დანის პირის სიმტკიცის საზომი მოწყობილობის შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 21% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.0 bidders, 43% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 38300000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 9,900.00 ₾ | სახელმწიფო ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 10.06.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260002393 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 38300000-საზომი ხელსაწყოები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 18`000.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ.სატენდერი დოკუმენრტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 11.02.2026 14:19 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 23.02.2026 00:09 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 25.02.2026 13:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 200.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 180 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხ.სატენდერი დოკუმენრტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (10)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს სავაჭრო ჯგუფი | 18,000 | 8,800 | — |
| NAT260002393_ფასების ცხრილი (დანართი N1)2393-signed.pdf.pdf | |||
| შპს ომნიგლობი | 9,900 | 9,900 | won |
| NAT260002393_ფასების ცხრილი (დანართი N1) signed.pdf.pdf | |||
| შპს გლობალ თრეიდ გრუპ | 10,000 | 10,000 | — |
| NAT260002393_ფასების ცხრილი (დანართი N1) (10) (1)-signed.pdf.pdf | |||
| შპს სქაიქრესთ თრეიდინგ | 12,400 | 12,400 | — |
| NAT260002393_ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf.pdf | |||
| ქომუნალ ტექნოლოჯი | 15,000 | 15,000 | — |
| NAT260002393_ფასების ცხრილი (დანართი N1) დანა-signed.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 11.02.2026 14:19 Announced
- 23.02.2026 00:09 Bidding opens
- 24.02.2026 20:10 First bid placed (5 bidders in total)
- 25.02.2026 13:05 Last bid activity
- 25.02.2026 13:30 Bidding closes
- 26.02.2026 21:21 Buyer published: NAT260002393_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“_ოქმი №2 - ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილით.pdf
- 27.02.2026 10:04 Buyer published: NAT260002393_ფასების ცხრილი (დანართი N1) 2393-signed.pdf
- 27.02.2026 15:36 Buyer published: NAT260002393_მწარმოებლის ინფორმაცია_თარგმანი.PDF
- 02.03.2026 12:53 Buyer published: NAT260002393_ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამ. დოკ._02393 შპს სავაჭრო ჯგუფი - დასკვნა.pdf
- 05.03.2026 22:40 Buyer published: NAT260002393_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“_ოქმი №3 - ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილით.pdf
- 06.03.2026 22:12 Buyer published: NAT260002393_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“_ოქმი №4 - ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილით.pdf
- 11.03.2026 15:58 Buyer published: NAT260002393_ნოტარიული თარგმანი.pdf
- 11.03.2026 15:58 Buyer published: NAT260002393_საექსპერტო დასკვნა_NAT260002393-signed.pdf
- 11.03.2026 15:58 Buyer published: NAT260002393_სერტიფიკატები.pdf
- 13.03.2026 22:06 Buyer published: NAT260002393_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“_ოქმი №5 - ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილით.pdf
- 20.03.2026 00:00 Contract signed: N268 — 9,900 ₾
- 21.08.2026 15:30 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
ელექტრო სასწორების შესყიდვა
შსს ლოჯისტიკის დეპარტამენტის მოთხოვნის უზრუნველსაყოფად, მანძილმზომებისა და შტანგელფარგა…
ცივი იარაღის პირის სიმტკიცისა და ელასტიურობის შესამოწმებელი ხელსაწყოს სახელმწიფო შესყიდ…
ელექტრო საზომი ხელსაწყოების სახელმწიფო შესყიდვა
სხვადასხვა სახის საზომი ხელსაწყოების შესყიდვა
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ელექტრო სასწორების შესყიდვა
ლაზერული მანძილმზომების შესყიდვა
შსს ლოჯისტიკის დეპარტამენტის მოთხოვნის უზრუნველსაყოფად, მანძილმზომებისა და შტანგელფარგა…
შსს ლოჯისტიკის დეპარტამენტის მოთხოვნის უზრუნველსაყოფად, მანძილმზომების, დენის ინდიკატორ…
This buyer usually awards to
across all categories
| ჯი ეს სი | 13× |
| შპს ემ კა ეს | 13× |
| შპს გლობალ თრეიდ გრუპ | 11× |
| შპს გამა-გ | 11× |
| შპს ჩინი | 10× |