სართულშუა ნაპრალების, საერთო სარგებლობის ქვის კიბეების და მოაჯირების მოწყობის სამუშაოების შესყიდვა
Can we win this?
5% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 15% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Deal size over ₾200k: we have won 0 of 6 bids in this range.
- Expected competition this category averages 2.0 bidders, 30% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 45200000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 118,719.74 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 06.05.2026 |
| 15,339.05 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 22.05.2026 |
| 149,973.94 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 10.06.2026 |
| 101,588.67 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 10.06.2026 |
| 76,433.98 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 10.06.2026 |
| 6,075.14 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 22.06.2026 |
| 35,442.46 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q2 | 22.06.2026 |
| 61,321.39 ₾ | ადგილობრივი თვითმართველი ერთეულის ბიუჯეტი | 2026 | Q3 | 27.07.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260001963 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | საბურთალოს რაიონის გამგეობა |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) |
| შესყიდვის კატეგორია | 45200000-მთლიანი ან ნაწილობრივი სამშენებლო სამუშაოები და სამოქალაქო მშენებლობის სამუშაოები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება | 600`127.00 GEL |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხ. სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 06.02.2026 14:48 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 22.02.2026 00:09 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 27.02.2026 14:00 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 6`000.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 6`001 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან 2026 წლის 20 დეკემბრის ჩათვლით (ეტაპობრივად) |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
Buyer documents & protocols (2)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს კოდორი–2014 | 589,977 | 589,977 | won |
| NAT260001963_ფასების ცხრილი.xlsx.xlsx · NAT260001963_2 - gajmocdileba დანართი N2 - გამოცდილება-signed.pdf.pdf | |||
| ილია ნავერიანი | 600,127 | 592,850 | — |
| NAT260001963_ფასების ცხრილი-signed.pdf.pdf · NAT260001963_ფასების ცხრილი.xlsx.xlsx · NAT260001963_გამოცდილება-signed.pdf.pdf | |||
| შპს ინ. გრუპი | 594,127 | 594,127 | — |
| NAT260001963_ფასების ცხრილი (1).pdf.pdf · NAT260001963_ფასების ცხრილი (1).xlsx.xlsx | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 06.02.2026 14:48 Announced
- 22.02.2026 00:09 Bidding opens
- 24.02.2026 15:24 First bid placed (3 bidders in total)
- 25.02.2026 21:05 Last bid activity
- 27.02.2026 14:00 Bidding closes
- 04.03.2026 14:56 Buyer published: NAT260001963_ინტერესთა კონფლიქტი და ოქმი 2_Scan10002-SIGNED.PDF
- 05.03.2026 12:36 Buyer published: NAT260001963_kodori 2014 FG 003038.PDF
- 10.03.2026 00:00 Contract signed: N5.1.13 — 589,977 ₾
- 23.08.2026 21:37 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 20 sections
The same thing, bought before
სართულშუა ნაპრალების და საერთო სარგებლობის ქვის კიბეების და მოაჯირების სარემონტო სამუშა…
საერთო სარგებლობის ბრტყელი სახურავის, ქანობიანი სახურავის და წყალსაწრეტი მილების შეკეთე…
რკინის კარის მონტაჟის და საერთო სარგებლობის ქვის კიბეების, მოაჯირების შეკეთების სამუშაო…
საერთო სარგებლობის სადარბაზოს მეტალის კარების მოწყობის სამუშაოების შესყიდვა
ქალაქ თბილისში, ნაძალადევის რაიონში, ილურიძის ქუჩის II შესახვევიდან ამაღლების ეკლესიამდ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
საბურთალოს რაიონში N17 (ეგრისის ქ. N27), N186 (იოანე პეტრიწის ქ. N6ბ), N192 (დ.დ. მე-4 …
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე მდებარე პირველი ექსპერიმენტული (საირმის ქ. N84) და N17 (…
საბურთალოს რაიონის ტერიტორიაზე არსებული პირველი ექსპერიმენტული (საირმის ქ. N84), N161 (…
1) ზ. ფანასკერტელ-ციციშვილის ქ. N20ა-ს, 2) პეკინის გამზ. N37-ისა, 3) სოფ დიღომში, დავით…
რკინის კარის მონტაჟის და საერთო სარგებლობის ქვის კიბეების, მოაჯირების შეკეთების სამუშაო…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ოკრიბა | 6× |
| პარმა | 6× |
| შპს ემ ენ ბილდინგ | 5× |
| თბილლიფტსერვისი | 5× |
| ლაგო | 5× |