ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260003058
NAT260003058 NAT · აუქციონის გარეშე no result On procurement.gov.ge ↗

წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს საკანცელარიო ნივთები

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 8% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.5 bidders, 47% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Category fit 30100000: 0 wins from 2 bids.
  • Incumbent შპს საკანცელარიო სახლი has won 2 of the last 4 awards from this buyer here.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260003058
შესყიდვის სტატუსიდასრულებულია უარყოფითი შედეგით
შემსყიდველიბათუმის საბავშო ბაღების გაერთიანება
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია30100000-საოფისე მანქანა-დანადგარები, აღჭურვილობა და საკანცელარიო ნივთები, კომპიუტერების, პრინტერებისა და ავეჯის გარდა
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება28`919.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხ. სატენდერო დოკუმენტაციაში
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი18.02.2026 15:53
წინადადებების მიღება იწყება03.03.2026 00:02
წინადადებების მიღება მთავრდება05.03.2026 14:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი289.00 GEL
გარანტიის ოდენობა289 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადახელშეკრულების დადებიდან 20 კალენდარული დღის ვადაში
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (7)

NAT260003058_260003058-2.pdf.pdf არჩილ სადუნიშვილი 11.03.2026 20:22
NAT260003058_260003058-1.pdf.pdf არჩილ სადუნიშვილი 11.03.2026 21:38
NAT260003058_ოქმი N 5-5.pdf.pdf ზურაბ მალაზონია 13.03.2026 15:54
NAT260003058_ნიმუშის წარდგენა-260003058.pdf.pdf არჩილ სადუნიშვილი 16.03.2026 12:22
NAT260003058_ოქმი N 5-6.pdf.pdf ზურაბ მალაზონია 17.03.2026 15:52

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს EMI 26,887 26,887
NAT260003058_ფასების ცხრილი_ფასების ცხრილი.pdf.pdf · NAT260003058_ტექნიკური დოკუმენტაცია_ტექნიკური დოკუმენტაცია.pdf.pdf · NAT260003058_ინფ წარმ და ბრენდის შესახებ_ინფორმაცია წარმოშობის წყაროსა და მწარმოებლისბრენდის შესახებ.pdf.pdf
შპს კომპანია GEOSM 27,327 27,327
NAT260003058_260003058-1.pdf.pdf · NAT260003058_260003058-2.pdf.pdf · NAT260003058_260003058-3.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 18.02.2026 15:53 Announced
  • 03.03.2026 00:02 Bidding opens
  • 03.03.2026 17:44 First bid placed (2 bidders in total)
  • 05.03.2026 11:18 Last bid activity
  • 05.03.2026 14:00 Bidding closes
  • 06.03.2026 17:28 Buyer published: NAT260003058_ოქმი N 5-3 და ინფორმაცია ინტერესთა კონფლიქტის შესახებ.pdf
  • 10.03.2026 11:58 Buyer published: NAT260003058_ოქმი N 5-4 და ინფორმაცია ინტერესთა კონფლიქტის შესახებ.pdf
  • 11.03.2026 20:22 Buyer published: NAT260003058_260003058-2.pdf
  • 11.03.2026 21:38 Buyer published: NAT260003058_260003058-1.pdf
  • 13.03.2026 15:54 Buyer published: NAT260003058_ოქმი N 5-5.pdf
  • 16.03.2026 12:22 Buyer published: NAT260003058_ნიმუშის წარდგენა-260003058.pdf
  • 17.03.2026 15:52 Buyer published: NAT260003058_ოქმი N 5-6.pdf
  • 23.08.2026 21:29 Current status: no result

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 18 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს საკანცელარიო ნივთები
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
შესყიდვის ობიექტის ჩამონათვალი, ტექნიკური მახასიათებლები და რაოდენობები იხილეთ დანართი N1 - ტექნიკური მახასიათებლებში პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შესყიდვის ობიექტის ტექნიკური მახასიათებლები - დანართი N1-ის შესაბამისად
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს ხელშეკრულების დადებიდან 20 კალენდარული დღის ვადაში
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს შემსყიდველი ორგანიზაციის 3 ლოკაციაზე, საბავშვო ბაღების მისამართებზე, კერძოდ: საბავშვო ბაღი N3 - ქ. ბათუმი, ვ. გორგასლის ქ. N51; საბავშვო ბაღი N12 - ქ. ბათუმი, ა. წერთლის ქ. N30; საბავშვო ბაღი N26 - ქ. ბათუმი, მწვანე კონცხის უბანი იბერიის ქ. N2; მისაწოდებელი საქონლის კონკრეტული დასახელება, რაოდენობა და განაწილება მიმწოდებელს გადაეგზავნება შემსყიდველისგან ელექტრონული ფორმით, ხელშეკრულების დადების დღეს, (მიმწოდებელს შეკვეთა გადაეგზავნება ელექტრონულ მისამართზე @mail) საქონლის მიწოდება უნდა განხორციელდეს სამუშაო საათებში მიმწოდებელი ვალდებულია მიწოდების დროს საქონელი განათავსოს საბავშვო ბაღის წარმომადგენლის მიერ მითითებულ ადგილზე;
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდეტმა უნდა წარმოადგინოს ინფორმაცია შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის წყაროს, მწარმოებლის ან/და ბრენდის შესახებ - დანართი N3-ის შესაბამისად იმ შემთხვევაში, თუ პრეტენდენტი არ წარმოადგენს ინფორმაციას შესყიდვის ობიექტის წარმოშობის წყაროს, მწარმოებლის ან/და ბრენდის შესახებ, პრეტენდენტი დაზუსტების გარეშე დაექვემდებარება დისკვალიფიკაციას
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
პრეტენდენტმა უნდა წარმოადგინოს შემოთავაზებული საქონლის ნიმუშები, ყველა პოზიციაზე თითო ეგზემპლარი პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი საქონლის ნიმუშები შესაძლებელია შემოწმების შედეგად დაზიანდეს, შესაბამისად პრეტენდენტს ნიმუშები დაუბრუნდება არსებული მდგომარეობით
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
ნიმუშები წარმოდგენილი უნდა იქნას ქ. ბათუმში, პ. მელიქიშვილის ქN81 - ა(ა)იპ ბათუმის საბავშვო ბაღების გაერთიანების ადმინისტრაციული შენობა
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა უნდა დასაბუთდეს საექსპერტო ან აუდიტორული დასკვნით, რომელიც დაადასტურებს ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას, როგორც სისტემაში დაფიქსირებული წინადადების საბოლოო ფასთან, ასევე ერთეულის ფასებთან მიმართებით
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ერთჯერადად, საქონლის სრულად მიწოდების შემდეგ
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება განხორციელდება მიღება-ჩაბარების აქტის გაფორმებიდან 10 სამუშაო დღის ვადაში
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
ზურაბ მალაზონია, 558466400, BatumiBagebi@procurement.gov.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250005819 21.03.2025 contract signed same category · 100% title match · similar size

წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს საკანცელა…

NAT250014720 13.08.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer

წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს საკანცელა…

NAT250005575 19.03.2025 contract signed same category · 100% title match · same buyer

წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს საკანცელა…

NAT250021622 28.11.2025 contract signed same category · 100% title match · similar size

წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს საკანცელა…

NAT260006229 26.03.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer

წინამდებარე სატენდერო დოკუმენტაციით განსაზღვრულ შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს საკანცელა…

NAT260011096 28.05.2026 contract signed same category · 53% title match · similar size

შესყიდვის ობიექტს წარმოადგენს საკანცელარიო ნივთები

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

შპს გკ ჯგუფი
შპს დემე
შპს ელ შოპი
შპს ბესტ ფუდ 2025
ინდივიდუალური მეწარმე ბექა დარჩიძე