ა (ა) იპ წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის საბავშვო ბაღების გაერთიოანებაში შემავალი 25 საბავშვო ბაღისათვის ბურღულეულის, კარტოფილის, ბოსტნეულის და ხილის შესყიდვა. 1. ბრინჯი 2. ჰერკულესი 3. წიწიბურა 4. ვაშლი 5. ბანანი 6.კარტოფილი 7. ხახვი 8. სტაფილო 9.კომბოსტო 10.ჭარხალი 11.ნიორი 12.ლობიო 13.მწვანილი ( ქინძი , ცერეცო , ოხრახუში .) 14.ბროკოლი 15.ქლიავი 16.ქიშმიში 17.ბულგარული 18.ატამი 19.კომში 20.კიტრი 21.პომიდორი 22.ლიმონი 23.გოგრა 24.ყვავილოვანი კომბოსტო
Can we win this?
5% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 12% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
- Expected competition this category averages 1.7 bidders, 40% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 03200000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 13,065.80 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 05.03.2026 |
| 11,896.65 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 26.03.2026 |
| 12,298.85 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 08.05.2026 |
| 15,573.45 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 08.06.2026 |
| 12,820.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 06.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250023093 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ა(ა)იპ წყალტუბოს მუნიციპალიტეტის საბავშვო ბაღების გაერთიანება |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 03200000-ბურღულეული, კარტოფილი, ბოსტნეული, ხილი და თხილეული |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 360`800.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 11.12.2025 10:58 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 19.12.2025 00:01 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 22.12.2025 14:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 4`000.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 3`608 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (8)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 11.12.2025 10:58 Announced
- 19.12.2025 00:01 Bidding opens
- 22.12.2025 12:35 First bid placed (2 bidders in total)
- 22.12.2025 14:12 Last bid activity
- 22.12.2025 14:30 Bidding closes
- 22.12.2025 16:17 Buyer published: NAT250023093_ინტკონფლიქტი ბოსტნეული-SIGNED.pdf
- 22.12.2025 16:17 Buyer published: NAT250023093_ოქმი 2 2-SIGNED.pdf
- 24.12.2025 20:19 Buyer published: NAT250023093_dazustebuli teqnikuri dokumentacia-signed.pdf
- 26.12.2025 15:44 Buyer published: NAT250023093_ოქმი 3 ბოსტნეული-SIGNED.pdf
- 30.12.2025 13:09 Buyer published: NAT250023093_NAT250023093 იმეწარმე ნანი გოგოლაძე ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
- 08.01.2026 11:37 Buyer published: NAT250023093_ოქმი 4 ბოსტნეული 2-SIGNED.pdf
- 13.01.2026 13:22 Buyer published: NAT250023093_წერილი ნიმუშებზე წყალტუბო-signed.pdf
- 14.01.2026 12:19 Buyer published: NAT250023093_ოქმი 5 ბოსტნეული-SIGNED.pdf
- 21.01.2026 00:00 Contract signed: N8 — 208,060 ₾
- 27.08.2026 06:51 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 24 sections
The same thing, bought before
კარტოფილი, სტაფილო, ჭარხალი, ხახვი, კომბოსტო, ყვავილოვანი კომბოსტო, ვაშლი, ვაშლატამა, ა…
ა(ა)იპ ახალქალაქის საბავშვო ბაღების გაერთიანებ-ის დაქვემდებარებაში მყოფი საბავშვო ბაღებ…
შესყიდვის ობიექტია:ბრინჯი, ბანანი, ბულგარული, ვაშლი, კარტოფილი, კომბოსტო, ლობიო, მანანი…
წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ა(ა)იპ ხე…
კარტოფილი, კომბოსტო თავი,ჭარხალი,სტაფილო,ხახვი,ქერი,ბრინჯი,ლობიო,წიწიბურა,ნიორი,ვაშლი, …
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
This buyer usually awards to
across all categories
| ი/მეწარმე ,,ნანი გოგოლაძე" | 6× |
| შპს გამა-გ | 2× |
| შპს როკო | 2× |
| შპს ბუგასი | 1× |
| გოგა ჯაჯანიძე | 1× |