შპს სანდასუფთავების ბალანსზე არსებული 6 ერთეული კია K2700-ის ტექნიკის შეკეთება, ტექმომსახურება
Can we win this?
10% — outside our line: this does not look like something we sell.
- Our line of business only 13% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
- Expected competition this category averages 1.4 bidders, 52% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
- Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
- Category fit 50100000: we have never bid in this category.
- Buyer relationship we have never bid with this buyer.
Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.
| Payment | Source | Year | Quarter | Paid on |
|---|---|---|---|---|
| 2,055.13 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q2 | 16.04.2026 |
| 7,593.22 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q3 | 23.07.2026 |
| 5,196.68 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q3 | 23.07.2026 |
| 5,916.23 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q3 | 23.07.2026 |
| 6,455.09 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q3 | 23.07.2026 |
| 5,946.81 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q3 | 23.07.2026 |
| 1,912.08 ₾ | საკუთარი შემოსავლები | 2026 | Q3 | 05.08.2026 |
Main details — as published
| განცხადების ნომერი | NAT260002253 |
|---|---|
| შესყიდვის სტატუსი | ხელშეკრულება დადებულია |
| შემსყიდველი | შპს "სანდასუფთავება" |
| შესყიდვის ტიპი | ელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT) პრეისკურანტით |
| შესყიდვის კატეგორია | 50100000-სატრანსპორტო საშუალებებისა და მათთან დაკავშირებული მოწყობილობების შეკეთება, ტექნიკური მომსახურება და მასთან დაკავშირებული მომსახურებები |
| კლასიფიკატორის კოდები | — |
| შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობა | იხილეთ სატენდერო დოკუმენტაცია |
| შესყიდვის გამოცხადების თარიღი | 10.02.2026 16:12 |
| წინადადებების მიღება იწყება | 18.02.2026 00:07 |
| წინადადებების მიღება მთავრდება | 20.02.2026 12:30 |
| შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი | 740.00 GEL |
| გარანტიის ოდენობა | 600 GEL |
| გარანტიის მოქმედების ვადა | 160 დღე |
| მოწოდების ვადა | ხელშეკრულების გაფორმებიდან, 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით პერიოდი; |
| წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოს | დღგ-ს გათვალისწინებით |
| დამატებითი ინფორმაცია | — |
| პრეისკურანტის სავარაუდო ღირებულება | 74`372.63 GEL |
| შესყიდვის ობიექტის სახელშეკრულებო ღირებულება | 60`000.00 GEL |
Buyer documents & protocols (11)
Bidders — everyone, including who lost
| Company | First offer | Final offer | Result |
|---|---|---|---|
| შპს ჯეო-ავტო | 36,443 | 36,443 | won |
| NAT260002253_ფასების ცხრილი კია.xlsx.xlsx | |||
"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.
History
- 10.02.2026 16:12 Announced
- 18.02.2026 00:07 Bidding opens
- 20.02.2026 11:15 First bid placed (1 bidders in total)
- 20.02.2026 11:15 Last bid activity
- 20.02.2026 12:30 Bidding closes
- 25.02.2026 15:33 Buyer published: NAT260002253_ოქმი N2.pdf
- 04.03.2026 15:58 Buyer published: NAT260002253_1 საგარანტიო ვადა-signed.pdf
- 04.03.2026 15:59 Buyer published: NAT260002253_2 გამოცდილება-signed.pdf
- 04.03.2026 15:59 Buyer published: NAT260002253_4.2. ამონაწერი.pdf
- 04.03.2026 15:59 Buyer published: NAT260002253_4.3. ხელშეკრულებები-signed.pdf
- 04.03.2026 15:59 Buyer published: NAT260002253_4 ტექნიკური ბაზა-signed.pdf
- 04.03.2026 15:59 Buyer published: NAT260002253_4.1. საიჯარო ხელშეკრულება-signed.pdf
- 04.03.2026 16:00 Buyer published: NAT260002253_4.4. ხელშეკრულება BOND 2009-signed.pdf
- 04.03.2026 16:00 Buyer published: NAT260002253_4.5. ხელშეკრულება თამარ დავითაძე-signed.pdf
- 04.03.2026 16:00 Buyer published: NAT260002253_5 შპს ჯეო ავტო - სანდასუფთავება-signed.pdf
- 11.03.2026 15:47 Buyer published: NAT260002253_ოქმი N3.pdf
- 17.03.2026 00:00 Contract signed: N26-090 — 60,000 ₾
- 23.08.2026 21:35 Current status: contract signed
Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.
Tender documentation — all 17 sections
The same thing, bought before
შპს სანდასუფთავების ბალანსზე არსებული მძიმე ტექნიკის შეკეთება, ტექმომსახურება
შპს "სანდასუფთავება"-ს ბალანსზე არსებული 6 (ექვსი) ერთეული რენაულტ სანდეროს ტექნიკური მ…
შპს "სანდასუფთავება"-ს ბალანსზე არსებული 6 (ექვსი) ერთეული რენაულტ სანდეროს ტექნიკური მ…
შპს ,,სანდასუფთავება"-ს საკუთრებაში არსებული, მსუბუქი ავტომანქანების შეკეთება და ტექნიკ…
შპს ,,სანდასუფთავება"-ს საკუთრებაში არსებული, მსუბუქი ავტომანქანების შეკეთება და ტექნიკ…
Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.
Same buyer, same category — have they bought this before?
შპს სანდასუფთავების ბალანსზე არსებულ ა/მანქანების სპეც დანადგრების ნაწილების (თანმდევი-…
FORD TRANSIT 470E-ის დიზელის ძრავისა და სათადარიგო ნაწილების შესყიდვა/მონტაჟით და ტექნი…
შპს "სანდასუფთავება"-ს ბალანსზე არსებული 6 (ექვსი) ერთეული რენაულტ სანდეროს ტექნიკური მ…
შპს ,,სანდასუფთავება"-ს საკუთრებაში არსებული, მსუბუქი ავტომანქანების შეკეთება და ტექნიკ…
შპს სანდასუფთავების ბალანსზე არსებულ ა/მანქანების სპეც დანადგრების ნაწილების (თანმდევი-…
This buyer usually awards to
across all categories
| შპს ბათმოტორსი | 6× |
| ჯი-თი გრუპ | 5× |
| შპს უჯ ლუბრიკანტს ტრეიდინგი | 3× |
| შპს Made To Make | 3× |
| შპს სოლიდ | 2× |