ქარელის მუნიციპალიტეტში არსებული 24 საბავშვო ბაღისთვის ხორც პროდუქტების შესყიდვა.წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს ხორც პროდუქტები - საქონლის ხორცი და ქათმის ფილე
Can we win this?
7% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 14% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.1 bidders, 50% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 15100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 7,173.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 23.01.2026 |
| 7,921.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 03.02.2026 |
| 9,344.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 19.02.2026 |
| 10,962.20 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 02.03.2026 |
| 8,547.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 20.03.2026 |
| 4,987.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 01.04.2026 |
| 8,569.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 22.04.2026 |
| 10,001.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 06.05.2026 |
| 9,169.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 25.05.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT250022780 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულების ქარელის მ/გაერთიანება |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 15100000-ცხოველური წარმოშობის პროდუქტები, ხორცი და ხორცის პროდუქტები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 189`400.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 09.12.2025 13:52 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 19.12.2025 00:01 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 22.12.2025 14:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 3`300.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 1`894 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩთვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (1)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს ქართული ხორც-პროდუქტების ფერმა | 173,600 | 173,600 | won |
| NAT250022780_ხარჯთაღრიცხვა_ქარელი 22-signed.pdf.pdf | |||
| შპს ენ პროდუქტი | 186,040 | 186,040 | — |
| NAT250022780_დანართი#1 -151-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 09.12.2025 13:52 Announced
- 19.12.2025 00:01 Bidding opens
- 21.12.2025 22:01 First bid placed (2 bidders in total)
- 22.12.2025 12:24 Last bid activity
- 22.12.2025 14:00 Bidding closes
- 23.12.2025 15:36 Buyer published: NAT250022780_ოქმი.pdf
- 30.12.2025 00:00 Contract signed: N7 — 173,600 ₾
- 27.08.2026 06:54 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 14 sections
The same thing, bought before
წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს საქონლის …
წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს საქონლის …
წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს საქონლის …
წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს - საქონლი…
წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს - საქონლი…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ქარელის მუნიციპალიტეტში არსებული 24 საბავშვო ბაღისთვის ხორც პროდუქტების შესყიდვა.წინამდ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ანგივი | 3× |
| მარიკა კაჭკაჭაშვილი | 2× |
| შპს ენ პროდუქტი | 1× |
| ნოდარ მეტრეველი | 1× |
| შპს ქართული ხორც-პროდუქტების ფერმა | 1× |