ქ.თბილისში, ნაძალადევის რაიონში, ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობების საერთო საკუთრებაში არსებული საცხოვრებელი სახლების წითელ ხაზებში მოქცეული წყალკანალიზაციის გაყვანილობების სარემონტო სამუშაოების დეფექტური აქტების შედგენის მომსახურების სახელმწიფო შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 13% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.8 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 71300000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 636.16 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 10.03.2026 |
| 707.87 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 07.04.2026 |
| 515.46 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 07.04.2026 |
| 31.24 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 13.05.2026 |
| 45.44 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 13.05.2026 |
| 159.04 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 19.05.2026 |
| 359.97 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 29.05.2026 |
| 177.48 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 16.06.2026 |
| 0.73 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 16.06.2026 |
| 237.85 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 26.06.2026 |
| 394.14 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 10.07.2026 |
| 369.91 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 29.07.2026 |
| 711.28 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 04.08.2026 |
| 140.58 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 06.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260000084 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ქ. თბილისის ნაძალადევის რაიონის გამგეობა |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 71300000-საინჟინრო მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 15`120.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 08.01.2026 17:18 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 18.01.2026 00:01 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 20.01.2026 15:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 76.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 151 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (5)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 08.01.2026 17:18 Announced
- 18.01.2026 00:01 Bidding opens
- 19.01.2026 19:43 First bid placed (2 bidders in total)
- 20.01.2026 14:06 Last bid activity
- 20.01.2026 15:00 Bidding closes
- 26.01.2026 17:47 Buyer published: NAT260000084_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომიიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხ. მიმაგრებული ოქმი N2 + ხელწერილი - SIGNED.pdf
- 26.01.2026 22:56 Buyer published: NAT260000084_დანართი N1 - ხარჯთაღრიცხვა.xlsx (27/01/2026 03:01)
- 26.01.2026 22:56 Buyer published: NAT260000084_დანართი N1 - ხარჯთაღრიცხვა-signed.pdf (27/01/2026 03:01)
- 27.01.2026 15:05 Buyer published: NAT260000084_დანართი N1 - ხარჯთაღრიცხვა.xlsx
- 27.01.2026 15:05 Buyer published: NAT260000084_დანართი N1 - ხარჯთაღრიცხვა-signed.pdf
- 02.02.2026 00:00 Contract signed: N5.1.9 — 4,970 ₾
- 23.08.2026 21:22 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 14 sections
The same thing, bought before
ქ.თბილისში, ნაძალადევის რაიონში, ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობების საცხოვრებელ შენობებში წ…
ქ. თბილისში, ნაძალადევის რაიონში, ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობების საცხოვრებელი შენობებში…
ქ.თბილისში, ნაძალადევის რაიონში, ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობების საცხოვრებელი შენობებში …
ქ. თბილისში, ნაძალადევის რაიონში ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობების განვითარების ხელშეწყობი…
ქ. თბილისში, გლდანის რაიონის ტერიტორიაზე, მრავალბინიანი საცხოვრებელი სახლების, ბინათმეს…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ქ. თბილისში, ნაძალადევის რაიონში შესასრულებელი სამუშაოებისთვის შედგენილი საპროექტო-სახა…
ქ. თბილისში, ნაძალადევის რაიონში ბინათმესაკუთრეთა ამხანაგობების განვითარების ხელშეწყობი…
ქ. თბილისში, ნაძალადევის რაიონის ტერიტორიაზე არსებული N12-ე და N48-ე საჯარო სკოლის შენო…
ქ.თბილისში, ნაძალადევის რაიონის ტერიტორიაზე გზების მიმდინარე და ფრაგმენტული და შიდა ეზო…
ქ. თბილისში, ნაძალადევის რაიონის ტერიტორიაზე, გრუნტის დამჭერი საყრდენი კედლების საპროექ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ვეკო 2017 | 14× |
| შპს გიასი | 9× |
| შპს საპროექტო ჯგუფი | 7× |
| შპს არტინდუსტრია | 6× |
| შპს ლუანა | 6× |