კასპის მუნიციპალიტეტის მერიისა და საკრებულოს საკუთრებაში არსებული ავტომანქანების შეკეთებისა და ტექნიკური მომსახურების შესყიდვა
Can we win this?
8% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 15% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Incumbent გიორგი ტატანაშვილი has won 2 of the last 3 awards from this buyer here.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 1,885.26 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 16.03.2026 |
| 558.70 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 16.03.2026 |
| 2,118.43 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 16.03.2026 |
| 934.84 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 14.04.2026 |
| 5,518.09 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 14.04.2026 |
| 338.02 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 14.04.2026 |
| 56.92 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 14.04.2026 |
| 256.98 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 14.04.2026 |
| 188.75 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 14.04.2026 |
| 138.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 14.04.2026 |
| 1,076.79 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 29.04.2026 |
| 324.81 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 18.05.2026 |
| 900.13 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 18.05.2026 |
| 335.05 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 25.05.2026 |
| 264.52 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 17.06.2026 |
| 512.21 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 15.07.2026 |
| 250.73 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 28.07.2026 |
| 604.16 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 28.07.2026 |
| 54.45 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 28.07.2026 |
| 43.74 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 28.07.2026 |
| 798.62 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 28.07.2026 |
| 350.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 28.07.2026 |
| 838.41 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 27.08.2026 |
| 373.55 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 27.08.2026 |
| 1,137.74 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 27.08.2026 |
| 642.66 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 27.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260000209 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | კასპის მუნიციპალიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ.ტექნიკური დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 12.01.2026 17:56 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 20.01.2026 00:02 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 22.01.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 4`000.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 600 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | იხ.ტექნიკური დოკუმენტაცია |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 394`681.49 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 60`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (12)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 12.01.2026 17:56 Announced
- 20.01.2026 00:02 Bidding opens
- 21.01.2026 19:42 First bid placed (2 bidders in total)
- 22.01.2026 11:48 Last bid activity
- 22.01.2026 12:00 Bidding closes
- 23.01.2026 18:02 Buyer published: NAT260000209_ოქმი #2.pdf
- 28.01.2026 20:49 Buyer published: NAT260000209_fotomasala-signed.pdf
- 28.01.2026 20:49 Buyer published: NAT260000209_0209 შპს ავტოსერვის კომპანია 2023 - დასკვნა.pdf
- 28.01.2026 20:50 Buyer published: NAT260000209_დანართი N1 - ფასების ცხრილი - პრეისკურანტი ახალი-signed.pdf
- 28.01.2026 20:51 Buyer published: NAT260000209_თანხმობა ინწკირველი - ქვეიჯარისთვის (1)-signed-signed.pdf
- 28.01.2026 20:51 Buyer published: NAT260000209_იჯარის ხელშეკრულება ბენი მოტორსი.pdf
- 28.01.2026 20:51 Buyer published: NAT260000209_ქვეიჯარა ბენი მოტორსი 2025-signed (1)-signed.pdf
- 28.01.2026 20:51 Buyer published: NAT260000209_დანართი N1 - ფასების ცხრილი - პრეისკურანტი ახალი+++.xlsx
- 28.01.2026 20:57 Buyer published: NAT260000209_2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ-signed.pdf
- 28.01.2026 21:01 Buyer published: NAT260000209_ამონაწერი.pdf
- 29.01.2026 19:04 Buyer published: NAT260000209_ოქმი #3.pdf
- 02.02.2026 11:08 Buyer published: NAT260000209_ოქმი #4.pdf
- 06.02.2026 00:00 Contract signed: N10 — 60,000 ₾
- 23.08.2026 21:21 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
კასპის მუნიციპალიტეტის მერიისა და საკრებულოს საკუთრებაში არსებული ავტომანქანების შეკეთე…
კასპის მუნიციპალიტეტის მერიის საკუთრებაში არსებული ავტომანქანების შეკეთებისა და ტექნიკუ…
კასპის მუნიციპალიტეტის მერიისა და საკრებულოს საკუთრებაში არსებული 10 ავტომანქანის რეცხვ…
კასპის მუნიციპალიტეტის მერიისა და საკრებულოს საკუთრებაში არსებული 10 ავტომანქანის რეცხვ…
კასპის მუნიციპალიტეტის მერიისა და საკრებულოს საკუთრებაში არსებული 10 ავტომანქანის რეცხვ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
კასპის მუნიციპალიტეტის მერიის საკუთრებაში არსებული ავტომანქანების შეკეთებისა და ტექნიკუ…
კასპის მუნიციპალიტეტის მერიის საკუთრებაში არსებული ავტომანქანების შეკეთებისა და ტექნიკუ…
კასპის მუნიციპალიტეტის მერიისა და საკრებულოს საკუთრებაში არსებული 10 ავტომანქანის რეცხვ…
კასპის მუნიციპალიტეტის მერიისა და საკრებულოს საკუთრებაში არსებული ავტომანქანების შეკეთე…
კასპის მუნიციპალიტეტის მერიისა და საკრებულოს საკუთრებაში არსებული 10 ავტომანქანის რეცხვ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ,,კასპის კეთილმოწყობა" | 7× |
| შპს მშენებელი 2013 | 7× |
| შპს ჩაგელა | 6× |
| შპს გზამკვლევი 2001 | 6× |
| შპს სერვისი 2015 | 5× |