ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT250024433
NAT250024433 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

1.1.1.ქათმის ხორცის მკერდის ფილე გაყინული

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 10% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.1 bidders, 50% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Incumbent სოსო ონიაშვილი has won 2 of the last 3 awards from this buyer here.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 15100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N5 running 189 days remaining Contract PDF ↗
26,809 ₾ contract amount 14,231 ₾ (53%) actually paid 16.01.2026 – 05.03.2027
PaymentSourceYear QuarterPaid on
2,090.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 28.01.2026
1,225.50 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 10.02.2026
1,330.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 26.02.2026
1,216.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 11.03.2026
1,026.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 25.03.2026
1,064.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 08.04.2026
1,121.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 27.04.2026
1,662.50 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 14.05.2026
1,501.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 28.05.2026
1,368.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 09.06.2026
627.00 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 23.06.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT250024433
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიახმეტის მუნიციპალიტეტის საბავშო ბაღების ცენტრი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია15100000-ცხოველური წარმოშობის პროდუქტები, ხორცი და ხორცის პროდუქტები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება39`508.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ ტექნიკური დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი26.12.2025 15:24
წინადადებების მიღება იწყება03.01.2026 00:06
წინადადებების მიღება მთავრდება05.01.2026 16:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი160.00 GEL
გარანტიის ოდენობა395 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადა2026 წელში ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (5)

NAT250024433_ქათმის ფილე.pdf.pdf მერაბ კაჭკაჭაშვილი 07.01.2026 00:51
NAT250024433_ოქმი№3 ( ქათმის მკერდის ფილე) 2026-01წ.pdf.pdf ირაკლი ქიბროწაშვილი 12.01.2026 15:51

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
სოსო ონიაშვილი 26,809 26,809
NAT250024433_ამონაწერი თელავი.pdf.pdf · NAT250024433_ამონაწერი სოსო.pdf.pdf · NAT250024433_აღიარება-ხორცი-1.pdf.pdf · NAT250024433_აღიარება-ხორცი-2.pdf.pdf · NAT250024433_დანართი №1 ფასების ცხრილი (ქათმის მკერდის ფილე)2026 წლისათვის.pdf.pdf · NAT250024433_დანართი №2 - ინფორმაცია წარმოშობის წყაროსთან და მწარმოებელთან დაკავშირებით-(ქათმის მკერდის ფილე) 2026 წლისათვის.pdf.pdf · NAT250024433_მანქანა რეფრეჟერატორი (1).pdf.pdf · NAT250024433_სერთიფიკატი ფილე.PDF.pdf · NAT250024433_სერთიფიკატი.pdf.pdf
შპს ნება პლიუსი 26,809 26,809 won
NAT250024433_დანართი №2 - ინფორმაცია წარმოშობის წყაროსთან და მწარმოებელთან დაკავშირებით-(ქათმის მკერდის ფილე) 2026 წლისათვის-signed.pdf.pdf · NAT250024433_დანართი №1 ფასების ცხრილი (ქათმის მკერდის ფილე)2026 წლისათვის-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 26.12.2025 15:24 Announced
  • 03.01.2026 00:06 Bidding opens
  • 03.01.2026 17:58 First bid placed (2 bidders in total)
  • 05.01.2026 14:27 Last bid activity
  • 05.01.2026 16:30 Bidding closes
  • 06.01.2026 13:15 Buyer published: NAT250024433_ოქმი№2 და ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილი (ქათმის მკერდის ფილე) 2026-01წ.pdf
  • 07.01.2026 00:51 Buyer published: NAT250024433_ქათმის ფილე.pdf
  • 08.01.2026 11:19 Buyer published: NAT250024433_წერილი ნიმუშების წარმოდგენაზე-signed.pdf
  • 08.01.2026 11:39 Buyer published: NAT250024433_ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა-ქათმის ფილე.pdf
  • 12.01.2026 15:51 Buyer published: NAT250024433_ოქმი№3 ( ქათმის მკერდის ფილე) 2026-01წ.pdf
  • 16.01.2026 00:00 Contract signed: N5 — 26,809 ₾
  • 27.08.2026 06:41 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
1.1.1.ქათმის ხორცის მკერდის ფილე გაყინული;
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
.2.1. .ქათმის ხორცის მკერდის ფილე .- 2822 კილოგრამი გაყინულ მდგომარეობაში; დამზადებული ქათმის მკერდის ხორცით; ჰორმონალური დანამატების გარეშე; ორგანოლეპტიკურად (ფერი, სუნი, კონსისტენცია და სხვა) დამაკმაყოფილებელი; დაფასოებული 0,5 დან – 1,2 კგ–მდე ჰერმეტულ შეფუთვაში; იმპორტირებულის შემთხვევაში, შესაბამისად ეტიკეტირებული ქართულ ენაზე; მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს არანაკლებ 60 კალენდარული დღე. 1.2.2.ტრანსპორტირება უნდა განხორციელდეს სპეციალიზირებული მანქანა-რეფრეჟერატორით (მაცივარი) შესაბამისი ტემპერატურული რეჟიმის დაცვით; 1.2.3.მოცემული რაოდენობა წარმოადგენს საორიენტაციო/სავარაუდო რაოდენობას, შემსყიდველი ორგანიზაციის მიერ შესყიდვის ობიექტის ფაქტობრივი ათვისება დამოკიდებული იქნება ბავშვთა ფაქტიურ გამოცხადებაზე, შესაბამისად მიმწოდებელს არ უნდა გააჩნდეს პრეტენზია სახელშეკრულებო რაოდენობის სრულად ათვისებაზე; 1.2.4.საქონელი უნდა შეესაბამებოდეს/აკმაყოფილებდეს: ა) უნდა იყოს ეტიკეტირებული საქართველოს მთავრობის 2016 წლის პირველი ივლისის N 301 დადგენილებით დამტკიცებული "მომხმარებლისათვის სურსათის შესახებ ინფორმაციის მიწოდების თაობაზე" ტექნიკური რეგლამენტის შესაბამისად. ბ).უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2014 წლის 15 იანვრის N 72 დადგენილებით დამტკიცებული ,,სურსათთან დაკავშირებული ტარის სანიტარულ-ჰიგიენური ნორმების დამტკიცების წესის შესახებ“ ტექნიკური რეგლამენტით განსაზღვრულ მოთხოვნებს სასურსათო პროდუქტის შესაფუთ მასალებსა და ნაკეთობებში ქიმიურ ნივთიერებათა საკონტროლო მაჩვენებლებისა და მიგრაციის დასაშვებ რაოდენობას, რომელიც ზიანს არ აყენებს სურსათს და უვნებელია ადამიანის ჯანმრთელობისათვის. გ)უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2015 წლის 10 ნოემბრის N 581 დადგენილებით დამტკიცებული „სურსათის მიკრობიოლოგიური მაჩვენებლების შესახებ“ ტექნიკური რეგლამენტით დადგენილ მოთხოვნებს, ადამიანის სიცოცხლისა და ჯანმრთელობის უზრუნველყოფის მიზნით, სურსათის უვნებლობასთან და მიკრობიოლოგიურ რისკებთან მიმართებაში. დ) უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2010 წლის 25 ივნისის N173 დადგენილებით დამტკიცებული ,,სურსათის/ცხოველის საკვების ჰიგიენის ზოგადი წესისა“ და ,,სურსათის/ცხოველის საკვები ჰიგიენის გამარტივებული წესის“ შესახებ ტექნიკური რეგლამენტით დადგენილ მოთხოვნებს, სურსათის/ცხოველის საკვების წარმოების მათ შორის პირველადი წარმოების, გადამუშავებისა და დისტრიბუციის ყველა ეტაპზე. ე) უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის მინისტრის 2001 წლის 16 აგვისტოს N 301/ნ ბრძანებით დამტკიცებული „სასურსათო ნედლეულისა და კვების პროდუქტების ხარისხისა და უსაფრთხოების სანიტარული წესებითა და ნორმებით“ განსაზღვრულ სანიტარულ მოთხოვნებს, საკვები პროდუქციის დამუშავების ეტაპებზე და წარმოებაში პროდუქციის ახალი სახეობის ჩაშვების, მისი გადამუშავების, წარმოების, შენახვის, ტრანსპორტირების, შესყიდვის, ქვეყანაში შემოტანისა და რეალიზაციის დროს (შემდგომში – საკვები პროდუქციის მიმოქცევისას). ვ) უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2012 წლის 7 მარტის N 90 დადგენილებთ დამტკიცებული ,,ცხოველური წარმოშობის სურსათის ჰიგიენის სპეციალური წესით“ დადგენილ მოთხოვნებს ბიზნესოპერატორისათვის, რომელიც ეწევა ცხოველური წარმოშობის სურსათის წარმოებას, გადამუშავებასა და დისტრიბუციას. ზ) უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს მთავრობის 2015 წლის 9 ნოემბრის N 567 დადგენილებით დამტკიცებული „სურსათში ზოგიერთი დამაბინძურებლის (კონტამინანტის) მაქსიმალურად დასაშვები ზღვრის შესახებ“ ტექნიკური რეგლამენტით განსაზღვრულ ნორმებს. თ)არსებული ნორმატიული დოკუმენტ(ებ)ის ცვლილების ან/და ახალი ნორმატიული დოკუმენტ(ებ)ის შემოღების შემთხვევაში, მიმწოდებელი ვალდებულია შესყიდვის ობიექტი და მასთან დაკავშირებული გარემოებები შეუსაბამოს შეცვლილ გარემოებებს; 1.2.5.საქონლის ლაბორატორიული შემოწმება: ა) მიმწოდებელი ვალდებულია სამ თვეში ერთჯერ თავისი ხარჯებით წარმოადგინოს საქონლის მიკრობიოლოგიური კვლევის შესახებ აკრედიტებული ლაბორატორიის მიერ გაცემული გამოცდის ოქმი; ბ) ნიმუშის აღება და ლაბორატორიული შემოწმება უნდა განხორციედლეს საქართველოში მოქმედი კანონმდებლობისა და სტანდარტების შესაბამისად; გ) შემსყიდველი უფლებამოსოლია მიმწოდებელს მოსთხოვოს იმ ლაბორატორიის აკრედიტაციის მოწმობა, სადაც უნდა განხორციელდეს საქონლის ლაბორატორიული შემოწმება, იმ შემთხვევაში, თუ აკრედიტებული ლაბორატორია შერჩეული იქნება მიმწოდებლის მიერ; დ) ნიმუშების აღება განხორციელდება ერთობლივად შემსყიდველისა და მიმწოდებლის უფლებამოსილი პირების მიერ, შემსყიდველის მიერ შერჩეული საბავშო ბაღიდან/ბაღებიდან, აღბული ნიმუში შეიფუთება დადგენილი წესის მიხედვით და გაიგზავნება აკრედიტებულ ლაბორატორიაში; ე) საქონლის მიკრობიოლოგიური კვლევის შესახებ შესაბამისი ინფორმაციის, აკრედიტებული ლაბორატორიის მიერ გაცემული გამოცდის ოქმის დაგენილ ვადაში წარუდგენლობის შემთხვევაში მიმწოდებლის მიმართ გატარდება ხელშეკრულებით გათვალისწინებული ღონისძიებები. (იხილეთ ხელშეკრულების პროექტი);
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
2026 წელში ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით;
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
1.5.1.საქონლის მიწოდება განხორციელდება „ შემსყიდველი “ ორგანიზაციის 36 ობიექტზე საბავშვო ბაღებში დანართიN 3-ში მითითებულ მისამართებზე (რომელიც ატვირთულია 10.1 პუნქტში - დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტებში, შესყიდვის მოცემული რაოდენობა არ არის ზღვრული, რომელიც შეიძლება შემცირდეს საბავშვო ბაღებში ბავშვთა ფაქტიურად გამოცხადების საფუძველზე. 1.5.2. საქონლის მიწოდება მოხდება ეტაპობრივად, კვირაში ერთხელ მოთხოვნის შესაბამისად სამუშაო დღეებში (დილის 9:00-დან) გარდა უქმე და არასამუშაო დღეებისა ამ შემთვევაში მიწოდება განხორციელდება მომდევნო დღეს. 1.5.3.მისაწოდებელი საქონლის რაოდენობა განისაზღვრება „შემსყიდველის“ მიერ თითოეულ საბავშვო ბაღზე ელექტრონული ფორმით წინასწარ მიცემული შეკვეთის საფუძველზე. „შემსყიდველის“ მიერ ელექტრონული ფოსტით გაგზავნილი შეკვეთის გაგზავნის თარიღი ითვლება შეკვეთის მიცემის თარიღად, ხოლო შეკვეთაში დაფიქსირებული საქონელის მიწოდების თარიღი -მიწოდების თარიღად; მიმწოდებელი ვალდებულია საბავშვო ბაღებში საქონლის შეტანის დროს, გამოწერილი ელექტრონული სასაქონლო ზედნადების ერთი ეგზემპლარი, შესაბამისი ხელმოწერებით მიღება-ჩაბარებაზე დატოვოს საბავშვო ბაღში; 1.5.4.წუნის აღმოჩენის შემთხვევაში „ მიმწოდებელი “ ვალდებულია შეცვალოს წუნდებული საქონელი ახლით, შეტყობინებიდან (ელექტრონული ფოსტით, ტელეფონით.) 1(ერთი) დღის განმავლობაში;
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
2.1.1.1. პრეტენდენტმა უნდა მიუთითოს შესყიდვის ობიექტის წარმოების ქვეყანა და მწარმოებელი დანართი N2-ის შესაბამისად. 2.1.1.2. იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტი არ მიუთითებს წარმოების ქვეყანასა და მწარმოებლის დასახელებას დანართ N2-ში, პრეტენდენტი დაზუსტების გარეშე დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას. წარმოების ქვეყნისა და მწარმოებლის შესახებ ინფორმაცია არ ექვემდებარება ცვლილებას და უნდა იყოს საბოლოო, წინააღმდეგ შემთხვევაში პრეტენდენტი ასევე დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას. ამასთან, თუ წარმოების ქვეყნისა და მწარმოებლის შესახებ წარდგენილი ინფორმაცია არასრულყოფილია ან შეიცავს უზუსტობებს, თუმცა პრეტენდენტის მიერ სატენდერო წინადადების სახით წარდგენილი დოკუმენტ(ებ)ის/ინფორმაციის ერთობლიობით, მათი შეფასების, ანალიზისა და ურთიერთშეჯერების საფუძველზე შესაძლებელია შესყიდვის ობიექტის წარმოების ქვეყნისა და მწარმოებლის იდენტიფიკაცია, სატენდერო კომისია უფლებამოსილია მიმართოს პრეტენდენტს აღნიშნულის დაზუსტების მოთხოვნით;
2.7.1 მოთხოვნა ლიცენზიასთან, აკრედიტაციასთან, სტანდარტებთან, ხარისხის შესაბამისობასთან და სხვ. დოკუმენტების შესახებ
2.7.1. პრეტენდენტი და ასევე, მისაწოდებელი პროდუქტის მწარმოებელი, რეგისტრირებული უნდა იყოს ეკონომიკურ საქმიანობათა რეესტრში, ან განაცხადი უნდა ჰქონდეს გაკეთებული აღნიშნულ რეესტრში რეგისტრაციის ან/და რეგისტრაციის ვადის გაგრძელების მიზნით, საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით. სადაც, „გამოყენებული ეკონომიკური საქმიანობის სახეების ცნობარში"/საქმიანობის აღწერაში მითითებული იქნება შესყიდვის ობიექტის შესაბამისი საქმიანობის სახე/სახეები. აღნიშნული გადამოწმებული იქნება სატენდერო კომისიის მიერ საჯარო რეესტრის ეროვნული სააგენტოს ვებ-გვერდზე. 2.7.2. თუ შემოთავაზებული პროდუქტი იმპორტირებულია მაშინ, 2.7.1. პუნქტის მოთხოვნები არ ვრცელდება მისაწოდებელი პროდუქტის მწარმოებელზე. 2.7.3.თუ შემოთავაზებული საქონელი იწარმოება საქართველოში, პრეტენდენტმა სატენდერო წინადადებასთან ერთად უნდა წარმოადგინოს მისაწოდებელი პროდუქტის მწარმოებელზე საქართველოს მთავრობის 2014 წლის 26 დეკემბრის N 722 დადგენილებით დამტკიცებული „ბიზნესოპერატორის აღიარების წესის“ შესაბამისად საქართველოს სოფლის მეურნეობის სამინისტროს სახელმწიფო კონტროლს დაქვემდებარებული სსიპ სურსათის ეროვნული სააგენტოს (შემდგომში - სეს) მიერ მინიჭებული აღიარების/პირობითი აღიარების დამადასტურებელი დოკუმენტი (გარდა საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი გამონაკლისებისა, რომლის შესახებაც პრეტენდენტმა უნდა წარმოადინო ინფორმაცია/დოკუმენტი);
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
3.1.1.1. პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს დანართში №2 მითითებული, შესყიდვის ობიექტის შესაბამისი ნიმუში. 3.1.1.2. ნიმუშთან ერთად, პრეტენდენტმა (ერთიანი ელექტრონული სისტემის საშუალებით) უნდა წარმოადგინოს: 3.1.1.3. შესყიდვის ობიექტის ხარისხის სერტიფიკატი ან/და შესაბამისობის დეკლარაცია;
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ა.ა.ი.პ. "ახმეტის მუნიციპალიტეტის საბავშვო ბაღების ცენტრი"-ში შემდეგ მისამართზე ქ. ახმეტა ჩოლოყაშვილის ქ.N 50;
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა დასაბუთებული უნდა იყოს ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგებისა და აუდიტის ზედამხედველობის სამსახურის რეესტრში რეგისტრირებული პირის (აუდიტორის/აუდიტორული ფირმის) მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნით;
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ნაერთი მიღება-ჩაბარების აქტის და საგადასახადო ანგარიშფაქტურის (კანონმდებლობით გათვალისწინებულ შემთხვევაში) საფუძველზე;
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორებისთვის განსაზღვრული დოკუმენტაციის გაფორმებიდან/წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღე;
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ირაკლი ქიბროწაშვილი, 591010229, akhmetabagebi@yahoo.com თამარ ონიაშვილი სატენდერო კომისიის თავმჯდომარე ტელეფონი-591105056.
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში შესყიდვის პროცედურები ხორციელდება საქართველოს კანონის „სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ“ და სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანებით დამტკიცებული "ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ შესაბამისად. 10.1.2. პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.3. სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით. 10.1.4. პრეტენდენტი ვალდებულია, მის მიერ შექმნილი, წინადადების სახით წარსადგენი დოკუმენტები (მაგ., ფასების ცხრილი, ინფორმაცია საკუთარი გამოცდილების შესახებ, საგარანტიო პირობები და ა.შ.). დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით/კვალიფიციური შტამპით. აღნიშნულისთვის პრეტენდენტს აქვს ორი შესაძლო გზა: • ყველა PDF დოკუმენტი სათითაოდ დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით; • გააერთიანოს წარსადგენი დოკუმენტები ერთ PDF ფაილად, ხოლო თუ ერთი ფაილის ზომა აღემატება 20 მეგაბაიტს – რამდენიმე PDF ფაილად და ის/ისინი დაამოწმოს/დაადასტუროს კვალიფიციური ხელმოწერით ან/და კვალიფიციური შტამპით;
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250018559 17.10.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer

1.1.1.ქათმის ხორცის მკერდის ფილე გაყინული

ახმეტის მუნიციპალიტეტის საბავშო ბაღებ… 15100000ცხოველური წარმოშობის პროდუქტები, ხორცი და ხორცის პროდუქტები → შპს ნება პლიუსი 2 bidders 10,010 ₾
NAT250012574 14.07.2025 contract signed same category · 70% title match · similar size

გაყინული ქათმის ხორცი (ფილე)

ქალაქ რუსთავის საბავშვო ბაგა-ბაღების … 15100000ცხოველური წარმოშობის პროდუქტები, ხორცი და ხორცის პროდუქტები → შპს ჰელსი ფუდ 1 bidder 64,379 ₾
NAT250022766 09.12.2025 contract signed same category · 44% title match · similar size

შესყიდვის ობიექტია გაყინული ქათმის ფილე ხორცი (1 კგ.შეკვრა)

ა(ა)იპ ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სკოლ… 15100000ცხოველური წარმოშობის პროდუქტები, ხორცი და ხორცის პროდუქტები → შპს ნება პლიუსი 1 bidder 47,450 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს ნება პლიუსი
სოსო ონიაშვილი
შპს ელ შოპი
შპს გამა-გ
ჯი აი სი ჯორჯია