გორის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების საკანალიზაციო სისტემის, რეზერვუარების და ჭების გაწმენდა-ამოტუმბვა
Can we win this?
7% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 18% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.1 bidders, 72% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 90400000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 3,638.40 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 06.03.2026 |
| 909.60 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 06.03.2026 |
| 3,788.80 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 18.03.2026 |
| 947.20 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q1 | 18.03.2026 |
| 5,924.80 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 02.04.2026 |
| 1,481.20 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 02.04.2026 |
| 7,427.20 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 29.04.2026 |
| 1,856.80 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 29.04.2026 |
| 7,638.40 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 02.06.2026 |
| 1,909.60 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 02.06.2026 |
| 7,788.80 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 02.07.2026 |
| 1,947.20 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 02.07.2026 |
| 7,998.40 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 21.07.2026 |
| 1,999.60 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 21.07.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260001958 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | გორის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი აღზრდის სააგენტო |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 90400000-ჩამდინარე წყლებთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 78`750.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | მოცემულია სატენდერო დოკუმენტაციაში |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 06.02.2026 14:41 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 14.02.2026 00:06 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 16.02.2026 12:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 788.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 788 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| რაინდი მაისურაძე | 78,750 | 78,750 | won |
| NAT260001958_ტექპასპორტი (1).pdf.pdf · NAT260001958_ასინილიზაცია ფასების ცხრილი (1)-signed.pdf.pdf · NAT260001958_ასინილიზაცია 2026 დანართი (1)-signed.pdf.pdf · NAT260001958_ასინილიზაცია ფასების ცხრილი (1).xlsx.xlsx | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 06.02.2026 14:41 Announced
- 14.02.2026 00:06 Bidding opens
- 14.02.2026 12:01 First bid placed (1 bidders in total)
- 14.02.2026 12:01 Last bid activity
- 16.02.2026 12:00 Bidding closes
- 23.02.2026 17:32 Buyer published: NAT260001958_ინტერესთა კონფლიქტი საკანალიზაციო მომსახურებები-signed.pdf
- 23.02.2026 17:32 Buyer published: NAT260001958_ოქმი #2 გამარჯვება ასინილიზაცია-signed.pdf
- 02.03.2026 00:00 Contract signed: N0203 — 78,750 ₾
- 21.08.2026 16:21 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 15 sections
The same thing, bought before
გარდაბნის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე არსებული (მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული)საკან…
გარდაბნის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე არსებული (მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული)საკან…
გარდაბნის მუნიციპალიტეტის ბალანსზე არსებული (მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული)საკან…
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე საკანალიზაციო სისტემის ქსელის გაწმენდითი მომსახურ…
საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე საკანალიზაციო სისტემის ქსელის გაწმენდითი მომსახურ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
გორის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე არსებული სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებების საკანალიზ…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს გამა-გ | 6× |
| შპს ენ პროდუქტი | 6× |
| შპს გ და ა კომპანი | 5× |
| შპს სახანძრო ტექნიკი | 4× |
| შპს ჯი-ეს-სი კომპანი | 3× |