სსიპ „სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს“ ცენტრალური აპარატისთვის, სტრუქტურული ერთეულებისთვის (დაწესებულებები) და ფილიალებისთვის მკლავიანი ხელთათმანების სახელმწიფო შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 20% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.9 bidders, 39% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size under ₾10k: we have won 8 of 18 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 18400000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260000165 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | დასრულებულია უარყოფითი შედეგით |
| შემსყიდველი | სსიპ სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 18400000-სპეციალური ტანსაცმელი და აქსესუარები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 5`346.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 09.01.2026 20:35 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 18.01.2026 00:01 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 20.01.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 21.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 53 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების ძალაში შესვლიდან არაუგვიანეს 20 კალენდარული დღე. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (4)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს ბუგასი | 4,195 | 4,195 | — |
| NAT260000165_ფასების ცხრილი დანართი N1-ხელთათმანები.xls.xls | |||
| ინდივიდუალური მეწარმე დავითი ჩხიკვაძე | 4,222 | 4,222 | — |
| NAT260000165_ფასების ცხრილი.pdf.pdf | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 09.01.2026 20:35 Announced
- 18.01.2026 00:01 Bidding opens
- 20.01.2026 02:07 First bid placed (2 bidders in total)
- 20.01.2026 11:43 Last bid activity
- 20.01.2026 12:00 Bidding closes
- 22.01.2026 19:02 Buyer published: NAT260000165_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“ N2.pdf
- 28.01.2026 19:17 Buyer published: NAT260000165_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“ N3.pdf
- 04.02.2026 19:33 Buyer published: NAT260000165_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“ N4.pdf
- 11.02.2026 19:56 Buyer published: NAT260000165_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“ N5.pdf
- 23.08.2026 21:21 Current status: no result
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 16 sections
The same thing, bought before
სსიპ „სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს…
წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს სსიპ დავი…
ა(ა)იპ ქარელის მუნიციპალიტეტის სასპორტო დაწესებულებების გაერთიანების ფეხბურთის ჯგუფების…
პოლიციელის ჰალსტუხების სახელმწიფო შესყიდვა
სპეციალური ტანსაცმელი (სპორტული ტანსაცმელი) შესყიდვის შესყიდვა ელექტრონული ტენდერის საშ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
სსიპ „სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს…
სსიპ „სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს…
This buyer usually awards to
across all categories
| ჯი აი სი ჯორჯია | 8× |
| შპს გამა-გ | 5× |
| შპსბესტ როუდი | 3× |
| შპს იმპექსფარმი | 3× |
| შპს ჯეო-ტეჩი | 2× |