო შესყიდვებში ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულოს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით (იხ. სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს რეკომენდაციები). იმ შემთხვევაში, თუ ხელისმომწერი პირი არ არის წარმომადგენლობითი უფლებამოსილებით აღჭურვილი, პრეტენდენტმა სისტემაში უნდა წარმოადგინოს ხელისმომწერი პირის ხელისმოწერისათვის გაცემული მინდობილობა; 4. იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტის მიერ ტექნიკური დოკუმენტაციის სახით წარმოდგენილი დოკუმენტ(ებ)ი შედგენილია და მხარეთა მიერ ხელმოწერილია ელექტრონულად, პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს აღნიშნული ელექტრონული დოკუმენტ(ებ)ის ორიგინალი ეგზემპლარ(ებ)ი, ან მისი დამოწმებული ამონაბეჭდი, საქართველოს კანონმდებლობის მოთხოვნათა შესაბამისად; 5. სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით. 6. პრეტენდენტი ვალდებულია ფასების ცხრილში მითითებული ერთეულისა და საერთო ფასები მათი ათწილადით გამოსახვის შემთხვევაში, გამოსახოს და შესაბამისად გაიანგარიშოს მძიმის შემდეგ ორი ციფრის (მეასედის) სიზუსტით; 7. სატენდერო კომისიის მიერ, პრეტენდენტი დისკვალიფიცირებული იქნება ტენდერიდან (დაზუსტების გარეშე), თუ არ იქნება წარმოდგენილი, სატენდერო დოკუმენტაციის 1.3 პუნქტით გათვალისწინებული ფასების ცხრილი (ფასების ცხრილი), ან ის წარმოდგენილი იქნება განუფასებლად (გარდა იმ შემთხვევისა, თუ წარდგენილ ფასების ცხრილში განუფასებელი პოზიცი(ებ)ის რაოდენობა არ აღემატება განსაფასებელი პოზიციების 5%-ს). 8. მოცემულ ელექტრონულ ტენდერში, პრეტენდენტი სატენდერო წინადადებას წარადგენს დღგ-ის გარეშე. თუ გამარჯვებული პრეტენდენტი ხელშეკრულების დადების მომენტისთვის, საქართველოს კანონმდებლობის შესაბამისად, არის დღგ-ის გადამხდელი, ხელშეკრულების ღირებულებაში გათვალისწინებულ იქნება წინადადების ფასის შესაბამისი დღგ-ის ოდენობა; 9. სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულების ფორმა და პირობები მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში, რომელიც ხელშეკრულების დადების მომენტისათვის დაზუსტდება სატენდერო წინადადების შესაბამისად; 10. პრედენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 11. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ეთანხმება სატენდრო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა ან/და სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთვა არ არის სავალდებულო. 12. პრეტენდენტი ვალდებულია, დაიცვას „პერსონალურ მონაცემთა დაცვის შესახებ“ საქართველოს კანონის მოთხოვნები და ინფორმაცია დაამუშავოს ამავე კანონით განსაზღვრული წესითა და პირობებით. 13. ტენდერში მონაწილეობით პრეტენდენტი ადასტურებს, რომ მის სატენდერო წინადადებაში მითითებული, ფიზიკური პირების პერსონალური მონაცემები (ასეთის არსებობის შემთხვევაში), მოპოვებულია „პერსონალურ მონაცემთა დაცვის შესახებ“ საქართველოს კანონის მოთხოვნათა შესაბამისად და პირი თანახმაა მიმწოდებლის მიერ შემსყიდველისთვის აღნიშნული ინფორმაციის წარდგენაზე, ასევე, მიმწოდებლის და შემსყიდველის მიერ მათი პერსონალური მონაცემების დამუშავებაზე ამავე კანონის მოთხოვნათა დაცვით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250022357 04.12.2025 contract signed same category · 100% title match · similar size

ადგილობრივი საფოსტო და საკურიერო მომსახურება

თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერ… 64100000საფოსტო და საკურიერო მომსახურებები → შპს საინფორმაციო კომუნიკა… 2 bidders 39,700 ₾
NAT250023164 11.12.2025 contract signed same category · 57% title match · same buyer

საერთაშორისო საფოსტო და საკურიერო მომსახურება

საქართველოს ინფრასტრუქტურის სამინისტრ… 64100000საფოსტო და საკურიერო მომსახურებები → შპს არამექს ჯორჯია 2 bidders 25,068 ₾
NAT250020934 21.11.2025 contract signed same category · 80% title match · similar size

ადგილობრივი და საერთაშორისო საფოსტო და საკურიერო მომსახურება

სსიპ "საქართველოს კონკურენციისა და მო… 64100000საფოსტო და საკურიერო მომსახურებები → შპს საინფორმაციო კომუნიკა… 2 bidders 70,000 ₾
NAT250022704 08.12.2025 contract signed same category · 80% title match · similar size

ადგილობრივი და საერთაშორისო საფოსტო - საკურიერო მომსახურება

საქართველოს ეროვნული ბანკი 64100000საფოსტო და საკურიერო მომსახურებები → შპს "საქართველოს ფოსტა" 1 bidder 30,000 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ერ ტე დე
შპს ნიუ ტრანს როუდი
,,საგზაო სამშენებლო სამმართველო №1"
შპს კავკასენერგო
შპს ელიტ ბილდერს გრუპი