ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260000181
NAT260000181 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

აბაშის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე სააღმზრდელო დაწესებულებების ბაღებისათვის რძის პროდუქტების შესყიდვა 15500000 - რძის პროდუქტები 15511100 - პასტერიზებული რძე 15511700 - რძის ფხვნილი 15512300 - შედედებული ნაღები 15530000 - კარაქი 15542100 - ხაჭო

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.6 bidders, 41% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 15500000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N13 fulfilled 1 amendment Contract PDF ↗
29,106 ₾ contract amount 29,106 ₾ (100%) actually paid 29.01.2026 – 30.08.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
3,901.50 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 11.02.2026
2,506.85 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 25.02.2026
1,999.83 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 11.03.2026
2,860.48 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q1 19.03.2026
4,054.66 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 06.04.2026
2,773.23 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 29.04.2026
3,698.47 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 25.05.2026
3,057.48 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 09.06.2026
4,253.89 ₾ ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი 2026 Q2 17.06.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260000181
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიაბაშის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე სააღმზრდელო დაწესებულება
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია15500000-რძის პროდუქტები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება36`003.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ.სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი12.01.2026 15:51
წინადადებების მიღება იწყება18.01.2026 00:01
წინადადებების მიღება მთავრდება20.01.2026 15:30
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი150.00 GEL
გარანტიის ოდენობა360 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების დადებიდან 2026 წლის 30 ივნისამდე
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გარეშე
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (5)

NAT260000181_ოქმი 2_ოქმი რძე.pdf.pdf ანი ავალიანი 21.01.2026 16:40
NAT260000181_ფასების-ცხრილი155-რძე-signed.pdf.pdf მერაბ კაჭკაჭაშვილი 21.01.2026 23:20
NAT260000181_ოქმი 3_ოქმი 3.pdf.pdf ანი ავალიანი 23.01.2026 14:46

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს ნება პლიუსი 35,153 35,153 won
NAT260000181_155-signed.pdf.pdf · NAT260000181_ფასების-ცხრილი155-რძე-signed.pdf.pdf
შპს არგინეთი 35,837 35,837
NAT260000181__ფასების-ცხრილი-NAT260000181.pdf.pdf · NAT260000181__155.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 12.01.2026 15:51 Announced
  • 18.01.2026 00:01 Bidding opens
  • 19.01.2026 03:40 First bid placed (2 bidders in total)
  • 20.01.2026 14:07 Last bid activity
  • 20.01.2026 15:30 Bidding closes
  • 21.01.2026 16:39 Buyer published: NAT260000181_ინტერესთა_რძე ინტერესტა.pdf
  • 21.01.2026 16:40 Buyer published: NAT260000181_ოქმი 2_ოქმი რძე.pdf
  • 21.01.2026 23:20 Buyer published: NAT260000181_ფასების-ცხრილი155-რძე-signed.pdf
  • 21.01.2026 23:20 Buyer published: NAT260000181_წერილი ნიმუშების წარმოდგენაზე-signed.pdf
  • 23.01.2026 14:46 Buyer published: NAT260000181_ოქმი 3_ოქმი 3.pdf
  • 29.01.2026 00:00 Contract signed: N13 — 29,106 ₾
  • 23.08.2026 21:21 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 18 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
აბაშის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე სააღმზრდელო დაწესებულებების ბაღებისათვის რძის პროდუქტების შესყიდვა 15500000 - რძის პროდუქტები 15511100 - პასტერიზებული რძე 15511700 - რძის ფხვნილი 15512300 - შედედებული ნაღები 15530000 - კარაქი 15542100 - ხაჭო.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. კარაქი –თითოეული მოწოდებული პარტია უნდა იყოს დამზადებული რძის ნაღებისაგან, მცენარეული ცხიმის გარეშე. ქარხნული წესით. შეფუთული და სათანადოდ ეტიკეტირებული 0,200კგ. შეფუთვით. ფერი, სუნი და გემო დამახასიათებელი გარკვეული ნიმუშისათვის. დაჭრის დროს არ უნდა იფშვნებოდეს. რძის ცხიმის შემცველობა არანაკლებ 82%, წყლის შემცველობა არაუმეტეს 16%, ხოლო გაუცხიმოებული (მოხდილი) რძის მშრალი ნაშთის შემცველობა არაუმეტეს 2%. - კარაქი უნდა იყოს შეფუთული და სათანადოდ ეტიკეტირებული (ეტიკეტირება უნდა შეესაბამებოდეს: საქართველოს მთავრობის 2013 წლის 31 დეკემბრის N441 დადგენილების ტექნიკური რეგლამენტის „სურსათის ეტიკეტირებისადმი დამატებითი მოთხოვნის შესახებ“ დამტკიცების თაობაზე მოთხოვნებს; 2019 წლის 1 მარტიდან კი საქართველოს მთავრობის 2016 წლის 1 ივლისის №301 დადგენილებით დამტკიცებული - „მომხმარებლისათვის სურსათის შესახებ ინფორმაციის მიწოდების თაობაზე“ ტექნიკური რეგლამენტის მოთხოვნებს.) – კარაქი უნდა შეესაბამებოდეს: საქართველოს მთავრობის 2015 წლის 10 ნოემბრის N 581 დადგენილების „სურსათის მიკრობიოლოგიური მაჩვენებლების შესახებ ტექნიკური რეგლამენტის დამტკიცების თაობაზე“, საქართველოს შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროს 2001 წლის 16 აგვისტოს N301/ნ ბრძანების „სასურსათო ნედლეულისა და კვების პროდუქტების ხარისხისა და უსაფრთხოების სანიტარული წესებისა და ნორმების დამტკიცების შესახებ“, საქართველოს მთავრობის 2010 წლის 7 მარტის #90 დადგენილების „ცხოველური წარმოშობის სურსათის ჰიგიენის სპეციალური წესი“ და საქართველოს მთავრობის 2015 წლის 3 აპრილის #152 დადგენილების „რძისა და რძის ნაწარმის შესახებ ტექნიკური რეგლამენტის დამტკიცების თაობაზე“ მოთხოვნებს. - ტრანსპორტირება უნდა განხორციელდეს სპეციალიზირებული მანქანა-რეფრეჟერატორით (მაცივარი); – სურსათის უვნებლობა, ეტიკეტირება, შეფუთვისა და ტრანსპორტირების პირობები უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს და მოქმედ სტანდარტებს- 369 კგ 2.რძის ფხვნილი- –თითოეული მოწოდებული პარტია უნდა იყოს ქარხნული წარმოების, მშრალი, სუფთა, ერთგვაროვანი ფხვიერი მასა. ფერი, სუნი და გემო დამახასიათებელი, მინარევების გარეშე. 100 გრ. პროდუქტში რძის ცხიმის შემცველობა არანაკლებ 25 %, ცილა – 26%, მჟავიანობა არაუმეტეს 16-17%–სა. არადამახასიათებელი გემოს გარეშე. - მშრალი რძე უნდა იყოს შეფუთული (ვაკუუმ შეფუთვა) და სათანადოდ ეტიკეტირებული (ეტიკეტირება უნდა შეესაბამებოდეს: საქართველოს მთავრობის 2013 წლის 31 დეკემბრის N441 დადგენილების ტექნიკური რეგლამენტის „სურსათის ეტიკეტირებისადმი დამატებითი მოთხოვნის შესახებ“ დამტკიცების თაობაზე მოთხოვნებს ;2019 წლის 1 მარტიდან კი საქართველოს მთავრობის 2016 წლის 1 ივლისის №301 დადგენილებით დამტკიცებული - „მომხმარებლისათვის სურსათის შესახებ ინფორმაციის მიწოდების თაობაზე“ ტექნიკური რეგლამენტის მოთხოვნებს.) – მშრალი რძე უნდა შეესაბამებოდეს: საქართველოს მთავრობის 2015 წლის 10 ნოემბრის N 581 დადგენილების „სურსათის მიკრობიოლოგიური მაჩვენებლების შესახებ ტექნიკური რეგლამენტის დამტკიცების თაობაზე“, საქართველოს შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროს 2001 წლის 16 აგვისტოს N301/ნ ბრძანების „სასურსათო ნედლეულისა და კვების პროდუქტების ხარისხისა და უსაფრთხოების სანიტარული წესებისა და ნორმების დამტკიცების შესახებ“, საქართველოს მთავრობის 2010 წლის 7 მარტის #90 დადგენილების „ცხოველური წარმოშობის სურსათის ჰიგიენის სპეციალური წესი“ და საქართველოს მთავრობის 2015 წლის 3 აპრილის #152 დადგენილების „რძისა და რძის ნაწარმის შესახებ ტექნიკური რეგლამენტის დამტკიცების თაობაზე“ მოთხოვნებს. - თითოეულ მოწოდებულ პარტიას თან უნდა ახლდეს შესაბამისობის სერთიფიკატი; - ტრანსპორტირება უნდა განხორციელდეს სპეციალიზირებული მანქანა-რეფრეჟერატორით (მაცივარი); – სურსათის უვნებლობა, ეტიკეტირება, შეფუთვისა და ტრანსპორტირების პირობები უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს და მოქმედ სტანდარტებს. - 446 კგ 3.პასტელირებული რძე- თითოეული მოწოდებული პარტია უნდა იყოს დამზადებული პასტერიზებული, ან ულტრა პასტერიზებული ნორმალიზირებული რძისაგან, ქარხნული წესით. კონსისტენცია ერთგვაროვანი, ცხიმის მასიური წილი არანაკლებ 3.2%. არადამახასიათებელი გემოს გარეშე, არ უნდა შეიცავდეს მავნე ქიმიურ ელემენტებს, მიკრობიოლოგიური და ქიმიური მაჩვენებლები უნდა აკმაყოფილებდეს რძისა და რძის ნაწარმის შესახებ ტექნიკური რეგლამენტის მოთხოვნებს (საქართველოს მთავრობის დადგენილება N152 2015 წლის 3 აპრილი). შეფუთული და სათანადოდ ეტიკეტირებული, არანაკლებ 0,800 ლიტრისა და არაუმეტეს - 1ლიტრიან თავსახურიან შეფუთვაში, რომელიც თავსახურით იხსნება და იხურება. (ტეტრაპაკი, მინის ქილა ან პეტი, ასეპტიკური ჩამოსხმით) და სათანადოდ ეტიკეტირებული (ეტიკეტირება უნდა შეესაბამებოდეს: საქართველოს მთავრობის 2013 წლის 31 დეკემბრის N441 დადგენილების ტექნიკური რეგლამენტის „სურსათის ეტიკეტირებისადმი დამატებითი მოთხოვნის შესახებ“ დამტკიცების თაობაზე მოთხოვნებს ;2019 წლის 1 მარტიდან კი საქართველოს მთავრობის 2016 წლის 1 ივლისის №301 დადგენილებით დამტკიცებული - „მომხმარებლისათვის სურსათის შესახებ ინფორმაციის მიწოდების თაობაზე“ ტექნიკური რეგლამენტის მოთხოვნებს.) – რძე უნდა შეესაბამებოდეს: საქართველოს მთავრობის 2015 წლის 10 ნოემბრის N 581 დადგენილების „სურსათის მიკრობიოლოგიური მაჩვენებლების შესახებ ტექნიკური რეგლამენტის დამტკიცების თაობაზე“, საქართველოს მთავრობის 2015 წლის 9 ნოემბრის # 567 დადგენილების „სურსათში ზოგიერთი დამაბინძურებლის (კონტამინანტი) მაქსიმალურად დასაშვები ზღვრის შესახებ ტექნიკური რეგლამენტის დამტკიცების თაობაზე“, საქართველოს შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამინისტროს 2001 წლის 16 აგვისტოს N301/ნ ბრძანების „სასურსათო ნედლეულისა და კვების პროდუქტების ხარისხისა და უსაფრთხოების სანიტარული წესებისა და ნორმების დამტკიცების შესახებ“, საქართველოს მთავრობის 2010 წლის 7 მარტის #90 დადგენილების „ცხოველური წარმოშობის სურსათის ჰიგიენის სპეციალური წესი“ და საქართველოს მთავრობის 2015 წლის 3 აპრილის #152 დადგენილების „რძისა და რძის ნაწარმის შესახებ ტექნიკური რეგლამენტის დამტკიცების თაობაზე“ მოთხოვნები - ტრანსპორტირება უნდა განხორციელდეს სპეციალიზირებული მანქანა-რეფრეჟერატორით (მაცივარი); - თითოეულ მოწოდებულ პარტიას თან უნდა ახლდეს შესაბამისობის დეკლარაცია. - სურსათი უნდა შეესაბამებოდეს დეკლარირებული სტანდარტით განსაზღვრულ მოთხოვნებს. – სურსათის უვნებლობა, ეტიკეტირება, შეფუთვისა და ტრანსპორტირების პირობები უნდა აკმაყოფილებდეს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილ მოთხოვნებს და მოქმედ სტანდარტებს.2795 ლ 4.ხაჭო - " 6-9%. ცხიმიანობის, უმაღლესი ხარისხის, სუნი და გემო დამახასიათებელი გარკვეული ნიმუშისთვის. არ უნდა შეიცავდეს მავნე ქიმიურ ელემენტებს, მიკრო ბიოლოგიური და ფიზოქიმიური მაჩვენებლები უნდა აკმაყოფილებდეს სტანდარტს. მითითებული უნდა იყოს დამზადებისა და ვარგისიანობის ვადა. დამზადებული უნდა იყოს ნატურალური რძით,მცენარეული ცხიმების გარეშე. ორგანოლეპტიკური, ფიზიკო ქიმიური, მიკრობიოლოგიური და სანიტარულ ჰიგიენური მაჩვენებლებით უნდა შესაბამებოდეს სურსათის უვნებლობისა და უსაფრთხოების მოთხოვნებს"თითოეული მოწოდებული საქონელის პარტიის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 80-85%. შეფუთვა/ტარა: ქარხნული წესით, სათანადოდ ეტიკეტირებული 0.150 -2 კგ ჰერმეტულად დახურულ შეფუთვაში.. 408 კგ 5.არაჟანი - არაჟანი დამზადებული უნდა იყოს პასტერიზებული, ნორმალიზებული ნაღებისაგან, ქარხნული წესით, ცხიმიანობა 12-15%,არადამახასიათებელი გემოს გარეშე, არ უნდა შეიცავდეს მავნე ქიმიურ ელემენტებს, მიკრობიოლოგიური და ქიმიური მაჩვენებლები უნდა აკმაოფილებდეს რძისა და რძის ნაწარმის შესახებ ტექნიკური რეგლამენტის მოთხოვნებს. არ უნდა შეიცავდეს მცენარეულ ცხიმს. შეფუთვა: შეფუთული და სათანადოდ ეტიკეტირებული 0.150 -2 კგ ჰერმეტულად დახურულ შეფუთვაში.თითოეული მოწოდებული საქონელის პარტიის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 80-85%. 63 კგ.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ხელშეკრულების დადებიდან 2026 წლის 30 ივნისის ჩათვლით (ეტაპობრივად) შემსყიდველი ორგანიზაციის მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 3 კალენდარულ დღეში. მიწოდება განხორციელდება თვეში ორჯერ, საბავშვო ბაღების მოთხოვნების შესაბამისად
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდების ადგილია ქ. აბაშა, ტრანსპორტირება განხორციელდება მიმწოდებლის მიერ თვეში ორჯერ გეზათის ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ.გეზათი სამიქაოს ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ. სამიქაო ძვ.აბაშის ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ.ძვ.აბაშა სეფიეთის ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ.სეფიეთი ქოლობნის ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ.ქოლობანი პ/მაისის ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ.პ/მაისი გაუწყინარის ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ.გაუწყინარი ტყვირის ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ.ტყვირი ნაესაკოვოს ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ.ნაესაკოვო ეწერის ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ.ეწერი სუჯუნის ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ.სუჯუნა ზანათის ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ.ზანათი ნორიოს ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ნორიო ონტოფოს ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ონტოფო წყემის ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ. წყემი კეთილარის ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ. კეთილარი მაცხოვრისკარის ს/ბაღი აბაშის მუნიციპალიტეტი, სოფ. მაცხოვრისკარი.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
ფასების ცხრილში პრეტენდნტმა უნდა მიუთითოს საქონლის წარმოშობის ქვეყანა და მწარმოებელი. პრეტენდენტის მიერ დასახელების მიუთითებლობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას ყოველგვარი დაზუსტების პროცედურის გარეშე. შენიშვნა: „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის დამტკიცების შესახებ“ სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების 27-ე მუხლის მე-3 პუნქტის თანახმად წარმოშობის წყაროს და მწარმოებელის შესახებ ინფორმაცია არ ექვემდებარება დაზუსტებას.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთულ დოკუმენტებზე და ინფორმაციებზე სავალდებულოა შესრულდეს კვალიფიციური ელექტრონული ხელმოწერა ან/და ეს დოკუმენტები დამოწმდებული იყოს კვალიფიციური ელექტრონული შტამპით. სატენდერო დოკუმენტაციის უცხოურ ენაზე წარმოდგენის შემთხვევაში, მათ უნდა დაერთოს საქართველოს კანონმდებლობით დადგენილი წესით შესრულებული თარგმანები ქართულ ენაზე.
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
პრეტენდენტმა შემსყიდველ ორგანიზაციაში უნდა წარმოადგინოს ფასების ცხრილით გათვალისწინებული მოსაწოდებელი საქონლის ნიმუშები.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 1 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ქ.აბაშა, ჩიქოვანის N 13.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ელექტრონული ვაჭრობის შედეგად პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, პრეტენდენტმა უნდა დაასაბუთოს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა შესაძლებელია დასაბუთდეს ექსპერტიზის ან აუდიტის დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას.ასევე დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტაცია. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტის დადგენილ ვადაში წარუდგენლობა ან სატენდერო პირობებთან ან/და ტექნიკურ დოკუმენტაციასთან შეუსაბამობა გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას, სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თვმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის №12 ბრძანებით დამტკიცებული „ელექტრონული ტენდერის ჩატარების წესის“ 32-ე მუხლის პირველი პუნქტის „დ“ ქვეპუნქტის საფუძველზე.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 1 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით, ფაქტიურად მიწოდებული საქონლის შესაბამისად, წერილობითი მომართვის, მიღება-ჩაბარების აქტის, ანგარიშფაქტურის(სასაქონლო ზედნადების) წარმოდგენის შემდეგ.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10(ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.თუ ,,მიმწოდებელ"-ს ნაკისრი ვალდებულებების არაჯეროვნად შესრულების გამო დაეკისრება პიგასამტეხლო, ანგარიშწორება განხორციელდება ,,შემსყიდველის"-სათვის პირგასამტეხლოს თანხის ჩარიცხვიდან 10(ათი)სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ანი ავალიანი, 571079885, aniavaliani01@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
შესყიდვის მოცემული რაოდენობა არის ზღვრული, რომელიც შეიძლება შემცირდეს ფაქტიურად გაერთიანებაში შემავალ ბაღებში ბავშვთა გამოცხადების საფუძველზე.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250015880 27.08.2025 terminated same category · 100% title match · same buyer · similar size

აბაშის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე სააღმზრდელო დაწესებულებების ბაღებისათვის რძის პროდუქტ…

აბაშის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე საა… 15500000რძის პროდუქტები 1 bidder 25,570 ₾
NAT250017856 02.10.2025 no result same category · 100% title match · same buyer

აბაშის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე სააღმზრდელო დაწესებულებების ბაღებისათვის რძის პროდუქტ…

აბაშის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე საა… 15500000რძის პროდუქტები 1 bidder 17,528 ₾
NAT260003200 19.02.2026 contract signed same category · 42% title match · similar size

ა(ა)იპ ცაგერის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე სააღმზრდელო დაწესებულებების მ…

ცაგერის მუნიც. სკოლამდელი დაწესებულებ… 15500000რძის პროდუქტები → შპს ალეკო 2 bidders 48,100 ₾
NAT250012594 14.07.2025 contract signed same category · 39% title match · similar size

ა(ა)იპ. ამბროლაურის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულებისათვის „რძის პროდუქტების “ შესყი…

ა(ა)იპ ამბროლაურის სკოლამდელი სააღმზრ… 15500000რძის პროდუქტები → შპს გ და ა კომპანი 3 bidders 27,755 ₾
NAT250018172 10.10.2025 contract signed same category · 42% title match

ა(ა)იპ ცაგერის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი და სკოლისგარეშე სააღმზრდელო დაწესებულებების მ…

ცაგერის მუნიც. სკოლამდელი დაწესებულებ… 15500000რძის პროდუქტები → შპს ოსა 1 bidder 19,000 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს საბა
შპს ნება პლიუსი
ჯუმბერი ნაკაშია
შპს ნება
შპს იზი