ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT250023781
NAT250023781 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

ა(ა)იპ. ამბროლაურის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულებისათვის ცხოველური წარმოშობის პროდუქტები, ხორცი და ხორცის პროდუქტების შესყიდვა

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 15% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.1 bidders, 50% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 15100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N02 running 156 days remaining Contract PDF ↗
31,200 ₾ contract amount 29,091 ₾ (93%) actually paid 08.01.2026 – 31.01.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
2,275.74 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 11.02.2026
2,375.25 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 11.02.2026
2,333.56 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 06.03.2026
1,992.10 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 20.03.2026
1,960.77 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 26.03.2026
2,050.59 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 02.04.2026
1,110.38 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 23.04.2026
2,767.56 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 27.04.2026
2,069.30 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 14.05.2026
2,241.83 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 09.06.2026
2,718.76 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 23.06.2026
2,698.12 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 25.06.2026
1,810.77 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 07.07.2026
686.08 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q3 23.07.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250023781
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველია(ა)იპ ამბროლაურის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულება
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია15100000-ცხოველური წარმოშობის პროდუქტები, ხორცი და ხორცის პროდუქტები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება31`200.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ.სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი19.12.2025 11:03
წინადადებების მიღება იწყება27.12.2025 00:03
წინადადებების მიღება მთავრდება29.12.2025 14:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი624.00 GEL
გარანტიის ოდენობა312 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების გაფორმებიდან მოთხოვნის შესაბამისად 31 დეკემბრის ჩათვლით.
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (1)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ნება პლიუსი 31,200 31,200 won
NAT250023781_ფასების ცხრილი - ხორცი-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 19.12.2025 11:03 Announced
  • 27.12.2025 00:03 Bidding opens
  • 29.12.2025 00:48 First bid placed (1 bidders in total)
  • 29.12.2025 00:48 Last bid activity
  • 29.12.2025 14:00 Bidding closes
  • 30.12.2025 14:25 Buyer published: NAT250023781_ოქმი N2 15100000-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed-signed.pdf
  • 08.01.2026 00:00 Contract signed: N02 — 31,200 ₾
  • 27.08.2026 06:46 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 18 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
ა(ა)იპ. ამბროლაურის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულებისათვის ცხოველური წარმოშობის პროდუქტები, ხორცი და ხორცის პროდუქტების შესყიდვა.,
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.CPV 15111100 საქონლის ხორცი 900კგ.-ხორცი საქონლის, ძვალგამოცლილი (ახალი დაკლული, სასაკლაოზე გაციებული) – უმაღლესი ხარისხის, ორგანოლეპტიკურად (ფერი - ვარდისფერი, სუნი - სასიამოვნო, კონსისტენცია და სხვა) დამაკმაყოფილებელი; საქონლის ხორცი უნდა იყოს შეფუთული და სათანადოდ ეტიკეტირებული 2.CPV 15112130 ქათმის ფილე -ქათმის ფილე 350კგ. – გაყინული, დაფასოებული 0,5კგ-დან 1კგ-მდე. შეფუთვით, ორგანოლეპტიკურად (ფერი, სუნი, კონსისტენცია და სხვა) დამაკმაყოფილებელი, უმაღლესი ხარისხის, დამზადებული უნდა იყოს ჰორმონალური დანამატების გარეშე. შენახვის ვადა და პირობები: -18 0C,. არაუმეტეს 7 თვისა. ქარხნული წესით შეფუთული. 3. ა) მიწოდებული საკვები პროდუქციის ხარისხი უნდა შეესაბამებოდეს საქართველოს მთავრობის 2012 წლის 7 მარტის #90 დადგენილებით დამტკიცებული ,,ცხოველური წარმოშობის სურსათის ჰიგიენის სპეციალური წესის“ მოთხოვნებს. ბ)საქონლის ხორცის ყოველ მოწოდებაზე, წარმოდგენილი უნდა იქნას, საქართველოს მთავრობის, 2015 წლის 7 ივლისის №325 დადგენილებით დამტკიცებული, „საქართველოს ტერიტორიაზე ცხოველთა და ცხოველური პროდუქტების გადაზიდვისას გამოსაყენებელი ვეტერინარული მოწმობების ფორმებისა და მათი გაცემის წესის“ შესაბამისად გაცემული, ვეტერინარული მოწმობა (ფორმა N2), რომელშიც მითითებული იქნება საქონლის დაკვლის დღე და საათი. გ) საქონლის ხორცი დაკლული და დამუშავებული უნდა იყოს სასაკლაოს მიერ რომელსაც მინიჭებული ექნება სურსათის ეროვნული სააგენტოს აღიარების ნომერი შესაბამის საქმიანობაში; დ) საქონლის ხორცი უნდა იყოს დაფასოებული საბავშვო ბაღების მოთხოვნილი რაოდენობებით, შეფუთული (თავდახურულ კონტეინერებში), მიმწოდებლის მიერ, რომელსაც მინიჭებული ექნება სურსათის ეროვნული სააგენტოს აღიარების ნომერი შესაბამის საქმიანობაში; ეტიკეტირებული საქართველოს მთავრობის 2016 წლის 9 მარტის N118 დადგენილება „ტექნიკური რეგლამენტის - საქონლის ხორცისა და საქონლის ხორცის პროდუქტების ეტიკეტირების წესის შესაბამისად, კერძოდ: 1.წარმოშობა - 2.სასაკლაოს აღიარების ან პირობითი აღიარების №... 3. საცნობარო ნომერი ან საცნობარო კოდი- (საყურე ნიშანი, ნიშანი ან ბიზნოპერატორის მიერ სასაკლაოზე ცხოველის ან ცხოველთა ჯგუფისთვის მინიჭებული ნომერი, რომლისგანაც მიღებულია ხორცი.) 4. სასაკლაოზე ცოცხალი ცხოველის მიმყვანი პირის პირადი №...იმ შეთხვევაში, როცა არ აქვს საყურე ნიშანი. 5. დამზადების თარიღი -(თარიღი, როდესაც მიიღო საბოლოო სახე, გაგრილების დამთავრების თარიღი) 6. შენახვის ვადა: ტემპერატურისა და დროის მითითებით. ე) უნდა აკმაყოფილებდეს, საქართველოს მთავრობის 2015 წლის 10 ნოემბრის N581 დადგენილებით დამტკიცებული, „სურსათის მიკრობიოლოგიური მაჩვენებლების შესახებ“ ტექნიკური რეგლამენტით დადგენილ მოთხოვნებს, ადამიანის სიცოცხლისა და ჯანმრთელობის უზრუნველყოფის მიზნით, სურსათის უვნებლობასთან და მიკრობიოლოგიურ რისკებთან მიმართებაში. ვ) უნდა აკმაყოფილებდეს, საქართველოს მთავრობის, 2010 წლის 25 ივნისის N173 დადგენილებით დამტკიცებული, ,,სურსათის/ცხოველის საკვების ჰიგიენის ზოგადი წესისა“ და ,,სურსათის/ცხოველის საკვები ჰიგიენის გამარტივებული წესის“ შესახებ ტექნიკური რეგლამენტით დადგენილ მოთხოვნებს, სურსათის/ცხოველის საკვების წარმოების მათ შორის პირველადი წარმოების, გადამუშავებისა და დისტრიბუციის ყველა ეტაპზე. ზ) უნდა აკმაყოფილებდეს, საქართველოს შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის მინისტრის 2001 წლის 16 აგვისტოს N301/ნ ბრძანებით დამტკიცებული „სასურსათო ნედლეულისა და კვების პროდუქტების ხარისხისა და უსაფრთხოების სანიტარული წესებითა და ნორმებით“ განსაზღვრულ სანიტარულ მოთხოვნებს, საკვები პროდუქციის დამუშავების ეტაპებზე და წარმოებაში პროდუქციის ახალი სახეობის ჩაშვების, მისი გადამუშავების, წარმოების, შენახვის, ტრანსპორტირების, შესყიდვის, ქვეყანაში შემოტანისა და რეალიზაციის დროს (შემდგომში – საკვები პროდუქციის მიმოქცევისას). თ) უნდა აკმაყოფილებდეს, საქართველოს მთავრობის, 2014 წლის 15 იანვრის N72 დადგენილებით დამტკიცებული "სურსათთან დაკავშირებული ტარის სანიტარულ-ჰიგიენური ნორმების დამტკიცების წესის შესახებ“ ტექნიკური რეგლამენტით განსაზღვრულ მოთხოვნებს, სასურსათო პროდუქტის შესაფუთ მასალებსა და ნაკეთობებში ქიმიურ ნივთიერებათა საკონტროლო მაჩვენებლებისა და მიგრაციის დასაშვებ რაოდენობას, რომელიც ზიანს არ აყენებს სურსათს და უვნებელია ადამიანის ჯანმრთელობისათვის. ი) პროდუქციის ტრანსპორტირება უნდა განხორციელდეს სპეციალიზირებული მანქანა- რეფრეჟერატორით (მაცივარი), სადაც დაცული იქნება პროდუქციის ხარისხის დაცვისთვის აუცილებელი ტემპერატურული რეჟიმი და სანიტარულ-ჰიგიენური ნორმები..
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
შესყიდვის ობიექტის მიწოდების ვადა განისაზღვროს ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის იანვრიდან 24 ივლისის ჩათვლით და 15 სექტემბრიდან 28 დეკემბრის ჩათვლით,ეტაპობრივად, შემსყიდველის მოთხოვნის შესაბამისად. კვირაში ერთხელ.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
ა(ა)იპ ,,ამბროლაურის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულებები"-ს ფილიალებისს შემდეგ 1.ამბროლაური/ჭელიაღელის საბავშვო ბაღი. 2.უამბროლაური/ურავის საბავშვო ბაღი. 3.ამბროლაური/ლიხეთის საბავშვო ბაღი. 4.ამბროლაური/ჭვიშის საბავშვო ბაღი. 5.ამბროლაური/ხვანჭკარის საბავშვო ბაღი. 6.ამბროლაური/ბუგეულის საბავშვო ბაღი. 7.ამბროლაური/ბოსტანის საბავშვო ბაღი. 8.ამბროლაური/ სადმელის საბავშვო ბაღი. 9.ამბროლაური/წესის საბავშვო ბაღი. 10.ამბროლაური/ ხდიკრის საბავსვო ბაღი, 11.ამბროლაურის საბავშვო ბაღი. (მის:ბრატისლავა რაჭის ქუჩაN6).
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
დაზიანებული, (არ გამოავლენს ხარვეზებს)საქონლის ტექნიკური მახასიათებლები სრულ შესაბამისობაში მოვა სატენდერო წინადადებაში აღნიშნულ მაჩვენებლებთან, ასევე იქნება მოხმარებისათვის ვარგისი, წინააღმდეგ შემთხვევაში ვალდებულია საკუთარი სახსრებიტ თავად უზრუნველყოს აღმოჩენილი დეფექტის მქონე საქონლის შეცვლა შეტყობინების მიღებიდან2(ორი)დღის ვადაში. საქონლის ტრანსპორტირების(მიწოდების)პროცესში მისი დაზიანებით გამოწვეული ზიანის ანაზღაურება ეკისრება მიმწოდებელს
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა, მის მიერ წარმოდგენილ ფასების ცხრილში უნდა მიუთითოს ინფორმაცია შემოთავაზებული საქონლის წარმოშობის ქვეყნის შესახებ. შენიშვნა: პრეტენდენტის მიერ, „წინადადების მიღება დასრულებულია“ ეტაპზე, საქონლის წარმოშობის ქვეყნის შესახებ ინფორმაციის წარმოუდგენლობა დაზუსტების მექანიზმის გამოყენების გარეშე გამოიწვევს სატენდერო პროცედურებიდან პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ასევე, პრეტენდენტის მიერ დაზუსტებული სატენდერო წინადადების წარმოდგენის შემდგომ შემოთავაზებული საქონლის წარმოშობის ქვეყნის ცვლილება გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. შენიშვნა დაზუსტებას არ ექვემდებარება ტექნიკიკური დოკუმენტაცია, თუ სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნების შესაბამისად, არ იქნება წარმოდგენილი ინფორმაცია, არ არის ან განუფასებლადაა წარმოდგენილი ხარჯთაღრიცხვა.
2.5.1 მოთხოვნა საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადებთან დაკავშირებით (გეგმა-გრაფიკი)
პროდუქტი მიწოდებული უნდა განხორციელდეს სამუშაო დღის 09:00დან 17:00 საათამდე.მოთხოვნის შესაბამისად კვირაში ერთჯერ,გაერთიანებული მოთხოვნის მეილზე გაგზავნიდან არაუგვიანეს სამ სამუშაო დღეში. ა(ა)იპ ,,ამბროლაურის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულებები"-ს საბავშვო ბაღების მისამართებზე.
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
თითოეულ მოწოდებულ პარტიას თან უნდა ახლდეს სერთიფიკატი- ეტიკეტი ,ვარგისიანობის ვადა და შენახვის პირობები.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
1. აღნიშნულ ტენდერში მოითხოვება ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთება, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე. 2. პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას სსიპ „ლევან სამხარაულის სახელობის ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს“ ან სხვა აკრედიტირებული პირის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი). ექსპერტიზის დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
შესყიდვის ობიექტის მიწოდების ღირებულების ანაზღაურება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით – (გადარიცხვით). ანგარიშსწორება განხორციელდება ფაქტიურად მიწოდებეული საქონლის მიხედვით, მიღება–ჩაბარების აქტის ხელმოწერის, შესაბამისი საგადასახადო ზედნადების/ანგარიშ-ფაქტურის (კანონმდებლობით დადგენილ შემთხვევაში) გამოწერისა და წარმოდგენის შემდეგ. ააიპ ამბროლაურის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულების დირექტორის მიღება-ჩაბარების აქტზე ხელის მოწერა განხორციელდება თითოეულ საბავშვო ბაღის უფლებამოსილი პირის (ბაღის ხელმძღვანელები) ხელის მოწერის და წარდგენის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება მოხდება ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში. ხელშეკრულების პროექტი
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ეკატერინე გაგუა, 551201175, ambrolaurisbagi@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250022646 08.12.2025 not held same category · 100% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ. ამბროლაურის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულებისათვის ცხოველური წარმოშობის პროდ…

ა(ა)იპ ამბროლაურის სკოლამდელი სააღმზრ… 15100000ცხოველური წარმოშობის პროდუქტები, ხორცი და ხორცის პროდუქტები 0 bidders 28,500 ₾
NAT250000257 08.01.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

ა(ა)იპ. ამბროლაურის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულებისათვის ცხოველური წარმოშობის პროდ…

ა(ა)იპ ამბროლაურის სკოლამდელი სააღმზრ… 15100000ცხოველური წარმოშობის პროდუქტები, ხორცი და ხორცის პროდუქტები → შპს ნება პლიუსი 1 bidder 40,600 ₾
NAT250012596 14.07.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer

ა(ა)იპ. ამბროლაურის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულებისათვის ცხოველური წარმოშობის პროდ…

ა(ა)იპ ამბროლაურის სკოლამდელი სააღმზრ… 15100000ცხოველური წარმოშობის პროდუქტები, ხორცი და ხორცის პროდუქტები → შპს გ და ა კომპანი 2 bidders 17,100 ₾
SPA250001326 12.12.2025 not held same category · 50% title match · similar size

ცხოველური წარმოშობის პროდუქტები, ხორცი და ხორცპროდუქტების შესყიდვა

NAT250015885 27.08.2025 no result same category · 51% title match · similar size

აბაშის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე სააღმზრდელო დაწესებულებების ბაღებისათვის ცხოველური წა…

აბაშის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე საა… 15100000ცხოველური წარმოშობის პროდუქტები, ხორცი და ხორცის პროდუქტები 1 bidder 37,050 ₾
NAT250012471 11.07.2025 contract signed same category · 58% title match

ააიპ სამტრედიის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებათა გაერთიანების ბაგა-ბაღებისათვის ცხოველ…

სამტრედიის სკოლამდელი აღზრდის დაწესებ… 15100000ცხოველური წარმოშობის პროდუქტები, ხორცი და ხორცის პროდუქტები → შპს ნება პლიუსი 1 bidder 59,600 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ნება პლიუსი 10×
შპს გ და ა კომპანი
შპს თ&ე კომპანი