ტსTenderscope
My categories only 15 + 3 orgs
Hiding everything outside your 15 watched categories and 3 followed organisations. Include everything else
HomeTenders › NAT260004079
NAT260004079 NAT · აუქციონის გარეშე no result On procurement.gov.ge ↗

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მატერიალური რესურსების მართვის დეპარტამენტისა და თსუ კაფეტერიის მოთხოვნით, ეკონომიკური საქმიანობიდან მიღებული შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში, საწმენდი და საპრიალებელი პროდუქციის (СPV39800000) სახელმწიფო შესყიდვა

64% strong

Can we win this?

64% — strong, helped by expected competition and held back by deal size.

  • Expected competition this category averages 1.6 bidders, 47% go single-bid. In 1–3 bidders we have won 10 of 17.
  • Deal size ₾50k–200k: we have won 2 of 12 bids in this range.
  • Our line of business reads like our own bids (მატერიალური, საქმიანობიდან, მიღებული) — 47% match to our bidding history. Closest thing we have bid on: "სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მი".
  • Buyer relationship we have bid 3× with this buyer and won 2.
  • Procedure NAT: 18 wins from 48 bids.
  • Category fit 39800000: we have never bid in this category.

Derived from our own 52 decided bids (18 won, 35% base rate) against market data for the category. Thin evidence is shrunk toward the base rate, so this is a prior, not a prediction — it says nothing about whether we can meet the specification.

Main details — as published

განცხადების ნომერიNAT260004079
შესყიდვის სტატუსიდასრულებულია უარყოფითი შედეგით
შემსყიდველიივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი
შესყიდვის ტიპიელექტრონული ტენდერი აუქციონის გარეშე(NAT)
შესყიდვის კატეგორია39800000-საწმენდი და საპრიალებელი პროდუქცია
კლასიფიკატორის კოდები
შესყიდვის სავარაუდო ღირებულება86`666.00 GEL
შესყიდვის რაოდენობა ან მოცულობაიხილეთ ტექნიკური დოკუმენტაცია
შესყიდვის გამოცხადების თარიღი02.03.2026 10:57
წინადადებების მიღება იწყება08.03.2026 00:05
წინადადებების მიღება მთავრდება10.03.2026 12:00
შეთავაზების ფასის კლების ბიჯი866.00 GEL
გარანტიის ოდენობა867 GEL
გარანტიის მოქმედების ვადა160 დღე
მოწოდების ვადაიხილეთ ტექნიკური დოკუმენტაცია
წინადადება წარმოდგენილი უნდა იყოსდღგ-ს გათვალისწინებით
დამატებითი ინფორმაცია

Buyer documents & protocols (12)

NAT260004079_ოქმი N2.pdf.pdf მიხეილ ჩადუნელი 12.03.2026 16:59
NAT260004079_NAT260004079-signed.pdf.pdf ანა ნოზაძე 16.03.2026 12:24
NAT260004079_ოქმი 3- დისკვალიფიკაცია.pdf.pdf მიხეილ ჩადუნელი 19.03.2026 11:28
NAT260004079_ოქმი N4 დაზუსტება.pdf.pdf მიხეილ ჩადუნელი 23.03.2026 11:42
NAT260004079_ოქმი N5 დისკვალიფიკაცია (16).pdf.pdf ლევან იობაშვილი 26.03.2026 15:36
NAT260004079_ოქმი N6 დაზუსტება.pdf.pdf ლევან იობაშვილი 27.03.2026 16:25
NAT260004079_წერილი.pdf.pdf დავითი ჩხიკვაძე 31.03.2026 15:11
NAT260004079_ოქმი7 დისკვალიფიკაცია (15).pdf.pdf მიხეილ ჩადუნელი 01.04.2026 16:58

Bidders — everyone, including who lost

CompanyFirst offer Final offerResult
შპს გამა-გ 42,478 42,478
NAT260004079_ფასების ცხრილი დანართი N 1-signed.pdf.pdf
შპს ჯეობრეინ 66,666 66,666
NAT260004079_ფასების ცხრილი დანართი N 1-signed.pdf.pdf
შპს ბრუნო8 74,444 74,444
NAT260004079_ფასების ცხრილი+++.pdf.pdf

"Won" is derived — our inference from final offers; the portal does not publish it as a field.

History

  • 02.03.2026 10:57 Announced
  • 08.03.2026 00:05 Bidding opens
  • 09.03.2026 21:40 First bid placed (3 bidders in total)
  • 10.03.2026 11:40 Last bid activity
  • 10.03.2026 12:00 Bidding closes
  • 12.03.2026 16:59 Buyer published: NAT260004079_ოქმი N2.pdf
  • 13.03.2026 20:42 Buyer published: NAT260004079_ფასების ცხრილი დანართი N 1-signed.pdf
  • 16.03.2026 12:24 Buyer published: NAT260004079_NAT260004079-signed.pdf
  • 16.03.2026 14:55 Buyer published: NAT260004079_4079. შპს გამა-გ - დასკვნა.pdf
  • 19.03.2026 11:28 Buyer published: NAT260004079_ოქმი 3- დისკვალიფიკაცია.pdf
  • 23.03.2026 11:42 Buyer published: NAT260004079_ოქმი N4 დაზუსტება.pdf
  • 26.03.2026 15:36 Buyer published: NAT260004079_ოქმი N5 დისკვალიფიკაცია (16).pdf
  • 27.03.2026 16:25 Buyer published: NAT260004079_ოქმი N6 დაზუსტება.pdf
  • 31.03.2026 01:29 Buyer published: NAT260004079_დაზუსტებული ფასების ცხრილი+++.pdf (31/03/2026 12:03)
  • 31.03.2026 12:40 Buyer published: NAT260004079_დაზუსტებული ფასების ცხრილი+++.pdf
  • 31.03.2026 15:11 Buyer published: NAT260004079_წერილი.pdf
  • 01.04.2026 16:58 Buyer published: NAT260004079_ოქმი7 დისკვალიფიკაცია (15).pdf
  • 23.08.2026 21:57 Current status: no result

Built from every dated fact we hold; the portal's full status-change log is a planned scrape.

Tender documentation — all 19 sections

1.1 შესყიდვის ობიექტის დასახელება
სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მატერიალური რესურსების მართვის დეპარტამენტისა და თსუ კაფეტერიის მოთხოვნით, ეკონომიკური საქმიანობიდან მიღებული შემოსავლების დაფინანსების ფარგლებში, საწმენდი და საპრიალებელი პროდუქციის (СPV39800000) სახელმწიფო შესყიდვა.
1.2 საქონლის ტექნიკური პარამეტრები/მომსახურების/სამუშაოს აღწერა (ტექნიკური დავალება), შესყიდვის ობიექტის რაოდენობა/მოცულობა
1. მოზაიკისა და მეტლახის საწმენდი სითხე - 1700 ცალი მოცულობა - არანაკლებ 1 ლიტრი ჰერმეტულად დახურული პლასტმასის არადრეკადი ბოთლი (სტანდარტული საბაზრო შეფუთვა); შემადგენლობა - დამცავი კომპონენტი, ნონიაკი აქტიური კომპონენტი არაუმეტეს 5%, სპირტი, მძაფრი და უსიამოვნო სუნის გარეშე; ადვილად უნდა იხსნებოდეს წყალში, არ უნდა ტოვებდეს ლაქებს; ეტიკეტზე მითითებული უნდა იყოს შემადგენლობა, ინსტრუქცია და ვარგისიანობის ვადა. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%. 2. ნიჟარების სახეხი ფხვნილი - 1700 ცალი მოცულობა - 400 - 500 გრ. ჰერმეტულად დახურული პლასტმასის არადრეკადი ბოთლი (სტანდარტული საბაზრო შეფუთვა); შემადგენლობა: ზედაპირულად აქტიური ნივთიერებები, სოდა, ნატრიუმის სულფატი, საღებავი, სურნელი; არ უნდა შეიცავდეს ქლორს და არ უნდა აზიანებდეს ზდაპირს. ეტიკეტზე მითითებული უნდა იყოს შემადგენლობა,ინსტრუქცია და ვარგისიანობის ვადა. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%. 3. სადეზინფექციო გელი ტუალეტისთვის - 1700 ცალი მოცულობა - არანაკლებ 0.75 ლ (სტანდარტული საბაზრო შეფუთვა); შემადგენლობა - ნატრიუმის ჰიპოქლორიდი, საპონი, ზედაპირულად აქტიური ნივთიერებები. შეფუთვა - ჰერმეტულად დახურული ეგრედ წოდებული იხვის ფორმის პოლიეთილენის არადრეკად ბოთლში. ეტიკეტზე მითითებული უნდა იყოს შემადგენლობა, ინსტრუქცია და ვარგისიანობის ვადა. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%. 4. ლამინირებული იატაკის საწმენდი სითხე - 1700 ცალი მოცულობა - არანაკლებ 1ლ ჰერმეტულად დახურული პლასტმასის სახელურიანი არადრეკადი სახელურიანი ბოთლი (სტანდარტული საბაზრო შეფუთვა); შემადგენლობა - დამცავი კომპონენტი, ნონიაკი აქტიური კომპონენტი არაუმეტეს 5%, ანონიაკის აქტიური კომპონენტი არაუმეტეს 5%,ამფიტერიკის აქტიური კომპონენტი; მძაფრი და უსიამოვნო სუნის გარეშე; ადვილად უნდა იხსნებოდეს წყალში, არ უნდა ტოვებდეს ლაქებს; ეტიკეტზე მითითებული უნდა იყოს შემადგენლობა, ინსტრუქცია და ვარგისიანობის ვადა. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%. 5. მინის საწმენდი სითხე - 1700 ცალი მოცულობა - არანაკლებ 500მლ (სტანდარტული საბაზრო შეფუთვა); შემადგენლობა - დამცავი კომპონენტი, ნონიაკი აქტიური კომპონენტი არაუმეტეს 5%, სპირტი, სურნელოვანი დანამატი; შეფუთვა - ჰერმეტულად დახურული პოლიეთილენის არადრეკადი ბოთლი გამფრქვევი მექანიზმით.ეტიკეტზე მითითებული უნდა იყოს შემადგენლობა, ინსტრუქცია და ვარგისიანობის ვადა. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%. 6. ავეჯის საწმენდი საპრიალებელი საშუალება - 1000 ცალი სპრეი ნებისმიერი სახის ავეჯის ზედაპირისთვის (ხე, ლამინატი, პლასტმასი, მეტალი); არ უნდა აზიანებდეს ზედაპირს, უნდა წმენდდეს მტვერს, უზრუნველყოფდეს ზედაპირის ბზინვარებას; მოცულობა 0.5-1 ლიტრი ჰერმეტულად დახურული პლასტმასის არადრეკადი ბოთლი(სტანდარტული საბაზრო შეფუთვა); შემადგენლობა: ზედაპირულად აქტიური ნივთიერებები ანიონური/არაიონური არანაკლებ 5%, ზეთოვანი კომპონენტები, კონსერვანტები, სურნელოვანი დანამატი,წყალი. ეტიკეტზე მითითებული უნდა იყოს შემადგენლობა, ინსტრუქცია და ვარგისიანობის ვადა. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%. 7. მათეთრებელი სითხე - 2000 ცალი მოცულობა - არანაკლებ 1 ლიტრი ჰერმეტულად დახურული პლასტმასის არადრეკადი გაუმჭირვალე ბოთლი (სტანდარტული საბაზრო შეფუთვა); შემადგენლობა - ნატრიუმის ჰიპოქლორიდი, სურნელოვანი დანამატი; შეფუთვა - მყარ ჭურჭელში, თავსახურის გახსნა უნდა ხდებოდეს ზემოდან ქვემოთ დაწოლისა და გვერდით მობრუნების მეშვეობით. ეტიკეტზე მითითებული უნდა იყოს შემადგენლობა, ინსტრუქცია და ვარგისიანობის ვადა. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%. 8. ჰაერის გამწმენდი აეროზოლი - 1700 ცალი მოცულობა: არანაკლებ 200 გრ. (სტანდარტული საბაზრო შეფუთვა); სხვადასხვა არომატით შეფუთვა: თუნუქის ქილა; ეტიკეტზე მითითებული უნდა იყოს შემადგენლობა, ინსტრუქცია და ვარგისიანობის ვადა. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%. 9. ჭურჭლის სარეცხი ჟელე/სითხე - 1700 ცალი მოცულობა - არაუმეტეს 1.5 ლიტრი ჰერმეტულად დახურული პლასტმასის არადრეკადი ბოთლი. (სტანდარტული საბაზრო შეფუთვა); შემადგენლობა: ზედაპირულად აქტიური ნივთიერებები - 5-15%, კონსერვატები, სურნელოვანი დანამატი, ნეიტრალური ან მსუბუქი მჟავა (ph) არაალერგიული, ჯანმრთელობისთვის მავნე დანამატების გარეშე (ეკოლოგიურად სუფთა), ხელის დამცავი ფუნქციით. უნდა აშორებდეს ცხიმს როგორც ცივ ისე ცხელ წყალში; ადვილად უნდა ქაფდებოდეს და ასევე ადვილად შორდებოდეს ზედაპირს; ეტიკეტზე მითითებული უნდა იყოს შემადგენლობა, ინსტრუქცია და ვარგისიანობის ვადა. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%. 10. ცხიმიანი და დამწვარი ზედაპირის საწმენდი სითხე - 24 ცალი უნდა უზრუნველყოფდეს დაბინძურებული ზედაპირის ეფექტურ წმენდას ცხიმისა და ნადებისგან; არ უნდა აზიანებდეს დასამუშავებელ ზედაპირს. მოცულობა: არანაკლებ 1 ლიტრი ჰერმეტულად დახურული პლასტმასის არადრეკადი ბოთლი (სტანდარტული საბაზრო შეფუთვა); შემადგენლობა: ზ.ა.ნ. 5-15, არაიონური ზ.ა.ნ. (5%) ნიტროლოტრიაცეტატი, ალკალინური ნივთიერება, ორგანული გამხსნელი, წყალი. ეტიკეტზე მითითებული უნდა იყოს შემადგენლობა, ინსტრუქცია და ვარგისიანობის ვადა. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%. 11. ნიჟარებისა და კერამიკული ზედაპირების საწმენდი კრემი - 1700 ცალი მოცულობა - არანაკლებ 0.5 ლიტრი ჰერმეტულად დახურული პლასტმასის ბოთლი (სტანდარტული საბაზრო შეფუთვა); წვრილად დაფქვილ მარმარილოს ფქვილზე დაფუძნებული მაღალი გამწმენდი ძალა, ჰიგიენური თვისებები ეფექტურად უნდა აშორებდეს სამზარეულოსა და აბაზანაში არსებულ ყველა სახის ჭუჭყს, როგორიცაა ცხიმი და საპნის ნარჩენები, წმენდის შემდეგ უნდა ტოვებდეს სასიამოვნო სურნელს. (ეკოლოგიურად სუფთა) ეტიკეტზე მითითებული უნდა იყოს შემადგენლობა, ინსტრუქცია, ეკოლოგიურობა და ვარგისიანობის ვადა. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%. 12. ნიჟარებისა და კერამიკული ზედაპირების საწმენდი მჟავა - 1700 ცალი ეფექტურად უნდა აცილებდეს კალციუმის ნადებს; მოცულობა არანაკლებ 0.75 ლიტრი ჰერმეტულად დახურული პლასტმასის არადრეკადი ბოთლი (სტანდარტული საბაზრო შეფუთვა); სითხე - გამჭვირვალე ან ოდნავ შეფერილი; აქტიური მჟავა - ნებისმიერი არასაშიში მჟავა არანაკლებ 10%; არანაკლებ 5% ანიონური ზედაპირულა აქტიური ნივთიერებები, კონსერვანტები, სურნელოვანი დანამატი, წყალი. ეტიკეტზე მითითებული უნდა იყოს შემადგენლობა, ინსტრუქცია და ვარგისიანობის ვადა. მიწოდებული საქონლის დარჩენილი ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვადის არანაკლებ 70%. შენიშვნა: სტანდარტული საბაზრო შეფუთვაში იგულისხმება მწარმოებლის მიერ ქარხნულად დამზადებული და ეტიკეტირებული პროდუქცია. მოწოდებული პროდუქტი უნდა იყოს ახალი და დაუზიანებელი; პროდუქცია უნდა იყოს საქართველოს ბაზარზე არსებული ოფიციალური ვერსია (უნდა იყიდებოდეს სავაჭრო ობიექტებში), არ უნდა იყოს ხელახლა შეფუთული ან გადამუშავებული;
1.3 ფასების ცხრილი/ხარჯთაღრიცხვა
1.4 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ვადა
• შესყიდვის ობიექტის მოწოდება უნდა განხორციელდეს ორ ეტაპად ,პირველ ეტაპზე არანაკლებ სრული პროდუქციის 50%. • პირველი ეტაპის მოწოდება უნდა მოხდეს ხელშეკრულების გაფორმებიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში. • მეორე ეტაპის მოწოდება უნდა მოხდეს ხელშეკრულების გაფორმებიდან 20 (ოცი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
1.5 საქონლის მიწოდების/მომსახურების გაწევის/სამუშაოს შესრულების ფორმა და ადგილი
მიმწოდებელი შესყიდვის ობიექტების მოწოდებას განახორციელებს შემდეგ მისამართზე: ქ.თბილისი, ი.ჭავჭავაძის გამზ.#1, თსუ I კორპუსი, თსუ საწყობი (შეზიდვისა და დასაწყობების ჩათვლით).
1.7.1 მოთხოვნა საგარანტიო ვადის შესახებ
1.7.1.1. შესყიდვის ობიექტის ხარისხი უნდა შეესაბამებოდეს შემსყიდველის მოთხოვნებს, ხარისხობრივ მონაცემებს და პასუხობდეს ამ ტიპის საქონელზე არსებულ სტანდარტებს. მოწოდებული საქონელი უნდა იყოს ახალი, უფლებრივად და ნივთობრივად უნაკლო, შესაფერისი იმ მიზნებისათვის, რომლისთვისაც ის არის გათვალისწინებული. 1.7.1.2.მიმწოდებელმა უნდა უზრუნველყოს შესყიდვის ობიექტების დანიშნულების ადგილზე მიწოდება დაზიანებისა და გაფუჭების გარეშე. შეფუთული საქონელი უნდა იყოს მდგრადი დეფორმაციის, ტრანსპორტირებისა და კლიმატური პირობების ცვალებადობებისადმი. 1.7.1.3. შემსყიდველი უფლებამოსილია არ მიიღოს დაზიანებული და გაფუჭებული საქონელი და მოსთხოვოს მიმწოდებელს შესყიდვის ობიექტის შეცვლა ახლით. 1.7.1.4. იმ შემთხვევაში თუ საქონლის მიღებისას ინსპექტირების პროცესში მიწოდებულ საქონელზე გამოვლენილი იქნება წუნი (ხარვეზი), მიმწოდებელი ვალდებულია შემსყიდველის შეტყობინების მიღებიდან 5 (ხუთი) სამუშაო დღეში საკუთარი ხარჯებით (ტრანსპორტირების ჩათვლით) უზრუნველყოს აღნიშნული წუნის (ხარვეზი) აღმოფხვრა ან საქონლის გამოცვლა ახლით. 1.7.1.5.მიმწოდებელი იძლევა გარანტიას, რომ მის მიერ მოწოდებული საქონლის ტექნიკური მახასიათებლები სრულ შესაბამისობაში მოვა ტექნიკურ დავალებაში მითითებულ მაჩვენებლებთან და აღნიშნულ შესყიდვასთან დაკავშირებით მის მიერ წარმოდგენილ ნიმუშთან. 1.7.1.6. მოწოდების დროს მოწოდებული შესყიდვის ობიექტების ვარგისიანობის ვადა უნდა იყოს საერთო ვარგისიანობის ვადის არანაკლებ 70%.
2.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის სასაქონლო ნიშანთან, პატენტთან, მოდელთან, წარმოშობის წყაროსთან ან/და მწარმოებელთან დაკავშირებით
პრეტენდენტმა დანართი N1, ფასების ცხრილის შესაბამისად უნდა წარმოადგინოს ინფორმაცია: შესყიდვის ობიექტის მწარმოებელი, ბრენდი/სასაქონლო ნიშანი. 1. მწარმოებელი - მწარმოებელი კომპანია ან/და ფირმა ან/და მწარმოებელი სუბიექტი. 2. ბრენდი/სასაქონლო ნიშანი - შემოთავაზებული შესყიდვის ობიექტის ბრენდი ან/და სასაქონლო ნიშანი ან/და კოდი, რომლითაც მოხდება პროდუქტის ტექნიკური მახასიათებლების იდენტიფიცირება სატენდერო პირობებთან შესაბამისობის დადგენის მიზნით.
2.9 სხვა დამატებითი მოთხოვნები
3.1.1 მოთხოვნა შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის შესახებ
სატენდერო განცხადებითა და ტექნიკური დოკუმენტაციით განსაზღვრულ მოთხოვნებთან შესაბამისობის დადგენის მიზნით პრეტედენტი ვალდებულია, შემსყიდველის მოთხოვნის საფუძველზე წარმოადგინოს ფასების ცხრილი - N1 დანართით განსაზღვრული თითოეული შესყიდვის ობიექტის ერთი ერთეული ნიმუში. წარმოდგენილ ნიმუშზე /შემოთავაზებული საქონლის შეფუთვაზე დატანილი უნდა იყოს ინფორმაცია: - საქონლის მწარმოებელი კომპანიის დასახელება, ინსტრუქცია, ბრენდი ან სასაქონლო ნიშანი და ტექნიკური მახასიათებლები; ნიმუშის წარმოუდგენლობა ან მისი შეუსაბამობა სატენდერო განცხადების ან/და სატენდერო დოკუმენტაციის მოთხოვნებთან, ან სისტემის მეშვეობით პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილ ტექნიკურ დოკუმენტაციასთან, გამოიწვევს მის დისკვალიფიკაციას. წარმოდგენილი შესყიდვის ობიექტის ნიმუში დაზუსტებას არ ექვემდებარება.
3.1.2 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
3.1.3 შესყიდვის ობიექტის ნიმუშის ან/და ექსპერტიზის დასკვნის წარმოდგენის ადგილი
მისამართზე: ქ. თბილისი, ი.ჭავჭავაძის გამზ.N 1. თსუ 1 კორპუსი, ოთახი 016, 18:00 საათამდე.
4.1.1 მოთხოვნა ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის შესახებ
იმ შემთხვევაში თუ ტენდერში ყველაზე დაბალი ფასის წინადადების მქონე პრეტენდენტის მიერ სისტემაში დაფიქსირებული საბოლოო ფასი 20%-ით ან მეტით დაბალი იქნება შესყიდვის ობიექტის სავარაუდო ღირებულებაზე, შემსყიდველი ორგანიზაცია პრეტენდენტისაგან ითხოვს ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დასაბუთებას, რაზეც პრეტენდენტის მიერ წარმოდგენილი უნდა იქნას ექსპერტიზის ან აუდიტის მიერ გაცემული შესაბამისი დასკვნა/ანგარიში, რომელშიც უნდა დასტურდებოდეს ტენდერში პრეტენდენტის მიერ ატვირთულ საბოლოო ფასების ცხრილში (შესაბამისი ტენდერის უნიკალური ნომრის მითითებით) დაფიქსირებული ერთეულის ფასებით და აგრეთვე ჯამური ღირებულებით ამავე ფასების ცხრილით განსაზღვრული საქონლის მიწოდების შესაძლებლობა. დასკვნასთან ერთად წარმოდგენილ უნდაი იქნას „ბუღალტრული აღრიცხვის, ანგარიშგებისა და აუდიტის შესახებ“ საქართველოს კანონის შესაბამისად, დასკვნაზე/ანგარიშზე ხელმომწერი პირის, ქონების ან/და ბიზნესის შემფასებლის მოქმედი სერტიფიკატ(ებ)ის ასლი, რომელიც გაცემული უნდა იყოს სსიპ საქართველოს აკრედიტაციის ეროვნული ორგანოს - აკრედიტაციის ცენტრის მიერ, აკრედიტებულ შემფასებელთა სერტიფიკაციის ორგანოს მიერ
4.1.2 ფასწარმოქმნის ადეკვატურობის დამადასტურებელი დოკუმენტ(ებ)ის წარმოდგენის ვადა
მოთხოვნიდან 2 სამუშაო დღის ვადაში
7.2 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების პირობები
1. „მიმწოდებელთან“ ანგარიშსწორება განხორციელდება უნაღდო ანგარიშსწორების ფორმით ეროვნულ ვალუტაში. 2. ანგარიშსწორება იწარმოებს უნაღდო ანგარიშსწორებით ორ ეტაპად, ფაქტობრივად მოწოდებული საქონლის შესაბამისად, მიმწოდებლის მიერ გამოწერილი სასაქონლო ზედნადების და/ან საგადასახადო ანგარიშფაქტურის და ინსპექტირების ჯგუფის დადებითი დასკვნის საფუძველზე „შემსყიდველსა“ და „მიმწოდებელს“ შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის შესაბამისად. 3. თუ მოწოდებული საქონელი არ იქნება სატენდერო პროცედურების დროს წარმოდგენილი ნიმუშის იდენტური,შემსყიდველი არ მიიღებს საქონელს და არ მოახდენს ანგარიშსწორებას.
7.3 ეტაპობრივი ან/და საბოლოო ანგარიშსწორების განხორციელების ვადები
ანგარიშსწორება იწარმოებს უნაღდო ანგარიშსწორებით ერთჯერადად, ფაქტობრივად მოწოდებული საქონლის შესაბამისად, მიმწოდებლის მიერ გამოწერილი სასაქონლო ზედნადების და/ან საგადასახადო ანგარიშფაქტურის და ინსპექტირების ჯგუფის დადებითი დასკვნის საფუძველზე „შემსყიდველსა“ და „მიმწოდებელს“ შორის გაფორმებული მიღება-ჩაბარების აქტის წარმოდგენიდან 10 (ათი) სამუშაო დღის განმავლობაში.
8.1 ხელშეკრულების პროექტი
9.1 სატენდერო კომისიის აპარატის საკონტაქტო წევრის ვინაობა და მონაცემები
მიხეილ ჩადუნელი, 555403824, mikheil.chaduneli@tsu.ge
10.1 დამატებითი ინფორმაცია/დოკუმენტები
10.1.1. პრეტენდენტის ელექტრონულ ტენდერში მონაწილეობის მიღებით (წინადადების წარმოდგენა) სრულად ეთანხმება შემსყიდველის ელ. ტენდერის სატენდერო დოკუმენტაციით გათვალისწინებულ მოთხოვნებს. 10.1.2. პრეტენდენტის მიერ შექმნილი და ერთიან ელექტრონულ სისტემაში ატვირთული დოკუმენტაცია გარდა 1.3.პუნქტით გათვალისწინებული Excel-ის ფორმატით წარმოსადგენი ფასების ცხრილი, დანართი N1-სა „ელექტრონული დოკუმენტისა და ელექტრონული სანდო მომსახურების შესახებ“ საქართველოს კანონის მე-3 მუხლის მე-3 და მე-4 პუნქტების საფუძველზე საჭიროებს კვალიფიციურ ელექტრონულ ხელმოწერას ან/და კვალიფიციურ ელექტრონულ შტამპის დასმას. 10.1.3. ტენდერთან დაკავშირებული დოკუმენტების ან/და ინფორმაციის უცხოურ ენაზე წარდგენის შემთხვევაში მათ უნდა დაერთოს ნოტარიულად დამოწმებული ქართული თარგმანი. ტექნიკური დოკუმენტაციის განხილვისას უცხოენოვან დოკუმენტსა და მის ქართულ ენაზე შესრულებულ თარგმანს შორის, პრიორიტეტის მინიჭების საკითხს წყვეტს სატენდერო კომისია. 10.1.4. სატენდერო წინადადებაში ფასი გამოსახული უნდა იყოს საქართველოს კანონმდებლობით გათვალისწინებული და შესყიდვის ობიექტთან დაკავშირებული ყველა ხარჯისა და გადასახადის გათვალისწინებით.ხარჯები, რომელიც სატენდერო წინადადებაში არ არის გათვალისწინებული არ ანაზღაურდება. 10.1.5. სატენდერო დოკუმენტაციის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისა და განმარტებების მიღება პრეტენდენტს შეუძლია სისტემის მოდულის-,,კითხვა/პასუხის“ მეშვეობით.
11.1 სატენდერო პირობების დამტკიცების შესახებ სატენდერო კომისიის სხდომის ოქმი

The same thing, bought before

NAT250017760 01.10.2025 no result same category · 100% title match · same buyer · similar size

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მატერიალური რესურსე…

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის… 39800000საწმენდი და საპრიალებელი პროდუქცია 2 bidders 87,056 ₾
NAT250020291 14.11.2025 no result same category · 100% title match · same buyer · similar size

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მატერიალური რესურსე…

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის… 39800000საწმენდი და საპრიალებელი პროდუქცია 3 bidders 87,056 ₾
NAT260015114 22.07.2026 contract prep same category · 100% title match · same buyer · similar size

სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მატერიალური რესურსე…

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის… 39800000საწმენდი და საპრიალებელი პროდუქცია → შპს გამა-გ 2 bidders 127,515 ₾
NAT260005790 23.03.2026 contract signed same category · similar size

ა(ა)იპ „მრავალფუნქციური საზოგადოებრივი ცენტრის“ ფილიალებისათვის საწმენდი და საპრიალებელ…

მრავალფუნქციური საზოგადოებრივი ცენტრი 39800000საწმენდი და საპრიალებელი პროდუქცია → შპს ჯეობრეინ 2 bidders 71,880 ₾
NAT260001980 06.02.2026 contract signed same category · similar size

ა(ა)იპ „ქ. ბათუმის სოციალური სერვისების სააგენტო“-ს სასადილოებისა და თავშესაფრისთვის სა…

ქ. ბათუმის სოციალური სერვისების სააგე… 39800000საწმენდი და საპრიალებელი პროდუქცია → შპს გამა-გ 4 bidders 110,600 ₾
NAT250021547 27.11.2025 contract signed same category · similar size

საწმენდი და საპრიალებელი პროდუქციის - სარეცხი ფხვნილის, ჟანგის ამომყვანი სითხის, მინის,…

სპეციალური პენიტენციური სამსახური 39800000საწმენდი და საპრიალებელი პროდუქცია → შპს ჯეობრეინ 2 bidders 73,600 ₾

Ranked by CPV category first, then by what the tender is called, what it costs and who is buying — one category holds laptops and printers alike, so the wording separates them.

Same buyer, same category — have they bought this before?

This buyer usually awards to

across all categories

პისიშოპ.ჯი 18×
შპს უნივერსალი 16×
"პოლიგრაფი"
შპს გარდენლენდი
შპს სითიტექ