სპორტულ, კულტურულ, ახალგაზრდულ და ტურისტული ღონისძიებებისათვის სიგელების, მედლებისა და თასების შესყიდვა
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 16% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 2.2 bidders, 42% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 18500000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 190.81 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 02.04.2026 |
| 1,014.80 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 06.04.2026 |
| 99.12 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 08.04.2026 |
| 304.44 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 29.04.2026 |
| 247.80 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 05.05.2026 |
| 479.08 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 05.05.2026 |
| 134.40 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 07.05.2026 |
| 248.04 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 11.05.2026 |
| 1,462.85 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 28.05.2026 |
| 248.04 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 28.05.2026 |
| 248.04 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 08.06.2026 |
| 89.21 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 09.06.2026 |
| 304.44 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 09.06.2026 |
| 290.28 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 15.06.2026 |
| 405.92 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 15.06.2026 |
| 529.82 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 16.06.2026 |
| 243.79 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 16.06.2026 |
| 77.17 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 16.06.2026 |
| 248.04 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 22.06.2026 |
| 318.60 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 22.06.2026 |
| 127.20 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 22.06.2026 |
| 507.40 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 23.06.2026 |
| 101.48 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 23.06.2026 |
| 245.20 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 03.07.2026 |
| 50.74 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 03.07.2026 |
| 101.48 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 09.07.2026 |
| 743.40 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 15.07.2026 |
| 239.54 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 17.07.2026 |
| 101.48 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 29.07.2026 |
| 354.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 04.08.2026 |
| 239.54 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 05.08.2026 |
| 508.82 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 12.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260001047 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ხულოს მუნიციპალიტეტი |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 18500000-სამკაულები, საათები და მონათესავე ნივთები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 21`440.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 26.01.2026 17:42 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 01.02.2026 00:00 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 03.02.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 250.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 214 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან არაუგვიანეს 2026 წლის 25 დეკემბრის ჩათვლით პერიოდი |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (5)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 26.01.2026 17:42 Announced
- 01.02.2026 00:00 Bidding opens
- 03.02.2026 00:42 First bid placed (2 bidders in total)
- 03.02.2026 09:51 Last bid activity
- 03.02.2026 12:00 Bidding closes
- 09.02.2026 14:52 Buyer published: NAT260001047_ხელწერილი.pdf
- 09.02.2026 14:53 Buyer published: NAT260001047_ოქმი.pdf
- 10.02.2026 17:20 Buyer published: NAT260001047_ხელწერილი.pdf
- 10.02.2026 17:20 Buyer published: NAT260001047_ოქმი.pdf
- 11.02.2026 14:36 Buyer published: NAT260001047_თასები 2026-signed.pdf
- 17.02.2026 00:00 Contract signed: N18 — 24,990 ₾
- 23.08.2026 21:14 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
სპორტული მედლების და სპორტული თასების შესყიდვა -2026 წელს ჩასატარებელი ღონისძიებებისთვის
სპორტული ღონისძიებებისათვის მედლებისა და თასების შესყიდვა
ააიპ ქ.ქუთაისის სპორტულ დაწესებულებათა გაერთიანების მიერ სპორტული მედლებისა და თასების …
წლის განმავლობაში ჩასატარებელი ღონისძიებებისთვის სხვადასხვა სახის სპორტული ინვენტარის: …
შესყიდვის ობიექტია მედლები, თასები და სიგელის ჩასადები
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ედემი პალასი | 18× |
| შპს ელ-მი 2022 | 16× |
| შპს რეზი + 2012 | 14× |
| შპს ევრო 222 | 11× |
| ლევან საგინაძე | 10× |