ტსTenderscope
My categories only 15 + 1 org
Hiding everything outside your 15 watched categories and 1 followed organisation. Include everything else
HomeTenders › NAT260002269
NAT260002269 NAT · აუქციონის გარეშე contract signed On procurement.gov.ge ↗

სატვირთო მანქანის დაქირავება მძღოლთან ერთად

10% outside our line

Can we win this?

10% — outside our line: this does not look like something we sell.

  • Our line of business only 7% like anything in our 58 bids — most likely not something we sell.
  • Expected competition this category averages 1.0 bidders, 65% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾10k–50k: we have won 8 of 15 bids in this range.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 60100000: we have never bid in this category.
  • Buyer relationship we have never bid with this buyer.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Contract N15 running 156 days remaining 1 amendment Contract PDF ↗
12,500 ₾ contract amount 9,000 ₾ (72%) actually paid 25.02.2026 – 31.12.2026
PaymentSourceYear QuarterPaid on
1,750.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 08.04.2026
3,500.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q2 06.05.2026
3,750.00 ₾ საკუთარი შემოსავლები 2026 Q3 06.07.2026

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260002269
შესყიდვის სტატუსიხელშეკრულება დადებულია
შემსყიდველიშპს ,,ამბროლაურის სერვის ცენტრი"
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია60100000-საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება12`500.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობასატენდერო დოკუმენტაციის შესაბამისად
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი10.02.2026 16:49
წინადადებების მიღება იწყება16.02.2026 00:07
წინადადებების მიღება მთავრდება18.02.2026 15:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი100.00 GEL
გარანტიის ოდენობა125 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადასატენდერო დოკუმენტაციის შესაბამისად
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (2)

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
ხატია გოგსაძე 12,500 12,500 won
NAT260002269_ფასების ცხრილი - ხატია გოგსაძე-signed.pdf.pdf · NAT260002269_დანართი №2 - ხატია გოგსაძე-signed.pdf.pdf · NAT260002269_თხოვების ხელშეკრულება გოგსაძე.pdf.pdf · NAT260002269_ხატია გოგსაძე.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 10.02.2026 16:49 Announced
  • 16.02.2026 00:07 Bidding opens
  • 17.02.2026 16:01 First bid placed (1 bidders in total)
  • 17.02.2026 16:01 Last bid activity
  • 18.02.2026 15:00 Bidding closes
  • 19.02.2026 12:28 Buyer published: NAT260002269_ინტერესთა კონფლიქტი - ხატია გოგსაძე-signed-signed-signed-signed-signed.pdf
  • 19.02.2026 12:28 Buyer published: NAT260002269_ოქმი N2 - ხატია გოგსაძე-signed-signed-signed-signed-signed.pdf
  • 25.02.2026 00:00 Contract signed: N15 — 12,500 ₾
  • 23.08.2026 21:35 Current status: contract signed

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 15 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სატვირთო მანქანის დაქირავება მძღოლთან ერთად.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
• მომსახურების გაწევა უნდა განხორციელდეს ამბროლაურის მუნიციპალიტეტის ტერიტორიაზე. • ტვირთის გადატანისათვის ერთი ერთეული სატვირთო ავტომანქანის ტვირთამწეობა უნდა იყოს არანაკლებ 6 ტონისა. • ,,მიმწოდებელმა’’ უნდა უზრუნველყოს ტექნიკურად გამართული სატვირთო ავტოსატრანსპორტო საშუალების გამოყვანა მძღოლთან ერთად ,,შემსყიდველის'' მოთხოვნიდან 1 (ერთი) დღის ვადაში, რისთვისაც მიმწოდებელი 1 დღით ადრე იქნება ინფორმირებული. ავტოსატრანსპორტო საშუალების მწყობრიდან გამოსვლის შემთხვევაში მიმწოდებელი ვალდებულია ჩაანაცვლოს ან შეაკეთოს იგი 2 კალენდარული დღის განმავლობაში. • სამუშაო დღე განისაზღვრება 8 საათით. • სატრანსპორტო საშუალების მძღოლს უნდა გააჩნდეს კანონმდებლობით გათვალისწინებული, შესაბამისი კატეგორიის მოქმედი მართვის მოწმობა. • ,,მიმწოდებელი’’ უზრუნველყოფს ყველა ხარჯს სატვირთო ავტომანქანის ექსპლუატაციისათვის, საწვავის ხარჯის გამოკლებით. საწვავის ჩასხმას უზრუნველყოფს ,,შემსყიდველი’’
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
ხელშეკრულების დადებიდან 2026 წლის 31 დეკემბრის ჩათვლით.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მომსახურების გაწევის ადგილია ამბროლაურის მუნიციპალიტეტის ტერიტორია.
2.3.1 მოთხოვნა პრეტენდენტის მატერიალურ-ტექნიკური ბაზის შესახებ
• პრეტენდენტს, ტენდერით გათვალისწინებული მომსახურების გაწევისათვის უნდა გააჩნდეს საკუთარი ან სარგებლობის ნებისმიერი ფორმით (იჯარა, თხოვება, ქირა და ა.შ.) შესაბამისი სატრანსპორტო საშუალება. ინფორმაცია, სატრანსპორტო საშუალების ხელმისაწვდომობის შესახებ, წარმოდგენილი უნდა იქნეს ქვემოთ მოცემული ცხრილის _ №2 დანართის შესაბამისად. • საკუთრების შემთხვევაში წარმოდგენილი უნდა იქნას სატრანსპორტო საშუალების საკუთრების დამადასტურებელი დოკუმენტის (სარეგისტრაციო მოწმობა, აუდიტის დასკვნა, მიღება-ჩაბარების აქტი, დადასტურებული საგადასახადო ანგარიშფაქტურა ან სხვა დოკუმენტაცია) ასლები; • იჯარის, თხოვების, დაქირავების ან სხვა შემთხვევაში წარმოდგენილი უნდა იყოს შესაბამისი ხელშეკრულებები, საკუთრების დამადასტურებელი დოკუმენტის (სარეგისტრაციო მოწმობა, აუდიტის დასკვნა, მიღება-ჩაბარების აქტი, დადასტურებული საგადასახადო ანგარიშფაქტურა ან სხვა დოკუმენტაცია) ასლებთან ერთად. • იჯარის, თხოვების ან დაქირავების ხელშეკრულებ(ებ)ის მოქმედების ვადა არ უნდა იყოს სამუშაოების დასრულების ვადაზე ნაკლები.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
პრეტენდენტს არა აქვს უფლება წარმოადგინოს ალტერნატიული წინადადება. სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული ყველა დოკუმენტი ან/და ინფორმაცია ხელმოწერილი ან/და ბეჭედდასმული (ბეჭდის არსებობის შემთხვევაში) უნდა იყოს უფლებამოსილი პირის მიერ (საჭიროების შემთხვევაში ატვირთულ უნდა იქნას მინდობილობა ან რწმუნებულება). სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში სატენდერო წინადადების წარდგენით პრეტენდენტი თანხმობას გამოხატავს ტექნიკური დავალებით განსაზღვრულ მოთხოვნებზე და ასევე ეთანხმება სატენდერო დოკუმენტაციის ყველა იმ მოთხოვნას, რომელთა შესახებ ინფორმაციის წარმოდგენა სახელმწიფო შესყიდვების ერთიან ელექტრონულ სისტემაში არ არის სავალდებულო.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
სავარაუდო ღირებულებასთან შედარებით საბოლოო ფასის 20%-ით ან მეტით კლების შემთხვევაში ფასწარმოქმნის ადეკვატურობა, შესაძლებელია დასაბუთდეს საექსპერტო ან/და აუდიტორული დასკვნით, რომელიც ადასტურებს პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებულ ფასად ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობას (პრეტენდენტის მიერ, დასკვნასთან ერთად, ასევე, წარმოდგენილი უნდა იქნას დასკვნის გამცემი პირის შესაბამისი უფლებამოსილების/აკრედიტაციის დამადასტურებელი დოკუმენტი). ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტით, ხელშეკრულებით ნაკისრი ვალდებულებების შესრულების შესაძლებლობა უნდა დასტურდებოდეს, როგორც პრეტენდენტის მიერ დაფიქსირებული წინადადების ფასთან (ფასების ცხრილის ჯამურ ღირებულებასთან), ასევე ფასების ცხრილის ერთეულებთან მიმართებით.
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 3 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
ანგარიშსწორება განხორციელდება ეტაპობრივად ,უნაღდო ანგარიშსწორებით ლარში, ფაქტობრივად გაწეული მომსახურების შესაბამისად გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის საფუძველზე.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორებისთვის განსაზღვრული დოკუმენტების გაფორმებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
საბა ქათამაძე, 598580714, sabaqatamadze@gmail.com
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT260002266 10.02.2026 contract signed same category · 100% title match · same buyer · similar size

სატვირთო მანქანის დაქირავება მძღოლთან ერთად

შპს ,,ამბროლაურის სერვის ცენტრი" 60100000საავტომობილო ტრანსპორტის მომსახურებები → კობა ბიბილაშვილი 1 bidder 12,500 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

ხატია გოგსაძე
შპს რაჭა მოტორსი
ინდიკო დვალი
ლელა იაკობიძე
ინდივიდუალური მეწარმე მიხეილ გიორგობი…