ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260003636
NAT260003636 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სენდვიჩპანელის ტიპის (საცხოვრებელი, საპირფარეშო, საშხაპე, საოფისე) კონტეინერის შესყიდვა

5% outside our line

Can we win this?

5% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 17% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
  • Expected competition this category averages 1.7 bidders, 31% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 44200000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N280 running 64 days remaining Contract PDF ↗
203,000 ₾ contract amount 203,000 ₾ (100%) actually paid 25.03.2026 – 31.10.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
40,000.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 22.05.2026
25,000.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 22.06.2026
25,000.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q2 26.06.2026
14,000.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 02.07.2026
15,000.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 06.07.2026
28,000.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 13.07.2026
14,000.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 17.07.2026
14,000.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 20.07.2026
14,000.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 20.07.2026
14,000.00 ₾ სახელმწიფო ბიუჯეტი 2026 Q3 24.07.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260003636
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველისაქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია44200000-სტრუქტურული მასალები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება295`000.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი24.02.2026 22:48
წინადადებების მიღება იწყება06.03.2026 00:03
წინადადებების მიღება მთავრდება09.03.2026 13:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი3`000.00 GEL
გარანტიის ოდენობა2`950 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (5)

NAT260003636_საგრანტიო FG_26 008126-signed.pdf.pdf დავითი ჩალათაშვილი 24.03.2026 13:08

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს სიეიჩ ბილდინგ დეველოპმენტი 203,000 203,000 won
NAT260003636_შ.პ.ს. სიეიჩ ბილდინგ დეველოპმენტი ფასების ცხრილი (დანართი N1) .xls.xls · NAT260003636_შ.პ.ს. სიეიჩ ბილდინგ დეველოპმენტი ფასების ცხრილი (დანართი N1) -signed.pdf.pdf
შპს სონოიო 229,000 211,000
NAT260003636_ფასების ცხრილი (დანართი N1).pdf.pdf
შპს კუბი ჯგუფი 218,500 218,500
NAT260003636_შსს ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf.pdf
შპს გიკო 230,000 230,000
NAT260003636_ფასების ცხრილი (დანართი N1).xls.xls · NAT260003636_ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf.pdf
შპს სპექტრი 236,001 236,001
NAT260003636_ფასების ცხრილი (დანართი N1).xls.xls · NAT260003636_ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf.pdf
დავით ერქვანია 273,112 267,112
NAT260003636_ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf.pdf · NAT260003636_ფასების ცხრილი (დანართი N1).xls.xls
შპს მშენებელი 295,000 267,990
NAT260003636_ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf.pdf
შპს ნუტა 285,000 285,000
NAT260003636_ფასების ცხრილი (დანართი N1)-signed.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 24.02.2026 22:48 Announced
  • 06.03.2026 00:03 Bidding opens
  • 09.03.2026 07:44 First bid placed (8 bidders in total)
  • 09.03.2026 12:59 Last bid activity
  • 09.03.2026 13:00 Bidding closes
  • 12.03.2026 12:12 Buyer published: NAT260003636_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“_ოქმი №2 - ინტერესთა კონფლიქტის ხელწერილით.pdf
  • 13.03.2026 17:16 Buyer published: NAT260003636_NAT260003636 შპს სიეიჩ ბილდინგ დეველოპმენტი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf (14/03/2026 12:03)
  • 14.03.2026 00:56 Buyer published: NAT260003636_NAT260003636 შპს სიეიჩ ბილდინგ დეველოპმენტი ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასკვნა.pdf
  • 18.03.2026 23:18 Buyer published: NAT260003636_შეტყობინება პრეტენდენტისათვის მოცემულია სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმის „კომისიამ დაადგინა“ ნაწილში. იხილეთ მიმაგრებული ოქმი“_ოქმი №3.pdf
  • 24.03.2026 13:08 Buyer published: NAT260003636_საგრანტიო FG_26 008126-signed.pdf
  • 25.03.2026 00:00 Contract signed: N280 — 203,000 ₾
  • 23.08.2026 21:25 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 20 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სენდვიჩპანელის ტიპის (საცხოვრებელი, საპირფარეშო, საშხაპე, საოფისე) კონტეინერის შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1.2.1 თითოეული კონტეინერის ლითონის კონსტრუქციას უნდა გააჩნდეს ამწის ჩასაბმელი კავები; 1.2.2 ლითონის კონსტრუქციები უნდა შეიღებოს ანტიკოროზიული საღებავით; 1.2.3 ყველა კონტეინერის მზიდი კონსტრუქციის იატაკის მილკვადრატების ბადეზე ქვემოდან უნდა მოეწყოს ლითონის ფირფიტა სისქით 1,5 მმ (შეიღებოს ანტოკოროზიული საღებავით); 1.2.4 ყველა კონტეინერის ლითონის იატაკი უნდა დაითბუნოს პენოპლასტის ფილებით, სისქით 5 სმ; 1.2.5 საოფისე და საცხოვრებელი კონტეინერების იატაკი უნდა მოეწყოს საყალიბე ლამინირებული ფილით სისქით 20 მმ, დაიგოს ლინონიუმი, მოეწყოს პლინტუსები, მოეწყოს შესაბამისი ელექტრო გაყვანილობა (სანათები, როზეტები, ჩამრთველები); 1.2.6 სველი წერტილის კონტეინერების იატაკი უნდა მოეწყოს არმირებული ბეტონის ფილით სისიქით 10 სმ, იატაკზე მოეწყოს კერამიკული ფილები (შეთანხმდეს დამკვეთთან), მოეწყოს საკანალიზაციო და წყლის მილგაყვანილობა, ტრაპი, მოეწყოს ორი თურქული ჯამი ჩამრეცხი ავზებით, ერთი ხელსაბანი შემრევით, წყლის 100 ლიტრიანი ელექტრო გამაცხელებელი, ორი გამწოვი ვენტილატორი, საჭირო ელგაყვანილობა სანათები, ჩამრთველები და როზეტები; 1.2.7 საშხაპე კონტეინერების იატაკი უნდა მოეწყოს არმირებული ბეტონის ფილით სისიქით 10 სმ, იატაკზე მოეწყოს კერამიკული ფილები (შეთანხმდეს დამკვეთთან), მოეწყოს საკანალიზაციო და წყლის მილგაყვანილობა, ორი ტრაპი, მოეწყოს ორი საშხაპე შემრევი, ერთი ხელსაბანი შემრევით, წყლის 100 ლიტრიანი ელექტრო გამაცხელებელი, ორი გამწოვი ვენტილატორი, საჭირო ელგაყვანილობა სანათები, ჩამრთველები და როზეტები; 1.2.8 სახურავი უნდა მოეწყოს სენდვიჩ-პანელებით სისქით 8სმ, პოლეურეთანის შიგთავსით; 1.2.9 სენდვიჩპანელების შუბლი უნდა შეიფუთოს ფერადი თუნუქის ფურცლით სისქით არამაკლებ 0,5 მმ; 1.2.10 კედლების შემოფარგვლა უნდა მოხდეს თეთრი სენდვიჩ-პანელებით სისქით 5 სმ პოლეურეთანის შიგთავსით; 1.2.11 კედლების და ჭერის, კედლების, კედლების და იატაკის შეერთების ადგილას უნდა მოეწყოს ფერადი თუნუქის პლინტუსი სისქით 0,4მმ; 1.2.12 თუნუქის პლინტუსის გასწვრივ (ორივე მხრიდან) უნდა მოხდეს წყალგამძლე სილიკონის წასმა; 1.2.13 მოხდეს მაღალი ხარისხის თეთრი მეტალოპლასტმასის ფანჯრების მონტაჟი (პროექტი); 1.2.14 მოხდეს მეტალოპლასტმასის კარის მონტაჟი (პროექტი); 1.2.15 კარ-ფანჯრების ჩარჩოს გარშემო უნდა შეიმოსოს ფერადი თუნუქის ფურცლით შიგნიდან და გარედან სისქით არანაკლებ 0.5 მმ (საცრემლეების გათვალისწინებით); 1.2.16 ყველგან გამოყენებული მასალა (მათ შორის, ანჯამები, კერები, ფანჯრები და ა.შ. უნდა იყოს ახალი, მანამდე ექსპლუატაციაში არ მყოფი); 1.2.17 მიმწოდებელმა შემსყიდველს უნდა მიაწოდოს მზა სენდვიჩპანელის ტიპის კონტეინერები დასრულებული/საბოლოო სახით, აღნიშნული კონტეინერების შემსყიდველის ტერიოტორიაზე აწყობა დაუშვებელია; 1.2.18 მიმწოდებელმა საკუთარი ხარჯებითა და მუშახელით უნდა უზრუნველყოს შესყიდვის ობიექტის, სენდვიჩპანელის ტიპის კონტეინერების მიწოდება და განთავსება შემსყიდველის მიერ მითიტებულ ადგილზე, მათ შორის საჭიროების შემთხვევაში საკუთარი ხარჯებით უნდა უზრუნველყოს მისაწოდებლად საჭირო ყველა ტექნიკა, სატვირთოები, ამწეები და ა.შ; 1.2.19 სენდვიჩპანელის ტიპის კონტეინერები უნდა აიწყოს იმდაგვარად, რომ შემდგომში უსაფრთხოდ იყოს შესაძლებელი მისის ტრანსპორტირება. შესყიდვის ობიექტის დეტალური ტექნიკური პარამეტრები (ტექნიკური დავალება) იხილეთ ატვირთულ ფაილში.
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდების ვადა: ხელშეკრულების გაფორმებიდან 120 (ას ოცი) კალენდარული დღის განმავლობაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდების ადგილი: ქ. თბილისი, ქიზიყის ქუჩა N5ა.
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.7.1.1 შემოთავაზებულ საქონელზე უნდა ვრცელდებოდეს არანაკლებ 2 (ორი) წლიანი საგარანტიო ვადა მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან (პრეტენდენტი ვალდებულია ფასების ცხრილში (დანართი N1) მიუთითოს ინფორმაცია საგარანტიო ვადის შესახებ). მიმწოდებელმა, საგარანტიო ვადის პერიოდში გამოვლენილი წუნდებული საქონლის შეკეთება უნდა უზრუნველყოს საკუთარი ხარჯებით, მოთხოვნიდან არაუგვიანეს 5 (ხუთი) კალენდარული დღის ვადაში, ხოლო საქონლის შეცვლის საჭიროების შემთხვევაში, მისი შეცვლა უნდა უზრუნველყოს 10 (ათი) კალენდარული დღის განმავლობაში. შენიშვნა: მოთხოვნა/შეტყობინება შესაძლებელია განხორციელდეს ელექტრონული ფოსტის ან/და ოფიციალური წერილის მეშვეობით.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
2.9.1 პრეტენდენტი ვალდებულია საქონლის ერთეულის ფას(ებ)ი დააფიქსიროს (დაამრგვალოს) მეასედის სიზუსტით.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
4.1.1.1 იმ შემთხვევაში, თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალია შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან/და აუდიტის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა (დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის უფლებამოსილების დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის ასლი), რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს (ტექსტობრივად მკაფიოდ უნდა იკვეთებოდეს) ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. 4.1.1.2 დასკვნის წარმოუდგენლობა ან/და უარყოფითი დასკვნის წარმოდგენა გამოიწვევს შესაბამისი პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას. ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებაზე ვრცელდება სახელმწიფო შესყიდვების სააგენტოს თავმჯდომარის 2017 წლის 14 ივნისის N12 ბრძანების მე-18 მუხლის მე-6, მე-7 პუნქტებისა და 28-ე მუხლის პირველი, მე-2, მე-3, მე-5, მე-6 და მე-7 პუნქტებით განსაზღვრული წესები.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
6.1 მოითხოვება ხელშეკრულების შესრულების უზრუნველყოფის გარანტია
5 პროცენტი
6.2 სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში მოითხოვება გარანტია
10 პროცენტი
6.3 გარანტიის მოქმედების ვადა
ხელშეკრულების უზრუნველყოფის საბანკო გარანტიის მოქმედების ვადა მინიმუმ 60 (სამოცი) კალენდარული დღით უნდა აღემატებოდეს წინამდებარე ტენდერის საფუძველზე გაფორმებული ხელშეკრულებით გათვალისწინებული საქონლის მიწოდება/მონტაჟის ვადას.
6.4 გარანტიის პირობები
ხელშეკრულების უზრუნველყოფის გარანტია წარმოდგენილი უნდა იყოს საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულებიდან ან სსიპ „საქართველოს დაზღვევის სახელმწიფო ზედამხედველობის სამსახური“-ს მიერ ლიცენზირებული სადაზღვევო კომპანიიდან, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში. გარანტია უნდა იყოს უპირობო და გამოუთხოვადი რაც გულისხმობს, გარანტი იღებს ვალდებულებას, ყოველგვარი უარყოფისა და გასაჩივრების უფლების გარეშე, წერილობითი მოთხოვნის წარდგენიდან მომდევნო 5 (ხუთი) სამუშაო დღის ვადაში, გადაუხადოს ბენეფიციარს თანხა თუ პრინციპალმა არ შეასრულა ბენეფიციართან გაფორმებული სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებები, ასევე, გარანტიის თანხა არ უნდა მცირდებოდეს შესრულებული სამუშაოების პროპორციულად.
6.6.5 გარანტიის პირობები
ხელშეკრულების უზრუნველყოფის გარანტია წარმოდგენილი უნდა იყოს საქართველოს ეროვნული ბანკის მიერ ლიცენზირებული საბანკო დაწესებულებიდან ან სსიპ „საქართველოს დაზღვევის სახელმწიფო ზედამხედველობის სამსახური“-ს მიერ ლიცენზირებული სადაზღვევო კომპანიიდან, ეროვნულ ვალუტაში - ლარში. გარანტია უნდა იყოს უპირობო და გამოუთხოვადი რაც გულისხმობს, გარანტი იღებს ვალდებულებას, ყოველგვარი უარყოფისა და გასაჩივრების უფლების გარეშე, წერილობითი მოთხოვნის წარდგენიდან მომდევნო 5 (ხუთი) სამუშაო დღის ვადაში, გადაუხადოს ბენეფიციარს თანხა თუ პრინციპალმა არ შეასრულა ბენეფიციართან გაფორმებული სახელმწიფო შესყიდვების შესახებ ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებები, ასევე, გარანტიის თანხა არ უნდა მცირდებოდეს შესრულებული სამუშაოების პროპორციულად.
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
სატენდერო წინადადებაში საერთო ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული შესყიდვის ობიექტის მიწოდებასთან დაკავშირებული ყველა გადასახადის გათვალისწინებით. ანგარიშსწორება მოხდება უნაღდო ანგარიშსწორებით ლარში.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება შემსყიდველის მიერ მოხდება ფაქტობრივად მოწოდებული შესყიდვის ობიექტის მიხედვით. მიღება–ჩაბარების აქტისა და შესაბამისი საგადასახადო ანგარიშ-ფაქტურის (კანონმდებლობით დადგენილ შემთხვევაში) შსს შესაბამისი სამსახურის მიერ ეკონომიკურ დეპარტამენტში წარმოდგენის შემდეგ არაუგვიანეს 15 კალენდარული დღის ვადაში. თუ ანგარიშსწორების განხორციელების ვადის ბოლო დღე ემთხვევა არასამუშაო დღეს, მაშინ ანგარიშსწორება განხორციელდება მომდევნო სამუშაო დღეს.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ირინე დვალი, 577540740, idvali@mia.gov.ge ტექნიკურ საკითხებთან დაკავშირებით გიორგი აბესაძეს ტელ: 577 26-31-14
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1 სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი წარმოდგენილი უნდა იქნას მოქმედი კანონმდებლობის შესაბამისად. 10.1.2. ელექტრონულ ტენდერთან დაკავშირებული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია წარმოდგენილ უნდა იქნეს ორიგინალის სახით (ასლის შემთხვევაში ნოტარიულად დამოწმებული ასლი) ქართულ ენაზე. დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. 10.1.3 იმ შემთხვევაში თუ სატენდერო დოკუმენტაციაში შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური და ხარისხობრივი მაჩვენებლების აღწერისას გამოყენებული იქნება სასაქონლო ნიშანი, მოდელი, პატენტი ან მწარმოებელი კომპანია, ასეთ შემთხვევაში აღნიშნული ტერმინები გამოყენებული არის „მსგავსისა“ და „ექვივალენტურის“ მნიშვნელობით და პრეტენდენტი ვალდებულია წარმოადგინოს ტექნიკური დოკუმენტაციით განსაზღვრული შესყიდვის ობიექტის მსგავსი ან ექვივალენტური მახასიათებლების მქონე საქონელი/მომსახურება. ამასთან, ტექნიკურ დავალებაში მოცემული პარამეტრები არის შემსყიდველის მიერ დადგენილი მინიმალური მოთხოვნები, რომელსაც უნდა აკმაყოფილებდეს პრეტენდენტის მიერ შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტი. 10.1.4 პრეტენდენტი ვალდებულია საქონლის ერთეულის ფას(ებ)ი დააფიქსიროს (დაამრგვალოს) მეასედის სიზუსტით. 10.1.5 პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული სატენდერო წინადადება. 10.1.6 პრეტენდენტის მიერ სახელმწიფო შესყიდვის განხორციელების ნებისმიერ ეტაპზე, სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ან შემსყიდველისთვის გადაცემული პერსონალური ინფორმაცია, საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს მიერ, „პერსონალურ მონაცემთა დაცვის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, შესაძლებელია დამუშავდეს სახელმწიფო შესყიდვის მიზნებისთვის. 10.2 პრეტენდენტის მიერ ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ასატვირთი მონაცემები: 10.2.1 მისაწოდებელი საქონლის ფასების ცხრილი დანართი N1-ის მიხედვით, შესყიდვის ობიექტის საგარანტიო ვადის მითითებით (ფასების ცხრილის წარმოუდგენლობა ან განუფასებლად წარმოდგენა დაზუსტებას არ დაექვემდებარება და გამოიწვევს პრეტენდენტის დისკვალიფიკაციას).
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250017419 23.09.2025 contract signed same category · 40% title match · same buyer

შსს ლოჯისტიკის დეპარტამენტის მოთხოვნის უზრუნველსაყოფად, 5 ცალი სენდვიჩპანელის ტიპის საც…

საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტრო 44200000სტრუქტურული მასალები → შპს ხაზი ლაინი 5 bidders 100,500 ₾
NAT260007843 17.04.2026 not held same category · similar size

სადარაჯო ჯიხურების (ფასების ცხრილში მითითებულ მისამართებზე ტრანსპორტირებით) სახელმწიფო …

შპს საქართველოს გაერთიანებული წყალმომ… 44200000სტრუქტურული მასალები 0 bidders 193,500 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ჯი ეს სი 13×
შპს ემ კა ეს 13×
შპს გლობალ თრეიდ გრუპ 11×
შპს გამა-გ 11×
შპს ჩინი 10×