ა (ა) იპ მუნიციპალური სერვისების სააგენტოს“ ბალანსზე რიცხული დროებით სარგებლობაში მყოფი ავტომობილის NISSAN CABSTAR სატრანსპორტო საშუალებების და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 20% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 17,300.00 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 13.05.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260002204 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | ა(ა)იპ შუახევის მონიციპალური სერვისების სააგენტო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ ტექნიკურ დოკუმენტაციში. |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 10.02.2026 11:46 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 17.02.2026 00:07 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 19.02.2026 16:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 150.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 200 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | მიწოდება განხორციელდება ხელშეკრულების გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში. |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გარეშე |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 27`018.00 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 20`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (5)
Bidders — everyone, including who lost
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 10.02.2026 11:46 Announced
- 17.02.2026 00:07 Bidding opens
- 18.02.2026 15:22 First bid placed (2 bidders in total)
- 19.02.2026 11:06 Last bid activity
- 19.02.2026 16:30 Bidding closes
- 24.02.2026 15:21 Buyer published: NAT260002204_ინტერესთა კომფლიქტი-signed.pdf
- 24.02.2026 15:22 Buyer published: NAT260002204_ოქმი 2-signed.pdf
- 25.02.2026 22:38 Buyer published: NAT260002204_გეგმა გრაფიკი დაზუსტება რევაზ დავითაძე-signed.pdf
- 25.02.2026 22:38 Buyer published: NAT260002204_საგარანტიო დაზუსტება რევაზ დავითაძე-signed.pdf
- 27.02.2026 12:27 Buyer published: NAT260002204_სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი 3-signed.pdf
- 05.03.2026 00:00 Contract signed: N11 — 20,000 ₾
- 23.08.2026 21:35 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
ა (ა) იპ მუნიციპალური სერვისების სააგენტოს“ ბალანსზე რიცხული დროებით სარგებლობაში მყოფი…
ა (ა) იპ მუნიციპალური სერვისების სააგენტოს“ ბალანსზე რიცხული დროებით სარგებლობაში მყოფი…
შუახევის სოციალური სერვისების ცენტრის ბალანსზე რიცხული და დროებით სარგებლობაში მყოფი ავ…
სსიპ „ ახალგაზრდობის სააგენტოს“ ბალანსზე რიცხული 2 (ორი) ერთეული სატრანსპორტო საშუალები…
შუახევის სოციალური სერვისების ცენტრის ბალანსზე რიცხული და დროებით სარგებლობაში მყოფი ავ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
ა(ა) იპ შუახევის მუნიციპალური სერვისების სააგენტოსი-ს დროებით სარგებლობაში მყოფი სპეცია…
ა (ა) იპ მუნიციპალური სერვისების სააგენტოს“ ბალანსზე რიცხული დროებით სარგებლობაში მყოფი…
შესყიდვა მოიცავს ა(ა) იპ შუახევის მუნიციპალური სერვისების სააგენტოს -ს დროებით სარგებლო…
ა(ა) იპ შუახევის მუნიციპალური სერვისების სააგენტოსი-ს დროებით სარგებლობაში არსებული მძი…
შესყიდვის ობიექტს წამოადგენს ა(ა) იპ შუახევის მუნიციპალური სრვისების სააგენტოს დროებით …
This buyer usually awards to
across all categories
| რევაზ დავითაძე | 4× |
| შპს ბასმოტორს | 3× |
| შპს სოლიდ | 3× |
| შპს ეკონათება | 2× |
| შპს ელვარე | 2× |