ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › SPA250001243
SPA250001243 SPA · რევერსული აუქციონი not held On procurement.gov.ge ↗

სსიპ კოლეჯი „იბერია“-ს და ა(ა)იპ „ქეა კავკასია“-შ შორის გაფორმებული ხელშეკრულების საფუძველზე, პროექტის „მწვანე უნარების ხელშეწყობა მდგრადობისთვის (PROGRESS)“ ფარგლებში სარესტორნე აღჭურვილობის შესყიდვა თანმდევი მონტაჟით

სსიპ კოლეჯი იბერია 30 tenders 1.2 avg bidders 8 failed 270 CMR deals
5% outside our line

Can we win this?

5% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 40% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Procedure SPA: 0 wins from 1 bids.
  • Category fit 39300000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიSPA250001243
შესყიდვის სტატუსიარ შედგა
შემსყიდველისსიპ კოლეჯი იბერია
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი(SPA)
შესყიდვის კატეგორია39300000-სხვადასხვა სახის მოწყობილობები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება50`466.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ.სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი04.12.2025 16:19
წინადადებების მიღება იწყება13.12.2025 00:08
წინადადებების მიღება მთავრდება15.12.2025 15:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი210.00 GEL
გარანტიის ოდენობა505 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან 30 კალენდარული დღე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (0)

No buyer documents recorded.

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
No bids recorded — nobody entered this tender.

History

  • 04.12.2025 16:19 Announced
  • 13.12.2025 00:08 Bidding opens
  • 15.12.2025 15:00 Bidding closes
  • 27.08.2026 06:58 Current status: not held

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 17 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ კოლეჯი „იბერია“-ს და ა(ა)იპ „ქეა კავკასია“-შ შორის გაფორმებული ხელშეკრულების საფუძველზე, პროექტის „მწვანე უნარების ხელშეწყობა მდგრადობისთვის (PROGRESS)“ ფარგლებში სარესტორნე აღჭურვილობის შესყიდვა თანმდევი მონტაჟით
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.საკვების ვაკუმაიზერი-ვაკუუმის შესაფუთ მანქანას უნდა გააჩნდეს სრული ავტომატური შეფუთვა, უნდა იყოს სამაგიდე მოდელი, ორმაგი ტუმბოთი,მაქსიმალური ვაკუუმი 0.96 მბარ, პულსირებადი ვაკუუმის ფუნქციით, რბილი პროდუქტებისთვის 2 წამიანი მოკლე დალუქვით, ციფრული პანელით; შესაწებელი პლანკის ზომები: არანაკლებ 310 x 5 მმ, საკვების ვაკუმაიზერის ზომები: არანაკლებ W390 x D275 xH130 მმ, სიმძლავრე/სიხშირე: 230V / 50Hz / 1ფაზა 700 ვატი. ცალი-1 2.ჭურჭლის სარეცხი მანქანა-უჟანგავი ფოლადის გამათბობლებით, უჟანგავი ფოლადის კორპუსი 18/10 AISI 304, ორმაგი კარი მაგნიტური დახურვით, მოძრავი სარეცხი მკლავებით, ქარხნულად ჩამონტაჟებული სარეცხი და საპრიალებელი სითხეების დოზატორით, პომპებით, რეზერვუარის ავტომატური შევსებით, გათბობა კონტროლი უსაფრთხო ჩამრთველებით, მარტივი ინტერფეისით, სიმაღლის რეგულირებადი ფეხებით.შესაძლებელი უნდა იყოს სანიაღვრე და გამრეცხი ტუმბოების დაყენება წყლის მიერთება ¾“, მართვის პანელი: ანალოგური , რეცხვის დრო: 1-4 წთ, რეცხვის მოცულობა: არანაკლებ 60 კალათა/სთ, სარეცხი ბაკის მოცულობა: არანაკლებ 45 ლტ, ბაკს უნდა გააჩნდეს ფილტრი,საქვაბის მოცულობა:არანაკლებ 8.6 ლტ, სარეცხი ტუმბოს სიმძლავრე:არანაკლებ 0.65 kw კალათის ზომები: ცალი-1 3.შოკ-მაცივარი-შოკ მაცივარში უნდა თავსდებოდეს არანაკლებ 5 ცალი ლანგარი ზომით 40*60სმ, კარი უნდა იხურებოდეს ავტომატურად,უნდა გააჩნდეს ავტომატური ზონდი,გალღობის რეჟიმით, ფრეონი R404a, 90 წთ. არანაკლებ + 70 ° C / + 3 ° C = 20 კგ,240 წთ.არანაკლებ + 70 ° C / -18 ° C = 15 კგ, შიდა ზომები: არანაკლებ B650 x D400 x H400 მმ, სიმძლავრე/სიხშირე : 400V / 50Hz / 3Pase არანაკლებ 870 ვატი. ცალი-1 4.საკვების დეჰიდრატორი(საშრობი)-საკვების დეჰიდრატორის ზომები: არანაკლებ 460*560*870 მმ(+-10მმ) ,სიხშირე: 220-240V/50- 60Hz,სიმძლავრე: არაუმეტეს 1600 W, ტემპერატურა: 30-90℃,თაროს ზომა: 370*400 მმ(+-10მმ), თაროებს შორის მანძილი: არაუმეტეს 40 მმ.ცალი-1 5.კონვექციური ელექტრო ღუმელი-სიმძლავრე: არაუმეტეს10 კვტ; სიხშირე: 50 Hz; 3 ფაზიანი; საცხობი ტემპერატურა: 30°С _დან 260°С_მდე; ორთქლის ტემპერატურა: 20°С _დან 100°С _მდე; ტაიმერი: მაქსიმუმ 60 წუთი; სამართავი პანელი: მექანიკური; ვენტილატორი: მუშაობს შექცევადი როტაციით;ზომები: 90x90x90 h სმ(+-5სმ) მოსათავსებელი ლანგრების რაოდენობა: 6 ლანგრიანი;მოსათავსებელი ლანგრის ზომა: 60×40 სმ; მახასიათებელი: კონვექციური ღუმელი გამოიყენება ყველანაირი ტიპის საცხობი და გაყინული ნახევარფაბრიკატების გამოსაცხობად; მოდელი აღჭურვილია მექანიკური კონტროლით და ჰალოგენური ნათურებით;ცალი-1 6.პროფესიონალური ფრიტური-განკუთვნილია პროფესიული გამოყენებისთვის, მაღალი სიზუსტით თერმოსტატი 60-200C°, უნდა გააჩნდეს ზეთის ჩამოსაცლელი მოხსნადი კალათა,უჟანგავი ფოლადის კორპუსით და ავზით; ავზის მოცულობა: არანაკლებ 12ლტ, ზომები: 400x700x850 მმ(+-50მმ), სიმძლავრე: 380V, არაუმეტეს 10 კვ/სთ.ცალი-1 7.ხორცის საკეპი მანქანა-უჟანგავი ფოლადის კორპუსით, წარმადობა არაუმეტეს 120 კგ საათში,მოხსნადი საკეპი ნაწილით, მოსათავსებელი ხორცის ყელის დიამეტრი 55 მმ, უნდა მოყვებოდეს 2 სხვადასხვა ზომის ბადე, სიმძლავრე არანაკლებ 550 ვატი, 220V.ცალი-1 8.ზეთის ფილტრაციის დანადგარი-ფილტრაციის ძალა: არაუმეტეს 50 ლ / წთ-მდე; ფილტრაციის ეფექტურობა: 5 მკმ-მდე ნაწილაკების მიღება: არაუმეტეს 1.3 კგ; სამუშაო ციკლი: 4,5 წთ; შეწოვის სიღრმე:არაუმეტეს 35 სმ; ტემპერატურა: მაქს 200 ° C; მასალა: უჟანგავი ფოლადი 1.4031;ცალი-1 9.პლანეტარული მიქსერი-ზომა: 420 x 240 x 420 მმ(+-5მმ); მოცულობა 7ლტ,3 სამაგრი (ცოცხი, ბარი, კაუჭი), ცვალებადი არანაკლებ 10 სიჩქარე 100 – 660 RPM, ტაიმერი. ქვაბი და სამაგრები დამზადებულია უჟანგავი ლითონისგან.ქვაბი ეხსნება ; სიმძლავრე არაუმტეს 0.350 კვტ, 230V/1N/50Hz ცალი-1
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 30 (ოცდაათი) კალენდარული დღე.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდების ადგილია ქ.ქუთისი ნიკეას ქN15
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
შემოთავაზებულ საქონელზე უნდა ვრცელდებოდეს არანაკლებ 1 (ერთი) წლიანი საგარანტიო ვადა მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან (პრეტენდენტი ვალდებულია ფასების ცხრილში (დანართი N1) მიუთითოს ინფორმაცია საგარანტიო ვადის შესახებ). მიმწოდებელმა, საგარანტიო ვადის პერიოდში გამოვლენილი წუნდებული საქონლის შეკეთება უნდა უზრუნველყოს საკუთარი ხარჯებით, მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 10 (ათი)კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო საქონლის შეცვლის საჭიროების შემთხვევაში, მისი შეცვლა უნდა უზრუნველყოს 20 (ოცი)კალენდარული დღის განმავლობაში.წუნის/დეფექტის/ხარვეზის გამო შეკეთების ან ახლით შეცვლის შემთხვევაში, შესყიდვის ობიექტის ტრანსპორტირება უნდა უზრუნველყოს მიმწოდებელმა.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
2.1.1.1 პრეტენდენტი ვალდებულია ფასების ცხრილში (დანართი N1) მიუთითოს შესყიდვის ობიექტის მწარმოებელი ქვეყანა,კომპანია და მოდელი. (ასეთის არსებობის შემთხვევაში). 2.1.1.2 პრეტენდენტის მიერ 2.1.1.1 პუნქტით გათვალისწინებული ინფორმაციის წარმოუდგენლობა დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს მის დისკვალიფიკაციას.
2.2.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის გამოცდილების შესახებ
2.2.1 პრეტენდენტს უნდა ჰქონდეს სარესტორნო აღჭურვილობის მიწოდების გამოცდილება. 2.2.2 პრეტენდენტმა მოთხოვნილი გამოცდილების დასტურად უნდა წარმოადგინოს არანაკლებ 2 (ორი) შესრულებული ხელშეკრულებ(ები)ა, საბოლოო მიღება-ჩაბარების აქტ(ებ)ი და ანგარიშფაქტურ(ები)ა (არსებობის შემთხვევაში) ან ანგარიშსწორების დამადასტურებელი შესაბამისი დოკუმენტაცია.თუ დამადასტურებელი დოკუმენტაცია ატვირთულია სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში, პრეტენდენტმა საკმარისია, ინფორმაციის სახით წარმოადგინოს შესყიდვის SPA/NAT/CMR /CNT ნომერი.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1 პროექტის "მწვანე უნარების ხელშეწყობა მდგრადობისთვის (PROGRESS)“ პირობების გათვალისწინებით პოტენციური მიმწოდებლის მიერ შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის მე-2, მე-3, მე-4, მე-5. მე-6 , მე-7, მე-8 და მე-9 პოზიციები უნდა იყოს ენერგოეფექტური. 2.9.2 პოტენციურმა მიმწოდებელმა შემოთავაზებულ შესყიდვის ობიექტზე ენერგოეფექტურობის დასადასტურებლად უნდა წარმოადგინოს დოკუმენტი ან მიუთითოს ლინკი.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1 იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან/და აუდიტის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის ასლი), რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. 4.1.1.2 დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშწორება მოხდება ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის და მონტაჟის მიღება-ჩაბარების აქტის და შესაბამისი სასაქონლო ზედნადების შესაბამისად, უნაღდო ანგარიშწორებით ლარებში
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ხელშეკრულების შესრულების დამადასტურებელი დოკუმენტის გაფორმებიდან არაუგვაინეს 10 სამუშაო დღეში
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ბერიკა უშვერიძე, 555100588, iberiacollege@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1 სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი წარმოდგენილი უნდა იქნას მოქმედი კანონმდებლობის შესაბამისად. 10.1.2 ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ორიგინალის სახით (ასლის შემთხვევაში ნოტარიულად დამოწმებული ასლი) ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 10.1.3 იმ შემთხვევაში თუ სატენდერო დოკუმენტაციაში შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური და ხარისხობრივი მაჩვენებლების აღწერისას გამოყენებული იქნება სასაქონლო ნიშანი, მოდელი, პატენტი ან მწარმოებელი კომპანია, ასეთ შემთხვევაში აღნიშნული ტერმინები გამოყენებული არის „მსგავსისა“ და „ექვივალენტურის“ მნიშვნელობით და პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს ტექნიკური დოკუმენტაციით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მსგავსი ან ექვივალენტური მახასიათებლების მქონე საქონელი/მომსახურება. ამასთან, ტექნიკურ დავალებაში მოცემული პარამეტრები არის შემსყიდველის მიერ დადგენილი მინიმალური მოთხოვნები, რომელსაც უნდა აკმაყოფილებდეს პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტი. 10.1.4 პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.2 პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი მონაცემები: 10.2.1 მისაწოდებელი საქონლის ფასების ცხრილი დანართი N1-ის მიხედვით, ტექნიკური მონაცემების, მწარმოებელი ქვეყანა,კომპანია და მოდელი. (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) და საგარანტიო ვადის მითითებით (შესყიდვის ობიექტის მწარმოებელი ქვეყანა,კომპანია და მოდელი. (ასეთის არსებობის შემთხვევაში) შესახებ ინფორმაციის წარმოუდგენლობა, ასევე ფასთა ცხრილის წარმოუდგენლობა ან განუფასებლად წარმოდგენა დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას). 2019 წლის 1 იანვრიდან შესყიდვებში მონაწილე მსურველები/პრეტედენტები/მიმწოდებლები „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე ვალდებულები არიან, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთ ელექტრონულ დოკუმენტებზე შეასრულონ კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დაამოწმონ კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260008585 28.04.2026 no result same category · 100% title match · same buyer · similar size

სსიპ კოლეჯი „იბერია“-ს და ა(ა)იპ „ქეა კავკასია“-შ შორის გაფორმებული ხელშეკრულების საფუძ…

სსიპ კოლეჯი იბერია 39300000სხვადასხვა სახის მოწყობილობები 3 bidders 44,000 ₾
NAT260011578 03.06.2026 terminated same category · 100% title match · same buyer · similar size

სსიპ კოლეჯი „იბერია“-ს და ა(ა)იპ „ქეა კავკასია“-შ შორის გაფორმებული ხელშეკრულების საფუძ…

სსიპ კოლეჯი იბერია 39300000სხვადასხვა სახის მოწყობილობები 0 bidders 44,000 ₾
NAT260013163 26.06.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

სსიპ კოლეჯი „იბერია“-ს და ა(ა)იპ „ქეა კავკასია“-შ შორის გაფორმებული ხელშეკრულების საფუძ…

სსიპ კოლეჯი იბერია 39300000სხვადასხვა სახის მოწყობილობები → შპს ჩიკა 1 bidder 44,000 ₾
SPA250000790 28.07.2025 not held same category · 97% title match · same buyer · similar size

სსიპ კოლეჯი „იბერია“-ს და ა(ა)იპ „ქეა კავკასია“-შ შორის გაფორმებული ხელშეკრულების საფუძ…

სსიპ კოლეჯი იბერია 39300000სხვადასხვა სახის მოწყობილობები 0 bidders 50,099 ₾
NAT250017761 01.10.2025 contract signed same category · 92% title match · similar size

ა(ა)იპ კოლეჯი „მოდუსსა“ და ა(ა)იპ „ქეა კავკასია“-ს შორის გაფორმებული ხელშეკრულების საფუ…

სსიპ კოლეჯი მოდუსი 39300000სხვადასხვა სახის მოწყობილობები → შპს მილანო 1 bidder 36,695 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ჯონდო კვანტალიანი 10×
ავთანდილ ოსაძე
შპს ინფინიტი 2024
შპს ნეო სისტემს
ინდივიდუალური მეწარმე ლადო ლებანიძე