შინაგან საქმეთა სამინისტროს მცხეთა მთიანეთის პოლიციის დეპარტამენტის ბალანსზე რიცხულ შენობებში ელექტრო-მექანიკური მოწყობილობების, ცენტრალური გათბობის და გამაგრილებელი სისტემების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 21% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.5 bidders, 48% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50700000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 11,643.53 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 29.06.2026 |
| 11,076.92 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 17.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260004600 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | შინაგან საქმეთა სამინისტროს მცხეთა-მთიანეთის პოლიციის დეპარტამენტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50700000-შენობის მოწყობილობების შეკეთება და ტექნიკური მომსახურება |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 09.03.2026 16:06 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 15.03.2026 00:00 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 17.03.2026 17:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 1`245.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 600 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 311`076.18 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 60`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (36)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს ანტარეს სერვისი | 248,892 | 248,892 | won |
| NAT260004600_ინფორმაცია გამოცდილების შესახებ-signed.pdf.pdf · NAT260004600_პრეისკურანტი.xlsx.xlsx | |||
| შპს კაპექს | 255,082 | 255,082 | — |
| NAT260004600_პრეისკურანტი.xlsx.xlsx | |||
| შპს ტე-ვე-კა პლიუს | 269,610 | 269,610 | — |
| NAT260004600_პრეისკურანტი-signed.pdf.pdf · NAT260004600_საგარანტიო ვადები-signed.pdf.pdf · NAT260004600_მისამართები-signed.pdf.pdf · NAT260004600_პრეისკურანტი.xlsx.xlsx | |||
| შპს SKY GROUP | 311,076 | 295,522 | — |
| NAT260004600_პრეისკურანტი.pdf.pdf · NAT260004600_პრეისკურანტი.xlsx.xlsx | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 07.10.2025 00:00 Buyer published: NAT260004600_მიღება-ჩაბარების აქტი N3-07.10.2025.pdf
- 09.03.2026 16:06 Announced
- 15.03.2026 00:00 Bidding opens
- 16.03.2026 08:40 First bid placed (4 bidders in total)
- 17.03.2026 16:25 Last bid activity
- 17.03.2026 17:00 Bidding closes
- 19.03.2026 17:26 Buyer published: NAT260004600_ოქმი №2.pdf
- 24.03.2026 15:30 Buyer published: NAT260004600_პრეისკურანტი-signed.pdf
- 24.03.2026 15:31 Buyer published: NAT260004600_პრეისკურანტი.xlsx
- 24.03.2026 15:31 Buyer published: NAT260004600_NAT240023867_ხელშ20 შპს ანტარეს სერვისიcompressed-SIGNED-signed.pdf
- 24.03.2026 15:31 Buyer published: NAT260004600_დოკუმენტი 66-0126015817.pdf
- 24.03.2026 15:31 Buyer published: NAT260004600_მიღება-ჩაბარება N1-143 070.80 ლარი.pdf
- 24.03.2026 15:31 Buyer published: NAT260004600_მიღება-ჩაბარება N2-48 963.48 ლარი.pdf
- 24.03.2026 15:31 Buyer published: NAT260004600_საგარანტიო-signed.pdf
- 24.03.2026 15:31 Buyer published: NAT260004600_მიღება-ჩაბარება N4 - 75 428.49 ლარი.pdf
- 24.03.2026 15:32 Buyer published: NAT260004600_მიღება- ჩაბარების აქტი №5 (27023.93 ლარი) -signed.pdf
- 24.03.2026 15:32 Buyer published: NAT260004600_ბაღების აქტები N1.pdf
- 24.03.2026 15:32 Buyer published: NAT260004600_ბაღების აქტები N2.pdf
- 24.03.2026 15:32 Buyer published: NAT260004600_ბაღების აქტები N3.pdf
- 24.03.2026 15:32 Buyer published: NAT260004600_ბაღების აქტები N4.pdf
- 24.03.2026 15:32 Buyer published: NAT260004600_ბაღების აქტები N5.pdf
- 24.03.2026 15:33 Buyer published: NAT260004600_ბაღების აქტები N8.pdf
- 24.03.2026 15:33 Buyer published: NAT260004600_ბაღების აქტები N6.pdf
- 24.03.2026 15:33 Buyer published: NAT260004600_ბაღების აქტები N7.pdf
- 24.03.2026 15:33 Buyer published: NAT260004600_ბაღების აქტები N9.pdf
- 24.03.2026 15:33 Buyer published: NAT260004600_ბაღების აქტები N10.pdf
- 24.03.2026 15:33 Buyer published: NAT260004600_ბაღების აქტები N11.pdf
- 24.03.2026 15:33 Buyer published: NAT260004600_ბაღების აქტები N12.pdf
- 24.03.2026 15:34 Buyer published: NAT260004600_NAT240013847_ხელშეკრულება №5 -signed.pdf
- 24.03.2026 15:34 Buyer published: NAT260004600_მიღება-ჩაბარების აქტი №1 (10342. 24 ლარი) -signed.pdf
- 24.03.2026 15:34 Buyer published: NAT260004600_მიღება-ჩაბარების აქტი №2 (9047.54 ლარი) signed .pdf
- 24.03.2026 15:34 Buyer published: NAT260004600_მიღება-ჩაბარების აქტი №3 -signed ( 19809.74 ლარი) .pdf
- 24.03.2026 15:35 Buyer published: NAT260004600_მიღება-ჩაბარების აქტი №4 (4236.06 ლარი) -signed .pdf
- 24.03.2026 15:35 Buyer published: NAT260004600_მიღება-ჩაბარების აქტი N5.pdf
- 24.03.2026 15:35 Buyer published: NAT260004600_მიღება-ჩაბარების აქტი N6- (11145.15 ლარი) signed.pdf
- 24.03.2026 15:35 Buyer published: NAT260004600_მიღება-ჩაბარების აქტი №7 -signed (10965.86 ლარი) .pdf
- 24.03.2026 15:35 Buyer published: NAT260004600_მიღება-ჩაბარების აქტი №8 (6879.02 ლარი) -signed.pdf
- 24.03.2026 15:35 Buyer published: NAT260004600_მიღება-ჩაბარების აქტი №9 (11760.81 ლარი) -signed.pdf
- 24.03.2026 15:36 Buyer published: NAT260004600_მიღება-ჩაბარების აქტი №10 -signed (11794.69 ლარი) .pdf
- 24.03.2026 16:36 Buyer published: NAT260004600_საკონტაქტო ინფორმაცია-signed.pdf
- 27.03.2026 16:44 Buyer published: NAT260004600_ოქმი №3.pdf
- 02.04.2026 00:00 Contract signed: N33 — 60,000 ₾
- 23.08.2026 21:53 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
საქართველოს სასაზღვრო პოლიციის ბალანსზე რიცხული შენობების მოწყობილობების შეკეთების და ტ…
შინაგან საქმეთა სამინისტროს სტრატეგიული მილსადენების დაცვის დეპარტამენტის მოთხოვნის უზრ…
სსიპ საზღვაო ტრანსპორტის სააგენტოს ადმინისტრაციული შენობის (ქ. ბათუმი; ქ. ფოთი) გათბობა…
საქართველოს ტერიტორიაზე არსებული საქართველოს პროკურატურის ზოგიერთი ადმინისტრაციულ შენობ…
საქართველოს ტერიტორიაზე არსებული საქართველოს პროკურატურის ზოგიერთი ადმინისტრაციულ შენობ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ლუმენი | 1× |
| შპს Sky Link | 1× |
| სილქნეტი | 1× |
| სტოილ | 1× |
| შპს კომპანია GEOSM | 1× |